Opinie o DPD Polska w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Kraków

Serdecznie nie polecam pracy w tym miejscu najgorsza praca w jakiej byłam szczerze jak najdalej od tego miejsca zero zasad bhp Paczki idą bardzo szybko a co za tym idzie musisz być bardzo szybki do tego w między czasie musisz wykonywać parę czynność Oczywiście niemam samochodu więc dojeżdżałam autobusami i byłam godzinę wcześniej w pracy ale nawet nie można wejść do środka ponieważ 10 przed zmianą są dopiero otwierane drzwi 15 minut przerwy to jakiś żart kierownik ordynarny przekleństwa z jego ust i mówienie że ludzie mają zapier*** też nie na miejscu w życiu nie byłam w gorszej pracy odradzam każdemu jestem okropnie zawiedziona NIE POLECAM!

Adams K

Uwaga na Prace magazynier e DPD mialem byc na skanowaniu na dzien dobry dali mnie na kontener rozladunek praca bardzo ciezka fizycznie po 1 nocy zrezygnowalem zostalo mi za ten dzien wyplacone 13zl za godzine pracy ! Przeciez to jest skandal w biedronce zarabiaja wiecej na ulotkach masz wieksza stawke umowa zlecenie wymagania nie wiadomo jakie i ta stawka nigdy wiecej odradzam wszystkim

picolodaimao88
@Adams K

Też byłem i powiem, że masakra. Plecy dochodziły mi 3 dni. Szkoda kręgosłupa. Na osteopate wydałbym więcej. Większość pączek miałem powyżej 40kg.,a mówili, że skanowanie i paczki max 30kg ale przeważnie 10kg oczywiście okłamał mnie fallwork.

Kurier

Bez układów z taką jedną nie ma szans na rozwój, na wszystkim kombinuje od naciągania wyników po zarobek na wstawionych słupach. Fałszywa i obłudna na maxa wykorzystuje swoje 5 minut. skala biznesu coraz większa bo więcej gęb do zatkania.

Krakowiak
@Kurier

Dalej ta blada bladź kombinuje swoją prywatę na każdym kroku ? Ma tupet, idzie na bezczelna, bo w takich gustuję dyrektorek anorektyk. Dopóki nikt z Paryża nie zajrzy do tego grajdoła w PL, to się będą paść biorąc przykład z centrali, gdzie to jest wzorcowe. A jak wiadomo przyklas idzie w dół

Ppl
@Kurier

a możesz zdradzić imie tej gęby i pierwsza literę nazwiska? Bo nie wiem czy kiedys z ta osoba nie miałem do czynienia gdzieś indziej. Podziwiam ze są jeszcze ludzie którzy chcą i maja sile pracować w tej branży i za to szacunek ale to czysty wyzysk i grosze na 2021 rok.

Kc
@Ppl

Kat cz

Anka

Hej Wam,czy pracuje ktoś ktoś Was może na stanowisku specjaluata ds dokumentów zwrotnych w dpd Kraków ? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy wysyłać cv.Jakie zarobki godz pracy i jaka atmosfera w biurze/dziale ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DPD Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aktualnie zatrudniona DPD Kr1

Jestem zatrudniona na stanowisku administracyjnym, kokosów nie ma (2500 brutto), raz na kwartał premia (ok.500 zł), terminowe wypłaty. Wynagrodzenie niskie, ale prawda taka, że nie przemęczam się w pracy za bardzo, ot zwykła "papierkowa robota". Niemniej poważnym problemem jest sposób traktowania pracowników przez szefostwo. Na porządku dziennym jest "obrabianie d.py" pracownikom, niewybredne komentarze, atmosfera gęsta i napięta. Ciągle "góra" podkręca śrubę, nie dając de facto niczego w zamian. Najlepsi ludzie albo odchodzą sami albo są w perfidny sposób zwalniani - tajemnica poliszynela, że aktualne kierowniczki stosują mobbing wobec pracowników. Gdy jeden z kolegów postanowił coś z tym zrobić, zwyczajnie się go pozbyły. Brak jakichkolwiek praw pracowniczych - nie pasuje to się zwolnij. Okropne czasy w tej firmie nastały. Lubię ludzi z pracy, ale psychicznie jest to męczące miejsce

@Aktualnie zatrudniona DPD Kr1

Firma podjęła działania w celu zweryfikowania tej sytuacji.

Halina000
@DPD Polska

Zweryfikować.....i tak nic z tym nie zrobicie ja pracuje w innym odziale ale potwierdzam to u nas jest podobnie...nikt sie nie liczy tylko wymagania i glupie docinki a wynagrodzenie smieszne.

Pracowałem tam - wiem co mówię
@DPD Polska

I co zweryfikowaliście ? DNO ...

Dawny pracownik
@Halina000

słyszałem ze Majkiego wywalili za (usunięte przez administratora) ( rozwiązanie umowy za porozumieniem stron normalnie kpina ) i taki znany lizusek jego stanowisko przejął pozdro mordeczki z popołudniowej zmiany

Kubatek

Totalny brak szacunku dla klienta. Kolejny raz zdarza mi się że paczka jest w doręczeniu po czym okazuje się że jej nie otrzymałem.... Bo nie. No właśnie, zero kontaktu ze jednak paczka została w sortowni, zero możliwości samodzielnego odebrania paczki skoro kurier nie jest w stanie spełnić swojego zadania. Zdecydowanie odradzam

Klient

Nie polecam tej firmy! Zawsze jest jakiś problem z kurierem Nie zależnie od miejsca dostawy. Na 100% odradzam kuriera DPD, który obsługuje okolice Ronda Matecznego w Krakowie.

darek

Katastrofalna obsługa klientów w punkcie dpd Olkusz. Totalna ignorancja, brak odbierania telefonów. (usunięte przez administratora)

D.
@darek

No i po co to tu piszesz. Raz że to jest Kraków, a nie Olkusz, a dwa że tu są opinie odnośnie pracy, a nie jakości doręczeń

Czy jest możliwość pracy w DPD Polska na część etatu?

D.

Tylko na zleceniu

StałyKlient

Witam. Nie ważne jaka firma, ważne kto w niej pracuje. Na terenie Wieliczki jeździ Pan Konrad. Dlatego zamawiam DPD, ponieważ on szanuje paczki i jest zawsze z nim kontakt telefoniczny, jeśli akurat paczki nie dam rady odebrać. Do firmy DPD - jesli dajecie komuś podwyżki, albo premie, to Pan Konrad zasługuje na podwyżkę, ponieważ dzięki niemu zamawiam przez DPD, nawet jak mam inposta 15zł taniej :) Pozdrawiam!

To ja

Najlepszy kurier jeździ na Obozowej! Cud, miód na moje oczy :???? zawsze uśmiechnięty i sympatyczny ????

ktoś3456

Generalnie dramat, najkoszmarniejsza firma transportowa. Kurierzy tam pracujący prawdopodobnie mieli wymóg na rozmowie kwalifikacyjnej aby ich IQ było ujemne. Jeszcze chyba żadna dostarczana przez tę firmę nie dotarła do mnie żeby nie było komplikacji. Zawsze wtedy się zastanawiam jakim cudem to przedsięwzięcie jakim jest firma DPD istnieje i po co ona społeczeństwu.

JON

Nie polecam kierowcy chamscy miałem kontakt z jednym jak zwruciłem uwage to się do mnie wulgarnie odzywał z nerwòw nie odpisałem nuunerów samochodu (usunięte przez administratora) a jeźdzą po drogach jakby tylko ich były

Dziewczyny jaki styl panuje w DPD Polska?

Zuza

Styl motylkowy.

EloElo

Serio wy ludzie nie potraficie zrozumieć tego ze tu wystawia się opinie o pracy w dpd? Jak macie wylewać swoje żale o paczkach no to napewno nie tu. Chciałem poczytać komentarze i pracy w dpd ale mało co się znajduje na ten temat bo ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem ze jest to miejsce do wystawiania opinii na temat pracy w dpd wiec jeżeli tego nie potraficie zrozumieć to domyślam się dlaczego nie dostajecie paczek xD

Iza29

Przesyłka adresowana na adres Wieliczka ,kurier Patryk trzy dni wystawiał informację o tym że nikogo nie zastał na mieszkaniu, podczas przekazania przesyłki mimo że wszyscy domownicy byli w mieszkaniu w danych dniach.Kurier twierdził że nikogo nie było .Ostatecznie okazało się że kurier 3 dni chodził do innego bloku .Nie polecam tego Pana dodam że w Krakowie nigdy nie miałam kłopotu z żadnym kurierem firmy dpd

@Iza29

Jesli obecność wszystkich domowników była tak realna jak umiejętność kierowania reklamacji przez osobę piszącą powyższy komentarz nie mam więcej pytań. Ludzie szukają opinii o pracodawcy, zarobkach i atmosferze wewnątrz firmy a znajdują ból 4 liter związany z usługą a nie tematem strony :(

Filip

Czy kurier dużo zarabia? trzeba mieć własny transport?

Bella

Najgorsza firma jaka może być jak można tak lekceważyć klienta i nawet nie przyjechać pod dany adres tylko od razu że nikogo nie ma w domu A w domu jestem to jest poprostu kpina nie polecam tej firmy

Agnha

Chciałam poczytać opinie o tym , jak pracuje się w firmie dpd A tu widzę gorzkie żale niezadowolonych klientów. Rozumiem Państwa ,ale to nie jest miejsce na takie opinie

Dzień dobry, pracując w administracji odbieram mnóstwo paczek z różnych firm kurierskich. Firma DPD jest najgorszą z jaką miałam do czynienia. Kurier Krzysztof obsługujący mój region to jest po prostu jedna wielka porażka. Ostatnia sytuacja - przywiózł paczki, jedną dla mnie, jedną dla innego pracownika firmy. Ani mnie ani drugiej osoby nie było już w pracy. Kurierowi nie przeszkadzało to jednak we wpisaniu mojego nazwiska jako odbiorcy obydwu paczek. Na drugi dzień mocno się zdziwiłam, kiedy adresat drugiej paczki przyszedł do mnie z pytaniem, gdzie jego przesyłka, bo przecież ją odebrałam??? Sytuacje udało się wyjaśnić, natomiast kiedy przy najbliższej okazji zwróciłam uwagę kurierowi, ze nie może wpisywać nazwisk odbiorców jak mu się podoba i porzucać paczek gdzie mu się podoba stwierdził, że w takim razie on paczek nie będzie dostarczał, będą wracały na magazyn. Nie wspomnę ile razy wpisał w statusie, że nie zastał odbiorcy, co było kompletną bzdurą, bądź że adres jest błędny lub jeszcze inne powody dla których nie dostarczył paczki. A fantazji mu nie brakuje. Kultury i odpowiedzialności zdecydowanie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Kraków

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska