Opinie o Hotel Natura Residence w Siewierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Natura Residence. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Natura Residence o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Natura Residence w Siewierz

@System z Twojej wypowiedzi wynika, że pracując w Hotel Natura Residence ciężko znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Mógłbyś rozwinąć tą myśl? Ludzie piszący i czytający forum Gowork z chęcią dowiedzą się jak wyglądają warunki pracy w tej firmie.

@Z

Czy firma Hotel Natura Residence udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Xd

Potwierdzam!

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry, zainteresował mnie temat poruszonych nadgodzin. Czy faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że nie wliczają się one do wypłaty, która trafia na konto? Jak często na stanowisku kelnerki się one zdarzają? nie ma problemu gdy się jednak czasem odmówi?

@Zainteresowana

Ogólnie to zależy od stanowiska. Ale te mniej istotne działy, kiedy przychodzi gorszy czas dla firmy są zmuszane do podpisywania urlopów bezplatnych

Tom

Nie mozesz liczyć na żadne wsparcie bo pracodawcy mają cie za nic. Uciekaj stamtad, nie trać czasu na ludzi, którzy będą traktować xie jak smiecia. Inaczej nie potrafię tego ujac. Dyrektor nie wypłaca pieniędzy które obiecał, traktuje wszystkich z góry, bez szacunku, jednym słowem człowiek bez klasy, jest wręcz obrażony jak pracownik domaga się swoich praw.

Mati
@Tom

Dyrektor trenuje skoki na olimpiadę. Po zdobyciu złotego medalu będzie go stać i nam wypłaci zaległe pieniądze.

SPA
@Mati

Agato, miej klasę i podpisz się imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzmy wszystkiego dobrego :)

Robert
@Mati

Ha, ha. To żart? Jak tak to nieśmieszny, bo niewypłacanie kasy chyba nikogo nie bawi. Dlaczego są takie zaległości?

baca
@Robert

Tego nie wiedza najstarsi górale. Nie płaca i już.

Były na szczęście już
@Tom

Wszystko się zgadza, miałem okazję tam "pracować"

Mati
@Robert

Bo dyrektor wolał kupić córce mieszkanie niż nam zapłacić.

Aleksandra
@Były na szczęście już

A możesz coś od siebie napisać? Czy jesteś w stanie cokolwiek pozytywnego napisać o tej firmie?

Xd Nowy wpis

Na żadne wsparcie nie można liczyć. Tylko na przekleństwa i wyzwiska

Potwierdzam!

Pweł

Czytam te wasze opinie i widzę ze jak to w życiu bywa piszą je goście nieudacznicy , nieroby itp ja pracowałem na kuchni i muszę sprawiedliwie w kliku zdaniach napisać ze dają od razu umowę o prace , nikogo nie spotkałem który robił za najniższa krajowa ja wszystko dostawałem na konto jedynie nadgodziny do ręki , dyrektor spoko gość nie ma z nim żadnego problemu ale jest wymagający to fakt obiady personalne rożne są ale gratis jedyny minus to ze trzeba mieć samochód żeby tam dojechać

@Pweł

Nadgodziny do ręki nie na konto inspekcja powinna tam wjechać

Z
@Paweł

Odradzam. Zarobki nieadekwatne do ilosci wykonywanej pracy. Czyt. Jak najbardziej wykorzystac pracownika. Praca nieraz po 15 godzin i na drugi dzien brak wolnego.

@Z

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Natura Residence spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Grażyna

Myślę, że tylko dobra praca powstrzyma ludzi od pisania na forum!!

E.
@Grażyna

Dobra praca w tym miejscu? Ha ha...

@Grażyna

Racja

Pan

Nie trawie dwóch ludzi w tym hotelu. Dyrektora oraz księgowej. Czytajcie dobrze umowny, które księgowa wam podkłada, bo księgowa Magadalena Wilk bardzo często się „myli” na waszą niekorzyść.

Antośka

dzień dobry. jak wygląda sprawa odnośnie umowy dla recepcjonistki? Kiedyś coś pisaliście, że bywały z nią problemy ale teraz gdy mam przed sobą ofertę to widzę przypis o możliwości podjęcia stałej współpracy na dłuższy okres czasu. Czy to może oznaczać później już umowę o pracę na czas nieokreślony? na takiej by mi zależało

@anonimowy

Cieszę się, że przeczytałem opinie o tym miejscu nim zmarnowałem swój czas i pieniądze na prace w tym miejscu. Zostałem poinformowany, że jeśli chce tam pracować muszę podjąć szkolenie, które trwa 2-3 tygodnie bez żadnej umowy podczas pracy. Dostałem informacje, że coś mogę dostać za ''ewentualny dojazd'' i godziny które przepracuje, ale na pewno nie będzie to pełna kwota. Krótko mówiąc, idziesz, pracujesz za darmo i nie wiesz czy cokolwiek dostaniesz za tę pracę, bo nie masz umowy i nic im nie możesz zrobić. Co więcej nie wiesz czy w ogóle tą pracę dostaniesz, bo decyzja będzie podejmowana po szkoleniu. Nie polecam - odbywanie ''szkolenia'' bez umowy jest niezgodne z prawem, a z tego co widziałem w opiniach, dużo rzeczy nie jest tam w ogóle zgodne z prawem.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Hotel Natura Residence?

Dyrektor Hotelu

Szanowna Pani Agnieszko dość oczerniania i wymyślania niestworzonych rzeczy , szkalowania naszych osób i firmy , pisania i insunuowania bzdur , w dniu jutrzejszym sprawę tych oszczerstw zgłaszamy do odpowiednich instytucji, Marek Czernecki

Agnes
@Dyrektor Hotelu

Panie Marku każde zdanie napisane w moim komentarzu jest zgodne z moimi obserwacjami???? nic co napisałam nie jest oszczerstwem jest to moja subiektywna opinia na wasz temat która jak widzę pokrywa się z innymi opiniami na państwa temat, wiec nie uważam bym kłamała, Ja absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia a jak znam życie tłumaczy się tylko winny???? No cóż powiem tyle proszę się zastanowić nad sobą. Ja jako wolny człowiek mam prawo wyrazić swoją opinie i oczywiście proszę zgłosić sprawę gdzie pan tam chce ????

Szanghaj7

Nikt się do tej pory nie wyłamał i nie opisał jak to tam jest. Z wierzchu pięknie a tak naprawdę ryba psująca się od głowy.

Prawda

Wszystko co tu jest napisane to cała prawda o tym miejscu tylko niestety to nie wszystko co się tam dzieje. Brak umów, kasa pod stołem, umowa o prace równa się podpisywaniem wypowiedzenia za porozumieniem stron in blanco ? Brak płatnego urlopu bo podczas podpisania umowy podpisuje się że już cały został wykorzystany. Nie znam Cię Agnes ale Ci współczuje bo teraz na Ciebie wyleją pomyje, zawsze tak robią kiedy ktoś próbuje powiedzieć prawdę, szkoda że do tej pory nikt się tym nie zainteresował i nie przeprowadził jakiejkolwiek kontroli.

Eleonora
@Prawda

Od dłuższego czasu takie procedery się tam dzieją, a taki pracownik co ma zrobić, skoro na rynku pracy jest obecnie lipa - podpisze się pod tym i będzie dymany pod każdym kątem. Służących sobie w ten sposób gwarantują, dopóki nie pękną i nie uciekną- najlepiej żeby jeszcze bez zapłaty.

Dobry wieczór. Ja również jestem byłym pracownikiem tego miejsca. Chciałabym zaznaczyć, że słowa Pani Agnieszki wymienionej przez Pana Marka, niestety polegają na prawdzie. Jako były pracownik tego miejsca mogę powiedzieć wprost, że pracownicy są przez żonę właściciela angażowani do swoich prywatnych celów m.in. do prasowania ubrań dyrektora, których nie potrafi uprasować jego żona. Ponadto większość pracowników hotelu pracuje bez jakiejkolwiek umowy. Nie tak to powinno wyglądać. W tym miejscu są chyba łamane wszystkie możliwe artykuły kodeksu pracy. Z uwagi na podejście szefostwa do pracowników niestety nie mogę polecić tego miejsca jako dobre miejsce pracy. Dodatkowo przyszłym pracownikom polecam uodpornić się na stosowany i szeroko pojęty(usunięte przez administratora). Chciałabym również zapewnić Panią Agnieszkę, że jeżeli wystąpią jakiekolwiek kroki prawne w jej kierunku, ze strony dyrektora hotelu. Jestem w stanie zeznawać jako świadek w tej sprawie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów prawnych, proszę Panią Agnieszkę o kontakt prywatny. Natomiast osobą, które zarządzają hotelem, polecam zapoznać się w internecie z przykładami zachowań mobbingowych. Mam nadzieję, że niektórzy zastanowią się nad swoim podejściem do pracownika.

Gość 2
@Gość

Nie ma innej możliwości niż w pełni zgodzić się z tymi komentarzami. Gdyby opisywać wszystkie sytuacje to brakło by miejsca na wypowiedź, a pewnie moja przedmówczyni i zapewne znajoma twarz z byłej pracy, zgodzi się z tym że warto o tym wspomnieć. Uważam że prasowanie koszul dyrektora było niczym w porównaniu do sytuacji, w której pani M kazała Ukraince wyjść po gzymsie przy salach konferencyjnych bez zabezpieczeń, gdzie jest wysoko i pucować brudne okna po czym stwierdziła że „ona nic nie warta bo są mazy” To już jest wyższy level (usunięte przez administratora) Przedmówczyni pewnie pamięta ten złośliwy grymas twarzy, gdy coś zrobiłaś nie po pani myśli, albo za głośno puściłaś muzykę gościom bawiącym się na dole którzy za tą głośną muzykę zapłacili ogromne pieniądze i państwo spać nie mogło. I wiecznie świeć oczami przed tymi gośćmi że cisza nocna, że muzyka gościom przeszkadza a hotel wynajęty na wyłączność przez grupę. Kazano nam okłamywać gości hotelowych na poczet ich prywatnego poziomu komfortu. Pewnie przedmówczyni pamięta też że zawsze goście są na 3 miejscu bo nawet nakarmienie kota jest ważniejsze niż obsługiwanie tych stolików. Że zatrudniając się tam na kelnerce, trzeba być gotowym na wszystko, malowanie ścian, gipsowanie, przesadzanie drzew, plewienie całego terenu, a nawet na kopanie dołów, w których chowają potem odpady. Że za plecami nazywa się kogoś alkoholikiem i mówi że się zapił a samemu się od alkoholu nie stroni. Nie raz się po 15 razy leciało z kieliszkami wieczorami. Można by pisać i pisać tutaj do pojutrza Podsunowując, pracowników obecnych bardzo podziwiam, nawet jeśli pracują kilka dni, życzę stalowych nerwów i oby szybko się znalazło coś innego. Oczywiście w sprawie Pani Agnieszki, nie boję się obsmarowania pomyjami wyssanymi z palca i warcie czego pozostaje do dyspozycji

Anonimowy

Widziałam że teraz znowu rekrutują na pracownika biurowego - jakie opinie w tym temacie?

@Anonimowy

cześć a skąd miałeś ofertę z biura? Do teraz chyba już nikogo nie rekrutowali? Piszesz ze znowu, to ile okres próbny w biurze trwa? I czy warunki są całkiem inne nic ogólnie w hotelu? Ostatnio opinia na temat warunków chociażby na kelnerce padła i zastanawiam się czy bywało podobnie?

Jeśli już w ostatnim wątku była mowa i jakimś nielubieniu to jaka teraz występuje ogólna atmosfera w miejscu pracy? mnie osobiście interesuje zatrudnienie jako Junior Event Manager, widnieje wzmianka o poszukiwaniu ludzi na to stanowisko na stronie hotelu. Nie widzę jednak większych szczegółów. możecie je wiec z praktyki omówić? Jaka kasa za jaki zakres obowiązków?

S

Hotel taki sobie . Polecam za to zabiegi u Pani Pauliny i Pani Elizy . Widać , że pracują z Pasją

Aleksandra
@S

Czemu taki sobie? Co Ci się nie podobało? Jak oceniasz pracowników recepcji? Byli uprzejmi?

@Aleksandra

Byłam klientką hotelu i jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o recepcję to obsługa miła i wszyscy uśmiechnięci. Jedyne złe wrażenie zrobiła na mnie Pani Jagoda ze SPA

Gość#
@Aleksandra

Czytam tutaj dużo opinii i muszę powiedzieć jako gość tego Hotelu, że pracownicy recepcji tutaj to jedna z najbardziej uśmiechniętych i życzliwych zespołów jakie spotkałam, profesjonalizm, nienaganny wygląd i klasa w każdym calu. Jako gość różnych hoteli chciałabym, aby w każdej recepcji witała mnie taka cudowna, kompetentna i mega pomocna ekipa. Gratuluję Hotelowi recepcyjnej obsługi???? Dziękuję także Szefowi Kuchni, Panu Łukaszowi za serwowane wspaniałości na talerzu, Mistrzu: "niebo w gębie". A Pani Jagodzie w SPA życzę więcej pozytywnej energii, uśmiechu i życzliwości dla gości. PS. Pani Jagodo, może jakieś szkolenie w recepcji lub w kuchni z podejścia do klienta ????

@Gość#

Pani Jagodo, widzę, że ktoś z pracowników Pani nie lubi :) proszę się jednak nie przejmować, nikt w internecie dodając takie wpisy nie jest anonimowy jak mu się wydaje.

z pozdrowieniami

Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracowników tego obiektu (a aktualnie rekrutują na wiele stanowisk) Z przykrością muszę potwierdzić poniższe wypowiedzi! A moje straty finansowe mogę zawdzięczać temu że nie wzięłam tych opisów do serca przed rozpoczęciem współpracy z tym hotelem! Podczas rozmowy z Dyrektorem będziecie zapewniani że jakby współpraca się nie potoczyła to wszystkie należne pieniądze będą wypłacone “bo to co piszą w internecie to bzdura”. Niestety to jest fałsz! Podczas rozmów z potencjalnymi pracownikami notorycznie są stosowane te same chwyty "pierwszy miesiąc na przyuczenie (czyli za pół darmo)“ czy że “wynagrodzenie w zależności od doświadczenia a to wyjdzie podczas pracy (czyli śmieszne wynagrodzenie za nierealne oczekiwania)“. Byłam świadkiem wielu takich rozmów! I oczywiście praca od ręki, bo nikt tam nie chce pracować! Jak widać poniżej od lat notoryczne gierki z umowami, wypłatami, niedopuszczalne godziny pracy, unikanie wypłat za święta w pracy czy nadgodziny to jest standard. Wypłaty mniejszej niż koszt jednej doby w tym hotelu dla pracowników z Ukrainy, gdzie ‘opiekunowie’ tych osób dorzucają do koperty własne pieniądze bo im jest aż głupio!! Nastawianie pracowników przeciwko sobie, obgadywanie personelu jak i gości hotelowych jest tam codzienna praktyka! Nic dziwnego że później pracownicy nie szanują prywatności Gości. Po “pierwszym miesiacu na przyuczenie” poinformowałam Dyrekcje że odchodzę ledwo opuściłam obiekt a Dyrektorka zaczęła hotelowa nagonkę opowiadając pracownikom kłamstwa na mój temat. - Uprzejmie przypominam zarządowi Natura Residence Sp z o.o., Lukier Sp. z o.o. oraz Klakier sp. z o.o. że zniesławienie jest karalne. Hotel jest bardzo daleki od spełnienia oczekiwań 4* obiektu!

Jola
@z pozdrowieniami

Jest to nieprawda.

Anonimowo
@Jola

Ale że co jest nieprawdą? To że Jola tu pracuje?

@Jola

Czemu tak sądzisz, też tam pracujesz? I jak, tobie płacą? Bardzo proszę o pilną informację

Johanes
@z pozdrowieniami

Tak to prawda. Mi księgowa sfałszowała umowę o miesiąc. Oczywiście zawsze powie, że się pomyliła. To są celowe pomyłki.

Hotel Natura Residence zatrudni osobę na stanowisko Kelner. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Xdd

Uciekaj, znajdz pracę w której cie docenia:) nawet nie wiem dlaczego ten hotel ma 4gwiazdki

Ptak

Nie ma rozmów kwalifikacyjnych. Przychodzi się i zaczyna prace. Umowy się nie dostaje.

Angelika

Hotel dramat.Trochę łady z zewnątrz.Jedzenie słabe, tłuste, ciężkie. Obsługa jest na ciągłym fochu i maja miny jakby nienawidzili ludzi.Więcej tam nie jadę

Mikołaj
@Angelika

Masakra :( Ale może trafiłaś na zły okres? Może przed pandemią było tu lepiej? Byłaś tu wcześniej, albo ktoś z Twoich znajomych?

Aha
@Mikołaj

Raczej nie...

@Angelika

Mam zupełnie inne odczucie. Byłem na weekend z żoną i dziećmi i muszę przyznać, że to jeden z lepszych hoteli w aglomeracji Śląskiej. Hotel położony w pięknym miejscu, las i jezioro, cisza i spokój, idealnie żeby odpocząć. Karta w restauracji zrobiona tak aby każdy znalazł coś dla siebie, od dań dietetycznych po stek :) Ponadto obsługa na najwyższym poziomie zawsze chętna do pomocy. Zaletą hotel jest również strefa SPA.

Lol
@Angelika

Nienawidzą szefostwa, stad foch:)

Mareczek

Dla masusia liczy sie pieniadz nie ma szacunku do pracownika wielki pan ktory dorobil sie na ludzkim nieszczęściu

Dyrektor hotelu

Pani Piskulak Agnieszka - dość pisania bzdur i oczerniania mnie oraz firmy , dzisiaj składam odpowiednie zawiadomienie do powołanych w tym celu instytucji Państwa , drugi raz już nie będę taki dobry dla Pani , poprzedni raz odpuściłem Pani po złapaniu Pani na kradzieży w kuchni na gorącym uczynku przez szefa kuchni oraz innych pracowników , tak to jest w życiu - jak masz dobre serce to musisz mieć twardą (usunięte przez administratora) Ale miarka się przebrała , dość pisania bzdur przez pracowników którzy zostali zwolnieni a powinni byc wyrzuceni dyscyplinarnie do tej pory nie reagowałem na tego typu bzdury ale miarka się przebrała , nie pozwolę obrażać siebie , firmy i kilkudziesięciu uczciwych pracowników naszego hotelu nie akceptuje żadnego hejtu . pozdrawiam wszystkich myślących rozsądnie i mających własne zdanie pod swoim własnym imieniem i nazwiskiem Marek Czernecki

Stanowczo nie polecam pracy w tym hotelu... Właściciele mieszkają w hotelu i traktują pracowników jak służących! ZERO szacunku do pracowników! Pani dyrektor stale na %%% Brak umowy o prace... Wynagrodzenie pod stołem! Miejsce pracy do tego stopnia NEGATYWNE, że powinny zainteresować się nim wyższe służby! Bez pozdrowienia dla Pani Marioli i Pana Marka :)

@Marek

Myśle zupełnie inaczej . To chyba jakaś sfrustrowana osoba pisaka . Może dwulicowa kierowniczka recepcji . Praca tutaj to przyjemność , czasami tylko klienci dają w kość . Jednak w obecnej sytuacji każdy chciałby dostać w kość . Każdy z bas chce aby ten ruch wrocil

Jola
@Marek

Zgadzam się z Tobą. Myślę, że solidna kontrola z PiPu przydałaby się tam bardzo.

Wiki

Dobre opinie o hotelu poza tym dobry pracodawca więc wymagający. Nie każdy musi tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Natura Residence - Siewierz

• Jak się pracuje w Hotel Natura Residence?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Natura Residence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Natura Residence?

Hotel Natura Residence
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Sucha 4
    42-470 Siewierz