Opinie o VIMEX S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VIMEX S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIMEX S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMEX S.A. w Piaseczno

Romek25

Elastyczne godziny pracy, stała umowa oraz zarobki godne uwagi, miła atmosfera w pracy – chyba niczego więcej nie trzeba komuś, kto wiecznie pracował na śmieciówkach. Pracy oczywiście jest dużo, ale wszystko można dostosować do czasu pracy.

Rysiek

Firma zaczyna się zmieniać i to w dobrym kierunku. Sam pracuje tam od niedawna, ale od początku nie było problemu z umową czy wypłatami. Widać , ze sie rozwijamy bo potrzebują coraz więcej pracowników.

DeAngelo

Jeśli ktoś pracuje rzetelnie i nie szuka na prawo i lewo jak się bujać w robocie to nie ma na co narzekać. Polecam!

BartekS

Rekrutacja do Vimexu bez sensacji, całkiem normalna, najpierw napisz dobre CV odpowiednie do stanowiska na jakie rekrutujesz (praca biurowa, księgowość, kierowca, handlowiec + praca w zbrojarni, operatorzy maszyn). Po akceptacji CV proszą na rozmowę prowadzoną przez przyszłego przełożonego. W trakcie rozmowy robią testy umiejętności, analizują wiedzę i umiejętności. Jak to przejdziesz to dostajesz pracę.

relex

Prawda jest taka, że praca w zbrojarni jest bardzo wymagająca. Z drugiej jednak strony można się wiele nauczyć. Pracodawca umie docenić pracowite osoby.

Elwira

Naprawdę godny polecenia pracodawca, który potrafi docenić rzetelnych i pracowitych pracowników

mars

Zalety pracy w tej firmie może są banalne, ale dla mnie niezwykle istotne. Wynagrodzenie zawsze wpływa na czas, umowa o pracę i miła atmosfera. Ludzie są naprawdę ok. Po restrukturyzacji wiele się zmieniło na plus.

Wegiel

Praca jest intensywna, ale oferują możliwość szkolenia i atmosfera też jest dobra - tym nadrabiają. A poza tym jak wszędzie jednak ostatecznie ok. No i umowa o pracę.

DominikG

Firma zdecydowanie zmienia się i rozwija w dobrą stronę. Już na wstępie chcą oferować normalną umowę o prace, nie trzeba się o nic prosić. W dodatku , bardzo idą pracownikowi na rękę i w razie potrzeby można ustalić elastyczne godziny pracy.

lokash

Umowa o pracę, elastyczne godziny pracy i terminowe wypłaty. Firma rzetelna, szanują człowieka..

adamek

Oferta pracy na wiele stanowisk na pewno otwiera horyzont dla poszukujących pracy o różnych zawodach, umiejętnościach. Umowa o pracę, co na samym początku nie zdarza się często - świadczy o firmie. Widać, że szanują swoich pracowników. Wiele się tam poprawiło i to na lepsze.

ZbyszekG

Zdecydowanie to dobry pracodawca. Dobre podejście do pracownika, zaoferowanie normalnej umowy a w dzisiejszych czasach to niestety rzadkość. Wypłacanie pieniędzy w terminie. Oraz możliwość elastycznych godzin pracy. Widać , że szanują pracownika.

Pablio

Pracuję w zbrojarni i wiadomo, że jest to wymagająca praca, ale szybko można się wdrożyć, tym bardziej, że ekipa współpracowników jest zgrana i w razie co pomogą, podpowiedzą. Pracy jest sporo, ale dzięki temu zmiana mija szybko. Wypłata ok i zawsze na czas. Pracodawca moim zdaniem solidny i ja nie szukam innej pracy.

carolina

Oferta pracy jest bardzo atrakcyjna. Można zatrudnić się nie tylko na magazynie ale i w biurze. Myślę, że warto wysłać tam CV szczególnie jeśli chce się pracować umowę stałą a nie zlecenie czy o dzieło.

KamilT

Jeśli ktoś pracuje, a nie liczy, że pieniądze spadną z nieba, to będzie zadowolony. Trzeba się narobić, ale powiem tak, że po kilku dniach "wchodzi się w rytm". Praca stała i pewna, współpracownicy też ok. Wynagrodzenie na czas. Nie mam się do czego przyczepić.

Kamil

Firma bez zastrzeżeń i większych problemów. Wiadomo, że zawsze pojawią się drobne konflikty, ale od rekrutacji nie czułem żeby coś było źle. Firma zapewnia szkolenia, jest umowa o pracę (co dla mnie jest bardzo ważne) i jest możliwość przyszkolenia.

ster

ok

kołka

myślę że czasem to jest najwazniejsze, nie najwyższa wypłata ale regularny przypływ gotówki i praca z normalnymi ludźmi. a do tego nie są oni negatywnie nastawieni do niepełnosprawnych, chetnie ich przyjmą jako pracowników biurowych.

ŁukaszSet

Pracuję dopiero kilka miesięcy, ale swoją opinię chyba mogę już wyrazić. Dla mnie, nako studenta, chyba lepszej alternatywy w okolicy nie ma. Mam dość elastyczny grafik, wiadomo, że nie jest tak, że kasę dostaje się z "nicnierobienie", ale przełożeni to też ludzie i można się dogadać. Trzeba się napracować, ale nie narzekam też na wynagrodzenie. Dość szybko się zgrałem z zespołem, współpracownicy są pomocni, co się przydaje na początku. Jestem zadowolony i mam nadzieję, że będę pracował w tej firmie dłużej :)

pawlo

Dobra atmosfera. Dla mnie to jest najważniejsze. Plusem jest to, że zapewniają możliwość przyszkolenia. Nie trzeba mieć od razu super kwalifikacji. Zarobki dla mnie są w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMEX S.A. - Piaseczno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMEX S.A.?

Kandydaci do pracy w VIMEX S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMEX S.A.