Opinie o MS Mitarbeiter Service w Bobingen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MS Mitarbeiter Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MS Mitarbeiter Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Mitarbeiter Service w Bobingen

TOMASZ MAJER

polecam z czystym sumieniem - szkoda tylko że mają tak daleko biuro i pracę tylko w tamtej okolicy

Piotrek

Pracowałem jako student rok temu, na te wakacje chętnie powrócę!

pawelos

najwazniejsze zeby dostac szybko prace, bez wymagan, itp wiadomo ze nie wezmą cię na dyrektora i trzeba zapier... ale jak sie nie jest sciemniaczem to super firma, wygodne zatrudnienei, nawet mielismy auto na 3 osoby

Czy w chwili obecnej są przyjęcia do firmy MS bez znajomości bez znajomości języka i czy jest możliwość zakwaterowania w hotelu? Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MS Mitarbeiter Service. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ktoś

Szanuje Cie Iwonka,mam tylko jedną wielką prośbe.Nie komentuj mej opini,jestem uprzejmy nie wyzywam nikogo.Każdy ma wyrazić opinie o swym pracodawcy,po to wymyślono internet.Odczep się ode mnnie .Nic sie nie zmieniło.Bo hmm , mam kontakt z dwoma kologami .Prosze cie szanujmy sie buziaka ci sle i narka.

Iwona

@Ktoś, kiedy pracowałeś w MS Mitarbeiter Service? Zachęcam Ciebie do napisania więcej szczegółów. Może obecna sytuacja w firmie uległa zmianom? Dzięki temu, osoby zainteresowane MS Mitarbeiter Service będą miały możliwość porównania zmian zachodzących w niej.

Ktoś

Pracowałem w tej firmie,ta firma to dno .miedzy innymi sami tych ludzi wymieniacie.Im mniej polaczków za granica tym lepiej.Jak naj dalej od tej polsko-niemieckiej Patologi.

Stary pracownik...

Najlepdzy to jest Paweł Hofmaister,, zrobił dzieciaka, i chwalił się w busie, że płaci 200 euro i ma (usunięte przez administratora) traz w biurze siedzi nieudacznik jak jego brat Paweł Hofmaister, szef Andechsu buhaha 2 metry wysokości zero rozumu...

@Stary pracownik...

Uwaga jak pracujecie w Andechsie, puszki zbiera po całym Andechsie, luj Hofmaister.... Buhaha

Iwona

@Ola, prywatne sprawy osób pracujących w firmie są nieadekwatne do tematu forum. Na wątku użytkownicy dzielą się doświadczeniem związanym z pracą w firmie oraz ocenami na temat tego pracodawcy. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione w MS Mitarbeiter Service do aktywności na forum.

Guzik

Witam Nigdy dla tej firmy nie pracowalem, ale dostrczalem im listy jako listonosz wiec co nieco wiem, pozatym znam kilka osob ktore dla nich pracowaly. Wie.c tak firma zatrudnia bez znajomosci jezyka niemieckiego to dla niektorych pewnie plus. Po drugie na wyksztalce ie tez nie patrza jesli tylko ktos chce moze u nich pracowac. Osoby ktore znam 1 umowe dostaly na 6 miechow ale na niepelny etat chyba 120 godz miesiecznie z tym ze pracowaly na caly etat. Wszystko ponad 120 godz nie jes wyplacane natychmiast tylko wedruje na zeitkonto i jak sie uzbiera ponad 100 (nie wiem dokladnie ile ale mniej wiecej) to zaczynaja to wyplacac. Po 6 miechach dostali nowe umowy chyba na 152 godz czy jakos tak. Warunki mieszkaniowe na wertach strasse 55 moim zdaniem niezbyt dobre tzn lazienka i kuchnia na kilka pokoi stan techniczny pokoi tez nie najlepszy. Pokoje kilku osobowe.Ogolnie lepiej samemu znalezc sobie mieszkanie lub apartament. Moja ogolna ocena jest taka ze bez jezyka o lepszej pracy niz w MS mozna raczej zapomniec, chyba ze ktos ma szczescie lub znajomosci. Mozna tez sprobowac w Certusie szefowa Polka i Wloszka, ktora mowi po polsku. A jesli ktos zna jezyk to najlepiej bezposrednio pracy szukac a nie przez posrednikow

Ola
@Guzik

Pani przez małe (P) niemoże mieć dzieci, i mści się zato, frau Andrusiak, chwała Bogu że niema bekarta, szkoda byłoby go buhaha

alle

Przyjezdzacie ,bez zadnych kwalifikacji,bez znajomosci jezyka,a wymagania macie z kosmosu.Cieszcie sie ,ze jest taka firma,ze da wam prace ,mieszkanie i pare groszy,bo w Polsce wiekszosc z was byla nikim.Co do hotelu,ten syf to tylko zasluga tych co tam mieszkaja,wiec narzekac powinni glownie na siebie.Jak nie pasuje ,zawsze mozna sobie poszukac lepiej,a tu wszystko podane jak na tacy-i zle.Ktos tam pisal ,ze na zaliczke musial czekac.Przaciez to nie jest zaden obowiazek pracodawcy dawanie zaliczek-to jest laska ze stronyMS,bo wiekszos by z glodu pozdychala,jak by nie te zaliczki,ktore i tak glownie przeznaczacie na alkohol.Taka jest niestety prawda

@alle

(usunięte przez administratora) zapracowalam należy mi się zaliczka, a co z nią zrobię (usunięte przez administratora) nie twój interes, przpije moja sprawa

Greg

Co do młodych ludzi tam to nie polecam. Wieczne picie i ćpanie.

@Greg

Dokładnie same cpunu

Iwona

@Czarek, czy udało Ci się znaleźć oferty pracy do MS Mitarbeiter Service? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi z innymi obecnymi na forum? Na jakie stanowiska prowadzone są rekrutacje? Jakie wymagania musi spełnić kandydat?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jaką umowę się dostaje?

MS to dno im dłużej to gorzej mnie traktowali,po co mają dać mi podwyżke.Lepiej nowego przyjać,jak najdalej od nich....Iwonka nie komentuj tego hmm dobrze cie znam.Pozdro.

Iwona

@Były pracownik, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy MS Mitarbeiter Service. Czy możesz dla nas udzielić odpowiedzi jak przedstawia się temat dodatków płacowych oraz kwestia premiowania pracowników przez tego pracodawcę? Będziemy niezwykle wdzięczni za twój kolejny komentarz w tym wątku.

Iwona

@Anonim każda dodatkowa informacja może być bardzo istotna dla osób, które obecnie poszukują pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co jest powodem Twojej tak negatywnej oceny? Ważne, by wpisy były jak najbardziej merytoryczne oraz pomagały osobom szukających opinii o potencjalnym miejscu zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o pracy w MS Mitarbeiter Service?

Iwona hmm daj sobie spokój.Ludzie ms unikajcie tej firmy to legalna mafia.

Iwona

Ostatnie komentarze mówią o braku szacunku do pracowników oraz o tym, by unikać tej firmy. Jednak niewiele jest konkretnych informacji na temat tego jak wygląda praca, jakie są warunki zatrudnienia. Brak też opisu sytuacji, które są powodem pisania tego rodzaju opinii. Możecie powiedzieć coś więcej o tym co obecnie się dzieje w firmie?

Ktoś

Masz rację w 100 %, MS to legalna mafia.Takie biura powinno się zamykać.

Zostaw merytoryczną opinię o MS Mitarbeiter Service - Bobingen

• Jak się pracuje w MS Mitarbeiter Service?

Zobacz opinie na temat firmy MS Mitarbeiter Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Mitarbeiter Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MS Mitarbeiter Service