Opinie o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clonex Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clonex Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Sylwia

Ludzie kandydatki różne opinie wyrażają Skąd takie opinie? A jak wyglądało pożegnanie pracodawcy z pracownikami? Zachował się pracodawca w porządku? Mówią we firmie pozytywnie o byłych pracownikach? Pracodawca docenia to, że ktoś tu poświęcił fragment swojego życia i pracował dla pracodawcy? Pracodawca mówi jak go ktoś zapyta o pracownika dobrze, czy tylko i wyłącznie źle?

pyta

Odeszło ostatnio kilka osób?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wszystko jest w porządeczku Ten kto mówi inaczej nie zna się

pozegnanie

Czy to prawda? Odeszło ostatnio kilka osób? ważnych osób, osób, które stosunkowo długo pracowały i były związane z firmą? Nie jedna osoba, a kilka Czy to są realia? Czy kłamstwa?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Eksportu z językiem francuskim. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Clonex

Dzień dobry. Nie prowadzimy rekrutacji zewnętrznej.

marek
@Clonex

A jaką Państwo prowadzicie rekrutacje? Wewnętrzną? ;)

@marek

Tak, w pierwszej kolejności bazujemy na rekrutacji wewnętrznej.

nie

Nie wierzę w to Nie może tak być Ktoś posze brednie ?

Jacek
@nie

Nie musisz wierzyć. Idź i się przekonaj. Powodzenia

do zastanowienia się

JAK WYGLĄDA ROZSTAWANIE SIĘ Z PRACOWNIKIEM? Jeśli pracownik pracuje ponad 1 rok ponad 2 lata ponad 3 lata to jest słabym pracownikiem? Czy taki pracownik angażując się, swój czas przyczynił się do rozwoju firmy? Czy takiemu pracownikowi, ex-pracownikowi należy się uznanie, szacunek, mówienie o nim pozytywne, czy raczej źle za plecami bo odszedł? Bo pożegnaliśmy się z nim? Czy jeśli pracownik opuszcza firmę po ponad 1roku, 2 latach, 3 latach mówienie o nim, że jest słaby, lipny, beznadziejny jest OK? Kto wybrał pracownika, zatrudnił? Jeśli więc został wybrany przez firmę i przepracował ten choćby 1 rok, czy on jest słaby? A jeśli przepracował 2lata, 3 lata, więcej? Jaka firma trzymałaby słabego pracownika przez ponad 1 rok? Czy firma buduje swój image mówiąc o ex-pracowniku, o byłym pracowniku, o byłych pracownikach, że on/ona jest zły? Czy daje to do zastanowienia? SZANUJMY SIĘ. SZANUJMY PRACOWNIKA, SZANUJMY PRACODAWCĘ. JEŚLI KOGOŚ JUŻ NIE MA, BYŁ CZĘŚCIĄ FIRMY, HISTORIĄ CZY NIE WARTO GO WSPOMINAĆ Z UZNANIEM, MÓWIĆ POZYTYWNIE? LUB PO PROSTU NIE MOWIĆ O NIM NEGATYWNIE? Czy takie mówienie pozytywne nie buduje pozytywnego image firmy? NIKT NIE JEST DOSKONAŁY, DLACZEGO TAK ŁATWO SIĘ OSĄDZA? Każdy ma swoje plusy, swoje minusy. CZY NIE WARTO MOWIĆ O PLUSACH, skupić się na plusach, na pozytywach? Co by było gdyby nie było tego ex pracownika? Czy nie jest to do zastanowienia się? Co pracownik zawdzięcza firmie? Co pracodawca zawdzięcza pracownikowi? SZANUJMY SIĘ, BĄDŹMY POZYTYWNI

Robert

Czy macie pojęcie ile osób odeszło stąd ?

Krys
@Robert

Stary odchodzą

robi
@Robert

Pracuje ponad rok i jest stała ekipa. Nie wiem kto pisze te bzdury. Jak ktoś się nie nadaje, to nie ma czego szukać.

saxon
@Krys

Bo nie mogli już patrzeć na to co w ostatnich 3 latach dzieje się w tej firmie! Nikt nie docenia tam prawdziwych pracowników, doceniani są tylko Ci co donoszą kierownictwu i szefom i dobrze się z nimi rozmawia o głupotach. Taka jest smutna prawda o tej firmie! Możesz nie umieć nic, ale jak będziesz spełniał podstawowe kryterium, będziesz miał dobrze, tak że jak należysz do tej drugiej grupy, to zapraszam, na pewno zrobisz "karierę". Z perspektywy czasu dopiero teraz, wiem że trzeba było odejść dużo wcześniej.

J.S.
@saxon

Szanowny Panie @Krys, W zaistniałej sytuacji w związku pandemią Koronawirusa cały świat a także nasza firma znalazła się w nowej rzeczywistości praktycznie z dnia na dzień. Muszę Panu powiedzieć, że mamy najwspanialszy zespół jaki moglibyśmy sobie wymarzyć. Wspólnie działamy, charytatywnie szyjemy maseczki, WSZYSCY są zaangażowani i sobie pomagają. O taki zespół będziemy walczyć i robić wszystko, aby uniknąć zwolnień. Wierzę, że z takim zespołem wspólnie damy radę. Z perspektywy tej sytuacji, cieszę, że wśród nas nie ma osób z takimi poglądami jak Pan. Życzę zdrowia i spokoju. J.S.

pyta
@saxon

Skąd taka ocena sytuacji? Czy aby warto wierzyć temu kto tą opinię wystawił? Skąd taka opinia? Czy ten ktoś zmyśla? Czy jest możliwe, że ktoś sobie tak napisał? Jak można tak oceniać? Szanujmy się, szanujmy ludzi. Skąd tyle nienawiści?

Czy firma Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Clonex

Wszystkie szkolenia dla naszego zespołu są w 100% finasowane z ramienia firmy.

Sławomir
@Claudia

Co sprawiło, że masz tak pozytywne zdanie o Clonex? Dobrze, że jesteś zadowolona z pracy, jednak liczę że podzielisz się nieco szerzej swoimi spostrzeżeniami i napiszesz coś więcej.

vork

Pracuje 2 lata w tej firmie i zawsze wypłata na czas. Właściciele ok jak miałem problem to dali mi pożyczkę nieoprocentowana. Ludzie też bardzo ok, spoko kierownik a maszyny są na jednym poziomie nie wiem gdzie biegaleś na pietro. Pisze jak jest jak ja pracuje.

Edyta

@Claudia, czy możesz powiedzieć coś więcej, może jakieś konkrety? Twoja wypowiedź w tym momencie nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w Clonex. Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w Clonex? Jakie są Wasze opinie na temat tego pracodawcy? Zachęcam do komentowania w wątku!

@Edyta

Hhhhhh
@Edyta

To był żart że jest super

pracownik tyrajacy w clonexie
@Claudia

jak się siedzi w biurze to jest super.

Tlk

Fajni ludzie. Normalne szefostwo.

Dlaczego szukają? Ludzie odchodzą?

Pytamy

Czemu ciągle szukają ludzi?

@Pytamy

Aktualnie nie szukamy nowych pracowników. Mamy swietny i zgrany zespół. Natomiast w niedalekiej przyszłości myślimy o rozbudowie działu produkcji i sprzedaży wraz z nowymi inwestycjami, wiec jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij cv wraz z listem motywacyjnym na adres kariera@ Clonex.pl Oferujemy miła, rodzinna atmosferę Wyjazdy integracyjne, owoce i kawę w kuchni, szkolenia, Multisport i wiele innych atrakcji w ciągu roku

@Pytamy

Aktualnie nie szukamy nowych pracowników. Jeśli w przyszłości chciałbyś dołączyć do zespołu wyślij cv i list motywacyjny na adres kariera@clonex.pl

Mona

Trza mocnym być by być 6 miesiecy

Martynaa

Dlaczego poszukują?

Sylwia

Nie

Anka

Jechać za granicę czy tu?

Agnieszka

Nie. Tyle osób stąd odeszło

Zostaw merytoryczną opinię o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 75 ocen.

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.