Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Nie polecam produktów nu skin a także konsultantki Natalii Wygladacz totalna porazka. Dałam się nabrać na rewelacyjne zdjęcia przed i po a także na uprzejmość konsultantki co było po zakupie to brak słów... Kosmetyki owszem pięknie pachną i mają fajne opakowanie ale działanie żadne, konsultantka po zamowieniu stała się strasznie arogancka i bezszczelna zero jakiej kolwiek empatii, miła do zamówienia po już ma wszystkich w dupie...

@Karolina

Z ciekawości.. jaki produkt kupiłaś?

@Karolina

Nie ważne jaki produkt kupiła. To jest forum o pracy. Go work. A ta praca w nuskin to jakaś lipa.

Iwona

Szanowni Państwo , DOPÓKI CZŁOWIEK CZUJE BÓL - ŻYJE . DOPÓKI CZŁOWIEK CZUJE CUDZY BÓL - JEST CZŁOWIEKIEM .​ Jeśli nie jest Wam obojętna tragedia obywateli Ukrainy , którzy w imieniu własnym , moim i WASZYM tracą: dorobek całego życia ! zdrowie ! ŻYCIE ! swoich najbliższych ! prześlijcie prośbę do Zarządu NuSkin o wyjście z rynku rosyjskiego ! Wszystkie międzynarodowe firmy, które nie podjęły decyzji o wycofaniu handlu na rynku rosyjskim wspierają Putina w agresji i napaści na Ukrainę. To znaczy, że produkty Nu Skin są splamione krwią niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn stających w obronie swojej Ojczyzny i demokracji świata. Można skopiować poniższa sentencję i wysłać maila na adres mailowy PolandWeb : W obliczu agresji i napaści Rosji na Ukrainę jestem za wycofaniem network marketingu Firmy NuSkin z Rosji! Jestem przeciw wszelkiej działalności handlowej , która finansuje wojnę Putina w Ukrainie !#standwithukraine Jeśli barbarzyńca Putin zarządzi uszkodzenie reaktorów przejętych elektrowni jądrowych w Czernobylu i Zaporożu ( uszkodzenie reaktorów tej elekrowni będzie 6x silniejsze niż w 1986 r. Czernobyla ) to stracicie życie lub zdrowie ! USA i Zarząd NuSkin będzie się przyglądał Waszemu cierpieniu oczyszczając swoje sumienie wrzucając parę groszy do UNICEF USA , a Pan Rayan Napierski napisze kolejnego maila tym razem na rynki państw, które jeszcze przetrwały skażenie, że łączy się z Wami czyli Polską w bólu i ma nadzieję, morale w państwach, które przetrwały w miarę wróci do równowagi - czyli że wezmą się do sprzedaży ! Nie dopuście do tego ! Niebądź bierny ! Dałaj ! Razem jesteśmy silni ! Proszę udostępniajcie osobom pracującym w NuSkin i dla NuSkin ! 01.03.22r. wysłałam trzy maile do Zarządu NuSkin z prośbą by wycofali się z rynku Rosyjskiego. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi na żadnego maila! Iwona Półtoraczyk

@Iwona

Kobieto, to jest piramida finansowa. Czego ty oczekujesz. Polskie kobiety maja gdzieś, a co dopiero ukraińskie.

Kkjj
@Iwona

Jeśli Rosjanki chcą kupować to badziewie - ich strata. W sumie może nawet powinni to zostawić jak jest, taki sabotaż hehe

@Iwona

Nie ma co krzyczeć... I wnioskować i dzwonić. Napewno wszystkie firmy zagraniczne wycofają się z Rosji, dlatego,że nie będzie możliwości płatności. U nas by zapłacić za produkt trzeba mieć karty Visa lub MasterCard - są już wycofane z Rosji. Oprócz tego Swift - też już jest zawieszenie tej płatność .więc wszystko wycofane będzie. Zostanie im tylko handel z Białorusią, może chiński, Izrael itp Chiny mają jakieś inne systemy płatności. A z produktów zostanie babuszka agafi,dove, faberlic i rexona. Chyba tyle z kosmetyków co czytałam o produkcji lub właścicielach Ruskich . Także spokojnie :) nikt z nimi nie chce handlować już

Karty MasterCard są wycofane z Rosji? Gdzie ty to przeczytałaś? Pracuje tu i nic o tym nie wiem

Sekret11
@Iwona

Nuskin od razu zablokował wszystkich rosyjskich dystrybutorów i wycofał się z rynku rosyjskiego.

Ta, karty wycofane z Rosji. MasterCard i visa blokowały transakcje i projekty większych banków ale nie karty. Jaka trzeba być ameba żeby sprzedawać taki fake News?

Biznes do końca życia.

Aga
@Biznes do końca życia.

Nu skin wiele obiecuje i nie spełnia obietnic (usunięte przez administratora) Po co obiecywać? Po co rzucać słowa na wiatr. Tempe dzidy zachwalające nuskin, nie kłamcie.

Dariusz
@Aga

Co na przykład obiecuje ta firma według Ciebie i tego nie dotrzymuje? Jestem ciekawy opinii pracownika na temat tej firmy.

Biznes do końca życia.
@Dariusz

Dzidek... to ja się pytam. Jak z tym biznesem do końca życia w Rosji. Nuskin obiecało i co???? Po co obiecuje???? Ja na przykład nie obiecuję gruszek na wierzbie, i potem się nie muszę tłumaczyć. Więc tempy Dzidek masz odpowiedź ode mnie.

@Aga

Szkoda ze tak trafiłaś No cóż zeby zarobic trzeba robić

@Iwona

A Pani się dobrze czuje tutaj wystawia się opinie na temat pracy w firmie lub danego produktu tej firmy co ma do tego wojna na Ukrainie ale kolejna osoba z zerową znajomością historii niech sobie pani poczyta co nam kiedyś zrobiła Ukraina i jacy ukraincy są na prawdę nie mówię że wszyscy i nie mówię że nie należy im pomóc bo jest to straszna tragedia ale każda pomóc powinna mieć granice poczekajmy aż znowu zaczną nas we własnym kraju gwałcić bo my chcieliśmy być dobrzy ja myślę że na przekazywanie poglądów politycznych napewno znajdzie się dla pani lepsza strona chce pani pomagać to proszę bardzo nikt pani nie broni ale niech pani nie wrzuca (usunięte przez administratora) tam gdzie ludzie chcą się dowiedzieć rzeczy związanych z pracą

Aneta
@Marta

Hihi, kolejna ameba z nuskina. Putina będzie straszyć nuskinem. Nie ważne co, byle coś napisać, haha Dzięki za poprawienie humoru.

Sli

Bo znam historie

Tak

Gin

To nie nasza wojna

@Iwona

Rynek rosyjski jest zamknięty dla firmy.

@Aga

A co Ci NuSkin obiecał i nie dał?

Aga
@Martyna

Jeśli nie rozumiesz albo nie potrafisz przeczytać pytania co napisałam, to idź do szkoły. Nie ma sensu Ci pisać jeszcze raz pytanie. Widać u Ciebie syndrom spranego mózgu. ;-)

@Iwona

Z tego co wiem to Nu Skin już zablokował współpracę z tym rynkiem.

Ty
@Dariusz

Zacytuję tylko czyjeś pytanie. Nie liczę nawet na twoją odpowiedź. Oszołomy z nuskin. Biznes do końca życia. 24.03.2022 08:27 @Iwona Hej, jak to jest z tym pasywnym dochodem dożywotnim biznesem w Rosji. Nu skin obiecało i co?

Wioletta.first@outlook.com

Zapraszam wszystkich po rabaty Ja straciłam 15 kg dzieki tej firmie Wioletta.first@outlook.com

Katrin
@Wioletta.first@outlook.com

Ja straciłam dzięki tej firmie 2 tyś. zł i mnóstwo cennego czasu..

Martulka

Hej, Ja dodam coś od siebie. Nigdy nie współpracowałam z nu skin i nigdy nie będę, ale... Przez wiele, wiele lat zmagałam się z dużymi niedoskonałościami skóry. Było wszystko, od magicznych kosmetyków po antybiotykoterapię u dermatologów u nic! (usunięte przez administratora) kasy wywalona w błoto!! Byłam już tak zrezygnować, że zainwestowałam w lumi u galvanic i powiem jedno! To była najlepsza inwestycja jaka mogłam zrobić! Cera jest gładka, wyprysków nie mam od przymanjmniej roku a i przebarwienia powolutku znikają. Zastanawia mnie skąd tyle negatywnych opinii na temat tych produktów?

@Martulka

To ja ci napiszę od siebie. Kupiłam galvanic prawie 3 lata temu. Używałam zgodnie z zaleceniami konsultantki i odpowiednimi do tego produktami. Po długim stosowaniu niestety nie zauważyłam ŻADNEJ pozytywnej różnicy. Wręcz przeciwnie, skóra zrobiła się cienka, rozciągnięta. Na temat wyprysków nie mogę się wypowiedzieć, bo nigdy ich nie miałam. Znam osobiście kilka osób, które też mają to urządzenie ale żadna z nich nie ma pozytywnej opinii (no chyba że z wyjątkiem konsultantki NuSkin która twierdzi, że widziała i siebie efekty już po 1 użyciu ;) ) Wystarczy zrobić research na temat NuSkin, żałuję że zrobiłam to dużo po zakupie galvanic spa...

@Mała

Kurcze to dziwne, nie znam osoby, która by nie była zadowolona z Galvanic spa ani żadnej innej technologii. Napewno dobrze wykonujesz zabiegi? Pytam z ciekawości bez żadnego jadu. Możemy porozmawiać na priv?

@Martyna

Według wskazań konsultantki, która pokazywała jak używa sprzętu i z jakimi produktami. Stosowałam przez ponad 5 miesięcy i zero efektów. Po jakimś czasie postanowiłam spróbować ponownie, ale również bez efektu więc już nikt mi nie wmówi, że coś źle robiłam.

@Martyna

Martyna, daj sobie spokój. Nie warto czasu na to.

Gonia
@Martulka

Już wyjaśniam. Tyle negatywnych opinii, bo taka jest prawda o tych produktach. Nie działają

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Joanna

Wciskanie, nagabywanie, te same zdjecia tych samych osob. Zero wiarygodnosci. Jeden produkt , ktory kupilam to jakas beznajdzieja, nie polecam

Zuza
@Joanna

Trudno nazwać praca oszukiwanie i naciąganie ludzi

@Joanna

A co kupilas?

@Martyna

Ja kupiłam kilka rzeczy i niestety to lipa jest.

Nie polecam urządzeń Nu skin. Miałam żelazko do twarzy i do ciała. Przy stosowaniu na twarz wystąpiło mi zapalenie pod oczami od serum peptydowego, skończyło się u lekarza!!! Odstawiłam żelazko do twarzy, ale dałam szanse żelazku do ciała. Stosowałam 6 miesięcy regularnie, zero efektów. Pieniądze wyrzucone w błoto na urządzenie jak i na bardzo drogie żele które trzeba mieć by żelazko działało, przez 6 miesięcy kupiłam 6 żeli do żelazka (w niebieskim opakowaniu) i 6 żeli do smarowania po zabiegu (w białym). Łącznie wydałam dodatkowo ponad 2 tysiące zł na same kosmetyki bo są mało wydajne. Porażka. Miałabym już za te pieniądze zabiegi w salonie kosmetycznym. Niestety wierzyłam ze to żelazko choć trochę pomoże. Nie polecam

@Marta

Żelazko to można kupić w Media Markt ????

Ee
@Karolina

Nie. Najlepiej u dystrybutora . Jeżeli Potrzbeuje Pani więcej informacji to zapraszam do kontaktu

@Marta

Też żałuję tyle straconej kasy. Żelazko do twarzy to kawałek nic nie wartego plastiku. Po pół roku stosowania wraz z zaleconymi kosmetykami nie było widać żadnej pozytywnej zmiany. Wręcz przeciwnie. Na szczęście wszystko udało się naprawić używając odpowiednich serum peptydowych, kwasów i witamin.

gosia
@Ee

a dlaczego ma nie kupowac

Kama
@Marta

Kto Pani kazał używać takie kilogramy produktów? Ja używałam samej emulsji w Białej tubce to na całe ciało miałam na 3 miesiące i nie jestem chudziną ????

@Kama

Pani używała tego przez kilka miesięcy, stąd taka ilość (według zaleceń NuSkin). Pani używała pewnie zgodnie z zaleceniami producenta / konsultantek. To oni zgodnie twierdzą, że bez tych kosmetyków nie będzie efektu.a prawda jest taka, że czy z ich kosmetykami czy bez nich, to i tak nie działa niestety.

@Marta

Golvanic Body ujędrnia skórę, regeneruje, pomaga rozbić cellulit i skórkę pomarańczową. Niestety nie będzie efektów jak nie dbamy o dietę i się nie nawadniamy. On ma wspomagać, uelastyczniać, nie działać cuda jak codzinnie organizm otrzymuje kopa w postaci nieodpowiednio zbilansowanej diety. Polecam przeanalizować i wrócić do stosowania, wtedy będą efekty.

Tak jest
@Gość

Dokładnie Gosiu. W badaniach klinicznych wystarczy zobaczyć odsetek osób zadowolonych i wyniki właśnie poprawy skóry brzucha, uda , ramion i pośladków. Tak jest wszystko czarno na białym. Testowali to zwykli ludzie - czyli tak jak wszędzie są wykonywane badania kliniczne na grupach ludzi. Są wnioski ludzi , opinie osób które prawidłowo stosowały działającym sprzętem. A jeśli nie prawidłowo się stosuje, nie nawadnia organizmu to nie ma jak zadziałać prąd galwaniczny. A jeśli urządzenie jest popsute to piszemy wniosek - sprzedawca i firma super się wywiązuje z tego , bo gdy jest uszkodzone to daje nowy sprzęt . tam jest kilka pytań np o przechowywanie sprzętu i konserwację tzn mycie. Bo też nie wolno go przechowywać w łazience i wilgotnych miejscach, nie myć pod wodą gdyż nie jest wodoodporny. No i używać specjalnych żeli które działają z tym sprzętem , również stworzonym przez tą samą firmę Nu skin. Wszystko jest że sobą kompatybilne , zsynchronizowane i odpowiednio naładowane ładunkami dodatnimi lub ujemnymi by miało szansę dotrzeć do głębszych warstw skóry i tam zagęszczać strukturę i zwiększać obrót komórkowy. By działać na celluit, wiotka skórę oraz zmniejszyć rozstępy .

@Tak jest

Jak sprzęt, który kosztuje ciężkie pieniądze może być wadliwy?

@Gość

Skórka pomarańczowa to potoczna nazwa cellulitu :) Jak dbasz o siebie, masz dobra dietę, dobre nawadnianie to nie potrzebujesz się wspomagać czymś co w sumie tak naprawdę nie działa, bo wszystko to jest właśnie zasługą odpowiedniego dbania o siebie. To z mojego własnego doświadczenia.

@Tak jest

Kompatybilne żele naladowane ładunkami dodatnimi lub ujemnymi? :) :) większej bzdury nie slyszalam :) raczej chwyt firmy, żeby kupować ich produkty, bo z innymi nie będzie działać :)

Mia
@Mała

Proszę Skonsultowac zatem swoją wypowiedź Z każdym fizjoterapeutą stosującym prądy galwaniczne jonoforezę w swoim gabinecie lub kosmetologiem , kiedyś jak byłam na zabiegu to pani mi zachwalała prądy galwaniczne I to właśnie dzięki temu postanowiłam zakupić taki sprzęt by mieć w domu a potem po efektach u siebie stwierdziłam że chce promować. :) Jak nadeszła Pandemia i moja kosmetolog miała ciężko z kasą to też weszka do firmy i niczego nie żałuję bo to jest doskonałą alternatywa przy obecnej sytuacji , a urządzenia i produkty warte swojej ceny . Klienci Z salonu również zadowoleni :)

Alex
@Anna

Każda elektronika może być wadliwa to tylko urządzenie. Jak kupujesz tv obojętnie z jakiej firmy, również może być wadliwy ale nie jęczysz i nie psioczysz na dana firmę no bo przecież sprzęt kupiony w sklepie z RTV

@Mia

Pachnie tu ściemą Klienci z salonu zadowoleni..., acha Ciekawe skąd wiesz.... mówili ci? twój salon i klienci? Prostackie zachwalanie (usunięte przez administratora)

@Alex

Jak kupisz w sklepie rtv telewizor który zamiast ekranu będzie miał atrapę to też będziesz jęczeć. Nie rozumiesz o czym tu ludzie piszą??? Właśnie urządzenia nuskin to atrapy, więc o jakiej reklamacji tu mowa. Oszustwo i tyle.

Mia
@Psycholog

Bo Mieszkam na wsi :) tutaj każdy z każdym się zna i mamy jeden salon ;) z tąd wiem ,że te osoby są zadowolone , z resztą widać jak ich cera się zmieniła. Tutaj każdy na każdego patrzy . Co ubiera , jak wygląda , jaki ma dom i samochód. To nie wielkie miasto gdzie mało kto się zna. I w takiej wsi 2 osoby zarabiają w nu skin Dlaczego ? Dlatego że działamy przez internet i docieramy do szerszego grona odbiorców niż tylko nasza wioska.

Lou
@Gość

Czyli generalnie wyrzucone pieniądze? Lepiej iść do dietetyka, kosmetologa i na siłkę niż się męczyć z urządzeniem, które samo i tak nic nie zdziała

@Lou

Dokładnie tak jak piszesz. Przez ponad 6 miesięcy używałam tych produktów, bo chciałam dać im szanse. (konsultantki widzą efekty po kilku użyciach :)) Mnóstwo kasy wyrzuconej w błoto. Z czystym sumieniem NIE POLECAM!

@Marta

Mam galvanic body i jeden żel (niebieski) starcza mi na ok 3 miesiące. Jakim cudem Tobie wystarczał na miesiąc? Brak efektów? Nie wierzę, przy regularnych zabiegach 2x w tygodniu efekty są spektakularne. Pytanie czy byłaś systematyczna i czy prawidłowo wykonywałaś zabiegi.

@Martyna

Martynka zrozum wreszcie:-) To nie działa. Setki komentarzy na NIE.

Aldona

Nie polecam!!!! Firmy i jej produktów. Marketing tej firmy to dno ...dna. Zwodziciele.

Julita

Jestem użytkowniczką i niedoszłą kandydatką do pracy. Nie polecam! Ceny produktów są wywindowane, a działają, no... nie działają. Posiadam szczoteczkę do twarzy za nie bagatelna kwotę 1000zł, wybielające pasty do zębów i zestaw kosmetyków. Zostałam "przekupiona" za pracę, którą w przyszłosci miałam podjąć. Powiem tak, minęło już pół roku regularnego stosowania i ani poprawa stanu skóry ani bielszych zębów :D Jeśli chodzi natomiast o współpracę, to obserwuje te panie i widzę, że te posty są podbijane przez panie z branży (czyt. zerowy ruch jeśli chodzi o zewnętrzną klientelę) Każda z nich tylko czaruje ile to pieniędzy nie zarobiła na tej piramidzie, a inne z zespołu przyklaskują jak to nie osiągnęły marzeń i jakimi bizneswoman nie są XDDDDDDDD żenada; nie polecam; szkoda Waszych pieniędzy i czasu...

Taka sobie ja Ania

Wszystko ładnie pięknie wyglada i pachnie ale niestety niszczy nam skórę włosy i żeby pasta niby wybiela bo stosuje się ją na sucho a co za tym idzie w dłuższym stosowaniu.... To wszystko to kity na mity naprawdę✌️ bylam konsultantem miałam swoją grupę itp wszystko jest robione pod ludzi wszystkie komentarze i lajka to kolezanki z innych grup!

Jola
@Taka sobie ja Ania

Więc czego używałas, że twierdzisz iż niszczą żeby, włosy i skórę ?? Byłaś konsultantem, nie wyszło Tobie więc stwierdziłam że to nie działa - proste :) nie byłaś przekonana do produktów gdyż ich nie używałas, a marketing i reklamowanie w każdej firmie jest inne. Tutaj odbywa się drogą pantoflową poprzez zadowolonych klientów i właśnie dobre efekty działania. Musiałaś być zbyt krótko by się o tym przekonać, że to praca poświęcenia czasu i produkty godne polecenia. Ja mam w zespole praktycznie same osoby związane z medycyną lub kosmetyką lub fryzjerstwem , gdyż takie osoby mogą się na tym znać.

@Jola

Droga pantoflową działa też wśród niezadowolonych klientów, a tych jest naprawdę mnóstwo...

@Jola

Mialam kiedyś znajomą co sprzedawała kosmetyki o niczym innym nie dało się z nią rozmawiać. Cały czas zachwala jakie to świetne kosmetyki i wciskała je wszystkim do okoła. Większość osób miało jej dość i tak jak wyżej napisane zarabia lider.

@Ewa

To trzeba zrobić tak żeby być liderem

@Taka sobie ja Ania

Szkoda że byłaś w linii, która wyjaśniała że pasta nie jest wybielająca, a rozjaśniająca. To znacząca różnica.

Lili
@Taka sobie ja Ania

Ja stosuje kosmetyki od 3 lat. Nic mi noe zniszczylo. Wlosy rosna jak szalone i sa odzywione jak nigdy blyszcza i wyroslo mi mnostwo babyhair. Gdyby tak bylo jak mowisz to bylabym juz lysa albo jakas oszpecona. Konkurencja noe spi haha

Pani magister
@Lili

To już zapewne jesteś zarośnięte jak małpka. Piszę to po pół roku od Twojej wypowiedzi. Tak, jestem z konkurencji jak piszesz ;-) WŁAŚNIE NIE....JESTEM BYŁĄ KLIENTKĄ, TE KOSMETYKI TAK NIE DZIAŁAJĄ. NACIĄGACIE LUDZI KTÓRZY WAM ZAUFALI. TO DROGA DO NIKĄD. TAK NIE OSIĄGNIĘCIE SUKCESÓW. ŻAL MI WAS....

Obiektywna
@Gość

Tak, jedna linia sprzedaje jako pastę wybielającą... Druga linia sprzedaje jako pastę rozjaśniającą... Ewidentne zakłamanie dziewczyny... A może ta pasta w ogóle nie działa, tylko sprzedajecie bubel pod dowolnym przeznaczeniem. I tak nie działa, a zawsze macie jakieś ale...

@Taka sobie ja Ania

Każda pastę należy stosować na sucho, każdy dobry stomatolog to powie. Po drugie pasta wybiela zęby do naturalnego koloru kości, jeśli Twoja kość nie jest biała to hollywoodzkiego efektu nie będzie. Jeśli podawalas tak nie rzetelne informacje to nie dziwne że nie szło. Co Ci zniszczyło skórę i włosy?

BTW

Cześć, moja przyjaciółka, jak się wydało ostatnio, działa dla tej firmy. Podesłała mi link, że niby jak się zarejestruję, to będę miała kosmetyki w tej samej cenie co ona. Wcale mi nie zależy na tych kosmetykach, jestem sceptyczna. Jak kliknęłam w link wyświetlił się komunikat "....zaprasza cię do utworzenia konta Członka Nu Skin (...). Jeśli zaakceptujesz zaproszenie (....) stanie się twoim sponsorem. Jakoś nie szukam sponsorów, o co tu kurdę chodzi?

@BTW

Takie jest nazewnictwo, ale do niczego Cię to nie zobowiązuje. Poprostu będziesz miała ceny produktów takie jak koleżanka a dodatkowo możesz zbierac punkty, które potem wymienisz na produkty. Nie musisz nic zamawiać jeśli nie chcesz.

(usunięte przez administratora) No świetnie. A czemu praktycznie nikt z Was nie wykrzyczy tego w twarz konsultantce w drogerii, która wciska przykasowki bez zadnej prowizji? Która zapierdziela po 8 albo więcej godzin dziennie z jakaś krótka przerwa i zarabia 2000 na rękę w Warszawie, a kierownik regionalny zgarnia za nia premie? Jak sie postara, to może po dwóch latach doatanie „awans” i będzie z zarabiac 2500. Słyszałam, ze teraz nawet pozmniejszali etaty i pensje i takie laski pracują za 1600. To jest jakaś masakra, a przecież ktoś na gorze zarabia z utargu. Czy takie coś naprawdę jest warte tego L4 i płatnego urlopu? Ok, może niektórzy tak wola, ale takie śmieszne pieniądze można zarobić w mniej wymagające sposoby typu właśnie taki biznes i przynajmniej jakoś spełniać się życiowo poza praca, a nie tylko zapierniczac i słuchać codziennie mozgopralni o rozwoju, gdzie po paru latach i wyrobionych potężnych utargach może awansujesz i będziesz zarabiać 3 tys na rękę. To jest dopiero piramida i to jaka bezczelna :)

@Ania

Dokładnie . Wszędzie na etatach jest piramida i niewolnictwo. Wolę tworzyć swój biznes z dostępnymi narzędziami darmowymi Zarabiam tu więcej niż na etacie a moi klienci dołączają do biznesu. Bo poprostu Albo chcą mieć to taniej albo i tak polecali Innym więc warto by na tym zarobić tak jak ktoś tu pisał. Dla mnie to praca marzeń Wiem że 90% osób nie nadają się do pracy w której nie ma szefa i trzeba samemu się Mobilizować i ustawić sobie plan dnia i cele To trudna praca ale najlepsza i najbardziej opłacalna jaka miałam kiedykolwiek. A produktów mam już około 30 w domu Używam i moja twarz. Włosy ciało Wyglądają o niebo lepiej niż jak Pracowałam w aptece. Wiedza o produktach i składach bardzo mnie się przydała w nu skin. Polecam Pracuje tu rok

Anka
@Monika

Otoz to. To nie jest praca dla każdego, ale etat też nie jest dla każdego. Ale to już taki zwyczaj przynajmniej w Polsce, że jak komuś jest wygodniej, to trzeba wylać na niego wiadro pomyj. Nie wyobrażam sobie cale zycie pracowac na czyichś rozkazach i nie mieć pieniedzy ani czasu na nic procz podstawowych czynnosci. (usunięte przez administratora)

Wyższe wykształcenie
@Ania

Jakbyś do szkoły nie miała pod górkę, to teraz byś się tak nie mądrzyła.

Tak to dziala
@Ania

Ania, ekspedientka na wciska na siłę produktów, nie lata nimi po ulicy i znajomych. Nie spamuje znajomym na Facebooku. Jeśli tak zachwalasz tą formę "niby pracy", to powiedz kochana jak z ubezpieczeniem u Ciebie? Biuro pracy? Czy nusrin odprowadza za Ciebie składki?

Wtf
@Monika

Swój biznes to się ma mając swój produkt. Niezła sieczka z mózgu ze dajesz sobie wmówić biznes będąc konsultantka/przedstawicielem handlowym. Nic tylko współczuć

Ghg
@Tak to dziala

Sama se odprowadzam bo mnie na to stać ????

Ona
@Ghg

Jak cię stać to rzuć to całe nu skin w diabły i ludzi w balona nie rób

Pani magister
@Monika

Pani magister z apteki. Taaa ;-) "Wiedzą bardzo mnie się przydała" + ta tFoja budowa zdań świadczy o tobie (usunięte przez administratora), że co najwyżej jesteś po zasadniczej szkole zawodowej. W aptece pracowałaś, taaa... (usunięte przez administratora)z nuskin

Klaudia

POWIEM WAM TAK : wyobrazcie sobie, ze jest firma x, produkty tej firmy x kupuje rossman i hebe (przyklad) zarowno jedno i drugie bedzie sprzedawac ten produkt, ale jedni zrobia reklame z wata cukrowa a drudzy np na bialej tablicy ( rowniez przyklad ) tak samo jest u nas. Jest grupa KBO ktora wlasnie nazywa profesjonalne technologie lumisiem, zelazkiem itp, zakrywaja nazwy produkty, pisza wiadomosci kopiuj wklej, i wszystko to o czym tu piszecie wlasnie... i jestesmy my, nowoczesny network marketing nie wyskakujacy ludziom z szafy, nie ukrywajcy a szczycacy sie z jaka firma wspolpracuje, czyli nie skromnie my. WSZYSTKO ZALEZY OD WYBORU GRUPY.

@Klaudia

Od jakiego wyboru? Wybór byłby wtedy, gdyby (jak piszesz) obie strony pozwalały osobie zainteresowanej decydować, na ile chcą się wdawać w konwersacje. Mam tu na myśli prosty przykład, pytając o cenę - dostaje konkretną odpowiedź z ceną, a nie odpowiedź "priv", "wysłałam wiadomość", itp. Poza tym, nie spotkalam się z dwiema stronami sprzedaży, o których piszesz. Pewnie nie ja jedyna. Wręcz przeciwnie, odniosłam wrażenie, że to właśnie ten sposób sprzedaży i oszukiwania klientów (tak, oszukiwania, bo inaczej tego nie da się nazwać) jest WASZYM nowoczesnym marketingiem. Rozsyłacie swoje wiadomości wszędzie gdzie tylko możecie (FB, IG). Mało tego, wspomagacie się wzajemnie komentarzami i polubienia i na FB, bierzecie udział w eventach IG like for like, follow for follow dla zwiększenia swoich zasięgów i sztucznego tworzenia popularności waszych produktów. Smutne

Wy, nowoczesne konsultantki. Czyli kto? Kto to jest Wy

@Mała

Tak jak mówię ! My tak nie działamy, wytłumaczyłam to w pierwszym komentarzu, proszę mnie nie wiązać z grupą z która nie chce mieć nic do czynienia.

@Ala

"Wy" nowoczesne konsultantki NuSkin

@Klaudia

Z czym cię nie wiązać? Z jaką grupą ciebie nie wiązać? Z nuskinem nie chcesz mieć do czynienia? Głupoty wypisujesz Manipulantka.

Hahaha

Rozwalające jest jak te laski ekscytują się wyjazdem do USA, zupełnie jakby nigdy w życiu w podróży służbowej nie były (no w sumie pewnie nie były). Wielokrotnie bywałam w delegacjach i nawet nie wiedzialam, że mam się przez to tak zachwycać swoją firma, myslalam ze to normalne lol

Klientka

Lepiej wydać dosyć duże pieniądze na profesjonalny zabieg w gabinecie kosmetycznym niż Galan Body, też pytałam lekarza dermatologa o to, bo chciałam to kupić, oczywiście lekarz odradzil mówiąc że to ma za małe oddziaływanie aby coś dało, to jeden wielki pic na wodę, nie kupujcie tego. Tak jak pisane było wcześniej wklejaja te ich efekty, ciągle te same i nie swoje na pewno. Jeszcze nagabują do współpracy i są irutująco natrętne. Z daleka

Nie znam tej firmy, ale szukam
@Klientka

A nie pomyślała Pani, że kosmetyczka specjalnie tak powiedziała żeby klientki nie stracić...? Pani na jej miejscu poleciłaby coś co wykonuje w gabinecie, a można by było zrobić zabieg samemu w domu?

@Nie znam tej firmy, ale szukam

Nie oceniaj innych, ta konkretna kosmetyczka raczej powiedziała prawdę. To że ty oszukujesz i naciągasz ludzi wspólnie z podobnymi tobie cymbałami, nie oznacza że ta kosmetyczka miała złe intencje. Nie oceniaj innych swoją miarą,ty kłamczuszko z zawodu. Nu skiniary oddajcie mi moje pieniądze!!!!

Klientka
@Nie znam tej firmy, ale szukam

Nie kosmetyczka tylko zaufany lekarz dermatolog , który się zna

@Ala

Cześć, a w co się zaopatrzyłaś? Możesz rozwinąć temat? :) Dzięki :)

Lucia
@Nie znam tej firmy, ale szukam

ten od strukturalizowanej wody i wlewów witaminy c dożylnie też mówił, żeby lekarza nie słuchać, bo bał się, że klienta straci. Klient umarł i tyle Nawiasem mówiąc też sprzedaje superhiper innowacyjny sprzęt do przywracania pseudo naukowej pamięci magnetycznej wody, który wcześniej zakupił na alliex za ułamek ceny, za którą sprzedaje to urządzenie..

Blehh

Dziewczyny nie dajcie się robić w balona, "biznes" sie kręci dzięki temu, że jesteście "rekrutowane" i kupujecie produkty do wypróbowania. Myślicie, że dlaczego te zoomy co chwila i kuszenie w nachalny, przerysowany sposób wspaniałymi zarobkami?

Gosia

Co myślicie o masce do włosów, odżywce, szamponie, serum nuskin? Mam bardzo zniszczone włosy. Co można polecić?

ediths-7@wp.pl
@Gosia

Polecam Ci maskę Renu jest cudowna na odbudowanie włosów. Tylko trzeba w odpowiedni sposób jej używać. Napiszę Ci wszystko. Jest również cudowna seria nutriol. Ja używam szamponu z tej serii. Miałam operację, wszepione stymulatory mózgu z powodu dystonii. W miejscu, gdzie była interwencja chirurgiczna, uszkodzone cebulki i włosy mi już nie odrosły. Miałam łyse placki na głowie. Po 2 tygodniach używania szamponu(włosy myję co 2 gi dzień, aż sama nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam odrastające włoski. Cebulki się odnowiły. Ale każdego klienta należy poinformować jak stosować dany produkt. Mamy 6 razy w tygodniu szkolenia. Niestety, niektórym osobom się nie chce w nich uczestniczyć, a potem zdarzają się nawet tak ekstremalne sytuację, że krem do stóp promują niby na odrost włosów. Takie osoby psują opinię całej firmie. Produkty i urządzenia są wspaniałe, tylko trzeba odpowiednio ich używać. A dystrybutorzy, skoro już się decydują na pracę, powinni uczestniczyć w szkoleniach i informować o tym swoich klientów. Ja zawsze do paczki dołączam kartki z opisami jak stosować dany produkt i moi wszyscy klienci są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam. Edyta ????

Paulina

Rewelka!!! Stosuje i uwielbiam je

@Gosia

Świetne oba produkty. Dzięki nim zapuściłam włosy do pasa ???? a zawsze miałam do ramion i nie chciały rosnąć oraz wypadały. Były sosnowate i nie dało się rozczesac nawet stosując inne maski z keratyną od fryzjera Także jest cis w tym innego co naprawdę działa ???? podejrzewam że te opatentowane składniki Szamponu - ageLoc a maski cs7

Kosmetolog i dietetyk
@Gosia

ROZUM SE KUP. I dajcie mi spokój przekupki z nuskin. Nie chcę, nie kupię więcej, nie nagabujcie mnie natręty.

@Gosia

Polecam trochę rozumu nabyć.

@Gosia

Kochana, to jest forum Go Work, a nie o włosach i szamponach. Halo, tu ziemia, haha. Nieźle odklejona od rzeczywistości jesteś, tak jak te twoje sekciarskie głupiopsiapsiółki. A pracy w nuskin nie polecam, zresztą jako to praca, feeee.

Benia
@Gosia

Proszę pisać do mnie udzielę wszelkich informacji

@Benia

To udziel tutaj na forum informacji. Zadałam Ci pytanie w poprzednim poście, nie widzisz czy co?

Hmmm

Nie wiem o co chodzi, trafiłam przypadkiem na profil jakiejś konsultantki nuskin, a tam w kółko mycie twarzy, pokazywanie jaka była brudna, enigmatyczne opowieści o wielkich zarobkach (choc malutkie wynajmowane mieszkanko, brak auta itp), masa przekleństw, która niby ma zmotywować do wzięcia zycia w swoje ręce (mnie np. taka ilość bluzgów kojarzy się za bardzo z (usunięte przez administratora) i nie kupiłabym nic od takiej osoby, bo nawet bym nie miała zaufania). Dziwne to.

@Hmmm

To przykład klasycznej patusiary wciągniętej do jakiejś grupy i zmanipulowanej przez "mądrzejsze koleżanki", której wydaje się że jest expertem w każdej dziedzinie życia. Ech, tylko leczyć....

Olexandra

Polecam pojęcie PIRAMIDA FINANSOWA często was myli, dlaczego? A co robisz w pracy na etat ? pracujesz dla swoich kierowników , (usunięte przez administratora) jak mróweczka żeby oni mieli super dochody , zapamiętaj to ! :D Jeśli pracujesz uczciwie i sumiennie w Nu skinie zarobisz fajne pieniążki i jestem tego świetnym przykładem. Tak jak napisałam powyżej polecam! Ale przy decyzji dołączenia do pracy, wybierz lidera który ma doświadczenie i napewno cię dobrze wprowadzi i będzie Ci pomagał i szkolił :) Pozdrawiam i miłego dnia

Pouul
@Olexandra

"Pieniążki"? Hahaha, uwielbiam ludzi, którzy nawet nie potrafią nazwać rzeczy po imieniu. Dorośli ludzie, którzy nie wstydzą się rozmawiac o finansach mówią "pieniadze"

@Pouul

To Ty nie wiesz, że dorosłość i profesjonalizm konsultantek Nu Skin kończy się w momencie kiedy zaczynają rozmowę z potencjalnym klientem? Wtedy zaczyna się na zdrabnianiu wszystkiego co możliwe (pieniążki, lumiś, kremik, itp) a kończy na "wysłałam priv" :)

Olex
@Pouul

A co w tym złego ze tak napisane? Każdy pisze jak chce , dla niektórych dodatkowy zarobek jest fajny dla innych nie , a dla niektórych jest to główne źródło dochodu . Ludzie czemu wy plujecie takim jadem do siebie

Mick
@Olex

Nie spotkałam się nigdy z osobą prowadzaca poważny biznes i mówiąca "pieniazki". To nieprofesjonalne.

Nie płacz
@Olex

Nie płacz olex, nikt tu nie pluje. Tylko prawdę pisze.

Kot

Dziewczyny współczuję wam jeśli mieliście do czynienia wlasnie z Natalią wyglladacz w internecie można znaleźć dużo na jej temat dziewczyna siedzi w długach po uszy pewnie w ten sposób na to zarabia do normalnej pracy nie pójdzie lepiej oszukać ma dużo filmów na tiktok sama żenada i kompromitacja. Uważajcie

Natalia Wyglądacz
@Kot

Hej sprawę zgłosiłam na policję mam nadzieję że szybko Cię namierza za oczernianie mnie miłego dnia

Amanda
@Kot

Jeśli mowa o tej z Wielunia to potwierdzam.

gosia
@Natalia Wyglądacz

kochana to jest forum i nie strasz ja policja

Wieluń
@Natalia Wyglądacz

Poszła ty won, wstydu nie masz.

Asia

XXI wiek, a ludzie piszą "Więc z piramida to nie ma żadnego związku szczególnie że nic nie kupujemy tutaj by zarabiać :)". Nic nie kupujesz, a poświęcasz swój czas, za który nikt Ci nie płaci. Płacą Ci za sprzedane produkty. W normalnej pracy sprzedażowej nie prowadziłabyś DG, tylko miała etat, a więc i stały dochód + premie od sprzedaży. A tutaj jak nie sprzedasz, to nie masz. No chyba, że ktoś przez Ciebie zwerbowany sprzeda i coś z tego masz, a więc to już jest piramida :) W mojej ocenie, te wielkie hasła o niezależności i wpływie na swój dochód, to nic innego jak bajka dla kobiet, które są podatne z różnych czynników np. braku poczucia bezpieczeństwa czy przynależności do jakiejś grupy. Zarobić "więcej" uda się 1 na 1 000 albo 10 000. CZAS TO PIENIĄDZE! SZANUJCIE GO I DOBRZE WYKORZYSTUJCIE :)

@Asia

Według mojej oceny jako osoba która ma spory zespół i pracuje od 3 lat to jest tak, że jeśli ktoś faktycznie robi wszystko to co każdy kto zarabia i według planu to napewno zarobi. Z tym ,że mało kto potrafi być swoim własnym szefem I mieć tą systematyczność , samodyscyplinę, gdyż na etacie to szef każe robić a tutaj nie ma osoby która będzie sprawdzać wykonane zadania z planu i dyrygować ,mobingowac. To tak jak budowanie własnego biznesu z tym że bez żadnych inwestycji, wkładu własnego. Bez wynajmu budynku i zatrudniania i dawania wypłat pracownikom. Uważam, że jeśli ktoś marzy o swoim własnym biznesie a w przyszłości firmie to warto zacząć od czegoś najbardziej prostego czyli od mlm, by sprawdzić się w roli osoby zarządzającej swoim własnym czasem i zadaniami i samodzielnie ich egzekwowania. Są osoby które nienawidzą mieć szefa i właśnie takie osoby się sprawdzą, ambitne Takie które wolą mieć coś więcej niż etat i zwykle słaba emeryturę po 40 latach pracy. W tych systemach przez pierwsze 3-4 lata Pracujesz dużo, a później już masz tak zbudowany biznes że sam pracuje na ciebie, oczywiście pomagasz innym by też zarabiali na tym, na etacie szef nie pomaga Ci byś się rozwijała ,stawała się pewniejsza siebie i żebyś też była w przyszłości na jego stanowisku jako kierownik czy dyrektor. W dobie pandemii dużo fryzjerek, kosmetologów i osób z branży fitness czy turystyki czy gastronomii weszło w marketing sieciowy, poprostu z konieczności dorobienia lub stracili ta stabilną pracę jaką miał być etat. Osoby z ogromną determinacja dają radę

@Asia

Asiu zapomniałaś o mężczyznach, coraz więcej ich mamy i również zrezygnowało ich już paru z poprzednich prac. Jeden był kierownikiem w dziale logistycznej a drugi prowadził busy, trochę się jeszcze znajdzie panów którzy też stwierdzili że warto pracować w kobiecym biznesie. Mlm to praca przyszłości, to co dziś dziwi ludzi jest coraz częstszą metodą wielkich firm. FB, tik tok , Instagram , (usunięte przez administratora) to są świetne metody reklamy, telewizyne reklamy już powoli odchodzą do lamusa a praca zdalna zyskuje coraz więcej zwolenników

@Monika

Zgadzam się z tym co piszesz, mam takie samo zdanie już po kilku miesiącach pracy w firmie

Renia
@Monika

Zgadzam się w 100% Tutaj trzeba mieć samodyscyplinę I jak słyszę ze to piramida finansowa i tylko ci wysoko w systemie zarabiają to mnie skręca Przecież oni też zaczynali od zera!!!!! Zrozumcie ludzie ze nie zostali wstawieni tam po znajomosci !!!! Tylko zapracowali na to! Ja pracuje w NuSkin od niedawna Jeszcze nie zarabiam ponieważ nie pracuje godzinami i dopiero się rozwijam Ale ja tu zostanę bo jak mój synek pójdzie do przedszkola to ruszę pełna parą????

@Renia

Oby ci klientów starczyło, bo coraz więcej kobiet widzi, że to kiepskie produkty z nieciekawym składem.

@Renia

Kto jest twoim liderem? Zastanawiam się czy w to wejść

Yyy
@Renia

Czyli pracujesz i nie zarabiasz? Dla mnie dramat.

Yy
@Yyy

Ciekawa jestem w którym biznesie zarabia się od razu bez żadnej szkoły w danym kierunku i inwestycji własnych pieniędzy. Każdy biznes rozwija się wraz z czasem no i jeśli ktoś spędza nad nim np tylko 1-2 godziny dziennie to wolniej będzie trwał ten proces niż osoba która siedzi nad tym tyle co w normalnej pracy czyli np 8 godzin Chyba to normalne ? Według mnie jako osoby która miała inny biznes to taki rodzaj pracy jest genialny. W innej zostałam z długami - a pracowałam praktycznie 24/ 24 , bo tak to jest jak ma się zwykły biznes z inwestycjami . Tutaj na początku może być parę złotych zarobku lub parę set złotych ale czystego zarobku , bez kupowania niczego na "stan sklepu ", bez kursów i szkoleń. Porównuje to do studiów ,gdzie ktoś 5 lat się uczy by mieć np 5 tysięcy. Tutaj by mieć 5 tysięcy to czasem potrzeba tylko rok lub dwa lata. Niektórzy mają nawet 10 tysięcy po 2 latach. Warto ???? No pewnie że tak

Ekhm
@Yy

Tylko ze studia to nie praca. Tak hejtujecie te etaty chociażby, a tam na początku gdy się wdrażasz i przyuczasz do stanowiska to od razu ktoś Ci płaci ???? nie wiem jak można wykonywać pracę bez zarobku, serio. Gdy rozkręcasz wlasny biznes to pracujesz na swoją markę, a tu?

@Yy

Idź najpierw na te studia i wtedy zrozumiesz. Nie będziesz pisać o czymś czego nie wiesz. Warto...

Angelika
@Renia

A jak się rozwijasz? Bo posta każdy umie wrzucić z gotowcem i sponsora komentować.

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN