Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Józef

Najśmieszniejsze jest to, że faktycznie zyskuje się niższy ZUS. Różnica optymalna, a też opcja dołączenia do innego systemu ubezpieczeń społecznych. Wszystko zabezpieczają u przedsiębiorcy.

Dariusz

Doradztwo podatkowe można powiedzieć globalne. Trzeba myśleć, w jaki sposób optymalizować podatki, bo przecież miasto, w którym teraz mieszkam traci przez Nowy Ład pół miliarda złotych. Przecież to się wszystko odbije na cenach. W tym momencie się optymalizuję. Nie ma sensu czekać.

Jesteśmy (usunięte przez administratora)podatkowymi we własnym kraju, więc optymalizacja ZUS to już kwestia przetrwania i nakarmienia dzieci. Każdy, kto się zajmuje taka problematyką na poważnie otrzymuje ode mnie pozytywny komentarz

Dawid

Jak najbardziej polecam firmę.

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Franciszek

Bezpieczna forma, żeby zacząć biznes od nowa za granicą, albo kontynuować ten z Polski na normalnych zasadach. Można sprawdzić wiele usług w różnych pakietach abonamentowych, z możliwością rozszerzenia.

Daniel

Fajna sprawa. Ja straciłem pracę w Polsce w wieku 55 lat i nikt mnie nie chciał zatrudnić, więc dorabiam na zasadzie spółki LTD. Znam średnio angielski, robię usługi i mam lżej niż pół życia w kraju. Niech to da wam do myślenia.

Kamil

Wszystko legalnie i przyznam szczerze ma to sens. System ubezpieczeń społecznych w UK ma ręce i nogi. Zasady prowadzenia biznesu również.

Cała Prawda
@Kamil

Przestań pisać bzdury że wszystko jest legalne!!!! Może zapytaj tych którzy mają problemu bo nie płacili składek ZUS które Pan Drozd Intermedio twierdził że są legalne a teraz ludzie płacą z odsetkami bo Pan Drozd nie raczy cokolwiek z tym zrobić. Poszukaj wpisu Rejmana i byłego pracownika który napisał wprost " pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) " brawo za LEGALNOŚĆ i PRAWDZIWOŚĆ w te całe pozytywne wpisy ble ble ble!!!! Co najwyżej to możesz otrzymać bilet do kina jak spłacić zaległy ZUS i uniknąć Komornika. Pisanie takich bzdur typu LEGALNIE, Optymalizacja podatkowa , Legalna działalność w UK to tylko MARZENIE!!!! Chcesz legalnie pracować i mieć problemy z głowy to znajdź sobie sam KSIĘGOWEGO W UK z uprawnieniami i znającego tamtejsze przepisy i radze unikać współpracy z Sebastianem Drozdem i wieloma jego firmami zarejestrowanymi na nazwisko Drozd w UK.

Grzegorz

Pośrednictwo podatkowe na wysokim poziomie i wyjaśniają wiele skomplikowanych spraw. Jedna z niewielu marek, która rozumie Nowy Ład i potrafi doradzić rozsądne podatkowo wyjście.

Dudi

Działam zdalnie, mam sporo klientów zagranicznych, spółka LTD działa nawet po Brexicie. Jestem tutaj zabezpieczony formalnie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Intermedio Sebastian Drozd?

Umowa z Angielska firma ta czy inna bo trochę jest ich zarejestrowanych na nazwisko Drozd w UK. Ominięcie podatków i ubezpieczenia zdrowotnego, czy warto to pytanie zostawiam Tobie!!!!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Intermedio Sebastian Drozd?

Pozytywny

Tak, na zwykłych stanowiskach jest 13 pensja a na managerskich 13 i 14 wypłata

Syefan

Tak otrzymasz bilet do kina!!!! I będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora)!!! Wystarczy???

Sebastian D.

Tak dostaniesz bilet do kina i będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) Bo już nie jeden pracownik tak byl traktowany . Ale pamiętaj dostaniesz bilet do kina jak podsuwać angielskie umowy o pracę ha ha ha . Płacisz i masz problemy lub Twoje sprawy są nierozwiązane???? Zacznij myśleć czy warto!!! Bo już jest wiele negatywów na temat P. Drozda i jego firemkach!!!!

ziutek

tak dają bilet do kina i traktują pracowników jak szaty cytat z wpisu byłego pracownika

stan

oddaj pieniadze ktores pobral za usluge a nie wykonales ta firma tak dziala na naiwnosci ludzi jakie pieniadze wyplacaja nie sa w stanie zalatwic to co powinni firma kogucik (usunięte przez administratora) ucik.

klient
@stan

A jakiej usługi nie wykonali?

(usunięte przez administratora) Wlacz myślenie a firmę Intermedio Sebastian Drozd z Ładzynia mijam dużym łukiem. Jak to było kiedyś dokładnie opisane traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) A wynagrodzenie najniższe w kraju lub umowa z firmami w UK. (usunięte przez administratora)

Janusz

Jak świadczycie usługi, jesteście pośrednikami to LTD najlepszy format prowadzenia biznesu na świecie.

Manager
@Janusz

Zajmujemy się spółkami brytyjskimi, maltańskimi i amerykańskimi. Pełna obsługa firm i spraw prywatnych

Radosław

Szkoda, że u nas nie występują normalne normy prowadzenia biznesu, tylko człowiek musi się przenosić za granicę. Tym bardziej dziękuję za wasze zaangażowanie.

Krzysztof

Warto spróbować, bo to nie jest wcale takie drogie, a lepiej na emeryturę oszczędzać w UK niż w Polsce. Taka prawda.

Pani Doktor Sabina
@Krzysztof

(usunięte przez administratora) A ten wpis o emeryturze jest tak śmieszny ze aż strach się śmiać. Trzeba zacząć liczyć i myśleć a nie podejmować błędne decyzje nawiazując współpracę z Intermedio Sebastian Drozd. Z moich obserwacji i wpisów niektórych już usuniętych z tego portalu świadczy o dużej liczbie osób które(usunięte przez administratora) Wiec jak chcesz mieć emeryturę i żyć spokojnie to radzę unikać jakiejkolwiek współpracy z Intermedio Sebastian Drozd. (usunięte przez administratora) Pa. Poszukaj wpisów P. Rejmana zadzwoń do niego inspytaj jak to jest dokładnie z Intermedio Sebastian Drozd.

Lukas

Bardzo indywidualnie podchodzą do każdego przypadku i analizują, czy warto się przenosić. Podpowiadają, aż do skutku.

Roko

Jestem, dzięki nim na znacznie, a to znacznie niższym klinie podatkowym i przy okazji bardzo dziękuję za zaangażowanie

Od ponad czterech lat pracuje nieprzerwanie w firmie i jestem bardzo zadowolony. Rozmowy z pracodawca są merytoryczne. Wynagrodzenie jest bardzo dobre, dodatkowo co miesiąc dostaje różne dodatki zarówno finansowe jak i rzeczowe. Jak najbardziej jest możliwość rozwoju, tylko trzeba się zainteresować oraz chcieć. Polecam prace w firmie.

Anonim 2

Nieprzerwanie twierdzisz??? To już nawet śpisz w firmie intermedio Sebastian drozd ??? A może zastanawiasz się jak legalnie nie płacić ZUS w Polsce i proponować Angielskie umowy o prace. A może szukacie adresów do korespondencji dla swoich klientów w UK. A może ponownie szukacie księgowego bo poprzedni wymówił współpracy z firma intermedio Sebastian drozd. Pamietam wpis byłego pracownika jak opisał ze pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) i zero szacunku. Jak również wpisy Pana Piotrka Rejmana który ma dużo do powiedzenia i dużo dokumentów potwierdzających to co pisze. Ostatnio widziałem ze jest w stanie nawet zeznawać przeciwko waszemu wspaniałemu pracodawcy Sebastianowi Drozd

Znam firme od 3 lat, zawsze można było porozmawiać konkretnie z szefem. Finansowo zawsze było ok, dostawałam premie co miesiąc, w razie potrzeby dnia wolnego nie było z tym problemu. Tak jak w każdej pracy trzeba było wykonywać swoje obowiązki.

Anonim 2

Pokaz w takim razie przelew na konto z premia o której wspominasz (usunięte przez administratora) anonimowy. Czy może teraz dodasz ze dostałeś premie w gotowce ???? A może dasz się traktować jak (usunięte przez administratora) co już kiedyś były pracownik tak napisał lub usuwasz negatywne wpisy i otrzymujesz premie w formie biletu do kina jak legalnie nie płacić ZUS po otwarciu firmy przez intermedio Sebastian drozd ładzyn????????????????

miroo

proszę mi powiedzieć o co w ogóle chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd