Opinie o Magam Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Magam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magam Sp. z o.o. w Łódź

Fa Soldin

Pozdrawiam firmę Magam i dziękuję za odpowiedź na emaila w sprawie złożenia zamówienia na etykietki, którego przesłałam w czwartek. Dziś dostałam dopiero odpowiedź. Trochę późno bo od czwartku kilka dni minęło, a w tym czasie zrobiłam próbę etykietki u Waszej konkurencji i dziś ją odebrałam. Dziękuję. Nie polecam. Proszę nie wprowadzać w błąd, że odpisujecie po maksymalnie 24 godzinach.

Paluch T.

A co możemy twoim zdaniem zrobić? Znasz pewnie obecny zarząd mają w (usunięte przez administratora) to co mamy do powiedzenia bo najważniejsze jest jedno tabelka. Wybrali sobie ludzi którzy nie mają bladego pojęcia i przygotowania do zarządzania tą firmą ważne aby byli posłuszni i wykonywali rozkazy. Ci pseudo kierownicy i dyrektorzy jedno mówią prezesowi a inne na sali i korytarzu. Obłuda. Prezes umył ręce i wysyła swoich pomagierów do rozmów z nami bo sam boi się. A jak już przyjdzie to kłamie w żywe oczy i to tak że nie da się tego słuchać. A jak jemu zgłasza się problem to mówi ze to problem przełożonego a nie jego. No kpina jakaś. Prezeski nawet nie ma co wspominać przecież jest tylko figurantem aby kasę brać i podpisy w ciemno składać. Zostaje nam patrzeć jak nieudacznicy bez klasy i wiedzy kładą te piękną firmę. Chyba ze masz inny pomysł? Mnie rozpacz bierze gdy mam iść do pracy bo na to nie da się patrzeć.

Zrozpaczona

Wiesz, sporo racji, ale jak pomyślisz skąd ci ludzie się wzięli dzięki którym firma jest tu gdzie jest, to jednak dużo wcześniej chyba. Jak szef był zajęty rajdami a szefowa domami, jachtami, obkupywaniem dzieci swoich i jego to szło i wszyscy się dogadywali mimo, że wiadomo że z taką jak pani Małgosia K. łatwo nie było. A to szef przecież te wspaniałe zmiany wprowadził, że takie słabe osoby zaczął promować i jedna dzisiaj jest panią dyrektor a drugi dyrektorem. Też miało być super i mniej pracy i ludzi, a wyszło jak wyszło. Tyle, że wtedy jeszcze firma z rozpędu szła i było na płacenie nierobom. Co do zielonej trawki, chyba nieuniknione teraz. A czy anonimowo? Po nich wszystkiego można się spodziewać, tropienie, monitoring, (usunięte przez administratora), intrygi to ich tlen.

Ora et labora

Zapominacie że macie tablicę 5S. Jak jest jakiś problem to wszystko trzeba tam wpisywać i problemy zostaną rozwiązane. Na przykład: „zarząd nie radzi sobie z prowadzeniem firmy”, „zakład nie płaci ZUS za pracowników”, „księgowa krzyczy i wprowadza złą atmosferę”, itp. Nic się nie da zrobić w magamie, póki wcześniej nie wpisze się tego na ową tablicę. I pamiętajcie, jak nawiał św. Benedykt: „Ora et labora”, czyli módl się i pracuj.

Pani Terenia
@Ora et labora

Wprowadzenie 5s to krok w bardzo dobrym kierunku. Widać że firma chce się rozwijać i rozszerzać horyzonty. A ty człowieku co się tak z tego naśmiewasz módl się że jeszcze masz pracę.

Kolezanka pani Tereni
@Pani Terenia

Żeby ten system działał to trzeba go wprowadzić. menedżment powiedział że to koniec bo bez sensu były wydane pieniądze na te szkolenia z 5S. Żeby to działało jak trzeba to trzeba nas szkolić i inwestować w te rozwiązania a nie odsyłać do tablicy aby pisać problemy których nikt nie rozwiąże bo wssyscy mają to w głębokim poważaniu.

Ludzik
@Ora et labora

Aaaaa, to takie buty! Zarząd się zmieni, Zusy same się opłacą, a księgowa będzie " do rany przyłóż". Fajna ta tablica, taka magiczna. P.s. Różdżki dawali w gratisie?

Zwykły człek
@Ludzik

Wystarczy, że pana prezesa i panią prezes Bóg nam zesłał. To już jest magia i Hary Poter to się chowa. Normalnie Magicy. W kilka tygodni położyli biznes przynoszący złote jaja. Czekam do końca miesiąca i składam wypowiedzenie bo (usunięte przez administratora)nie jestem i nikt mnie w balona nie będzie robił i kłamał w żywe oczy, że zapłacił jak ja widze na stronie zusu że nie zapłacił! Co za tupet.

Joanna

Od samego początku było wiadomo jak to będzie i kto mądry uciekł już dawno. Jedno ma klapki na oczach i dąży do tego aby świat był dokładnie taki jak idealne wizje. Jak ktoś się z tym nie zgadza to wypad. Drugie jest nieodpowiedzialne, lekkomyślne i z głową w chmurach. Dzieciństwo daje się we znaki w dorosłym życiu. Gotowy przepis na anty-sukces. Pozdrowienia od "śmietanki". Za naszych czasów ta firma była potęgą.

Aldona

Czy ktoś wie czy wczoraj poszły nasze składki do zusu? Próbowałam dowiedzieć się od tej niby dyrektor finansowej ale bez kija nie podchodź. Krzyk, wrzask, pyskate odzywki i totalny brak kultury. Dzwoniłam dzisiaj do zusu ale mówili ze do wczoraj był termin na zapłatę za składki styczniowe i jeszcze nic nie wpłynęło. Jeżeli znowu nie zapłacili to składam pismo do pipu bo to chore co się wyprawia.

Graphic Designer

Rekrutacja: przyjemna, i bezproblemowa. Po rozmowie było przeprowadzone zadanie rekrutacyjne pod okiem starszych grafików.

Pytania które mi zadawali były związane z moją byłą pracą, znajomością języka, rozpoczętą nauką i dalszą ścieżką kariery.

Władysław

Brawo Magam Brawo, bardzo stabilna i rokująca na przyszłość firma :), a pani Ukrainka niech dalej chodzi i się puszy, to w głównej mierze twoja zasługa, to ty dołożyłaś swoje 5 groszy do obecnej sytuacji, nie jest ci teraz wstyd przed pracownikami były i obecnymi?

Koleżanka
@Władysław

Jedynie za co pani Ukrainka powinna się wstydzić to za to, że tak długo Cię trzymała w tej firmie i stawała za Tobą za każdym razem gdy nawaliłeś. Dobrze, że już cię tu nie ma…..

Ignis aurum probat

Teraz wszystko co złego się dzieje to zganiają na wiceprezesa. Składka ZUS za grudzień niezapłacona, czyli gdy wicka już nie było kilka miesięcy, ale jego wina. Główna księgowa nie chce gadać z pracownikami, pewnie uważa się za jakąś wielką osobowość i (usunięte przez administratora) ma za nic. Nie zdziwiłabym się jakby okazało się że kadrowa odchodzi z jej przyczyny. Od niektórych ludzi bije negatywny vibe już z daleka. Ale tacy ludzie są trzymani, dobrzy odchodzą…

Zuza lalka nieduża
@Ignis aurum probat

No z jej a z niby czyjej? Ile osób przez nią odeszło, najpierw jedna księgowa która wiele lat tu pracowała, potem odeszła nowa kadrowa, odszedł tez ten facet od rekrutacji i na koniec odeszła jej ulubienica księgowa bo już tez już nie wytrzymała presji i pogardy. Teraz odchodzi jedyna kadrowa co została w firmie i od przyszłego tygodnia wszystko stanie bo ani nikogo nie szukają ani nikt nie potrafi obsługiwać kadr i wypłat. Ta agresywna pani nie ma zielonego pojęcia na gen temat. Tylko potrafi krzyczeć na ludzi. Czy ktoś wreszcie przejrzy na oczy? Ona rządzi nawet prezesem! Przecież jak ktoś jest dyrektorem finansowym główną księgową to ponosi całą odpowiedzialność za to co dzieje się z finansowani firmy. Do czego ona nas doprowadziła? Jutro jest płatność zusu za styczeń i co myslisz ze zapłaci? Haha. Najpierw sobie pensje zapłaci a potem jak coś zostanie to innym rzuci. A te spotkania i przemowy śmieszne ze wina za nieopłacone podatki jest tego którego już tu nie ma to żenada! Chcieli prowadzić te firmę to niech przyznają się do błędu i powiedzą prawdę ze nawalili. Oni stosują metody propagandy (usunięte przez administratora) i myślą że oczy nam zamydlą. Albo do końca tygodnia pokażą ze wszystko zostało uregulowane albo STRAJK na produkcji bo tak nie może być. Biorą nam z pensji skladki a ich nie płacą do zusow! Hańba! Szef w grobie się przewraca

Mari
@Zuza lalka nieduża

Pełna zgoda. To kpina z nas ludzi ciężko pracujących. Biegają jak z rozwolnieniem i tłumaczą się że nie zapłacili bo to bo tamto bo ten bo tamten. Panowie żenada! żenada! Tak się ludzi nie traktuje bo my pracujemy nie tylko na swoje pensje ale też na wasze!!!!!!!!! Człowiek wraca do domu i płacze patrząc na to co się przez was odwala. Od prawie 5-ciu miesięcy sami rządzicie a zwalacie na poprzedników. Jeszcze nie dawno na spotkaniu pan prezes opowiadał, że będzie tak pięknie, że teraz cała na przód, wdrażamy nowe programy, zdobywamy świat, że czas rozstać się z vice bo firmom nie może kierować dwóch facetów co mają różne kierunki płynięcia. Pożegnał vice i kto wsiadł na fotel? Wspólniczka która częściej siedzi na fajce niż w biurze a bierze pensje jak za cały etat. Cud że w ogóle do roboty przychodzi. Pamiętacie jak obiecywał, że będzie z nami do 70-tki? Teraz już jest na siłach prowadzić te firmę sam. A co się okazało? Pół roku i na dno. Całe szczęście że nie zwalają winy na jeszcze wcześniejszą panią vice prezes panią macochę. Przypominam sobie jedno z tych spotkań chyba w 18 roku gdy walczyli o spadek i były te śmieszne spotkania raz z jedną stronom a raz z drugą i macocha opowiadała, że walczy o te firmę bo dzieciaki posadzą te firmę a ona chce stabilności i rozwoju. Co ona mówiła. Że to ludzie bez wiedzy bez doświadczenia z chorymi pomysłami i tylko jedno w głowie. Czas pokazał kto miał racje. Przyszli dziedzice fortuny i pozwalniali ludzi którzy mieli ogromną wiedze i doświadczenie i kierując to wszystko z tylnego siedzenia już od samego początku tym wszystkim. Kuratorka sobie powołali który robił dla nich co chcieli. Odbił dla nich te firmę i po co? 40 lat ta firma funkcjonowała dobrze a teraz co? bankructwo i to po kilku miesiącach. Tak to jest jak nieodpowiedni ludzie mają władze. Sami dyrektorzy w tej firmie są. Nikt nic nie robi tylko na spotkaniach siedzi i tablice wypełnia jak w szkole. i po co? aby prezesowi było miło. A ten chodzi jak przedszkolak i cieszy się, że na żółto, że na czerwono, że na zielono. Jak w przedszkolu. I co z tego jest? dno tak dno nic więcej. Ta firma dobrze funkcjonowała bez tych wszystkich korporacyjnych pomysłów, a teraz? Z firmy produkcyjnej chcą korporacje zrobić koń by się uśmiał. Ludzi to już nie traktuje się normalnie i poważnie. Myślą że uwierzymy w te ich bajki szyte grubymi nićmi. Pfffff

Rozwalał firmę ten co sobie go wybraliście na wice prezesa A teraz gdzie on jest ? Siedzi sobie na cieplej posadce i śmieje się Wam w twarz Trochę się za późno obudziliście Kiedyś ta firma była liderem na rynku (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Widzisz jesteś byłym pracownikiem i mało wiesz co się tera dzieje. Akurat jak on był to był spokój i porządek w tej firmie a teraz to każdy chodzi jak zaklęty i zamroczony. Nikt nic nie wie i wszyscy udają ze coś robią ale ważne aby w tabelach się zgadzało. O ludzi się już nie dba a szkoda bo ta firma z ludzi słynęła. Jak mówił nasz prawdziwy świętej pamięci Szef ,, firma to ludzie,,.

@Obecny pracownik

Śpię spokojnie z myślą,że nie rządzą mną osoby nic nie umiejące,te właśnie pupilki wice ,którego już nie ma A czy wiem co się dzieje to moja słodka tajemnica :) Pozdrawiam i życzę szybkiego szukania pracy,bo koniec jest bliski

Ojczym

W firmie pracuje wykwalifikowana załoga, panuje tu miła, rodzinna atmosfera i jest w miarę nowoczesny park maszynowy. Zarobki średnie ale nie jest źle. Ludzie są uprzejmi i pomocni.

Marianna
@Ojczym

W pełni potwierdzam! Kadra wykwalifikowana szczególnie ten pan od niewiadomo czego. Najpierw pracował na produkcji a potem stał się wielkim i wybitnym pracownikiem kadry i to nie mając nawet skończonych studiów. Inny ciekawy przypadek to nasz pan przewodniczący co założył związki zawodowe aby go nie zwolnili a potem poszedł na kilka miesięcy na l4. Wrócił i został kolejnym dyrektorem w nagrodę. Jeżeli jest się blisko władzy to ma się jak w raju. Pensja minimum 10 tysięcy na rękę. Park na produkcji stary ale za to dla kadry najnowszy sprzęt, wszędzie nowe piękne monitory, nowe laptopy, nowe drukarki i piękny duży tv w miarę nowoczesny. Ludzie bardzo pomocni!!!!! szczególnie gdy krzyczą jeden na drugiego szczególnie ta starsza pani od księgowości, kolejna pani dyrektor która tez przyszła niewiadomo skąd. Tyle lat tu pracuje i nigdy nie widziałam takiego bałaganu. Oby dotrfac do emerytury bo chodzą słuchy ze firma ledwo przędzie i co miesiąc pieniędzy brakuje nawet na pensje muszą pożyczać.

Marianna

Póki co som ale to tylko kwestia czasu. Firma zadłuża się każdego dnia i nie płaci nawet swoim kontrahentom. Zusy nie opłacone. Ile można jechać na minusie?! Co mi z pensji jak okazuje się ze składki na moją emeryturę są niezapłacone a takie informacje otrzymałam w samym zusie! Jak tak można?!!!!!!! Pobjerają mi z pensji składki a ich nie płacą do zusów! Ciekawe czy w urzędzie podatkowym zapłacone są nasze podatki?

@Marianna

Niestey, bardzo szybko nowej ekipie rządzącej udało się popsuć prawie wszystko. Niestety samo nazwisko nie wystarczy. A pycha i samozwyt i przekonanie o swojej wyższości nad innymi nie pomógły, a wręcz stały się dzwignią ciągnąca tą firme w dół. Po tym co piszesz jest jeszce gorzej niź myślałam. Dobrze źe w porę udało mi sie znaleźć nową stabilną pracę.

Sebastian

Pracownik krótko pracujący,mało umiejący z Uk na stanowisku kierowniczym pod rządami Pani z Uk Nic przecież w tym dziwnego Żart totalny :)

Mirek
@Sebastian

A czy pochodzenie ma takie znaczenie, widzę tu dużo ludzi bardzo negatywnie odnoszących się do pracowników z Ukrainy, czy zdajecie sobie,że jest to rasizm. Można pochodzić z innego kraju i być dobrym pracownikiem, jeśli te osoby pracują nadal to znaczy, że szef jest zadowolony. A wy zapewne należycie do tej społeczności co się uważa, za lepszych od innych, a tak naprawdę jesteście mściwą, wiecznie niezadowoloną i małostkową grupą.

PracownikIA
@Mirek

Sebastian. Bardzo dobrze piszesz. Mi bardzo podoba się sytuacja w magamie. Ja mam 26zł na godzine czyli tyle samo lub nawet więcej jak Polacy pracujący dłużej i umiejacy wiecej. Ja umiem tylko na maszynach i pracuje krotko a zarabiam dobrze. I powtarzam ze nie dlatego ze moja szefowa tez jest z Ukrainy. U nas nie ma po prostu dyskryminaci narodowosci i pci.

Ela

Widać szefostwu pasuje taki układ i nie przeszkadza ten zament i zła atmosfera w pracy. Pewnie nawet są zadowoleni, że mają kim się wysługiwać w trudnej sytuacji konfrontacji z polskimi pracownikami. Pani z UA załatwia brudną robotę. Szkoda, kiedyś to była firma, która coś znaczyła, teraz to już sama padaka została i stacza się w coraz szybszym tempie. Koniec jej szybki. Dobrze że odszedłam ze wczasu. Co mądrzejsi też już odeszli lub powinni szukać nowej roboty póki firma wypłaca jeszcze pensje.

Jeżeli masz już dość to może pomyśl nad wyjazdem np. do Anglii do rodziny, która żyje tam z zasiłków. Nikt na siłę ciebie tutaj nie trzyma. Pakuj się i jedz. Możemy zrobić nawet zbiórkę na bilet dla ciebie w jedną stronę. Chętna? Bo kto jak kto ale o pobieraniu na lewo zasiłku to Ty nie powinnaś się odzywać.

PracownikUA
@Ela

Układ w firmie jest ok. Jestem kierownikiem zmiany i najbardziej mi podoba sie ze moge rozkazywac Polakom a czasem na nich krzykne. Nikt nic mnie nie zrobi i nie wcale bo przelozona jest tez z mojej ojczyzny ale bo tak musi byc po prostu. Ja robil tylko na maszynach a nie jak inni imieja na wszystkim i mam 26 na godzine. Tak jest dobrze. To mi sie podoba.

@PracownikUA

Dokładnie, nic w tym zakładzie nie dzieje się bez wiedzy i wizji nowego prezesa. Witać za moment osiągniecie wspólnie swój cel, pracownicy z UA bez większego doświadczenia zastąpią wykwalifikowaną z doświadczeniem kadrę krajową. Brawo, pogratulować wizji rozwoju zakładu! Następnym krokiem będzie dla was przejęcie zarządu i własności... ale zapewne zanim to się stanie zakład przestanie być wypłacalny, więc nie za długo nacieszycie się swoimi kierowniczymi nadaniami.

Margot

Sz.p. nazywająca się naszą przełożoną z ukrainy prosimy nie przychodzić i nie pytać się nas kogo byśmy widzieli na pani miejscu ponieważ, każda osoba która panią zastąpi będzie 100 razy lepsza od pani, nawet pan z pod sklepu monopolowego będzie miał więcej umiejętności i empatii do pracowników niż TY. Time to say goodbye

Wera
@Margot

Mi tam P. Hanna odpowiada jako przełożona. To że wymaga sumieności i robienia co do każdego należy to nie znaczy że jest złą szefową. Jak ktoś chce się lenić i wrócić do nic nierobienia to lepiej niech pomyśli o zmianie roboty.

Wera
@Wera

Jadę właśnie do pracy i tak sobie czytam te Wasze teksty i jest mi Was serio szkoda. Tyle kłamstw i obłudy tutaj siejecie. Tak dla jasności to swoję imię zmieniłam bo grupka kolegów i koleżanek zawistnych nie dałaby mi żyć już od samego ranka

Czy w firmie Magam Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

krzyniu

tak 3 zmiany ale praca na produkcji elegancka

Opel
@krzyniu

Jakie zarobki dla osoby pracowitej ale bez doświadczenia?

Grzesiek
@Opel

Osoba bez doświadczenia może liczyć na prawie 24 zł brutto na godzinę. Na to składa się: stawka podstawowa 18 zł + premia 20% + 200 zł dodatku za brak absencji + 200 zł dodatku za niepalenie. Od stycznia przyszłego roku ruszają premie roczne po 1200 zł więc zapowiada się ciekawie. Do tego masz kartę medyczną na wypasie lub sportową oraz raz w roku wczasy pod gruszą (około 500 zł) i talony na święta. Za najbardziej wydajną i dokładną pod względem jakości zmianę jest super premia więc warto grać do jednej bramki. Stawka podstawa w tym roku zaczyna się od 18 zł a kończy na 28 zł brutto, ale w przyszłym roku mają być kolejne podwyżki tej stawki wiec elegancko.

Qwerty
@Grzesiek

Teraz po odejściu wiceprezesa na pewno dostaniecie podwyżki ????????????

krzyniu
@Opel

widzę, że od mojego postu minęło już trochę czasu a z Waszych komentarzy wynika, że dalej minimalna krajowa w tej firmie jest oferowana. czy tak rzeczywiście jest?

kandydatka administracja

Jak teraz kształtują się zarobki w firmie Magam na stanowisku administracyjnym - działy sprzedaży/ obsługi klienta? Czy zmieniło się coś od czasu gdy kandydowałam rok temu? Wtedy na start oferowano w administracji tylko 7 000 zł brutto, bez premii i dodatków, ale jak na tak trudną pracę to za mało. Czy już są premie i dodatki w administracji? Jeżeli tak to jakie trzeba spełnić wymogi aby je otrzymywać? Czy firma Magam oferuje swoim pracownikom benefity i fundusz socjalny? Jeżeli tak to na jakie benefity można liczyć? Jak atmosfera na działach? Czy wszystkie działy są ze sobą zgrane czy nie? Można liczyć na współpracę? Czy produkcja współpracuje z administracją? Ile obecnie pracuje osób w Magam?

Wiesiek P.

A słyszeliście juz ze magam ma najnowoczesniejszy i najnowszy park maszynowy?

Petra
@Wiesiek P.

To jest jakiś absurd. Najnowsze to oni mają pomysły jak zepsuć te firme. Stare maszyny na produkcji. Kiedy kupili krosno do metek albo maszynę do cięcia? 20 lat temu? Na (usunięte przez administratora) kilka laptopów stoi dlaczego? bo jeden nie da rady? bo taki stary?. Mijają się z prawdą tymi tekstami na stronie. Od lat nie kupili niczego sensownego a tylko do swoich kieszenie brali?. Skąd te domy, rajdy, wycieczki, jachty za miliony, nowe auta? może z ich ciężkiej pracy?

Prawda

Brawo! Wreszcie ktoś prawdę napisał. Zabawne jest to ze w internecie udaje takiego chojraka a na spotkaniach z kierownictwem lub pracownikami siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Ten człowiek zwalnia się od ponad 3 lat i zwolnić nie może… pytanie dlaczego? Skoro tak źle to (usunięte przez administratora) i spakuj swój mały dobytek i znajdź sobie wreszcie prace na swoim POZIOMIE. Co jak co ale przełożona tego działu wreszcie zrobiła tam porządek bo za twoich czasów kierowania było pobłażanie kolegom od kieliszka.

Żaneta

Proszę nie krzywdzić dobrego imienia tej firmy. Pracuję na produkcji już parę lat i uważam że jest ok. Imię oczywiście zmieniłam do tego wpisu (nie jestem żadna Żaneta tak naprawdę) aby źli i zawistni ludzie w zakładzie mnie potem nie rozszarpali.

@Żaneta

Niestety ale ta firma dobre imię straciła już dawno... Pracuje w niej od wielu lat ale coraz częściej zastanawiam się nad zmianą. Odkąd moim działem zarządza nizej wymieniona Pani z dołu jest coraz gorzej. Nie zna się na niczym a udaje kierowniczke. Chyba to stanowisko na loterii wygrała. Oby jak najszybciej ktoś kompetentny pojawił się na jej miejsce. Najwięcej to firma traci. Przykre.

Biedronka

Evangelista Po tym wpisie znów się odbędzie zebranie :)))))))) Jak to napisałeś komedia i totalny cyrk Rządząca nieradząca sobie z uczciwą i rzetelną pracą Nie zasłużyła na ten dział i nie zapracowała na niego uczciwie Swoim brakiem kompetencji rozwaliła cały dział

@Biedronka

Powinna kury szczać prowadzać, a nie rządzić. Żaden dział nie powinien pod nią podlegać.

Evangelista

Komedii c.d. zebranie pracowników z górą na temat opini o firmie na gowork, normalnie żenada, proponuję na przyszłość bacznie przyjrzeć się pracy nie nas pracowników!!! tylko w głównej mierze pracy pani(wiadomo o kogo chodzi,siedzi na parterze) która rozwaliła całe cięcie!!! Jej już tu dawno nie powinno być!!!

@Evangelista

Może właśnie o to jej chodzi? Skłócić jak najwięcej ludzi. Zauważ, że każdy problem nie jest przez nią załatwiony z ludźmi, którzy coś potrafią, a wybrała ludzi, którzy całują ją po d..pie. Kto pocałuje "lepiej" ten fachura... Jej obiecanki jak to teraz będzie wspaniale... Opowiastki jak to porzedni zarząd robił nas w konia... Takiego chamstwa, zakłamania nie było. Nowy szef- śmiech na sali. Nic go nie interesuje jak tylko tabelki. Wybrane kierownictwo działów- pracownicy, którzy pracują od niedawna, bądź wrócili omamieni furą kasy z kilometrowymi kijami w d..pach... Jak nowy szef się ogarnie, to na nią też przyjdzie pora.

Ogłoszenie na Pracownik Produkcji do Magam Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Łatka

Jeżeli jest się sumiennym i pracowitym to ok. inaczej nie ma tu czego szukać. wiekszosc nierobów już tu nie pracuje i niezapowiada się na zatrudnienie nowych nierobow. Dużo a nawet bardzo dużo zmian w tej firmie teraz się dzieje i jeśli ktoś lubi taki rytm to napewno się odnajdzie. firma premiuje osoby otwarte i zaangażowane i potraktuj to jako wskazówkę - zanim do nas dołączysz odpowiedz sobie czy taki jesteś :)

Krzysztof
@Łatka

W jaki sposób premiuje ;p? Awansem czy dodatkowymi pieniędzmi?

@Łatka

Łatka, Naucz się pisać poprawnie po polsku( nie zapowiada piszemy oddzielnie). Nie wprowadzaj ludzi w błąd ( dokladniej, bo możesz nie zrozumieć- nie kłam). Właśnie teraz Magam nierobami stoi. (usunięte przez administratora) wazeliniarstwo są teraz cechami uważanymi za bardziej przydatne niż pracowitość i uczciwość. Za chwilę nie będzie komu pracować, bo kolejki na 3 piętro nie będą miały końca, bo każdy na każdego będzie donosił. Na każdym dziale pracownik jest źle traktowany, a już nie daj boże jak będzie miał swoje zdanie. Jest straszony wypowiedzeniem. Mobbing na każdym kroku widziany, a przemilczany. Magamem kierują nieudaczniczy, którzy tak po prawdzie (usunięte przez administratora) potrafią.

@Ptasiek

Oj widzę tutaj duzo goryczy i smutku. Czy ty należysz do tych nierobów którzy na całe szczęście odeszli? Odeszli ci co wyzyskiwali naszym kosztem i zarabiali po 15+ tys. zł a chu*ja robili a nam kazali zapier*alać i przychodzić od poniedziałku do niedzieli. W tej firmie nigdy nie było pracowitości o której piszesz oraz uczciwości. Kto był bliżej koryta ten dostawał. Teraz przynajmniej jest jasno określone kto za co odpowiada i za co można dostać ekstra premię czy nagrodę. Jeżeli zgłaszanie nowych pomysłów na ulepszenie albo pożegnanie patologii nazywa się wazeliniarstwem lub donoszeniem to zyjem w różnych światach. Pracuję tu od lat i swoje przeżyłem i swoje widziałem. Karcenie ludzi i ich publiczne poniżanie. Kocenie. Gnojenie. To są wartości za którymi tęsknisz?! Było bagno i kolesiostwo a o mobbingu nie wspomnę. @Ptasiek jeżeli masz takie zdanie o firmie to rozumiem, że już nie pracujesz lub zamierzasz rozstać się z firmą?!

@Łatka

Oj słaba ta Twoja wiedza. Przepracowałeś, widziałeś...hahahaha. U pierwszej "władzy" spacerki nie zaowocowały, to uskuteczniasz je teraz. Brawo, zabaczymy do kiedy. EOT

@Ptasiek

Wciąż się zastanawiam dlaczego @Ptasiek wolisz narzekać i burzyć ludzi niż po prostu znaleźć sobie nową pracę. Zrozum, że praca to nie przymus a w tej firmie nie pracuje się jak kiedyś jak w zakładzie karnym. Nie odpowiada ci praca i nowe standardy to znajdź sobie lepszą pracę. Jeżeli masz do pracy przychodzi ciągle z tym samym nastawieniem i oczekiwać, że coś się zmieni to jesteś w grubym błędzie. Do momentu w którym ty się nie zmienisz to świat w koło ciebie dalej będzie ufajdany i brzydki. Pomyśl nad tym wstając jutro do pracy. Również EOT!

Jakub
@Łatka

Widzę masz doświadczenie w pracy tutaj. Ja chce aplikować i trochę mnie zaniepokoiła atmosfera jaką opisałeś. Serio nie można się dogadać z ludźmi? Bo szukam raczej spokojnej roboty.

Nicolas

Tak. Byłem na rozmowie. Spokojna i konkretna rozmowa. Jasno przedstawiono jakie są oczekiwania i wymagania. Od tego albo przyszłego miesiąca na produkcji 2 zmiany. Stawka na początek 24 zł aż do 40 zł ale nie dopytała czy brutto czy netto. Poprzednie komentarze trochę chyba nie aktualne. Park maszynowy trochę skomplikowany. Duże i głośne maszyny. Jutro ja mam badani lekarskie i zaczynam od 01.06. Dam znać jak tam jest na co dzień.

Elżbieta
@Nicolas

W jakich godzinach te dwie zmiany mają być? ;)

nw

Proponuję omijać tą firmę z daleka, zero szacunku do pracownika no chyba,że jesteś tzw. ' lizusem ' i masz ku temu predyspozycje to może się odnajdziesz. W obecnych czasach lepiej traktowani są Ukraińcy niż rodowici Polacy, szkoda czasu na tą firmę!!!!!

@nw

Aż tak bardzo boli Pana/Panią to, że Komisja Socjalna przyznała bezzwrotną pomoc dla osób z Ukrainy w związku z wojną? Czy 4 000 zł zapomogi dla kilku osób aż takie wywołało u Pana/Pani piętno? W tej firmie nie ma podziału na "rodowitych Polaków" i "Ukraińców" - wszyscy są równi. Wiem, że Komisja Socjalna podjęła słuszną decyzję. Wiem też, że i Pan/Pani podjął/ podjęła słuszną decyzję rozstania się z firmą, oby jak najmniej takich osób, które tylko skarżą i narzekają na cały świat.

Tak. Dobre miejsce, fajni ludzie, adekwatna pensja do umiejętności i chęci. Dobre traktowanie człowieka.

@Krzysztof

Standardowa premia to 20% ale dla osób które się wykazują sumiennością i pracowitością jest extra premia.

@Elżbieta

Pierwsza zmiana 5.30/13.30 a druga zmiana 13.30/21.30. Na każdej zmianie jest 30 minut płatnej przerwy. W razie potrzeby są również dyżury nocne dla chętnych pracowników 21.30/05.30 ale to zależy ile wpływa extra zamówień.

Niedoszły
@Ptasiek

@Ptasiek takie trakowanie przez pracodawcę są peawnie karane. Z tego co piszesz taka firma zasługuje na pracowniczy pozew zbiorowy, albo przynajmniej na ostrą kontrolę z PiPu. W dzisiejszych czasach takie traktowanie pracowników jest karygodne i karalne. Miałem aplikować ale po przyeczytaniu tych wszystkich komentarzy zdecydownie zrezygnowałem. Szkoda mi marnować zdrowia na taki wyzysk i złe traktowanie i żadne premie tego nie zrekompensują

Krystyna
@Anna

Extra premia, nieźle. A możesz powiedzieć ile więcej wynosi ta extra, jakie sumy wchodzą w grę?

Magam Sp. z o.o. w mieście Łódź poszukiwała pracowników na Księgowa. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Onnya

W tym dziale stosowany jest (usunięte przez administratora)! Przełożona wymaga bezwzglednie posłuszeństwa. Lepiej nie startować. Szkoda zdrowia.

Aleksandra
@Onnya

Bezwzględne posłuszeństwo w kontekście czego tak właściwie? Jak praca jest zorganizowana na tym dziale i jak to w praktyce miałoby wyglądać?

klient

Niestety, ale` nie będę już współpracować z tą firmą. Bardzo ciężki kontakt i niemiła obsługa, najpierw zrobią błąd po ich stronie, a potem liczą na to, ze klient go rozwiąże będąc bardzo agresywnymi. Nie tak zdobywa sie klientów.

Motyl'ek
@klient

Pełna zgoda. Niestety ale ta firma to jedna wielka porażka. Zleciliśmy tam produkcję z polecenie i żałuję. Nie potrafią nawet ogarnąć podstawowego zamówienia. Liczą sobie jak za zboże, a jakość obsługi denna. Roszczeniowa postawa i brak profesjonalizmu. To było moje ostatnie zamówienie w tej firmie. Odradzam. Jeżeli ktoś ceni sobie profesjonalne podejście do klienta to powinien unikać tego miejsca. Najlepsze jest to że zamawiałam jako dwie różne firmy i dla jednej zrobili wyjątek i przyspieszyli produkcje a dla drugiej już nie mimo, że podobne zamówienie. Gorąco nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Magam Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Magam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 15 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magam Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magam Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 268 ocen.
  • 6-Go Sierpnia 58/60
  • NIP: 7290205196 REGON: 4281591 KRS: 0000271095