Pracownik produkcji w fabryce ceramiki. Umowa niemiecka.

Bobingen
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bobingen (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Szukamy dwóch Panów do pracy. STANOWISKO: Pracownik produkcji. Miejsce pracy: Fabryka ceramiki, Bobingen. Czas rozpoczęcia pracy: 13.05.2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy prostych maszynach produkcyjnych
  • Napełnianie worków proszkiem, granulatem oraz układanie ich na paletach (praca w kurzu, wymagane noszenie maseczek)
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również zmiany nocne)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie zgodne z taryfą BAP (od 13,50 euro brutto na godzinę)
  • Zakwaterowanie w mieszkaniach firmowych w pokojach 2 osobowych (koszt 11,00 euro za dzień potrącane pod koniec miesiąca od wypłaty

Monika 48 514 630 888

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1