Opinie o PromoHolding Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PromoHolding Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PromoHolding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PromoHolding Sp. z o.o. w Kraków

byly pracownik

polecam jedynie ze względu na ludzi i atmosfere

Promo

Również nie polecam. Codziennie ktoś odchodzi bo rezygnuje. Atmosfera w pracy bez zbednego komentarza. Ogloszenia wisza tak dlugo chyba z tego powodu wlasnie ze wiele osob odchodzi jak poznaje wszystko.

PRgirl

Osobiście bardzo lubię pracę w Promoholding. Mam doświadczenie z innymi agencjami tego typu i ta agencja spośród innych znacznie się wyróżnia - szczególnie biorąc pod uwagę rynek krakowski. Firma obsługuje coraz większych klientów, dzięki czemu można poznać standardy i oczekiwania nawet dużych graczy na rynku. A to każdy PR-owiec lubi - oj tak;). Co do wynagrodzeń - ujmę to tak - rozwijajcie się, angażujcie w nowe projekty i wyróżniajcie się nieszablonowymi pomysłami - a gwarantuje Wam, że nie będziecie narzekać. Powodzenia! :)

Debbie

Ja polecam. Miła atmosfera, firma nastawiona na rozwój, oferująca przyjazne warunki pracy. Jeśli ktoś chce się rozwijać to na pewno tutaj może - wystarczy chcieć.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xxx

Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o innej posadzie niz aplikowalem.Zaproponowano mi bezplatny staz i umowe zle3cenie - stanowisko kierowni8cze. TRAGEDIA - MASAKRA - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

dżej

Zapomnij, większość pracuje na umowy śmieciowe. Warunki takie jak zarobki i umowy są niższe niż w innych tego typu firmach.

kajka

generalnie dużo, dużo niższe niż średnie wynagrodzenie jakie obowiązuje w innych firmach na takim stanowisku. Jeśli dołożymy do tego formę umowy to w zasadzie pracujesz za pół darmo.

reni

czy oni zatrudniają księgowe?, bo wciąż są ogłoszenia na stanowisko samodzielna księgowa, asystentka księgowej, w ogłoszeniu umowa: inne

p

A mnie zastanawia dlaczego niektóre ogłoszenia o pracę, mimo że wystawione miesiąc temu, nadal są aktualne. Proces rekrutacji trwa tak długo? Czy w ogóle kogoś zatrudniacie ;)?

john

czy staże są płatne?

PromoHolding
@john

PromoHolding to grupa spółek zajmujących się różnymi obszarami marketingu. Firmy te, chociaż połączone w jeden organizm (holding), są autonomiczne i samodzielnie decydują o zatrudnieniu. W większości przypadków staże w PromoHolding są płatne od pierwszego miesiąca, jedynie w niektórych sytuacjach proponujemy jeden bezpłatny miesiąc próbny, a później płatny staż lub pracę. Najlepszym wyjściem jest wysłanie do nas CV i przyjście na rozmowę, jesteśmy elastyczni i staramy się ustalić satysfakcjonujące dla obu stron warunki. Żadna ze spółek nie bazuje na bezpłatnej pracy stażystów – poświęcamy czas, by kogoś wyszkolić, po to by był świetnym pracownikiem naszej firmy. Zawsze celem stażu jest późniejsze zatrudnienie :)

Bibi

Ja to widzę tak - w firmie panuje czasem lekki bałagan, ale to dlatego, że wszystko dynamicznie się zmienia. W ciągu ostatnich miesięcy holding bardzo się rozrósł, co nie wszyscy dobrze znoszą - zwłaszcza osoby nie lubiące zmian. Mi się to podoba, bo dużo się dzieje, jest wiele okazji by się wykazać. Mi osobiście dało to szansę na awans i to wykorzystałam na swoją korzyść.

ona

ja pracuję w jednej ze spółek holdingu, co prawda od niedawna ale jak na razie jest ok. Każdy robi co do niego należy. Dużo pracy (jak wszędzie), ale jest też bardzo miła atmosfera. Jak o coś zapytam lub poproszę o pomoc to zawsze się znajdzie ktoś kto pośpieszy z pomocą :)

xxx

Zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną przybyłem do siedziby Promo Holding przy ulicy Wadowickiej 8A, na spotkaniu zostałem poinformowany że rozmawiamy o posadzie znacznie poniżej moich kwalifikacji a już na pewno znacznie poniżej stanowiska, które zajmuje obecnie. (usunięte przez administratora) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I RADZE OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

zabka

Czy oni w ogóle kogoś zatrudniają ? W ciąż pojawiają się ogłoszenia o naborach na te same stanowiska.

PromoHolding
@zabka

Tak, zatrudniamy pracowników, a ponieważ firma w tym roku znacznie się rozrosła, potrzebujemy ich naprawdę wielu . Szukamy niekiedy kilku osób na dane stanowisko, stąd można mieć wrażenie, że dane ogłoszenie się powtarza. Aktualne informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie w zakładce „kariera”. Zapraszamy :)

misiek83

Właśnie...dlaczego?

pc123

ale dlaczego?

JANEK321

zdecydowanie nie polecam!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PromoHolding Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PromoHolding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PromoHolding Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PromoHolding Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.

PromoHolding Sp. z o.o.