Opinie o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skrzeszewscy Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skrzeszewscy Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

supermanka

Nie dam złego słowa powiedzieć na te firmę. Sporo tym ludziom zawdzięczam i pracy w tej firmie. Super firma.

Junior1

Jak wiadomo powszechnie, w internecie można wypisywać wszystko co się komu podoba, niekoniecznie prawdę. Ja pracuję w tej firmie i takie sytuacje ze spóźnianiem wynagrodzenia nie miały miejsca. Nie wiem skąd te informacje zostały pozyskane - kto to wymyślił,a jeśli pracujesz 13 godzin to następny dzień masz wolny to chyba zdrowy układ.

Bartek

Bardzo dobrze, że istnieja takie strony z opiniami, również nie polecam pracy w tej firmie, ciągle widać ogłoszenie o prace na witrynach przed sklepami, ciągłe zmiany pracowników, widze, że nie jestem jedyny który miał problemy z wynagrodzeniem

bardzo zdegustowany

Witam, nie polecam tej firmy , zacznę od nie terminowych wypłat pracownik czeka na wypłatę w nie skończoność i nie wie jakiej wysokości ona będzie . Wypłata jest uzależniona on sprzedaży lecz również od humoru szefowej która liczy jak chce, nie wie się nigdy jakiej wysokości będize . Firma zarządzana przez panie z epoki kamienia łupanego stojąca w miejscu używająca archaicznych metod prowadzenia firmy . Jednym słowem dramat .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skrzeszewscy Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maciek

Zaczynajac od tego ze nie trzymaja terminów wypłat,(usunięte przez administratora) Praca za darmo !!! Nie polecam tej firmy !!!

Diabeł
@Maciek

Pensję mam zawsze w terminie, od 6 lat nawet jednego dnia spóźnienia. Zawsze super. Jeśli pracuję 12 lub 13 godzin to potem mam zawsze dzień wolny. W sumie 40 godzin pracy w tygodniu. Dodatkowe nadgodziny zawsze dodatkowo płatne. Kolega lub koleżanka która wypisuje te kłamstwa powyżej jest niewiarygodna! bardzo prawdopodobne, że to moderator dla wywołania dyskusji. Firma super - tych co chcą zarobić i pracować, a nie poudawać w pracy. W tej firmie ludzie pracują po 20lat!!! To o czymś świadczy!

Antoni

Witam, to co oni robią da się ująć w jednym słowie wyzysk.

Klient

Wiem, że to nie jest forum dla klientów, ale te marki, które sprzedają są w obecnych czasach słabe jakościowo i szybko się niszczą. Stanowczo odradzam te marki spodni. Poza tym, nawet jak nie podzielacie mojego zdania i mimo wszystko jesteście zainteresowani kupnem produktów Państwa Skrzeszewskich to odradzam sklep w Galerii Krakowskiej gdyż można taniej kupić w internecie, tam mają drogo, zapewne przez wysoki czynsz lokalu. Trzeba tylko wiedzieć jaki rozmiar spodni kupujemy, sprawdzić wiarygodność sprzedawcy w internecie i złotówki zaoszczędzone! Pozdrawiam serdecznie ;-)

student 2

mnie się bardzo podobało w tej robocie. nie powiem dobrze zarobiłem. potem wyjechałem za granicę. chętnie bym wrócił do jeeansstore ale nie wiem czy mają miejsca. może zadzwonię?

student

@Ola, to znaczy, co masz na myśli? Ja szukam jedynie pracy na okres wakacyjny, by dorobić pare złotych, może w takiej sytuacji warto?

Happy Worker

To super praca dla lubiących pracę w handlu. Świetne warunki, jasne zasady. Pracuje od bardzo długiego czasu i można powiedzieć same dobre słowa. Szefostwo extra ale cwaniaczków zwalniają. A i dobrze jak znasz angielski. Jednym słowem na plus

Ola

Ja pracowałam i odradzam. Nie mają zdrowego podejścia do robienia kasy oraz pracownika.

nieoceniona

Dobrze wiemy, że to jest prawda.

iza

Wszystko sie zgadza !!!!! Podpisuje sie pod tym dwiema rekami!!!!!!!!!!

Lord13

To prawda, super ludzie. Fajny zespół. Extra właściciele. Pomimo tego, że sklep został zlikwidowany to nie zwolnili ludzi tylko przenieśli każdego do innych sklepów tam gdzie każdemu pasowało. Szacun.

efka

Nie do wiary od lat to samo!!!! IM WIECEJ PRACUJESZ TYM MNIEJ ZARABIASZ!!!!!! Wyzysk czlowieka przez czlowieka dlaczego ? Przeciez ci panstwo juz dawno zarobilo sie po pachy!!!! Moze powinni nie tylko od swieta ale codzien ogladac" Opowiesc Wigilijna" Pracowalam tam kiedys zawdzieczam im tylko meza ! Jestesmy razem juz bardzo dlugo a to tylko dlatego ze zaczelam u nich pracowac!!!!! mam sentymentalnie podejscie do sprawy!!!!! Osobiscie tylko tam spotkalam tak fajnych ludzi wiec w zasadzie rachunek po tylu latach jest prosty!!!! Nie licznie na to ze bedzie lepiej bo nie bedzie ! Dopoki sami nie staniecie na wlasnych nogach lub nie zmienicie pracy oczywiscie na lepsza i tu uwaga mozna trafic na gorsza!!!!! Zrobcie wszystko by cieszyc sie kazda chwila oczywiscie jesli jestescie w zgranym zespole alenie stojcie w miejsu !!!!! Szukajcie probujcie i robcie wszystko zeby nigdy nie pracowac dla kogos !!!!!! Nikt tak o nas nie zadba jak my sami !!! Uczcie sie od mistrzow !!!!! Pozdrawiam bardzo bardzo serdecznie bylych i obecnych pracownikow jak rowniez hojnych pracodawcow

Pracujący/a

Ole. W tej firmie pracuje bardzo dużo osób ze stażem ponad 5 lat. Co wiecej - jest dużo osób ze stażem ponad 10 czy 15 lat. Są też osoby pracujące ponad 20 lat, są świetnymi pracownikami, są doceniani i zadowoleni. Dlatego takie twierdzenie nie ma potwierdzenia w faktach jak też inne twoje wpisy. To super firma a jakiś niezadowolony delikwent zawsze sie znajdzie bo ludzie się dzielą na porządnych i łobuzów którzy potrafią tylko anonimowo oczerniać. To statystyka- w każdej grupie są czarne owce, które obwiniają cały świat za swoje porażki.

working class

W każdej firmie są osoby które sobie nie radzą ale one powinny szukać innej pracy, zamiast obwiniać wszystkich w koło za swoją nieudolność. Dla mnie praca w tej firmie jest naprawdę ok. Prowizja super i robię co lubię. Mam nadzieję, że nie będzie gorzej.

OLE
@working class

Nie zganiajmy wszystko na zdolności ludzi. Pamiętajmy kto nas zadudnił bo do tego potrzeba była wola dwojga ze stron. Jedna strona jest poszkodowana finansowo wiec odchodzi. Na przykładzie w tej firmie pracuje tylko garstka ludzi ze stażem powyżej 5 lat, to o czymś świadczy.

wiii

Tak więc omijajcie tą firmę szerokim łukiem jeśli nie chcecie być (usunięte przez administratora)za głodową pensję, jak pisałem niżej !

and justice for all

Może on liczyć nie umie. Ja w nadgodziny wyciągam niezła kasę na godzine bo mam prowizję od sprzedazy. to firma handlowa a nie charytatywna.

OLE
@and justice for all

Zgodnie z prawem pracy należy ci się też zapłata za nadgodziny w wysokości 150% jeśli to jest 9 godzina pracy.(usunięte przez administratora) I wszystko było by ładnie gdyby nie to, że to premia uznaniowa bo nic nigdy nie zostało spisane na papierze zatem jak sama nazwa mówi pracodawca nie jest do niczego zobowiązany stąd można faktycznie dostać 50 zł za 20 godzin pracy a raczej za to że sprzedałaś spodni na 10 tys. zł.

pracownik były i obecny

Donald, premie u nas nigdy nie są takiej samej wysokości. Przecież czytałeś wcześniej że zależą od sprzedaży każdego pracownika. To normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzeszewscy Sp.j. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Skrzeszewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzeszewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzeszewscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skrzeszewscy Sp.j.
4.4/5 Na podstawie 151 ocen.

Skrzeszewscy Sp.j.