INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Bla

Co to ma być ???!! Rzucasz klątwę ???? Hokus pokus , Abra kadabra..... Daj dziewczyno spokój

InfU

A ty co wróżka? ???? ???? ????

Vvv

A może informowali jak już ciebie nie było . Nie zalapalas się na rozmowy i się plujesz. Coś cię boli proponuję iść do pracy albo specjalisty

Coś

A wy macie oczywiście odwagę tylko pisać bo w pracy pierwsi wszystkim wchodzicie, ale leserów od razu widać i podlizywanie nie dziala. Zawsze możesz iść na koresy , tam nic nie trzeba robić tylko się wiecznie wdrażać jak pseudo kiero. Tam jest miejsce dla takich leserów jak ty @Keus i @KARMA

@coś
@Coś

Do twojej informacji nikomu się nie podlizuję (nie muszę) a twojej kochanej pani bogini nawet nie mówię dzień dobry. Dobry pracownik nie musi siedzieć godzinami u kierownictwa i błagać o nadgodziny. Tak trudno pojąć ze naprawdę są ludzie szczerzy, niefałszywi, którzy nie muszą nikomu wchodzić w d? Oceniasz ludzi swoją miarą.

@@coś

Niech podwyżki dadzą bo nie dość że zwolnili doświadczonych pracowników to sami się pozwalniali ,a teraz szukają jeleni bo im brakuje . Będę tak robić to zostaną sami ci co mają powyżej 20 zł i kapusie będą robić za 5 .Bo Hiszpanie tym bałaganem rządzą ,a oni też nie lepsi i w końcu zamkną ten cały interes.

@Byly

Firma żenada zarobki 18 zł godz i 16 procent premii ,a teraz połowę premi zabrali i dołożyli do stawki że obecnie jest 19.50 zł godz. I 8 procent premii że na to samo wychodzi więc nic nie zyskało a nie ma komu pracować mają ,bo liczą że w ten sposób przyciągną nowych pracowników.. Niech dadzą normalne podwyżki to tak. Nie polecam żenada..W Amazonie też brakuje i mają zamiar podwyższyć na 26

@Byly

Nie dość że mało ludzi nie ma komu pracować to dalej się rządzą ,niech dalej tak robią to zobaczą kto tu zostanie i im będzie robić za takie pieniądze ,myslą że będzie ktoś im zostawać dłużej ,to nie tędy droga bo nie przejmują się niczym.

Byly

Jak tak ten sposób ciekawe kto im będzie pracował chyba same kierownictwo zostanie Brawo tak dalej.

Eeee

Co ty ciągle z tymi Gruzinami? Okej dwa lata temu było ich sporo. Ale teraz już większość nie pracuje, któregoś razu zwolnili dużo, niektórzy sami odeszli. Teraz zostało ich chyba trzech na całą firmę?? I też pracują uczciwie, na zwolnienia nie chodzą, ciągle chodzą na nadgodziny i pracują na każdym dziale. Kiedyś było jak było a teraz odpier...sie od tych gruzinów. A stawkę mają większą bo po prostu na każdym dziale potrafią pracować? A Polak co się opierd...to ma dostać 28zł na godzinę za nic? Każdy dostaje tyle na ile zasłużył. Widocznie oni zasluzyli a ty nie

Hihihi
@Eeee

Zazdrocha że Gruzini pracują porządnie i podnoszą poprzeczkę dla tych co się (usunięte przez administratora)

@Hihihi

Niech lepiej płacą to będą pracownicy ,a nie ,oni myślą ze ciągle będzie im ktoś zostawał dłużej ,to się grubo mylą a jeszcze sa tam osoby nie zbyt przyjemne co nawet odechciewa się pracowac

Była
@Eeee

Ale takimi samymi pracownikami są jak każdy i powinien mieć tyle samo co Polak i jaka tu jest uczciwość ,zeby obcy miał więcej od Polaka żałosne i (usunięte przez administratora) to jest i to jest uczciwe raczej nie .Ja z nam takich co do Niemiec wyjechałi niz za takie (usunięte przez administratora) grosze robić . Żałosne

Prof

Ceny , wszystko opłaty za mieszkania rosną ,a tam pensje stoją w miejscu i to w warunkach szkodliwych żenada.Nie polecam.

Abc

Tam z pracą coraz gorzej bo coraz mniej i brakuje nawet że nawet nie powiedzą , poinformują co jest grane a ludzie mają klapki na oczach i czekają nie wiadomo na co ,na cud , szkoda tylko ich. Żeby się nie zdziwili.

@Abc

No i zaczęli ludzi zwalniać nie zrobią zebrania i powiedzą co jest grane

@Byly

No zwalniają wieloletnich pracowników, a nowi zostają, bo zarabiają mniej i są bardziej opłacalni. Czysty biznes. Później nabierze się agencyjnych za 12zł za godzinę i niech zasuwają. A to jeszcze nie koniec. Kolejne kilkanaście osób poleci. Aż firma całkiem padnie.

@1235

No niestety taka firma i wiadomo kto rządzi za 18 zł , wypłata za 152 godz. 2200 zł nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.Dziadostwo.

Byly

Ty masz i taka firma myślą ze za taką stawkę i premię im przyleca ,niech się wypchaja jak tak podchodzą,kierownictwo porażka nieudolne

@Byly

Hiszpanie mają wywalone i tak teraz brakuje ludzi myślą że im przylecą niech się wypchają za takie pieniądze i podejście , Niemcy teraz potrzebują bardziej ,ludzi sobie chyba wezmą z Marsa jak taka ich polityka to tak też będą mieć.Bo ludzie już olewają tą firmę.Powodzenia.

@Byly

Firma i ci co oni kierują mają wywalone ,bo nie ma komu robić za takie pieniądze,to próbują na siłę że coś się dzieje . Żenada.nie polecam

Była
@Byly

W mediach mówią że pensje rosną ciekawe gdzie ,ale nie tutaj , tutaj to zabrali z premii i dołożyli do stawki myślą ze ludzi ściągną żenada z takim podejściem myślenia

Danuta
@Była

Piszą w ogłoszeniu, że premia jest, 8 procent... A jeszcze może odpisałabyś, czy się zgadza, że jest premia za obecność? Ciekawe, ile jej wyjdzie.

Czy firma Incom Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Adasko

A czy majówka jest w maju?

Nie ma szkoleń dla pracowników, chcesz to sobie zapłać

Beata

To ile w koncu zarobie tak naprawde na reke?Bylam na rozmowie i po miesiacu probnym mam zarabiac z premia 2700.Czy to kit??

Hahaha

Mega bzdura

@Hahaha

Dzieki.Cos za pieknie to wygladalo.

Pracownica
@Beata

Tak , jezeli bedziesz robic oczywiscie nadgodziny to moze tyle dostaniesz , to jest pic na wode takie gadanie u nich zeby tylko zatrzymac pracownika

15.30
@Beata

Cos Ty, dziewczyno, ja po 4 latach tyle mam... Nie licz na cuda.

@Pracownica

Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz.Jak na dojazdy ze Szczecina i 2 zmiany to nie ma co sie w to bawic.

@Beata

Bzdura, bo zależy , jaki miesiąc jeszcze ,chyba że nadgodziny złapiesz,a w takich warunkach jak włókno szklane, czy klej nie warto szkoda zdrowia za takie pieniądze.,bo na podwyżkę tu niema co liczyć.

@Beata

Tylko Ukraińców coraz więcej ,bo im za taką kasę to im się opłaca, nawet i za mniej,bo to są dziwni ludzie,i jeszcze co niektórzy by rządzili .

Skiel
@Beata

na rękę dostaniesz 2600, wystarczy wyliczyć 18 brutto/h + 200 zł brutto dodatku + 16% dodatku to raczej prosta matematyka a nie kwestia wiary

@Beata

To sobie oblicz jak stawka jest 18 zł godz i będziesz wiedziała jesli tyle dostaniesz. Nie wiem albo to wina Hiszpanów że nie chcą dać podwyżek, albo u nas tacy rządzący, w tej firmie. A praca przy materialach z włókna szklanego w warunkach szkodliwych. Że powinni szkodliwe nawet płacić..Szkoda gadać.

PD

@Beata

Tak 3500 brutto i 16% procent premii ale chyba razem bo stawka godz.18 zł i zależy jaki miesiąc , wystarczy obliczyć i wyjdzie ile zarobisz.

Ejjj
@Abc

Jakie 3500 + 16 procent? Gdzie tak? Ja pracuje 5 lat i na rękę dostaje 2700 jako operator. Przy dłuższym miesiącu 2900. Wszystko już razem z premiami i dodatkami. A zwykły pracownik dostanie góra 2500 że wszystkim

Prof.

3 czerwca święto a oni wymyślił do pracy za piątek.

Zyro
@Prof.

HAHAHHHAHHAH - akurat to wyszlo z jednego dzialow na produkcji........ OD PRACOWNIKÓW po to by mieć wolne w piątek !!!!! i jako jedna z tych osób ciesze sie ze jest zgoda na to!!!!!!!!!!

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Abc

Tu to widzę nic się nie zmienia... Najniższa krajowa wzrosła do 18,3zl a tutaj na start dają 18.5. Serio najniższa krajowa za pracę fizyczną przy włóknie szklanym? Nie jest to ambitna praca, ale tyle to dostanę za zamiatanie ulic i podpieranie murków w mieście. A tutaj jest dźwiganie i to nie małe, pozycje wymuszone (np całe 8 godzin musisz kucać na stole i nie schodzić) oraz normy do wyrobienia. A operator? 20-21 zł na godzinę. Za tyle obowiązków, dokumentację w obcych językach, obsługę skomplikowanych maszyn i programów komputerowych oraz pilnowanie kilku osób które masz pod sobą. Taka odpowiedzialność za takie małe pieniądze? Żenua. Kierownictwo rozdaje podwyżki tylko swoim ziomkom, którzy się podlizują. Czyli kilka osób na całej hali. Nikt cie tu nie doceni. Nadgodzin nie ma, nie dorobisz sobie. Tzn tylko wybrani mają, największe lizusy. A reszta niech zarabia 2500, wyrabia targety i całuje kierownictwo po stopach. Na szczęście już nie pracuję, ale znajomi wszystko opowiadają.... Wstydźcie się! W każdym takim obozie pracy na start masz minimum 20zl/godzine. To jest praca fizyczna a nie siedzenie przy biureczku. Wstyd incom, wstyd! Dla was pracownik fizyczny jest warty tyle co nic. Myślicie ze dacie 2400-2500 na rękę a ludzie beda wam dziękować i zapierd... Nie te czasy. Wszystko idzie w górę, najniższa, ceny, prąd, gaz. Niedługo zostaniecie sami.... Nawet Ukraincy odchodzą.

Ejjj
@Abc

Są u nas ludzie którzy wciąż pracują za 18zł czyli mniej niż najniższa krajowa i chyba trzeba powiadomić inspekcję pracy

Lisek Chytrusek
@Abc

Taki pracownik jak Ty który pisze takie pierdoly jest wart nawet mniej jak najnizsza krajowa. Dobrze ze się zwolniłeś. Stawka najniższej krajowej jaka podałeś zgadza się, szkoda tylko ze to stawka umowy zlecenie a nie umowy o pracę.

Ktoś
@Abc

Co do sprzątania ulic to zapraszam na moją bo miasto się nie wyrabia to możesz wspomóc , ale patrząc obiektywnie to pewnie robił byś to tak samo jak pracowałeś w incomie.

@Abc

Jakie 20 zł. ,raczej 18 zł.i jeszcze przy materiałach z włókna szklanego, że powinni płacić szkodliwe a o podwyżkach tutaj to zapomnij ze ci dadzą ,chyba 50 gr i to też nie każdemu tylko wybranym osobom. A niektórzy się ponoszą jak by nie wiadomo kim by byli Nie wiadomo czy to gòra tak rządzi czy Hiszpanie, to niech sobie nie myślą że daleko zajadę. Bo w Policach też jest podobna firma tylko że Duńsksa i jest o wiele lepiej. Że niech najpierw się ogarnę.

Sratatata
@Prof

To się zwolnij i przestan tu wypisywać bo zalosny jestes dzieciaku.

@Sratatata

Ty taki mądry ,a czemu ty się nie zwolnisz ,bo pewnie podlizujesz tylek i masz stawkę ponad 20 zł, bo cwaniaczków takich nie brakuje..Zobaczymy ile lat wytrzyma ci zdrowie pracując przy włóknie szklanym za taką stawkę i bez szkodliwego. Powodzenia

Joko
@Prof

Tat tak w policach a dokładni w Tanowie jest też podobna firma Jupiter Bach Polska I mają taką same stake wiem bo Pracowałam tam I weekend wolne.

Rudolf

No to się napracowałaś... Jest się czym chwalić... Chyba że to Ciebie wyrzucili/nie przedluzyli umowy ???? w sumie nie zdziwiłbym się.

@Rudolf

Firma niczego sobie stawka 18 zł godz ,żeby nie było 20 zł wstyd a praca przy włóknie szklanym w warunkach szkodliwych. A na podwyżkę nie ma co tu liczyć. Nie polecam.

Nie polecam
@Abc

Na start dają 17 na godzine BRUTTO????????????????

Abcd
@Nie polecam

Tak teraz nowi dostają 17 brutto

Abcd
@Abcd

No i co z tego że 17 zł brutto czy 18,50 brutto a oni piszą że 3500 brutto + premia to ile kto zarobi to nie zarbi tyle ile podają proste. Chyba że ktoś nie umie liczyć.to co innego.

@Abcd

W takim miejscu jak tutaj powinni dawać najmniej 20 zł. na godzinę

Źródło

Hej, podaj proszę źródło tekstu.

Nie polecam
@Źródło

włókno szklane - właściwości i zastosowanie - Inspiracje i porady www.castorama.pl

Logika
@Nie polecam

Z listy substancji rakotwórczych ,,Włókno szklane – chodzi tu przede wszystkim o włókna, które razem z powietrzem dostają się do płuc zwiększając ryzyko rozwoju raka płuc. Włókno szklane jest wykorzystywane obecnie głównie jako materiał izolacyjny" 8 godzin pracy i maseczka pod nosem, bo nikt nie jest wstanie pracować 8 h w masce na ktorej gromadzą się liczne bakterie. Za takie pieniądze i traktowanie, to ta praca nie jest warta zdrowia. Nikt na leki nie da, kiedy zachorujesz na raka. Teraz się nie martwicie, ale podkreślam, że to wyjdzie po latach, kiedy metabolizm zwolni i wszystko na co byliśmy narażeni wyjdzie.

@Logika

Więc za takie pieniądze co oni dają bez szkodliwego niech sobie naiwnych szukają bo jak ludziom nie zależy na zdrowiu sami będą sobie winni. A jeszcze do tego, warunki na stołówce , brak kubków do picia czy zepsuty dystrybutor do wody ,jak i brak mydła w dozownikach .,lub ręczników papapierowych.

turlaj bobra
@Abc

A mimo wszystko dalej tu pracujesz? Płaczesz tu od roku a dalej pracujesz? Pracowałem tutaj 2 lata i kiedy miałem dość to odszedłem a ty co?? Myślisz że płakaniem tutaj cos zmienisz? Gościu jesteś tak zenujacy że właśnie robię przelew na fundację tvnu, nawet mi ciebie nie szkoda po tych wszystkich postach, mam nadzieje ze tak cie (usunięte przez administratora) w tej firmie ze do końca życia będziesz robić pod siebie

@turlaj bobra

Po czym wnosisz, że on/ona dalej tam pracuje? Nie wylewaj swojej frustracji na innych.

@turlaj bobra

Jaka płaca taka praca, na produkcji w warunkach szkodliwych powinno co najmniej być 20 zł lub szkodliwe dodatkowo płacić.Jak tak dalej będą robić i będzie to sami będą pracować , chyba że komuś nie zależy na zdrowiu.

Domino J.

Widząc co piszą tutaj ludzie zastanawiam się, czy ja nie pracuje w innej firmie? Praca nie jest trudna, wystarczy robić co do Ciebie należy. Premię dostaję co miesiąc, nie jest prawdą że tylko "wybrańcy" ją dostają.... Tak, idąc do pracy trzeba pracować - żadna nowość.

@Domino J.

Firma żenada praca w warunkach szkodliwych bo przy włóknie szklanym, że przy takim czymś powinni szkodliwe płacić, albo większe stawki powinny , a nie.Na podwyżki i podwyżkę tutaj nie mam co liczyć.Bo 2500- 2600 na rękę w warunkach szkodliwych przy włóknie które wszędzie jest nawet na swoim ubraniu masz nie porywa.

@Prof.

Gdzie są podwyżki dla ludzi w warunkach szkodliwych, tylko siedzieć. Żenada nie polecam

@Prof

Jaka płaca taka praca, sami będziecie robić , s Ukraińcy też niektórzy cwaniakują.

Coś

Bo robić trzeba było i uciekłeś ???? dużo takich jest że jak pracować trzeba to się zwalniają

Belladono

Jestem absolutnie przerażony poziomem niekomptencji i (usunięte przez administratora) wszystkich przełożonych w tej firmie. Brak kultury wobec nowych pracowników i ich sposób traktownia jest po prostu straszny. Zastanawiam sie jakim sposobem wytrzymałem tutaj tyle czasu. Omijać szerokim łukiem.

Jaka atmosfera jest między działami w Incom Polska Sp. z o.o.?

Prof.

Ta firma to już porażka, (usunięte przez administratora) niedość że bardzo mało pracy to chcą żeby ludzie gali już urlopy, zarobki też nie powalają, a o podwyżce tutaj nie masz co liczyć i zapomnij, tutaj dostają tylko wybrańcy . Że lepiej trzyma się z daleka. A kierownictwo nie udolne..

L4
@Prof.

"Drugi wyjątek dotyczy urlopu zaległego. Choć nie zgadza się z tym Państwowa Inspekcja Pracy (pismo GNP-110-4560-46/07/PE), to Sąd Najwyższy wskazuje, że szef może wysłać pracownika na zaległy urlop, nawet gdy ten nie wyraża na to zgody (np. wyrok z 24 stycznia 2006 r., sygn. I PK 124/05). To uprawnienie sankcjonuje tarcza 4.0. Przewiduje, że w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii pracodawca może udzielić pracownikowi, w terminie przez siebie wskazanym, bez uzyskania zgody pracownika oraz z pominięciem planu urlopów, urlopu wypoczynkowego niewykorzystanego przez pracownika w poprzednich latach kalendarzowych. Mowa tu jednak o maksymalnie 30 dniach urlopu." A wybrancem to byl Neo.

Termino

Strasznie (usunięte przez administratora)firma nie dająca możliwości rozwoju. Trzymajcie się z dala.

Joh

Jak ktoś szuka pracy to niech nie szuka jej w InCom szczecin , Kierownictwo jest tępe i nieporadne , Wyzysk pracownika , brak możliwości podwyżek tylko dla wybranych co mało robią a głośno krzyczą . Co chwile nowe bez sensowne obowiązki , patrzą tylko na ilość nie na jakość . brak przestrzegania przepisów BHP , Segregacja odpadów produkcyjnych na hali produkcji , które potem i tak idą do jednego kontenera

@Joh

I też ciepło na chali ponad 30 stopni a oni zrobili jedną przerwę 5 minutową, jawne kpiny sobie robią, jak nie umią rządzić to niech się pozwalniają

@Joh

Co, za tępe kierownictwo i Hiszpanie nic do nich nie do ciera i nic tym nie zyskują efekt jest odwrotny, a w nocy też na hali jest gorąco i duszno ponad 30 stopni powinny być 2 przerwy 10 minutowe, potrzebna jest PIP i też tu są kapusie tylko (usunięte przez administratora) i komunikację pisać szkoda ich bo się przejadą (usunięte przez administratora) jedne

Produkcja
@Joh

Była w zeszłym roku stawka miesięczna, jak wprowadzili godz. to niestety gorzej się wychodzi, zabrali kilka procent z premi i dolozyli do stawki godz. I powiedzieli że dali podwyżkę szkoda gadać że stawka jest 16.50 godz więc kokosow tu nie ma

Prąd.
@Produkcja

Tak więc zarobki w zależności od miesiąca wahają się od 2100-2400 zł.

@Joh

Nie dość że podwyżki cwaniak nie dali to jeszcze kombinują jak, zrobić żeby jeszcze mniej płacić, teraz jeszcze gdzie niegdzie nocki zabrali i już mniej do wypłaty i target większy że jak nie zrobisz to ci premie zabiorą, a to jest po to żeby ludziom jak najmniej płacić, że ogólnie chcą zsby ludzie mniej zarabiali gdzie w innych zakładach mają po 20 zł i więcej trochę a tu jest skutek odwrotny, tak więc nie polecam.

Za 2000 to tutaj nie będzie się opłacało pracować, niech sami zawijają rękawy

@Joh

Bo In Com to jest ZOO, własnie pisali że w Polsce to są najgorsze zarobki w Europie bo w przeliczeniu na euro to jest 500-600 euro gdzie najgorzej wypadamy ,a i jaki wyzysk pracownika, żenada .

@Joh

Wyzysk to mało powiedziane oni myślą że zwiększą produkcję i ludzie będą (usunięte przez administratora) i padać za psie grosze ,jak niewolnicy [murzyni} a te czasy dawno się skończyły i daleko nie zajadą ,w szkodliwych warunkach do tego jeszcze jak włókno szklane ,kleje itp a latem w upał to się ciężko robi ,a nie, dali ogłoszenie teraz jeszcze że można zarobić 3500 tyś brutto ,tylko ciekawe kto , nie mówiąc że dopłata do okularów to ściema jak podają, normalne kpiny sobie robią ,tylko przydałaby się porządna kontrola żeby ich przetrzepali.

@Joh

Firma kiepska, pracy dołozyli więcej, target że ciężko jest zrobic tylko za jakie pieniądze, bo premie ci jeszcze zabiorą i nawet 2000 nie zarobisz, a niech się pocalują są jeszcze zakłady pracy chronionej i tam pracujesz spokojnie bez żadnego stresu, bo oni patrzą nie na jakość a na ilość no i jeszcze by cię poganiali, tam jest jak w obozie, szkoda gadać i nie polecam, jak nie zmienią swojej polityki rządzenia i podejścia do ludzi, a nie każdy jest taki bystry jak by chcieli.

Produkcja
@PROD.

To się nazywa nie umiejętne rządzenie ,kierownictwo i cała reszta cwaniaków po szkołach ,ale rządzić nie umieją tylko utrudniać ,te ich rządzenie doprowadza do bardzo negatywnych skutków ubocznych ,oni sobie myślą że za 2000-2300 zł będą ludzie zasuwać ,właśnie dlatego nie chcą za bardzo ,jeszcze niech zabiorą premię to nawet 2000 tyś nie zarobisz ,to tylko pozostaje tym bardziej się zwolnić z tego bałaganu ,kogo oni szukają ,podobno chcą wziąść jeszcze Nepalczyków ciekawe za ile będą pracować , szukają tanią siłę roboczą (usunięte przez administratora)) żeby mogli się dorabiać kosztem innych ,prawdziwy wyzysk .Szkoda tylko że nie ma komu za nich się wziąść i zrobić z nimi porządek ,bo po szkołach ,ale do nich nie dociera wszystko mają gdzieś ,prawdziwa patologia i szkoda ich.

@Joh

Dają ogłoszenie do pracy z rozwojem firmy ,chyba odwrotnie ta firma raczej cofa się z rozwojem za takie zarobki i nie szanowaniem pracowników , szkoda ich, a włókno szklane w USA jest wpisane jako produkt szkodliwy dla zdrowia , że szkoda ich jak ludziom nie zależy na zdrowiu za takie zarobki , więc nie polecam.

@Joh

Dali ogłoszenia że 3600 można zarobić btutto, tylko ciekawe czy z premią czy bez, a starym pracownikom to nie, co jiu w większości innych zakładach dali wszystkim pracownikom że już stawki wynoszą po 20 zł na godz, tak więc kogo oni chcą tu mieć jak teraz tutaj ludzie mają po 16 zł a Ukraińcy przez agencję mniej, a więcej robić i przy wloknie szklanym tak więc za takie pieniądze nie polecam

@Joh

A i jeszcze jedno, tam są lasery do układania, od których się wzrok psuje , bo jak byłem u okulisty to niestety stwierdził pogorszenie wzroku, i powiedzial że takie nie są zdrowe

@Joh

In com to jest już(usunięte przez administratora)o rządzi tam zgraja nieudaczników ,kierownictwo jest ślepe i głuche tępaki a wszystko tylko liczy się byś zapierniczał i normy wyrabiał bo ci premie zabiorą jeszcze ,jak nie zrobisz , dostaniesz koło 2000 tyś w szkodliwych warunkach przy włóknie szklanym ,kleju ,lasery itp.pracowników mają gdzieś i czy będą ludzie tu pracować czy nie ,nie przejmują się mają gdzieś ,tylko więcej papierków do wypełniania ,oni są chorzy bez mózgi ,kiedyś to by ich wywiezli na taczkach ,ale kiedyś się przejadą .Nie polecam tam pracy na produkcji.

@Joh

Firma kiepska ,a rządzenie to porażka nic ciekawego nie oferują a o podwyżce tutaj to można zapomnieć są chciwi ,pazerni bo tu Hiszpanie rządzą że tutaj na kokosy nie ma co liczyć i nie będzie bo tłumaczą się głupotami że słuchać się nie chce, a oni są tępi i głusi że do nich nic nie dotrze i z takim podejściem nic nie osiągną w tym (usunięte przez administratora) bo oni by chcieli by ludzie biegali ,a nie którzy to też cwaniaki ,by chcieli na słabszych żerować szkoda ich i nie polecam.

sd
@Prod.

jakosc jest najwazniejsza chcesz to idz do sklepu z ciuchami pracowac. Nie jestes doksztalcony to narzekasz, nie ogarniasz wiele rzeczy a pier**lisz

???????

Powiem Ci tak: twoje wypowiedzi to tak jakbyś przez translator tłumaczył z chińskiego na polski. Narzekasz na Ukraińców Gruzinów itp, ale twoja polszczyzna ma dużo do życzenia. Myślę że niejeden obcokrajowiec lepiej wypowiada się po polsku niż Ty.

Ktoś

A kto pracuje w tej firmie po 16 godzin ?? Nie znam takiego przypadku . Piszesz tylko po to by pisać

Najgorsza firma i pensje ma poziomie, jak ci zabiorą to 2200 na rękę

Lexia

Na dzień dobry umowa z najniższą stawką bez żadnych premi na miesiąc. Pracownicy którzy mieli nauczać odpychali od pracy nowe osoby. Non stop nie ma czasu, nie mozemy sobie pozwolic na takie tempo więc albo robiło się to na co już pozwolili albo stało jak (usunięte przez administratora) Jeden brygadzista tam jest w miare wporzadku a Ci co sa wyzej ???? nie polecam

Maria

Pracowałam w tej firmie prawie 4 lata temu nic nadal się tam nie zmieniło co gorsze jest jeszcze gorzej ja uciekłam po 3 miesiącach to co inni piszą to jest prawda brak szacunku,wyzysk,dźwiganie ciężkich targetów,praca tylko na stole po kolanach 8 godz do dzisiaj mam problem z prawym kolanem bo na nim zawsze byłam oparta i cały ciężar przeżucalam na to kolano również poparzyłam się paskudnie tym klejem z pistoletu wyrwa na ręku okropna goiło mi się dlugo uciekajcie z tej firmy szkoda życia, nerwów i zdrowia absolutnie nie polecam

Lisek Chytrusek
@Maria

Jakie dźwiganie? Co wy ludzie za pierdoly piszecie. Macie tu prawie jak na wakacjach a płaczecie.

@Lisek Chytrusek

To pracuj na tych wakacjach za 17zł skoro tak ci dobrze. Pociągaj sobie (usunięte przez administratora) 120kg. Praca to nie tylko siedzenie u kierownictwa i podlizywanie.

Gronki

Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze poniżej. To wszystko prawda. Brak przestrzegania BHP jest na porządku dziennym, brak dopłaty za szkodliwe warunki pracy przy włóknie szklanym, tak samo mobbing, zwłaszcza kiedy chodzi o przydzielanie nadgodzin na sobotę, jeśli nie włazisz przełożonemu w dupala nie masz na co liczyć, kierownictwo jest wypełnione dupkami bez empatii, dobra atmosfera pracy nie istnieje, zwolnienia dla nowych są częste i gęste. Wolą zatrudnić tanich ukraińców jak widać. Trzymajcie się z daleka!!

Były
@Gronki

Potwierdzam ,to prawdą i tylko donośiić niektórzy to bardzo obrośli w piórka nawet Ukraińcy którzy tylko się panoszą i tanio zatrudniać Atmosfera ze jeden by utopił w łyżce wody żeby mógł .Tylko wymagania i wymagania bo ci zabiorą premie za byle co .Tylko żeby dali ci więcej zarobić, bo podwyżki są może raz na dwa lata ,dadzą ci 50 gr i tyle i kazdy tez jeszcze nie dostanie w warunkach szkodliwych przy włóknie szklanym.a powiedzaą że nie ma.A dopłaty do okularów to nie jest tak jak Ci mówią a szkła się rysują Lepiej więc omijać.

Czy w Incom Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Nie jest. I wogóle nie słucha się pracowników. Nie wspominając o Bhp. Strach tam pracować, notorycznie łamane są prawa pracownicze a bezpieczeństwo pracy nie istnieje.

Jaś śmietana

(usunięte przez administratora) Dałbym sobie rękę uciąć ze wypisujesz takie brednie bo byles manekinem przy maszynie i dostałeś za to wypowiedzenie, pewnie jeszcze się zdziwiles... polowe ludzi to bym wywalił za tworzenie stanowiska "MANEKIN" a Tych co za nich muszą robic nagrodził wieksza stawka...

BossyPancerzyk

Jak na razie najgorszy pracodawca jakiego miałem. Organizacja pracy jest okropna, często brakuje zleceń i jest zastój w pracy. Kierownictwo nie robi nic znaczącego aby to zmienić. Faworyzowanie ludzi z dłuższym stażem jest na porządku dziennym. Nowo zatrudnieni często dostają wypowiedzenia po miesiącu albo trzech. Po pandemii COVID-19 z ponad 100 pracowników zostało około 50.

@BossyPancerzyk

NKgorsza firma jaka może być, nie umją zapewnić normalnej pracy, tylko jakie przestoje bo nie umią ogarnąć kontraktów, bo jak placa6 i szkodliwego nie chcą płacić to tak jest, nie mówiąc o innych rzeczach, jak ktoś będzie chciał to należy się dobrze zastanowić.

Jaś śmietana
@BossyPancerzyk

co za brednie wypisujesz? Wypowiedzenie dostały nieliczne osoby z wiadomej przyczyny - zejście z 3 zmian na 2 zmiany. Nowozatrudniony dostaje wypowiedzenie po miesiącu? Jak stoi manekin przy maszynie to dostaje wypowiedzenie... proste.. narzekają tylko Ci co wala w ch*** i nic nie robia

Nik

Firma szuka Kierownika Jakości. Co się stało z poprzednim / poprzednimi: sam odszedł ? Jak praca w jakości, obowiązki, atmosfera ?

DANNY

A czy to prawda, że w spożywczaku w którym robisz zakupy może być koronawirus? Może być wszędzie!

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.