Opinie o Hotel Natura Residence w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Natura Residence. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Natura Residence o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Natura Residence w Siewierz

@Z, czy godziny są na początku ustalane w grafiku? 15 godzin to rzeczywiście sporo, są one traktowane jako nadgodziny? @Justyna, czy uzyskałaś już odpowiedź na niedawno zadane przez Ciebie pytanie? Czy w Hotelu Natura Residence poszukiwane są osoby na recepcje? Swoje pytanie zadałaś już jakiś czas temu, więc może po takim czasie już tam pracujesz?

Grażyna

Myślę, że tylko dobra praca powstrzyma ludzi od pisania na forum!!

E.
@Grażyna

Dobra praca w tym miejscu? Ha ha...

Justyna

Może ktoś słyszał czy potrzebujecie pracownika do recepcji?

@System z Twojej wypowiedzi wynika, że pracując w Hotel Natura Residence ciężko znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Mógłbyś rozwinąć tą myśl? Ludzie piszący i czytający forum Gowork z chęcią dowiedzą się jak wyglądają warunki pracy w tej firmie.

@Paweł

Odradzam. Zarobki nieadekwatne do ilosci wykonywanej pracy. Czyt. Jak najbardziej wykorzystac pracownika. Praca nieraz po 15 godzin i na drugi dzien brak wolnego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Natura Residence spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Z

Pracowalem tam jakis czas temu. Atmosfera okropna, wieczne problemy, szefostwo ktore traktuje pracownikow jak podludzi, wyzysk pracownikow, trzeba pracowac i robic wszystko jak mrowka, wszedzie kamery, obserwowanie, porownujac prace w tym hotelu do pracy w innych miejsach w branzy gastronomicznej to niebo a ziemia. Stawki sa wrecz smieszne za ilosc pracy, ktora trzeba wykonywac, bardzo czesto samemu, bo chca jak najbardziej zaoszczedzic na pracownikach. Cztery gwiazdki a polowa pracownikow nie ma umowy = nie ma najnizszej krajowej za godzine. To tez o czyms swiadczy. Jak cos pojdzie nie tak przy takim nawale ludzi, to nagana. Nikomu nie polecam. Szukajcie pracy w miejscu z normalna atmosfera (tak, sa takie miejsca!!!) i z lepsza stawka...

@Z

Dzień Dobry chyba pomylił Pan/Pani hotel . zatrudniamy w Hotelu Natura 50 osób , wszyscy maja umowę o pracę , żądnych umów zlecenia , z tej ilości osób 4 (słownie cztery) pracują na krajowej pensji .Wszystkie świadczenia sa wypłacane terminowo. co do panującej atmosfery i opisywanych zdarzeń jak to trzeba pracować i że traktujemy pracowników jak podludzi to jako Dyrektor Hotelu nie będę pisać z uwagi na żenujący poziom i niewiarygodne stwierdzenia - bzdura kompletna. Rozumiem iż jakiś zwolniony pracownik może mieć żal że stracił pracę i piszę takie rzeczy ale każdy inteligentny człowiek sam oceni rzeczywiśtość. Dodam tylko że od dwóch lat mamy stały zespól pracowników ( 95 % to stała załoga) pozdrawiam Marek Czernecki -Dyrektor Hotelu

@anonymous

A panie z Ukrainy tez maja umowe? Z tej ilosci osob? Znaczy na jakim stanowisku? Bo Ci na samym dole czyt. sprzatanie, kelenerzy, pomoc kuchenna robia za najnizsza stawke, a maja najwiecej roboty do zrobienia. To dlaczego tak czesto wisza ogloszenia o przyjecie o prace do hotelu, skoro jest stala zaloga? To jest dopiero nielogiczne. Rozumiem, ze kazdy broni swojego interesu, ale polecam zainteresowac sie jak pracuje zaloga.

Cecylia

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

System
@Cecylia

po co w kółko sie powtarzać skoro zainteresowani i tak wiedza jak jest. brak pozytywów

Nie polecam pracy w tym hotelu ! Śmieciowe warunki :)

widziałem że wisi ogłoszenie na olx że szukają pracownika technicznego.Wie ktoś jak to tam wygląda? opłaca sie?

podkowa

Nie szanuja pracowników. Wszędzie kamery i podsłuch. Nie dotrzymują ustalonych warunków, koperty pod stołem. Obiady pracownicze jedzone na schodach, często z resztek, a ludzie pracują tam po 12h i więcej. Właścicielka ma pracowników za podludzi i niewolników. Wszystkich uważa za półidiotów, a sama rozumem nie grzeszy. Ciągła rotacja pracowników o czymś świadczy. Preferuja lizusow i donosicieli. A pozytywne opinie wystawia pewnie dyrektor kreatywny hotelu- corka dyrekcji- pozdrowienia dla Karoliny.

przechodzień
@podkowa

i wreszcie znalazł się ktoś konkretny.Nie mój biznes ale z tego co się orientuję to szefostwo mieszka w tym hotelu-co dla mnie wydało się dziwne. ale jeżeli to prawda i prawdą jest to co ludzie mówią i piszą to praca tam musi by (usunięte przez administratora)

akacha

daj sobie spokój jeśli chcesz mieć zdrowe nerwy.

ambasador

witam, słyszałem że to "prywatny"hotel i takie bardzo średnie warunki. chciałem zainteresować się pracą jako recepcjonista bo były ogłoszenia, może ktoś nakreśli jak wygląda sprawa zanim wgl do tego podejde? dzięki

qen

jeżeli chcesz liczyć na wolne week to zapomnij:P

a jak wygląda praca jako kelnerka? chodzi mi o godz pracy ..

rene

shea ty chyba nie wiesz gdzie pracujesz albo pracujesz może dopiero tydzień , ja trochę pewnie dłużej to ci przypomne- Mateusz najpierw pracował jako techniczny później jako kelner teraz szef sali , Patryk , Karol zaczynali jako kelnerzy teraz w marketingu , Magda , Marta teraz na recepcji poprzednio sprzątaczki , a na kuchni -Kasia , Grzesiek byli pomocami teraz kucharze , Dawid był pomocą teraz cukiernik , itd, kelnerki Anita, Tanita byłe śniadaniowe teraz kelnerki ala card , nie znam dokładnie spa ale tam też któraś z dziewczyn została ich szefową zatem jak coś piszesz to pisz prawdę albo w ogóle

uashh
@rene

i tak właśnie można spełnić swe ambicje..

shea

Pracuję w tym hotelu obecnie od kilku lat i nie mam nic do zarzucenia. owszem, jest duzo pracy, wesela, imprezey, konferencje, ale tak to jest w tej branzy. tak jak pisala kolezanka wyzej - na spotkaniu rekrutacyjnym mowia ci wszystko jak wyglada, nie chcesz to nie bierz pracy, nikt nikogo nie zmusza. placa w terminie. atmosfera fajna. duzo kamer? to chyba normalka w obiekcie tego typu. o pracy na kuchni sie nie wypowiem, bo tam nie pracuje. zawsze znajda sie polaki cebulaki co narzekaja na wszystko, jedzcie za granice zobaczyc jak sie pracuje... tutaj naprawde jest spoko, zwlaszcza, ze mozna sie dogadac z dyrekcja w kazdej sprawie i w miare mozliwosci idzie ci na reke. pracujac zagranica szef ma cie w (usunięte przez administratora) zebys tylko robila na niego. ogolnie polecam tutaj prace przede wszystkim na atmosfere i mozliwosc szybkiego awansu.

.....
@shea

ja tez tam pracuje i awansu nikogo jeszcze nie widziałam.

smerff

wie ktos może czy warto iśc tam na kucharza? jak to wygląda?

chorizo
@smerff

myślisz żę wytrzymasz :D?

pracownica

Ja pracowałam w tym Hotelu jakis czas temu i byłam bardzo, ale to bardzo zadowolona. Atmosfera super, dyrekcja też bardzo kulturalna i sumpatyczna. Pan Marek wymagający, ale skoro zatrudnia i płaci to nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Zresztą jak ktoś lubi pracować i chce to robć to polecam ten obiekt. Pieniądze zawsze w terminie. Przedstawiają warunki na rozmowie i skoro takie komuś odpowiadają to śmiało może podejmować prace. Umowę ma każdy i zdecydowanie powyżej najniższej + premie. Jak dla mnie bez zarzutów. Obiady pracownicze są bezpłatne, pomimo że to nie jest ich obowiązkiem. Osobiście uważam, że powinny być płatne ( choćby symboliczne 3-5 zł/za porcje) to może bardziej by były doceniane! Z pracy zrezygnowałam z powodu przeprowadzki i braku możliwosci dojazdów, ale bardzo miło wspominam.

wakacje

ja tam w wakacje robiłem i dziekuje. kasa w koperte i zaj*eb niesamowity po 12> h

qaqq

Pwel nie gadaj glupot, jezeli masz na mysli kuchnie- ok tu nikt oprocz zmywaka nie ma najnizszej i nie ma wyplaty na konto i koperty. Ale uwierz ze co bys nie mowil wiem i znam system dzialania calego obiektu. Nie wiem na obecna chwile kto jest kierem czego ale biorac pod uwage wypowiedz jessi ze jak wnioskowali o premie to ja mieli- premia czyt. 100 zl. A to ze `nierobow zwolnic` tu czytajmy ze kazdy wazeliniaz w tylek wlazi dla paru groszy ale to normal. Boli fakt ze takie miejsce a tyle zlych opinii? Nie maproblemu jezeli masz watpliwosci mozna sie tam zatrudnic bo na kuchnie ludzi to szukaja od 2 lat ciagle takze zero spiny. Co do szefostwa ok mowisz dyrektor wymagajacy itp itd sprobuj prawdziwej pracy nie u prywatnego i wtedy wydaj opinie. Zreszta zwroc uwage ze jednak ludzie czytaja te portale i przyznaja racje tym ktorzy wyeazili taka a nie inna nie koniecznie pozytywna opinie. Jezeli sie ze mna nie zgadzaszto moze napisz te same plusy a nie jak ja uderzam w minusy, a co do obiadow ze sa za darmo ,,,, he a wiesz ze w kazdym hotelu masz posilki za free ? Z ta roznica ze tu jesz na schodach pod okiem kamery i zeby bylo widac gdzie kiedy jak i co a w innych miejscach masz cos takiego jak stol i stolek. Pozdrawiam.

Pweł

Czytam te wasze opinie i widzę ze jak to w życiu bywa piszą je goście nieudacznicy , nieroby itp ja pracowałem na kuchni i muszę sprawiedliwie w kliku zdaniach napisać ze dają od razu umowę o prace , nikogo nie spotkałem który robił za najniższa krajowa ja wszystko dostawałem na konto jedynie nadgodziny do ręki , dyrektor spoko gość nie ma z nim żadnego problemu ale jest wymagający to fakt obiady personalne rożne są ale gratis jedyny minus to ze trzeba mieć samochód żeby tam dojechać

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Natura Residence - Siewierz

• Jak się pracuje w Hotel Natura Residence?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Natura Residence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Natura Residence?

Hotel Natura Residence
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Sucha 4
    42-470 Siewierz