Opinie o DPD Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Kraków

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie ale i dalej pracujecie w firmie? Pracuje się dobrze to i nie narzeka się!

Bepe

Dzień dobry, bardzo mi miło pisać tę opinię. Ja wiem, że roznoszenie przesyłek jest pracą kuriera, ale w moim przypadku co miesiąc trzeba wnieść na 4 piętro (bez windy) ciężką, ponad 20-kilogramową paczkę. Panowie obsługujący ul. Lipską w Krakowie - pan Szymon i pan Maksymilian - są wspaniali: uprzejmi, uczynni, można się z nimi bez problemu umówić. GRATULUJĘ PRACOWNIKÓW! Barbara

Ogólnie tragedia Kierowniczka zmanierowana, kierownik zmiany popołudniowej łupi się jak poszczelony np cytuje łapać k.... te paczki :( żałosne kasa na poziomie 19 zł brutto i wszechobecna umowa zlecenie :( niepolecam opinie o oddziale DPD Skawina

krzysiek

Praca fizyczna i czasami szybkie tempo.Terminowosc wypłat pewna do 15 kazdego msc.etatowcy inaczej. Atmosfera fajna i czas leci szybko.Najwazniejsze ze elastyczni byli gdy potrzebowalem zmienic zmiane lub przychodzic na pozniejsze godziny nie bylo większego problemu.Mozliwośc dorobienia. Z dojazdem problem na inne zmiany.ja byłem na popo wiec bez problemu

frajer
@krzysiek

buaahaha

@frajer

KURIErzy z dpd krakowa nie odebrali mi po raz 3 przesylki ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, JAk dzownil za kazdym razem na call ceneter to glupie wymowki typu: nie bylo pana w domu, domofon nie dzialal itp. DPD NAJGORSZA FIRMA W POLSCE JESLI CHODZI O OBSLUGE KLIENTA, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

ot
@Andrzej

Zgadzam się wczoraj miałem podobna sytuację a na dadatek komentarz kuriera... Poniżej wszelkiej elementarnej kultury

@ot

Dzień dobry, pragniemy poinformować, iż w przypadku gdy posiadają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Na skargę zgłoszoną za pośrednictwem formularza otrzymają Państwo odpowiedź z wyjaśnieniami. Jako firma kurierska zdajemy sobie sprawę jak ważnym czynnikiem dla Klienta jest profesjonalna realizacja powierzonego nam zlecenia. Zawsze staramy się wykorzystywać wszelkie uwagi i informacje od Klientów dla ulepszenia naszego serwisu. Z poważaniem,

Mki
@Andrzej

Do mnie tez tak mowili

Aga D
@DPD Polska

chyba sobie żartujecie, nic się od lat nie zmienia ;/ zawsze te same problemy, zawsze kurierzy to największe chamy, jakich można było znaleźć, może im stawka jaką dostają wystarcza, bo z pewnością kwalifikacje mają żadne :/

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DPD Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aga D

NAJGORSZA firma transportowa z jaką miałam do czynienia. ZAWSZE! Zawsze gdy jakaś przesyłka ma być przesłana z tą firmą, ZAWSZE mam jakiś problem. Opieszałość i prostactwo kurierów to tam jest jakiś chleb powszedni. Źle wskazane adresy, godziny doręczenia, daty doręczenia, brak zmian na stronie, kiedy człowiek sam to chce zmienić w systemie, żeby nie fatygować nikogo na linii, a to i tak trzeba wydzwaniać, bo strona się nie uaktualnia. Kurier i tak robi jak chce, i choć ma wyznaczone gdzie/kiedy/o której porze, przyjeżdża w inny dzień, w inną godzinę. TO JEST JAKAŚ KPINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można mieć takie zależności, tyle zleceń, i TAK BARDZO PARTACZYĆ SWOJĄ ROBOTĘ!?

Sebek Wieluń

Odradzam tą firme!!! Dzis kurier zostawil paczke pod innym adresem nawet nie wiem jakim bo jak do niego dzwonilem to powiedzial ze on nie ma czasu wracać i mam sobie sam ją odebrac ( 5min po dostarczeniu paczki pod inny adres) caly czas byliśmy w mieszkaniu.. i ze powie w biurze ze nie bedzie chciał dostarczać paczek pod tym adresem i bede musiał z Wielunia jechać sobie odebrać ja w Sieradzu.. I mogę składać na niego skargę i ma to gdzieś.. Miesiąc temu nie dostarczył paczki bo niby nikogo nie bylo w domu a byłem cały czas... Po prastu nie chciało mu sie szukać. Po napisanu do tego pana sms ze bede na niego czekał na nastepny dzien i zadzwonimy na policjie to w odpowiedz na sms otrzymałem - Pani pojechała tylko na zakupy paczka odsyłam do nadawcy.. Myślę ze zrobił to na złość ponieważ zrobiłem na niego skargę za ten pierwszy raz... Proszę sobie sprawdzić jaki (usunięte przez administratora) 0000235739926W

klient

Najgorsza firma jaka znam poprostu tragedia :( zadnego powiadomienia kiedy kurier bedzie ,juz drugi raz musialam odbierac paczke od nich osobiscie bo niestety kurier jest klamca bedac w domu po raz drugi zostalo napisane ze nikogo nie bylo w domu !!!! nie polecam nikomu szkoda nerwow

Szczyt chamstwa i krętactwa. "nieudana próba doręczenia" gdy w domu są 3 osoby, 3 telefony do kuriera -nie odbiera, sms -olewka, telefon do centrali i po 5 minutach informują o tym co już wiem: "przesyłka ma status nieudana próba doręczenia", kolejny telefon po smsie, że przesyłka u partnera dpd jest do odbioru na jakimś zadupiu. Info na partyline: "Zawsze może Pan napisać reklamację". Z bolącą nogą jadę ponad 15 minut bo są korki, odbieram. Wracam, i z ciekawości sprawdzam status online i co się okazuje? Łgarze napisali, że 2 minuty po kolejnej "nieudanej próbie doręczenia" przesyłka trafiła do partnera dpd. Ja jechałem ponad 15 minut a oni ją chyba ją tam dostarczyli desantem. Jeśli każdy kurier obecnie tak pracuje to dziękuję bardzo ale będę i prywatnie i służbowo omijał tą firmę. Nie pozdrawiam pana Dawida (Kraków -południe), któremu nie chciało się dać znać, że się dziś nie wyrobi a samej firmy za fikcyjne i kreatywne statusy przesyłki.

Mateusz

Jeśli chodzi o usługi kurierskie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. W dniu wydania paczki otrzymuje wiadomość e-mail z informacją w jakich godzinach należy spodziewać się kuriera. Dostawa zawsze na czas, jakichkolwiek problemów również z paczkami sporych rozmiarów. Polecam!

@Mateusz

kazali Ci tak pisać?

Jestem rozczarowana tym razem .Wysłano mi paczkę 10 grudnia z Niemiec.Podobno kurier był w sobotę ale adres był zły,co oczywiście jest bzdura totalna.Paczke wysłano do Warszawy,później wróciła do Katowic i leży sobie w magazynie.Tak wynika ze śledzenia przesyłki.Jest podany tel.do.mnie.Zawsze kurier dzwonił i tłumaczyłam,jak do mnie dojechac.Dzwonilam kilka razy na info i nic to nie dało.Paczki zawsze wysyłane przez Wasza firmę dochodziły bez problemu a teraz nagle zły adres?W paczce mam ważne dla mnie leki.Ciekawr,czy ta paczka dotrze do mnie .

Kurier
@Anna

Leki w przesyłce międzynarodowej sa towarem zabronionym i podlegającym karze do 5000zl Kurier nie ma obowiązku dzwonic tylko doreczyc przesyłkę na adres podany na niej Jeśli pomylisz nawet jedna cyferke kodu pocztowego komputer sie nie domyśli tak jak i tel kiedy podczas wybierania nr do cioci pomylisz sie o jedna Pozdrawiam

@Kurier

a skąd wiesz że to nie witaminy. Gmerasz w przesyłkach?

Szczyt chamstwa i krętactwa. "nieudana próba doręczenia" gdy w domu są 3 osoby, 3 telefony do kuriera -nie odbiera, sms -olewka, telefon do centrali i po 5 minutach informują o tym co już wiem: "przesyłka ma status nieudana próba doręczenia", kolejny telefon po smsie, że przesyłka u partnera dpd jest do odbioru na jakimś zadupiu. Info na partyline: "Zawsze może Pan napisać reklamację". Z bolącą nogą jadę ponad 15 minut bo są korki, odbieram. Wracam, i z ciekawości sprawdzam status online i co się okazuje? Łgarze napisali, że 2 minuty po kolejnej "nieudanej próbie doręczenia" przesyłka trafiła do partnera dpd. Ja jechałem ponad 15 minut a oni ją chyba ją tam dostarczyli desantem. Jeśli każdy kurier obecnie tak pracuje to dziękuję bardzo ale będę i prywatnie i służbowo omijał tą firmę. Nie pozdrawiam pana Dawida, któremu nie chciało się dać znać, że się dziś nie wyrobi.

Były klient

Najgorsza firma kurierska, już nigdy nie skorzystam z ich usług. Zdecydowałam się też nie kupować w sklepach, gdzie dostawcą jest DPD , gdyby mi nawet dopłacano. Kurier nie zjawił się po raz kolejny a tel. ma wyłączony. W systemie umieszczane są nieprawdziwe informacje,że mnie nie było

Natalia
@Były klient

Potwierdzam . Ta sama sytuacja i 100 telefonów do centrali i nic. Bardzo negatywna

Anna2019

Z historii przesyłki dowiedziałam się, że odebrałam paczkę o godzinie 11. Żadnego powiadomienia i telefonu nie otrzymałam od kuriera. O godzinie 19 wrócilam do mieszkania i pod drzwiami leżała paczka. Przez 7h leżała pod drzwiami. Kurier rozumiem podrobił mój podpis przy "doręczeniu".

Arek9325

Paczkę dostałem w terminie jeżeli sam ją odebrałem Wszystko kończy się na SMS że kurier ma być ....potem to juz żenada albo kurier nie odbiera albo ma ustawione na zajęty W najlepszym wypadku jak będzie miał koło Ciebie kilku klientów to i do Ciebie sie odezwie Kolejna żenada to żeby jechać tam gdzie on chce...Nawet moją paczkę raz potraktował że takiego adresu nie ma Na każdą skargę biuro go tłumaczy

Firma Nowa Huta

Kraków - Stara Huta. Niestety nasza firma zawiodła się na DPD. Od 13 czerwca czekamy na odbiór paczek, które nasza firma chciała wysłać do naszych klientów. Przewidywany odbiór był na 14.06 między godziną 10-15:30. Do dnia dzisiejszego 17 czerwca kuriera nie było. Dnia 14 czerwca zadzwoniliśmy do DPD wielokrotnie aby ustalić o której kurier przyjedzie. Po trzecim telefonie dostaliśmy od infolinii telefon do kuriera, niestety nie odbierał. Czekaliśmy w firmie do 16:30, później zostawiliśmy paczkę w bloku obok po sąsiedzku, nr telefonu do nas zostawiliśmy kurierowi przyklejony na drzwiach wejściowych. Niestety nikt nie zadzwonił. Dzisiaj od Pani na infolinii dowiedziałam się, że kurier był w piątek o 16:29 ale nas nie było oraz tego, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do klientów. Pomimo, że ułatwiliśmy cały odbiór paczek jak najbardziej się dało, to jeszcze się dowiedzieliśmy, że to nasza wina. No cóż DPD wszystko może i nic nie musi ale niestety wizerunek naszej firmy wobec naszych klientów został mocno zachwiany.

Lol
@Firma Nowa Huta

Wchodze na portal o szukaniu pracy a tam opinia o działaniu firmy/kuriera. Idź się poskarżyć na konkretne forum.

jasio IIb

Pracowałem na magazynie w przerwie miedzy semestrami. stawkę jaką miałem to 19 zł brutto/h. Jako student na rękę miałem 16 zł z groszami za godzinę. Jeśli chcesz sobie posortować koperty to praca nie dla Ciebie ;) Różne paczki ale praca z kopertami mimo ich ilości to najmniejsza częśc w tej robocie. Ceniłem sobie to, że dorabiałem ile mogę a gdy nie mogłem przyjść to nie , i tyle. Dobrze oceniono moją pracę ponieważ zaproponowali etat, jednak edukacja wazniejsza. Jesli wyjazd zagranice mi nie wypali to wracam tam.

xx.

Po co DPD wysyła nr telefonu do kuriera skoro ten nie jest łaskaw odebrać, i po co mój nr telefonu kurierowi skoro nikt nie raczy do mnie zadzwonić że przywiózł paczkę. Byłam w domu a paczki nie odebrałam, dlaczego? Nie miałam prądu, dzwonek nie działa a ja głupia nie stałam cały dzień w oknie. Kurier Jacek z oddziału w Krakowie to jakaś żenada, nie polecam nikomu wątpliwej przyjemności kontaktu z DPD.

Kurier nr 4

Kurier nr 4 Kraków DPD nie dostarcza przesyłek w wyznaczonym i przesłanym do mnie na adres mailowy czasie. Nie odpowiada zwrotnie na wiadomości /telefony. Jaja Pan se robisz?

Joanna

Firma DPD, (usunięte przez administratora) obiecują złote góry, a rzeczywistość jest zupełnie inna. (usunięte przez administratora)

Patryk

TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Kraków

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska