Opinie o VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Wrocław

Ddd

Ile byś chciał dostać wynagrodzenia za pracę ? Vo Cię interesuje na ile opiewa faktura ? Załóż firmę to zobaczysz jakie są koszty jej prowadzenia. Nie podoba się zmieniam pracę i tyle.

@Ddd

Niby racja, że jak "nie podoba się to zmień pracę", ale wyobraź sobie, że czasami ludzie mają taki okres w życiu, że są w sytuacji bez wyjścia i muszą przez pewien czas w miejscu pracy się męczyć. Zresztą jak widać sam odszedł chyba. Myślicie, że dostawał za mało wynagrodzenia za to? Może dobrze by było, żeby pracodawca mówił wprost co składa się na koszty wydanej faktury, wtedy może byłoby większe zrozumienie? Co sądzicie?

Peter

Jakie są zarobki ma stanowisku technik usług ddd ? I jak wygląda czas pracy? Czy są sztywne godziny, czy jazda do wieczora ?

Ex
@Peter

Najlepiej być do dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu. Za dużo sie nie odzywać i robić wszystko co chcą. Praca dla osób nie ceniących życia prywatnego.

Rafał
@Ex

W sensie że co, szef dzwoni dzień przed weekendem że masz przyjść w sobotę? Nie da się dogadać w żaden sposób?

Ex
@Rafał

Nie dzień przed a tego samego dnia ;)

Praktyk
@Peter

Zasuwasz od rana do wieczora . Obsługujemy centra logistyczne pracujesz w deszczu i mrozie takie realia odradzam .

Wqrwiony technik

Za niskie.

@Wqrwiony technik

Za niskie tzn., ile mniej więcej? Od lat stawki stoją w tym samym miejscu?

Kiedyś niestety pracowałem Na rozmowie złote góry. Wmawiano ze praca lekka dziennie po około 6,8,10 godzin w zależności od dniówki i chwilkę w domu przy papierkach. Dziennie po 10,12 godzin i jeszcze mało i w dodatku źle. Z każdym następnym dniem pracy dodawali więcej i mówili ze to tylko chwilkę zajmie. Im dłużej człowiek w tej firmie pracuje tym większe (usunięte przez administratora)się robi pod nogami. (usunięte przez administratora) brak jakiego kolwiek podziękowania za wykonaną prace i kantowanie przy rozliczeniach. Nierówne traktowanie techników to norma. Każdego przestrzegam. Kasa mała i nie warta nerwów.

Beata

Jak oni traktują ludzi?! Widzę, że nie tylko Ty tak miałeś. Czy tego nie da się gdzieś zgłosić? Kto normalny każe pracować ludziom po tyle godzin?!

technik serwisu

Jedna z najmniej wymagających rozmów na jakich byłem. Opowiadane półprawdy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

Nic konkretnego. Rekruter nie do końca chyba znał branżę xD

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Franek

Z pewnością nie uda się wszystkich zadowolić ale jedno jest pewne, że firma jest dobrym pracodawcą o ile ma do czynienia z równie dobrym pracownikiem.

Praktyk
@Franek

Raczej nie masz pojęcia co tam się dzieje . Wyzysk i arogancja to ich cgleb powszedni !

Rafał
@Praktyk

Co masz na myśli mówiąc o wyzysku i arogancji? Podasz jakieś przykłady?

Krzysztof

Wysyłam CV umawiają się a potem lipa. Nie polecam !.

Twoj ex

Pracowałem 4 lata,poznałem firmę od środka, dyrektorów itd i nie polecam tego środowiska

Jakie są mocne strony pracodawcy Vaco Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa?

mikolak

a to sa jakies mocne?praca jak praca finansowo bardzo nisko a ogolnie przyjeta regula to wzajemne donoszenie na siebie

Jak to jest, że pracownik pracujący kilka lat w VACO ma mniejszą pensję niż nowo przyjmowany pracownik który się dopiero uczy? Na pracę nie narzekam ale aktualna pensja nawet po podwyżkach jest bliska temu co zarabiają w Biedronce (no może te 200zł więcej), a odpowiedzialności mają na pewno mniej. Jak ktoś ogarnia i potrafi sobie pracę ułożyć sensownie to nie ma zapierdolu.

Zasuwasz od rana do wieczora bez żadnego podziekowania. O podwyżce pensji możesz zapomnieć (ciągle jest przesuwana ostatnio przez pandemię dzięki której firma ma więcej zleceń na zwalczaniu covida). Dowaidujesz się że osobom nowo zatrudnionym płacą więcej niż tobie po 5 latach pracy. Mają cię głęboko w (_I_), a osoba która pracuje krócej od ciebie o 2 lata tak głębko właziła w . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .^ że dostała awans i zarabia 4 razy tyle ile ty.

ALCHEMIK

Dostałem ofertę pracy jako technik ds. higieny. Moje pytanie jest takie czy warto? Pierwszy miesiąc umowa zlecenie za 150 zł netto dniówki, a po miesiącu umowa o pracę na pełny etat i stawka 3300 brutto + 10 % premii i samochód. Cel? Jeżdżenie i sprawdzanie w firmach, sklepach, hotelach, restauracjach wszystkich tych urządzeń służących do deratyzacji, ewentualna wymiana w przypadku uszkodzeń i dosypywanie trutki itp. i sporządzanie z takiego miejsca raportów. Praca teoretycznie z elastycznymi godzinami i sam decyduje o której zacznę pracę, ale też nie wiem ile tych placówek mam odwiedzić i jak to szybko idzie. Powiedzcie mi co o tym sądzicie ? Same placówki podobno ok. 70 - 80 km maksymalnie. W rozmowie przez telefon wydaję się fajna praca, ale nigdy czymś takim się na zajmowałem i pieniądze też mi nie przeszkadzają póki co. Jakbym wyszedł te 2800 netto to nie było by źle, a podobno po 6 miesiącach można liczyć na podwyżkę.

Fachman
@ALCHEMIK

Przecież netto z 3300 to 2400. Dobrze piszesz z teoretycznie elastycznymi godzinami :):):)

@Adrian - katowice
@ALCHEMIK

Wyjazdy masz spod domu. Auto do użytku służbowego.. Nie masz szans na wyrobienie się w krócej niż 10h/dziennie. Ktoś z twojego rejonu zachoruje - ty obrabiasz jego teren. Ty zachorujesz, masz zaległości. Masz urlop, masz zaległości. Masz wypadek w pracy, masz L4 dłużej niż 2 tyg. i wylot z vaco.

olo
@@Adrian - katowice

Witam są jakieś przyjęcia jako pracownik fizyczny - kierowca na terenie woj. śląskiego

Dawid

Dostaje się od pierwszych dni wynagrodzenie ?

Kowal losu

Witam, mieszkam w "trójkącie'' a zainteresowała lokalizacja, poszukiwany jest do Vaco magazynier czy ktoś mógł by coś powiedzieć na temat pracy w Vaco magazynie - to ten magazyn w podziemnym garażu. Widziałem po starych ogłoszeniach że jest też w Psarach. Oczekuję jakiejkolwiek informacji ponieważ nawet nie wiedziałem że są liderem usług DDD.

ciekawy
@Kowal losu

kowal losu byles na rozmowie? ile ludzi szukajo?

Kowal losu
@ciekawy

Nie zaprosili

greg

ogloszenie o poszukiwaniu magazyniera przy ul. Dabrowskiego. bylem na rozmowie i szczerze? strata czasu. Pani z rekrutacji nie powiedziala przez telefon wprost, ze szukaja kogos ze wsi do pracy, bo dostaja jakies pieniadze za niego, tak jak i o zadnej grupie inwalidzkiej. nie wiem, co to za firma, ale wydaje sie byc bardzo niepowazna. 2100 netto wyplaty, to dla vaco zdecydowanie za duzo. ogloszenie znacznie rozni sie od tego, co wynika z ''rozmowy'' kwalifikacyjnej

@greg

A kolega na jakim portalu znalazł ogłoszenie możesz podać. Istotnie stawki nawet dla grupy ON poszybowały w górę mimo pandemii i to cieszy a skutki osobiście odczuwam ;). " kowal losu" zauważył że są liderem .... Ja napisałem - Firma powiązana .... Nie ma się co nakręcać porostu są takie Firmy na rynku.

Ex pracownik

Tak w garażu podziemnym, magazynier kompletuje zlecenia, pakuje w paczki, wypis dokumentów przewozowych i następne ... i następne ... i następne ... tak do 16:00, produktów nie musisz znać tylko kody, W między czasie przyjmujesz i rozkładasz dostawy. Wygląda to jak na okręcie podwodnym, wachta od 8 do 16 bo korona panuje a wyjście to za potrzebą naturalną. Firma powiązana z Impel Grup. Zarobki porównywalne jak w ochronie tylko godzin mniej, ... co innego na Psarach to inny świat ale to już Vaco Retail.

ciekawy
@Ex pracownik

ile do reki placili czy 3100 jest tam osiagalne?w ogloszeniu byla 3200 jaka atmosfer i caly wyglad firmy ? bylem na rozmowie i kreca z jakimis programami aby ciebie zatrudnic,nie podobalo sie mi to i zastanawiam sie.

@ciekawy

O dzięki za info o programach PERON i 50+ a wiec poszukują osoby niepełnosprawne /ON/ . Czyli masz lat 50 i więcej lub jesteś ON to będziesz miał zatrudnienie i tu jak ,,greg,, podał wysokość kwoty netto. Jeśli nie spełniasz w/w kryteriów szukaj dalej, nie nakręcaj się.

Tez jestem ciekaw

Byłem na rozmowie. Ciekaw cy dostane bo niunie fajne tam a ja mlody kawaler. Czy ktos ma telefon do ich bo mieli dac znac???

Podwyżka pensji ? Jaka podwyżka ? Nowo zatrudniona osoba otrzyma tyle samo co osoba pracująca 10 lat. Dziwią się później, że ludzi odchodzą do konkurencji. To kolos na glinianych nogach. Traktują pracowników jak śmieci

"tyszanin"

Pracowałem w tym syfie pol roku, najgorsze w nym zyciu zawodowym!!! jako technik, czyli nikt. (usunięte przez administratora)Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywał złote góry, a okazywało się wielkie(usunięte przez administratora)no. Jak pytałem co to jest to robił wielkie oczy, ale ja te pieniadze jeszcze odzyskam!!, mam nadzieje ze (usunięte przez administratora) mi w tym pomoze.

Zostaw merytoryczną opinię o VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Wrocław

• Jak się pracuje w VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

VACO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością