Opinie o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skrzeszewscy Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skrzeszewscy Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Kazik

Ludzie, czy nie widzicie, że to cały czas jedna i ta sama osoba wypisuje te negatywne opinie? Dyskusję podkręca moderator z Gowork. Ja od razu widzę, które wpisy to moderator.

Najwyrazniej na bilbordach ich nie umieszczaja.W kosciele tez nie ogłaszaja.Chyba trzeba w internecie szukać...

krk

Nie słuchaj głupot, praca jest ok i zarobki też

Wyzysk....

Nikt sie nie mści . Tylko stwierdza przykre fakty które niestety dla firmy są samą gorzką prawdą.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skrzeszewscy Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wyzysktomojedrugieimie

Widzę ze każda negatywna opińia na temat owej pseudo firmy jest równoważona pozytywna opinia pisana przez samych zainteresowanych . Po długiej pracy w tej firmie nie słyszałam o stanowiskach do fakturowania chyba ze w biurze a nie na sklepie wsród normalnych sprzedawców. Premie zależne od wyników ale czego ilości wprowadzonych do systemu faktur bo chyba nie od sprzedaży ciekawe to gdzie sprzedaż w tym wszystkim ,?. Czytając wszystkie opinie człowiek nawet nie będący pracownikiem/ byłym pracownikiem odnosi ńieodparte wrażenie ze kazdy niepochlebny komentarz jest pisany przez jedną osobę. To wlasnie uroki internetu kazdy moze napisać to na co ma akurat ochotę i natchnienie.

Barabara

Wszystkie negatywne komentarze na temat pracodawcy są zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie pozytywne śmiem twierdzić zostały napisane przez właścicieli owej pseudo firmy. Umowa na czas nieokreślony wypowiedzenie w ten sam dzien i kolejna umowa na czas określony to standard u tego pracodawcy. Wynagrodzenie zależne od humoru właścicieli nie miało na nie wpływu zaangażowanie w pracę ani wyniki z loginu. Chyba że ktoś był konfidentem i donosił na innych wspołpracowników wówczas miał on szanse na dodatkowe premie. Dodatek za obsługę kasy zawsże zależny od humoru i licznika wejść do sklepu. Wypłata w terminie, ale nigdy nie wiadomo w jakiej wysokości. Urlopy nie dokończ pewne nawet gdy informuje o zapłaconej zagranicznej wycieczce. Nadgodziny niepłatne. Odpowiedzialność materialna po cenach sklepowych bez rabatów . Zabezpieczenia wołają o pomstę do nieba . Zawsze to łatwy zarobek na pracownikach którzy musieli pokrywać straty ze swojej pensji. Ubrania służbowe wymagane , ale nie oferowane w hurtowych cenach , zawsze po cenach detalicznych jak dla normalnego klienta. Niemile wulgarne telefony z biura właścicieli obwiniające pracowników o rzeczy na ktore nie ma sie wpływu takie jak brak ruchu w sklepie, niska efektywność . Każda nieobecność taka jak nagły urlop lub zwolnienie lekarskie po powrocie do pracy dla każdego pracownika równoznaczna była z przeniesieniem na najbardziej odległy od domu sklep ( kara za l4 etc.) lub wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron. Wyzywanie od idiotek jest na porządku dziennym. W poprzednich wątkach ktoś pisze o miękkim sercu szefowej zastanawiam sie tylko czy mówimy o tej samej osobie. Pracuję kilka lat i nie odczułam jej serca raczej brak szacunku i lekceważenie wszystkich podwładnych. Odradzam z całego miękkiego serca prace dla tej osoby . W innych sklepach nawet w sieciówkach korporacjach ludzie są traktowani z szacunkiem i wiedzą ile wynagrodzenia wpłynie na konto. Przez te kilka lat pracy nie miałam możliwości pracy z osobą ktora po skończonej pracy dla ww firmy wypowiadała sie o nich z szacunkiem i w pozytywny sposób . Nawet pracownicy biurowi bezpośrednio związani z szefową nie nalezą do sympatycznych osob. Po tych kilku latach nauczyłam sie jak nie powinna wyglądać komunikacja pracodawca-pracownik.

Texas ranger

Jak to w kraju kwitnącej cebuli: 1400, zleconko, po kilku miesiącach umowa. Gacie po zniżce za ponad 200 zł, którą najczęściej wykorzystasz jak coś zajumają i to trzeba odkupić. Chuck

Ghost

Firma ok. Pracuje pare miesięcy i jest bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkich pracownikow i szefostwo.

prawdziwy demaskator

Niestety większość negatywnych opinii to prawda i nie pisana przez zwolnionych ludzi, ale takich którzy wyzwolili się od tej niewolniczej pracy bez wynagrodzenia za nadgodziny! A niepłatne nadgodziny to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzeba dodać bardzo częste ochrzany o byle co i kompletny brak szanowania pracownika podchodzący pod mobbing. Znajdzie się kilka innych ciekawych wątków i chyba pora zgłosić te oszustwa do PIPu! Serdecznie współczuję obecnym i gratuluję byłym pracownikom!!!

Demaskator

Siema wszystkim. Proszę z dystansem podchodzić do negatywnych opinii bo to pisze osoba, która została zwolniona z tej firmy bo poprostu nie pasowała do tej pracy i nie radziła sobie. Teraz na pewno robi karierę- w domu! W każdym razie ma bardzo dużo czasu zeby siedzieć w internecie.

Carlos

Jeśli szukacie pracy to omijajcie tą firmę wielkim łukiem. No chyba, że lubicie czuć się jak niewolnicy i nie macie ochoty na związki ani wakacje. Aha zapomniałem dodać, że część wypłaty musicie przeznaczyć na leki wzmacniające odporność bo chorowanie w tej firmie jest grozi "dyscyplinarką" - chorować nie wolno bo pani basia zadzwoni i wytlucze Ci wszystkie bakterie osobiście. Nadgodziny są niepłatne, jeśli byliście grzeczni i zrobiliście zajebiaszczy utarg dostaniecie kopertę z uwaga zzz no z czym? Z paroma stówkami ilość par nie ma związku z poświęceniem, ale z aktualnym nastrojem (usunięte przez administratora) mamy

Golf2

Pracowałem i w większości potwierdziam. Te fajna firma i fajni ludzie. Na marginesie dodam ze doświadczenie tam zdobyte przydało mi się bardzo!

Go!

Byłem na rozmowie ale oni przyjmują ludzi na staż tylko z myślą o zatrudnieniu ich pózniej na stałe. Dlatego szukają ludzi z doświadczeniem w handlu lub ze znajomością języka angielskiego. Jeśli ktoś chce przyjść i odbyć staż bez chęci późniejszej pracy to nie chcą przyjmować. Szkoda.

Mailand
@Go!

Golf2 - takiś stary a takis glupi. Nie ma czegoś takiego jak praca na stałe. Zwlaszcza w tej "firmie". No chyba, ze masz na mysli pracę na stojąco 10, 11 godzin .. Można pracować na czas okreslony albo nieokreslony, zlecenie lub o dzieło. Tu pracuje sie na czas określony przez czas nieokreslony jeśli rozumiesz w ogóle treść wiadomości

hehe

Nie polecam, za marne 800 zł na stażu wymagaja biegłego j angielskiego, doświadczenia w handlu itp... ludzie to przeciez staż służy do tego aby zdobyć doświadczenie, a nie z a kasę z PUP`u rea;lizować swoje wygórowane wymagania!!!

Joasia

Ja tez jestem zadowolona z tej pracy, czego nie moge powiedzieć o żadnej poprzedniej pracy. Tutaj robię to co lubię i ma dużo swobody.

Travolta

Hej wszystkim forumowiczom! Mogę powiedzieć jak narazie same dobre rzeczy o tej firmie. Bez ściemy! Nie jestem żadnym kierownikiem tylko zwykłym pracownikiem i pracuję od 11 miesięcy. Oby tak dalej.

"Bomba" - praca fajna zarobki zależą od zaangażowania, bo masz prowizję od sprzedaży. Proponuję - idź na okres próbny a będziesz zadowolony/a

Jasnowidz

Kolego "Poznyn" jesteś moderatorem i pracujesz dla Gowork.

Antygamon

To tylko za komuny wszyscy zarabiali tyle samo. Zarobki tylko w naszym sklepie bardzo się różnią. Ten co pracuje kilka lat i ma dobre wyniki musi zarabiać więcej od tego co dopiero przyszedł do pracy.

scortech

Dzieki Kabanos za opinie! Widze ze oprocz podszywanych wpisow wlaściciela firmy w koncu ktos powiedzial ile sie zarabia. dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzeszewscy Sp.j. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Skrzeszewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzeszewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzeszewscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skrzeszewscy Sp.j.
4.4/5 Na podstawie 151 ocen.

Skrzeszewscy Sp.j.