Opinie o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clonex Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Clonex Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. w Węgrzce

Agata

Cześć, widziałam, że Clonex otwarty jest od 8 do 16. Czy tak samo wyglądają godziny pracy dla pracownika firmy? Jeśli tak, to czy zawsze wychodzi się o 16? Czy może czasami zdarzają się jakieś nadgodziny?

@Agata

Zależy od stanowiska, na którym chciałabyś pracować. Większość pracowników biura pracuje od 8 do 16, ale są też tacy, który nie mają ustalonych godzin pracy. Natomiast pracownicy hali pracują w systemie zmianowym.

Serafin

Clonex to przede wszystkim bardzo miłe zaskoczenie, ponieważ czuć w nim rodzinną atmosferę! Myślę, że jest to idealna firma dla ludzi, którzy chcieliby łączyć swoją przyszłość z poligrafią, a są od razu po szkole. Ludzie są, bardzo pomocni - przede wszystkim istnieje stały dialog z pozostałymi pracownikami. Praca nie jest wyjątkowo stresująca, ale za to bardzo odpowiedzialna, więc jeśli ktoś nie czuje się na siłach, to raczej proponuje sobie odpuścić. Wiele rzeczy jest "do ugadania" z kierownictwem. Istnieje też możliwośc pracy zdalnej na stanowiskach biurowych. Dla dużej ilości osób na pewno sporym minusem będzie dojazd - najbliższy przystanek to pętla na prądniku czerwonym, a z niej, trzeba jeszcze iśc około 15/20 minut, przez ulicę obok ogródków działkowych, co nie zmienia faktu, że przy firmie znajduje się duży parking, który bez problemu mieści wszystkie auta.

bdwera
@Serafin

co masz na myśli pisząc rodzinna atmosfera

wągier

Czy trzeba pracować w weekendy i święta?

dlaczego tylko złe opinie?

A może rozwiniesz temat? Że niby jak potraktowali pracowników, że niby woła o pomstę do nieba? JAK POTRAKTOWALI PRACOWNIKÓW? Może to tylko wymysł, by obrzydzić tą firmę?

kandydatka

Jak można tak mówić? Niby dlaczego nie są uczciwi? Mówisz, że się przekonam, uchronię przed problemami Jakie to problemy? Dostałam świetną ofertę gdzie indziej w branży Może warto też rozważyć tą spółkę

Pabl

Możesz przybliżyć? Chcesz ostrzec ?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. Eksportu z językiem francuskim. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Natalia

Cześć, czy na forum jest obecny ktoś z działu obsługi klienta w Clonexie? Powiedzcie, czy od kandydatów do pracy w firmie wymaga się ówczesnego doświadczenia? Czy osoba prosto po studiach ma jakieś szanse?

Daro
@Natalia

Co umiesz ? Jaka szkoła?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

helo

Pytanie a co zazdrościsz że robotę maja? Czy chcesz komuś plecy pomasować/??/ bo do roboty napewno nikogo nie szukają !

Natalia
@helo

Hej @helo, nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc "chcesz komuś plecy posmarować". Skąd wiesz, że w Clonexie nie szykują się żadne rekrutacje? Jeżeli jesteś pracownikiem firmy, napisz na jakim stanowisku i od jak dawna- jeżeli możesz opisać atmosferę w swoim dziale, byłoby to bardzo pomocne.

Mona

Były takie osoby? Tak z nimi postąpiono?

Olka

Niby nie działa? Jeśliby tak niby było wszyscy by stąd odeszli

Olunia

Czyżby ?

Bzdurno

Jakieś dziwne niby negatywy ludziska wypisuja tak jakby z konkurencji

Patryk

O jakiej imprezie mówicie ?

Tłusty czwartek

Czy impra tłusty czwartek z pączkami obejmuje każdego?

Błażej

Pod każdym względem jest to dobra firma. Fajna atmosfera sprzyja pracy więc nie szukajcie na siłę!

Jaka
@Błażej

Jaka sytuacja dzieci?

Zosia
@Błażej

Czy jest pozytywnie ?

Lekon

To jest naprawdę fajna firma !!!!!!

Sylwia

Pod jakim względem?

Ludmiła

Podzielacie tą opinię ? Jeśli tak.jest, wszyscy są szczęśliwi

Łapka w górkę
@Lekon

Kto sądzi że to prawda? Łapeczka w g ó r ę up.up up

Sergey

Praca spoko ludzie są normalni zgrane zespoły kierownik. P. Mirek super facet ogulnie spoko robota i miła atmosfera tmosfera. Finansowo szefostwo sie zatrzymało z 8lat temu... Żal... Benefity multisporty hahaha to tak jak te świeże owoce :) umowa dramat. Ale tak to praca i ludzie są ok.

Edyta
@Sergey

Czemu jak to określiłeś - "umowa dramat"? Finansowo na jakie wynagrodzenie należy się nastawiać? Nie rozumiem też, czy w końcu oferują w Clonex te benefity, multisport itp. czy nie?

sylwek
@Edyta

Edytka, jest tak jak pisal Sergey

Sławomir
@sylwek

@Sergey nie podał konkretnych informacji związanych z wysokością otrzymywanego wynagrodzenia, dlatego może Ty mógłbyś tę kwestię rozwinąć? Chciałbym wiedzieć, ile można zarobić.

clonex
@Sławomir

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy nie szukamy nikogo do naszego teamu. Jeśli chodzi o zarobki, to trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie podał pan działu, którym jest pan zainteresowany. Czy chciałby pan aplikować na stanowiska produkcyjne, administracyjne, sprzedażowe. W dużej mierze ma znaczenie doświadczenie, znajomość języków. Proszę obserwować profil, jeśli pojawi się zapotrzebowanie w którymś dziale, napewno zostanie opublikowane ogłoszenie na portalu. Jeśli chodzi o dodatkowe benefity, to jak najbardziej oferujemy pakiet Multisport, szkolenia, wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe, owoce, pełen pakiet kawowy, dodatkowo obchodzimy wiele "świąt" w ciągu jak dzień pizzy, czy ubieranie choinki.Firma ma charakter rodzinny, wspólnie podejmujemy decyzje, pomagamy w trudnych sytuacjach, kierujemy się wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy, tworzymy zgrany zespół i na tym bardzo nam zależy. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt: kariera@clonex.pl

Sławomir
@clonex

co to jest ten pakiet kawowy???

Pakiet
@Sławomir

Pakiet kawowy to możliwość zrobienia sobie kawy. Mleko raz jest a raz nie ma.

Natasza
@Sergey

Jakie warunki przy sprzątaniu? Można na nocki robidź?

Daro

Czy jest dostępna kawa?

Klaudia

Cześć kochani, widzę poszukują do pracy Czy oni często poszukują? Ponoć prawie non stop poszukują? Jeśli tak, to dlaczego? Czy ludzie szybko odchodzą? Rezygnują? Jak jest?

jak

Poważnie? Nie jest tu zbyt ciekawie? Jacy są ludzie? Mili pracownicy? Kto podejmuje decyzje?

odchodzą
@Klaudia

słabe jednostki. najsilniejsi i najlepsi zostają...

tak?

Kto wodzi i usiłuje wodzić za nos? Oczywiście nie dajecie się wodzić i wiecie jak to robić

Mag

Cesarzowa Czy nie jest tak, że maks to król krakowski Skąd tu nagle cesarz? Wy się w ogóle nie znacie, wszystko jest dobrze, a kto mówi inaczej nie zna się, myli się

a powiesz

Kasia Powiesz ludzie są w sumie stali? Jak długo pracują? To znaczy dlaczego odchodzą? i po jakim czasie odchodzą? Jakie są minusy tej pracy?

ELA

Kasiu jak długo tam pracowałaś?

kandydatka

Kasia Na fb tak pięknie pokazują atmosferę, integracje, wspólne imprezy. Są takie imprezy? można się wspólnie bawić? Jest rzeczywiście nie tak jak na facebooku? Atmosfera się pogarsza? To jak odczuwają to klienci? atmosfera nie ma wpływu na klientów? klienci są zadowoleni?

Ela
@kandydatka

Kasia niech najpierw napisze jak długo pracowała skoro takie opinie wystawia. Może firmy pomyliła

Pytam

Moniko piszesz jak osoba bardzo rozżalona. Zwolnili Cię????? Piszesz tez ze pracowałaś tam krótko. Ile dni uczciwie przepracowałaś ? 2,5 7 dni? Prawdopodobnie nie znasz nawet wszystkich z imienia a co dopiero wypowiadać na ich temat. Nie myślisz ze bardzo krzywdzisz osoby które tam pracują i są zadowolone? Skoro warunki finansowe Ci nie odpowiadały to dlaczego przyjęłaś ta ofertę? Czy to jest fair potem wypisywać takie opinie. Czy nie uważasz ze takimi wpisami wystawiasz laurkę sobie? Czy Ciebie któryś pracodawca polecił lub wystawił Ci rekomendacje? Co pracodawcy i twoi koledzy z poprzednich firm mogliby napisać o Tobie?Dlaczego kolejny raz zmieniasz prace? Pomysl zanim kolejny raz coś o kimś napiszesz.... hejt w internecie to jedna z największych zmor dzisiejszych czasów. Życzę odnalezienia swojego miejsca na ziemi w zgodzie z samym sobą i otoczeniem.

Hoho
@Pytam

Hoho czyżby się uruchomił pracodawca tudzież podstawiony pracownik? Ciekawe skąd przypuszczenia że Monika pracowała kilka dni lub że często zmienia pracę? Hahaha śmieszne albo raczej żałosne. Akurat w wypowiedzi Moniki nie widzę nic złego natomiast z osoby o imieniu pytam wylewa się hejt i złość. Winny się tłumaczy. Porażka. Pytam się ciebie "pytam": ładnie tak atakować ? I oczerniać ? Skąd możesz wiedzieć jaka była sytuacja? Z tego co widzę to ta firma ma same negatywne opinie. Prędzej uwierzę byłemu pracownikowi niż żałośnie się broniącemu pracodawcy.

Karo

Znalazłaś miejsce na ziemi? Jest lepiej BEZ nich ?

Helmut

U nich ? U konkurencji ? Dajcie 3 argumenty

@Helmut

Dzień dobry Panie Helmucie, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko export manager do działu francuskojęzycznego. Jeśli zna pan język francuski na poziomie swobodnej komunikacji, ponadto sprzedaż jest pana pasją i potrafi pan pracować zespołowo, to zapraszam do wysłania cv wraz listem motywacyjnym. Chętnie się z panem spotkamy i przedstawimy branżę, specyfikę produktu oraz warunki zatrudnienia. W Krakowie jesteśmy jedyną firmą o takim profilu działania.

@CLONEX

To ogłoszenie wisi od minimum półtora roku. Zastanawiające co? Bynajmniej to nie kwestia rozwoju firmy. Po prostu każdy kto przyjdzie i posmakuje ucieka gdzie pieprz rośnie.

tak jest?
@Ania

Co ty piszesz? Dlaczego ucieka? Dlaczego ludzie tylko złe rzeczy piszą? To napisz dlaczego uciekają ci ludzie? Może ci ludzie są słabiutcy?

Były
@tak jest?

Słabiutcy? Co ty masz 5 lat żeby używać takiego słownika? (usunięte przez administratora)

Kryst
@Ania

Czy tak jest dalej ?

tak

Czy mogłabym tu się rozwijać i dojść do czegoś przez szkolenia na koszt pracodawcy ? jestem bez matury jednakże ja mogłabym na koszt clonex się nauczyć czegoś Jest tu dużo szkoleń? drogich szkoleń? co dałaby mi praca tu aby bez matury odnosić sukces!?

Dawid
@tak

Witam. Czy jest tam realne chociaż zarobić 3 tyś zł. ? Czy sypią z dumą najniższą krajową z jakimiś ochłapami w postaci "DODATKÓW" w kwocie 100 zł :)

@tak

Sukces to stan umysłu:) Jeśli masz nam coś ciekawego do zaoferowania, brak matury może nie być dla nas przeszkodą. Same szkolenia, nawet drogie mogą nie wystarczyć do dojścia "do czegoś". Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji ale zachęcamy do wysłania CV wraz listem motywacyjnym na adres: kariera@clonex.pl Życzymy samych sukcesów i wszystkiego dobrego Clonex Team

CLONEX

Dzień dobry, w nawiązaniu do pozostawionych zapytań, informujemy że koszty wszystkich szkoleń dla pracowników pokrywa pracodawca. Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy rekrutacji, nie mamy też otwartego planu dla stażystów. Jeśli jednak chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w przyszłości, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@clonex.pl Życzymy słońca i uśmiechu Clonex Team

yaro

Jak z tymi umowami? Ktoś coś może powiedzieć czego się spodziewać? To prawda o tym co piszą?

Stan
@yaro

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Clonex Sp. z o.o. Sp. k. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Clonex Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clonex Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 75 ocen.

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.