Opinie o PBM Południe S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PBM Południe S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PBM Południe S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBM Południe S.A. w Warszawa

Kaśka Nowy wpis

Ktoś potwierdzi to stwierdzenie o zadłużeniu firmy? partner szuka zatrudnienia jako zbrojarz a na stronie widniała właśnie tego typu oferta i może by spróbował. Możecie wyjaśnić ostatecznie kwestie finansowe? jakie w końcu wychodzą?

Kirybud Nowy wpis

Pbm południe nie wypłaca podwykonawcom za zaległe faktury budową skończona ludzie mieszkają a kasy jak nie ma tak nie będzie Nie rozliczyli ostatniej faktury na kwotę 84 tys zł budowa na Ursynowie (usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) Z miłą chęcią podejmę współpracę z firmami które tak jak moja została (usunięte przez administratora) przez Pbm południe

andrey Nowy wpis
@Kirybud

nic tylko wszystkich chcą (usunięte przez administratora) właściciel od poczatku cos krecił na boku i teraz firma jest tylko zadlużona

Antośka Nowy wpis

Widzieliście wzmiankę o tych 84 tysiącach zaległości? To już rozwiązana sprawa? Wole się upewnić, bo nieco mnie to zmartwiło a partner chciał tu aplikować. na stronie normalnie maja ofertę i informację o tym, że szukają ludzi do siebie. dodam ze jest zbrojarzem ale elektryka też przez jakiś czas się zajmował

Gdy tak patrzę w aktualne ogłoszenie dla inżyniera budowy to faktycznie dalej premii nie widzę wpisanych a już kiedyś poruszano taki wątek we wpisach. Mimo wszystko możecie omówić te bardziej bieżące warunki? komentarze są dość dawne i nie wiem czy brać na nie poprawkę? W tym momencie dwóch osób szukają. Jakich finansów przy tym należy się spodziewać?

Aplikowałeś na stanowisko Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania oferowane przez firmę PBM Południe S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gadam2010

Pracowałem jako podwykonawca. Po pięciu latach, już trzeci miesiąc nie mogę odzyskać kaucji gwarancyjnej. Radzę się głęboko zastanowić, zanim podejmiecie współpracę.

Daria

Macie jakieś dodatki oprócz premii?

Siwy inżynier
@Daria

Dodatki prócz premii?? A to w PBM są premie? No chyba że jesteś kierownikiem budowy, to możesz wywozić zbrojenie na złom. Tak to tylko pensja.

Dudi

A pracuje jeszcze kierownik tomek? Ten to był wirtuoz organizacji.

Kaprys

Atmosfera w finansach straszna,plotki,intrygi,zero fachowości,więcej szumu niż pracy,zero szacunku do drugiego człowieka,warunki pracy jak za komuny,nie polecam.

Biedronka
@Kaprys

Nowa sekretarka opryskliwa i zarozumiała,donosi szefostwu

Dariusz
@Biedronka

A jak wygląda atmosfera w innych departamentach i ogólna komunikacja w PBM? Chętnie dowiem się więcej na ten temat.

Zzz
@Biedronka

A skad takie wnioski? Czekam na informacje zwrotna odnośnie pracy w pbm i jestem bardzo ciekawa... myśle ze się przyda

@Zzz

Napisałaś, że czekasz na informację zwrotną odnośnie pracy w PBM Południe. Powiesz, na jakie stanowisko pracy się zgłosiłaś i jak przebiegła rekrutacja do firmy? I oczywiście życzę powodzenia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PBM Południe S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

duderson

Etapy są dwa. Jak nie chcesz pracować za najniższą stawkę to pierwszego nie przechodzisz. Ale jak przejdziesz pierwszy to drugi - sprawdzenie wiedzy i doświadczenia - przejdziesz bez problemu. W PBMie pracują sami znawcy tematu, a budowana przez nich atmosfera, czy to na baśniowej, czy na budowie, jest oparta jest na topowych peerelowskich wzorcach. W PBMie czujesz, że czas się zatrzymał w rózowych latach 70-tych. Albo bardziej czerwonych, nie różowych. Ciesz się, że się nie odzywają. Tylko byś się nerwicy nabawił.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w PBM Południe S.A.?

Łukasz

Witam, byłem tam na rozmowie o pracę. Przez telefon zastałem poinformowany, że "niech się Pan pojawi następnego dnia z samego rana to możliwe, że podpiszemy umowę", gdzie Pani sprawiała wrażenie jakbym już miał tę pracę. Jak się okazało to było spotkanie rekrutacyjne a nie podpisanie umowy. Zostałem wprowadzony w błąd. Ludzie, którzy mnie rekrutowali mieli inne zapatrzenia na nowego pracownika niż osoba umawiająca mnie na spotkanie, czyt. chcieli specjalistę a nie człowieka do przyuczenia. Totalny brak komunikacji u Nich. Strata mojego czasu. Mimo iż jak się okazało nie spełniłem ich wymagań to nie raczyli nawet mnie poinformować o tym. Kwotę jaką podałem z racji nikłego doświadczenia też nie mogę nazwać wygórowaną, bliżej jej było do najniższej krajowej ale i to się spotkało z przeliczaniem ile to firmę wyjdę brutto. Dodatkowo niewybredne komentarze na temat mojej wcześniejszej firmy, w której pracowałem. Przyznam szczerze, że dawno nie spotkałem się z takim podejściem rekrutujących. Cieszę się, że tam nie pracuję. Pozdrawiam

Tomasz

Brak słów na ta firmę. Nie polecam współpracy z nimi . Od samego początku problemy. Dążą do tego zeby podwykonawce obciążyć kosztami I karami . Byłem tam podwykonawcą to wiem . Kierownictwo na niskim poziomie ukierunkowane do tego zeby cała winę zgonić na firmy. Do tej pory obciążają mnie karami bezpodstawnie chcąc wyciągnąć pieniądze . Dodam ze nie zostały mi wypłacone pieniądze Za wykonana prace. Naprawdę nie polecam tej firmy .

Mateusz

@robert czyli firma sobie słabo radzi?

robert

takie firmy musza dostawac kase z budzetu bo same z takim podejsciem z czasu komuny nie moglyby sie utrzymac na rynku. Firma masakra, nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z nimi. Jak taki badziew moze jeszcze dzialac

Podwykonawca

Firma nie płaci. Atmosfera na budowie tragiczna Czego chcieć od kierowników jak za takie pieniądze przyjdzie przysłowiowy(usunięte przez administratora) który kultury ma ZERO! Przy braku ludzi z kulturą praca przebiega naprawdę ciężko. Nie polecam omijanie podwykonawcy z daleka tą firmę.

Stefan

Czy poprawiło się coś w kwestii wynagrodzenia?

Tom

Może czegoś się nauczycie

PBM Południe poszukuje obecnie osób na te stanowiska: http://www.pbmsa.pl/#4 , zamierzacie aplikować? Polecilibyście tę pracę komuś znajomemu? A może ktoś z użytkowników forum ostatnio do nich aplikował? Pisaliście poprzednio o niskim wynagrodzeniu, czy sytuacja uległa poprawie?

Gwerty

niestety miałem nieprzyjemność dać się zwabić na słynną rozmowę kwalifikacyjną czy konkurs na najtańszego inżyniera... mogę potwierdzić że na rozmowie prezesowi brakowało KULTURY w stopniu wysokim. też mówił że najlepiej to chcemy pracownika za darmo a później straszył że jak ktoś się dla nich nie sprawdzi to mogą zwolnić i tyle,szukał też tylko minusów ... mówił że mało płaci ale daje prace... powiem krótko że strata czasu...

Dhm

Szukają (usunięte przez administratora)za parę groszy do roboty na etacie inżyniera budowy. Faktycznie że 2 tysiące zł pensji to dziadostwo jak na Warszawę na budowie.

Franek

Mnie też dawali 2550 zł w nadzorze robót po 10 godzin dziennie i w wolne soboty. Chcieli żebym był uniwersalnym pracownikiem- do wszystkiego!!! Pensja inżyniera w tej firmie równa jest sprzątaczce w hotelu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o PBM Południe S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PBM Południe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PBM Południe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PBM Południe S.A.
  • Baśniowa 3