Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Alicja

@Piotr Rejman Słonecznego dnia, jeżeli jakiś wpis został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z regulaminem GoWork.pl

Alicja

@PanKracy, dobrze to słyszeć. Dziękuję za informację.

Alicja

A jak wygląda praca w powyższej firmie? W tym temacie pojawią się jakieś opinie?

Antoni

Dobra współpraca. Jak na swój wachlarz usług są najtańsi i najlepsi na rynku. konsultacje bez limitu. obsługa księgowa taka jakiej oczekiwałem. Brawo!

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Bianka

Krótko i na temat, świetni fachowcy! zawsze pomocni, w innych firmach zawsze płaciłam za konsultację. Tutaj mam bez limitu.

Sand^^

Wspaniała działalność prowadząca spółki LTD dla polskich klientów. Bardzo dobry kontakt i obsługa. Szkoda tylko że te urzędy brytyjskie działają jak działają...

Alicja

@PanKracy, pracujesz w Intermedio Sebastian Drozd?

PanKracy
@Alicja

Tak i jestem bardzo zadowolony. Jasne cele, ciekawy zespół, pole do własnej inicjatywny i perspektywa rozwoju. Zawsze znajdą się malkontenci albo niezadowolony klient, który sam sobie narobi problemów i szuka winnych. Najważniejsze jest to czy ktoś chce faktycznie pracować, pan Sebastian to człowiek bardzo serdeczny nie tylko w stosunku do klientów, ale również pracowników. Nie bardzo rozumiem skąd te hejty, że ktoś na kogoś tu pomyje wylewa - komuś widocznie zależy, żeby oczernić Pana Sebastiana. Moja współpraca z nim zaczęła się dobrze i równie dobrze rokuje. Pozdrawiam!

PanKracy

Polecam!

Luiza

Szybko i merytorycznie, to cenię! Właściwe pomimo poszukiwań na rynku i rozmów telefonicznych nie znalazłam bardziej kompetentnych księgowych.

Marianna

Pan Sebastian zawsze doradza mi znakomicie. czasami jak trzeba rozmawiamy nawet godzinę. Jestem zadowolona z usług i fachowej wiedzy doradczej

Marian
@Marianna

To czemu wniosek w Prokuraturze i przesłuchania na Policji w sprawie Pana Drozda??? I skąd te wszystkie negatywne wpisy nie bądźmy naiwni!!!

szukający zatrudnienia

Panie Rejman Proszę o informację, czy Pan działa jako osoba, która chce koniecznie wykosić konkurencję w postaci Pana Drozda. Jeśli ma Pan firmę o podobnym profilu co Pan S. Drozd to proszę o informację czy nie potrzebuje Pan do współpracy informatyka, finansisty i ekonomisty? Jeśli tak, to proszę o informację, ile jest Pan w stanie zapłacić osobom z wykształceniem w ramach rzetelnej umowy o pracę. Chociaż uważam, że wykaszanie konkurencji przez niszczenie jej dobrego imienia to chwyt poniżej pasa. Nie obawia się Pan, że Pan Drozd się zniecierpliwi i wystąpi przeciwko Panu z powództwem do sądu?

zainteresowany

Zaproponował Pan aby osoby zainteresowane dzwoniły do Pana lub Pana adwokata. Z Pana opisów wynika, że bardzo wiele osób do Pana dzwoni i mailuje w wiadomej sprawie. Skoro Pan zaproponował do wyboru kontakt albo z Panem albo z Pana adwokatem to proszę o podanie numeru telefonu oraz imienia i nazwiska tego adwokata bo nie mogę znaleźć żadnego wpisu z tymi danymi. Pozdrawiam

zainteresowany

Z tym adwokatem to jakaś ściema. Owszem, istnieje i to nie jeden w Polsce ale wątpię żeby ten tajemniczy Pana adwokat był wyłącznie na Pana usługach bo prawdopodobnie by na chleb nie zarobił trzymając się tylko Pana osoby. Każdy adwokat wykonuje wolny zawód i żeby zarobić zabiega o jak największą liczbę klientów. pozdrawiam Piotr. Nick "zainteresowany"

Arek

Rotacja taka, ze szef powinien zastanowić się nad tym, co robi nie tak, skoro mu ludzie masowo uciekają. Właściciel firmy pojęcia nie ma co sprzedaje, zawsze przekierowuje rozmowę do "kompetentnego" pracownika. Kto to widział, by właściciel firmy nie miał wiedzy i posiłkował się pracownikami, którzy co kilka tygodni się zmieniają? Ludzie piszą, ze chyla czoła przed panem Drozdem, a ja pytam - panie Drozd, jak pan to robi, ze tyle lat siedzi w tej branży i nadal ma wiedzę na poziomie przedszkolaka? Ja rozumiem, ze Pan jesteś od wciskania, a jak już wyciśniesz to w nosie masz obsługę posprzedażowa, ale zlituj się pan - toz to wstyd stać w miejscu, a robić z maleńkiej jednoosobowej działalności korporacje, a z siebie prezesa. Masz pan jakiś kompleks ?

Niezadowolony

Jak widać coraz więcej osób niezadowolonych!!! Może teraz portal goworka zaprzestanie usuwać negatywne opinie i zapozna się dogłębnie z tymi lada pozytywnymi. A Pan Drozd niech w końcu zacznie odpowiadać za swoje czyny!!!

Dejwid

Czy trip maker organizuje wycieczki na Bali? Jestem chentny

Milena

Drozd.biz to nie firma, to marka!! Niedouki

Pyza
@Milena

Radze się zapoznać ze znaczeniem firma oraz znaczeniem marka!!! Bo ani to firma ani to marka żadna NIEDOUKU!!!

Milena
@Pyza

"Firma Intermedio – właściciel marki Drozd.biz została powołana do życia przez Sebastiana Drozd w 2005 roku i od tego czasu regularnie rozszerza swoja ofertę, aby w pełni zaspokajać oczekiwania swoich klientów pod kątem prawnym i biznesowym. W tym celu firma Intermedio nawiązała współpracę z angielskimi podmiotami, jak firma Trip Maker LTD, Network Building LTD i innymi gwarantując ciągłość świadczonych usług." Pozdrawiam hejterow!

Pani Mileno
@Milena

Proszę nie mylić wolności słowa z "hejtem". Hejt jest raczej działaniem, które ma obrazić i upokorzyć konkretną osobę. Konstruktywna krytyka (od której firma ucieka i się jej pozbywa, usuwając nieprzychylne, ZGODNE Z REGULAMINEM komentarze), wyrażenie własnej - nawet negatywnej - opinii, to wolność słowa zagwarantowana w konstytucji. Stosuje Pani błąd logiczny, którym jest sofizmat rozszerzenia, a który to błąd jest powszechnie stosowanym zabiegiem manipulacyjnym w tej firmie. Dodatkowo stosując atak ad personam, nie ułatwia sobie Pani, ani nie ułatwiacie sobie Państwo rozwiązania problemu. Proszę odnieść się rzeczowo do zarzutów, które tutaj padły zarówno w kierunku firmy (w kontekście całościowym) jak i jej właściciela (szefa). A teraz krótka lekcja pijarowa (oraz życiowa): Jeżeli zostałem o coś osądzony, to powinienem wykazać się pokorą i przemyśleć swoje zachowanie, nie szukając winnych dookoła. Jeżeli jedna osoba zwraca uwagę na niestosowne zachowanie, owszem można uznać to za brak reguły. Ale jeśli jest to kilkanaście osób, to pojawia się pojęcie problemu. Problem należy przeanalizować i odnieść się do niego, wykazać skruchę i przeprosić za wszelkie zło i przykrości jakie się ludziom wyrządziło, podziękować za zwrócenie uwagi na aspekt, który może w przyszłości uratować firmie wizerunkowy "tyłek" a także wdrożyć strategię, która w przyszłości pozwoli uniknąć podobnych zdarzeń. Proszę, dziękuję, przepraszam. Proste prawda? Może firma w końcu spojrzy prawdzie w oczy, schyli głowę i powie: Przepraszamy, nawaliliśmy! W stosunku do byłych pracowników i klientów. To jest naprawdę aż takie trudne? Polecam także zapoznanie się z pojęciem efektu śnieżnej kuli.

Beata

szkoda, ze za pieniadze zaoszczedzone w wyniku optymalizacji ZUS (oraz wynagrodzen pracownikow) nie mozna kupic sobie mozgu. Slownik tu duzo nie pomoze

Szlachcianka
@Beata

Z pustego to i Salomon nie naleje, pani Beato...

Prosze o informacje, kto pracuje w tej chwili, a ktore stanowiska sa wolne. Na stronie drozd.biz pod zakladka kim-jestesmy widnieja zdjecia na chybil-trafil sciagniete z google images. Kogo w tej firmie szukacie?

Hehe
@Tomek

Frajerów Tomku.

Żizabel

Nieprofesjonalna obsługa, niedouczona kadra, moim wnioskiem zajmuje się już czwarta osoba w ciagu pol roku. Dlaczego ludzie ciagle stamtąd odchodzą?

Klientka

Nie mozna się do hikogo w firmie dodzwonić !!!!!!!!! Za co place???? Mam dosyć. Obiecujecie pozytywne załatwienia sprawy a nawet nie umiecie odebrac. Czy ktos pracuje w tej piwnicy?????

rAczek11

Pełen profesjonalizm ze strony firmy Drozd.biz. Wykonują wszystkie zlecone im zadania. nie trzeba się przypominać. Świetna i szybka obsługa spółki jak i mnie jako osoby zatrudnionej. Zawsze można liczyć na pomoc zespołu z biura. Swietnie!

Krzysiu

PANIE PIOTRZE KAWA BYLA CIEPLA ALE I TAK MA PAN RACJE. NIE WARTO

Zachwycona74

Wykupilam u Pana Sebastiana usluge wnioskowania o druk A1. Po 2 latach oczekiwania Pan Sebastian osobiscie zadzwonil do HMRC z zapytaniem, jak przebiegaja postepy w rozpatrzeniu wniosku. Okazalo sie, ze Wlk.Brytania nie moze wydac mi druku A1, poniewaz nie wykonuje dzialalnosci na terenie Zjednoczonego Krolestwa. Na taka pomoc ze strony Intermedio czekałam, dziekuje!

Zachwycona74

o ile mi wiadomo, nie ma rzeczy, ktorej nie jest w stanie zrobic Sebastian Drozd

Człowiek legenda
@Zachwycona74

To nasz szczeciński Chuck Norris! Pozdrowionka, wspaniałości i piękności dnia!

Rozczarowany
@Zachwycona74

Niech otworzy parasolkę w od.....ie Pozdrawiam

Nikola
@Zachwycona74

Czyli jak rozumiem Pan Drozd dopiero po dwóch latach swojej bezczynności zadzwonił w sprawie tego druku? A więc skąd ten zachwyt???

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd