Eversport Sp. z o.o.

Opinie o Eversport Sp. z o.o.

Natka Nowy wpis

Zauważyłam w ogłoszeniu dla inżyniera budowy, że w mile widzianych znalazły się uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Jeśli kandydat ich nie ma a jednak się zatrudni to Pracodawca pomaga z wyrobieniem różnych kursów i uprawnień?

O co chodziło z tą połową pensji, o której ktoś kiedyś pisał? W kontekście handlowca jest to podstawa a reszta to prowizja, o której także był wątek sprzed lat? czy możecie określić bieżące warunki finansowe? ile średni staż przedstawicieli wynosi? Warto aplikować?

Bezstronny Nowy wpis

Sytuacja wygląda tak: początki są bardzo trudne, branża jest bardzo specyficzna i wymagająca. Pracownik w dziale handlowym potrzebuje minimum 2lata żeby się wdrożyć i swobodnie poruszać po rynku. W pierwszych latach ciężko o jakieś spektakularne wyniki i tu każdy musi być gotowy na to, że pierwsze lata są najtrudniejsze. Po około 2-3 latach praca zaczyna przynosić efekty - oczywiście jeśli ktoś pracował sumiennie i nie zadowala go wizja życia od 10 do 10. W Eversport panuje specyficzna atmosfera i trzeba przyznać, że nie każdy się tu odnajdzie, niektórzy są bardzo specyficzni i trzeba się w tym odnaleźć. Jeżeli ktoś ma charakter, cierpliwość do pracy i chęć samodoskonalenia , to ma szansę odnieść tu sukces a i płaca może pozytywnie zaskoczyć.

Czy w Eversport Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

świeżak

w okresie próbny jak i następne umowy umowy są zawierane na pełny etat

Antośka Nowy wpis
@świeżak

Czy praca jakkolwiek rożni się w trakcie okresu próbnego od tej na normalnej umowie? interesują mnie głównie początki, czy jest wyznaczona osoba odpowiedzialna za wdrożenie? Jak przeszkolenie przebiega?

Czy w firmie Eversport Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Pol pensji można otrzymywać. Pracować trzeba na calego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eversport Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko MAGAZYNIER? Podziel się swoimi wrażeniami!

Inżyniera budowy firma szuka. W ogłoszeniu wymienione jest sporo obowiązków, oczekiwań. Nie ma najważniejszego - wynagrodzenia. Wiadomo, czesto od wyksztalcenia, dosiwadczenia jest uzależnione. Ale może ktoś zna widełki ?

Bezstronny

Jakim trzeba być dyletantem z wysokim stopniem upośledzenia umysłowego żeby pisać takie bzdety. Jeśli ktoś choć przez chwilę prowadził działalność gospodarczą to zatrudniając pracownika doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli ten kosztował go te przykładowe 80 tyś a zarobił 79 tyś to powinien być natychmiast zwolniony bo przynosi dla firmy straty !!! Firma ma też pewnie biuro, sekretarkę, księgową i innych pracowników którzy "nie zarabiają" dla firmy. To właśnie handlowiec powinien też na nich zarobić. Ja osobiście rekomendowałbym doliczenie części tych kosztów do "wyniku" takiego handlowca i dopiero od tej kwoty liczenie ewentualnej premii. Pytanie też za co jest wypłacana pensja?? Czy tylko za samo przychodzenie do pracy a za wszystko dodatkowo należy się premia ?? Prowadzenie firmy to nie skarbonka bez dna z której można wyciągać i wyciągać... Ktoś musi na nią zarabiać tak żeby wystarczyło na funkcjonowanie firmy, na premie dla pracowników i zysk dla właściciela bo to on ponosi odpowiedzialność za całokształt. Pozdrawiam wszystkich myślących i czytających ze zrozumieniem. BB

Anita

Co do pensji, to wypłacane są regularnie. Kwestią odrębną pozostaje forma wynagrodzenia. Najniższa krajowa jest na umowie o pracę. Pozostała wynegocjowana kwota jest na umowę zlecenie z EVERSPORT S.A., która jest spółką matką. Premie są na gębę, czyli albo są, albo ich nie ma. Wymyślono system, że premię wypłaca się raz w roku po rozliczeniu spółki za poprzedni rok. Według "Kaczyńskiego" (dowiesz się zybko, kto to) ma to na celu zatrzymanie pracowników, żeby nie odeszli z pracy. Jak jest zysk, to dostaniesz, ale nie tyle ile się należy, tylko tyle ile łaskawca Ci powie. Kolejna kwestia, to szefowie uważają, że pracownik jest kosztem (tak, tak - pracownik to koszt!!!) i żeby wogóle dostać premie musi najpierw przynieść więcej zysku niż jego koszty w całym roku. Premia jest oczywiście liczona od tego co jest zyskiem ponad te koszty. Czyli np. koszty roczne pracownika (z leasingiem samochodu, którego używa, paliwem, wypłatą i inne)= 80.000 zł, a zysk z wypracowanych kontraktów = 79.000 zł w roku i dooopa blada. Nie ma premii, bo koszty pracownika przewyższają zysk. Ponadto musicie wiedzieć, że ta premia nie zależy od tego, jak skalkulujecie kontakt. Jest jeszcze realizacja. I jeśli ktoś po drodze coś spartoli i zysk z kontraktu się zmniejszy to i twoja premia się zmniejszy. Co z tego, że nie twoja wina? Ale komuś trzeba zabrać. Tera jest słabo, bo pod pretekstem koronawirusa zwolniono kilka osób, nam pozostałym dowalono pracę zwolnionych i obcięto pensje. Ponadto wszyscy mogą zapomnieć o premiach, bo to "PREMIA UZNANIOWA". Taki system motywacyjny. Kłócić się nie ma jak, bo nie ma nic na piśmie.(usunięte przez administratora). Dowalanie pracy o godzinie 15:55, żeby pracownik nie wyszedł z biura za wcześnie, to też norma - szczególnie w piątki. Samochody handlowców są stare - 5-7 letnie, albo nowe Skody z ograniczeniem kilometrów do 50 000 na rok, żeby leasing był tańszy. Za jazdy prywatne pracownik musi zwracać koszt paliwa. Zapomnijcie o kartach multisport, ubezpieczeniu, czy innych benefitach. Niestety ten pracowdawca nie widzi potrzeby takich fajerwerków. To korporacyjne bzdety.(usunięte przez administratora)Szukacie menedżera z prawdziwego zdarzenia, który wspiera zespół? Nie tutaj. Styl zarządzania jest typowo folwarczny, (usunięte przez administratora) Brak wsparcia merytorycznego, brak szkoleń, faworyzowanie wybrańców. (usunięte przez administratora) brak kultury organizacji, brak standardów pracy, brak strategii, brak procedur. Jeżeli komuś to pasuje, to może pracować. Nie zabraniam. Natomiast jeżeli już wejdziesz w to, to proszę nie płacz, że nikt nie ostrzegał. Polecam wszystkie polecenia(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Anita

Sama esencja dokładnie tak jest. Czemu pousuwaliście Panowie informacje wstydzicie się????? A nie przecież Wy wstydu nie macie. Tacy uczciwi a usuwają wpisy a raczej pracownik załatwia. Kolor włosa zobowiązuje.

Rio
@Anita

Brawo Brawo Brawo. To co zostało tu opisane to sama prawda. Wszystko jest wliczane w koszt pracownika dosłownie wszystko za co pracownik musi zwrócić (ale dla czego pracownik?). Paliwo leasingi hotele i inne wypady. (usunięte przez administratora) Ej szkoda mówić. W końcu na kimś trzeba się dorobić. Nie polecam firmy

Nie ma do czego się przyczepić, szkolenia są , pensje płacone na czas.

Bartek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jak idzie rekrutacja?

@Bartek

Nie warto, nie polecam, idź gdzie indziej lepiej

Kris

A ja uważam, że jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

Hubek
@Kris

A ja myślę że nie jest okej. Mnie się nie podoba jak wykonali pracę

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eversport Sp. z o.o.?

Żadnych konkretnych. Będą się przechwalać ile to nie zrobili a nawet dopiszą sobie obiekty konkurencji. Standard u starszego Pana z chusta na szyji (artysta jeden pod kolor włosów)

Jo-jo

Ile Pan Pani chce zarabiać, co potrafisz ?

Odpowiedź

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo się obawiałem, stres opanował mnie bardzo mocno. Natomiast po jej przebiegu uświadomiłem sobie jak było miło- niepotrzebne nerwy. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, naprawdę bardzo polecam tę firmę. Pytania standardowe - jak na każdej rozmowie - ile chcę zarabiać, jakie mam doświadczenie

Wiśnia

Hej .Ktoś opisał zenujacych pracowników w firmie ,o jakich pracowników chódzi? Z biura czy raczej z budowy?

Shsh
@Wiśnia

O wszystkich i jedni i drudzy....

@Wiśnia

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i muszę powiedzieć, że atmosfera w biurze była dobra.

praca

czy rekrutujecie?

Paw
@praca

Nie warto, nie polecam

Eversport ma już długi staż w branży i z tego co się dowiedziałem to dobrze sobie radzą . Może ktoś podpowie czy warto aplikować in czy są oferty pracy?

Ptp
@Zainteresowany

Nie radzą sobie wcale, beznadziejni, nie polecam

Dobry sklep

@anonymous

Nie mają żadnego sklepu!!?

Moge polecic pracodawce

Bolo
@anonymous

Oj nie nie nie nie nie, uciekać stąd lepiej gdzie indziej oby szybciej

Agata

@anonymous Czy możesz powiedzieć nam coś więcej? Czy pracujesz dla Eversport od dawna? W poprzednich postach podniesiony został temat atmosfery panującej w firmie. Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

RedMan
@Agata

witaj, Nie wiem czego dokładnie oczekujesz od pracodawcy. Znam firmę od wewnątrz i nie polecam. Brak osoby decyzyjnej, opieprz że nie dzwonisz albo nie informujesz a prawda taka ze do przełożonego ciężko się dodzwonić na spowiedź No i różnie z chumorkiem z drugiej strony słuchawki. Szkoleń ja tam nie widziałem. Rotacja pracowników bardzo duża, Jak ktoś tam wspomniał. Mocno dziwne towarzystwo łącznie z uśmiechniem się do Ciebie a za trzy minuty ostre oczernianie u innych wyżej postawionych. Nic dobrego zapał do pracy mija po pierwszym problemie jaki się pojawia (usunięte przez administratora) Zakres obowiązków nie jest taki na jaki się umawia, brak karty stanowiska więc możesz robić wszsytko w każdej chwili. Terminy w budowlance same sobie są napięte a jeszcze jak otrzymuje się sprzeczne informacje to nie ma jak ich dotrzymać. firma w branży długo ale zasady i atmosfera wewnątrz są fatalne. Ludzie są też pozytywni ale takich zazwyczaj szybko się usuwa nie wiedzieć dlaczego. Jedyny plus to terminowosc wyplat, co do ich wysoKosci kwestia indywidualnych ustaleń.

@Agata

Tam nie ma żadnej atmosfery.......

Irek

Gdyby było tak źle to na forum byłoby masa wpisów. Jak sie patrzy na kilka w ciągu kilku miesięcy to musi być dobrze.

nik
@Irek

w tej pseudo firmie pracuje z 10 osób, więc ile ma być wpisów? każdy kto ucieka raczej chce zapomnieć o tym miejscu. współpracowałem i nie polecam. często tam się ludzie zmieniają.

@Irek

Wpisy są regularne kasowane, zostawiane tylko te bardziej pozytywną. HAajs się musi zgadzać

Llllll
@nik

Nigdy więcej tego czegoś, jaki szef taka firma

Dawidow

Ale to forum pracownicze więc opinie o firmie nie tu powinny się znaleźć!

@Dawidow

Właśnie po to jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie o sposobie wykonywania pracy przez tą "firmę"

Czy ktoś może powiedzieć jaka jest sytuacja w firmie? Coś się nowego tam dzieje ?

beti
@Kasia

Co ma być nowego ,czy znasz firmę ? bo jak dla mnie to schodzą na margines .

Agata
@beti

Czemu schodzą na margines? Dla mnie istotne jest to, jak się tam pracuje na stanowisku doradcy techniczno-handlowego. Może coś wiesz, co może być dla mnie pomocne przy podejmowaniu decyzji?

Fiwj
@Kasia

Nic się nie dzieje, a co ma się dziać

PAT

A ja uważam, że firma jest OK. Kika spędzonych tam lat pozwoliło nabrać doświadczenia i wiedzy o rynku budownictwa sportowego. Mam wrażenie, że negatywy piszą tylko pracownicy zwolnieni za brak wyników lub ci którzy bardzo chcieli ale niestety się tam nie dostali.

@PAT

E tam w ogóle nie jest ok, lepiej wziąć inną firmę, tak jest po prostu BEZNADZIEJNA!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eversport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eversport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eversport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Eversport Sp. z o.o.