STOKOTA Sp.z o.o.

Opinie o STOKOTA Sp.z o.o.

To tak uściślając jakie macie tu wszystkie nakazy / zakazy o których warto wiedzieć jeszcze przed zatrudnieniem się? czy jakieś szczególne są wprowadzone do regulaminu zakładowego? Jest tu taki? Kiedy można dostać do niego już pełny wgląd?

Regulamin pracy jest dostępny dla każdego pracownika i jest zgodny z zasadami Kodeksu Pracy, a kandydat zapoznaje się z nim przy podpisaniu umowy.

Abc Nowy wpis
@STOKOTA Sp.z o.o.

Niestety nie przypominam sobie w Stokocie takiej sytuacji. Kilkanaście lat przepracowałem przy Niskiej 2 i nigdy nie byłem zaznajamiany z regulaminem pracodawcy ani prze podpisywaniu umowy ani nigdy później. Firma Stokota nie posiadała nawet własnych kadr, wszelkie formalności załatwiało się w firmie zewnętrznej Infopower przy Stoczniowej 2. Tam nie było możliwości zaznajomienia się z czymkolwiek. Zaś sama umowa o prace docierała ze sporym opóźnieniem do majstra w taki sposób, że przez pierwszy okres pracowalo beż umowy.

Grażyna Nowy wpis

Hej. jak docelowo będzie teraz wyglądało jakieś przeszkolenie montera? Gdy czytałam ofertę to było w niej napisane, że za atut uważa się umiejętność spawania. Chłopak jej jeszcze nie posiada. Jakie są szanse ze w ogóle się dostanie? jest sens by szedł na rozmowę?

Acb Nowy wpis
@Grażyna

Nie ma żadnych przeszkoleń. Przynajmniej w Elblągu.

Maciek

Interesuje mnie oferta pracy na stanowisku Młodszy Konstruktor. Jakich zarobków mógłbym się spodziewać na tym stanowisku. Posiadam 4 letnie doświadczenie na stanowisku Konstruktora ale w innej branży

Nowy wpis

@Maciek

Proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@stokota.com

To chyba jakiś wpis z zemsty. Nagany czy kary? Wybacz, ale jeśli ktos narusza regulamin (np. pali papierosy w budynku, co jest ZAKAZANE), to czego się spodziewać? Nagrody za donoszenie? Pierwsze słyszę, są nagrody za przyprowadzenie nowych pracowników. Nagrywanie z samochodu? To chyba legenda, bo nota bene to jest niezgodne z prawem...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w STOKOTA Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak to jest z ta oferta dla młodszego konstruktora? Już w tytule pisali, że to chyba oferta dla osoby bez doświadczenia, to przyjęliby kogoś z nim i to kilkuletnim? Po prostu zastanowiło mnie tamto poprzednie zapytanie od jednego kandydata. tutaj docelowo poszukiwana jest osoba do przyuczenia od podstaw? Ciekawi mnie czy na start jest najniższa a potem na spokojnie cos więcej?

Jakie są warunki zatrudnienia w STOKOTA Sp.z o.o.?

Czy pracodawca STOKOTA Sp.z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Br

Tak są owocowe czwartki, co każdy czwartek jest sprawdzany owoc twojej pracy. W biurze premi nie ma. Na hali wydajnościowa, czyli tyrka za marne kilka groszy, ale i tak to ludzie robią aby chociaż na paliwo było bo podwyżki śmieszne.

@Br

A ile dokładnie te podwyżki wyniosły? I ciekawa jestem, czemu tu jest napisane, ze w biurze ich nie było? Oni tam dostali jakieś inne dodatki, czy jak? O co w tych chodzi?

@Br

Dziękujemy za wszystkie przesyłane przez Państwa sugestie. Dzięki min takim opiniom możemy kłaść jeszcze większy nacisk na poprawę warunków pracy, poprawę atmosfery pracy oraz poprawę wynagrodzeń w firmie Stokota. Jest dla nas bardzo ważne aby obecni i przyszli pracownicy mieli prawdziwy obraz zmian w naszej firmie. Dlatego przesyłam krótkie sprostowanie powyższej opinii. W 2022 roku wszyscy pracownicy otrzymali podwyżki w wysokości 10% wynagrodzenia W roku 2023 wszyscy pracownicy otrzymali podwyżki w kwocie: pracownicy umysłowi 10%, pracownicy produkcyjni od 12 do 18%. W roku 2023 funkcjonuj następujące premię: Wszyscy pracownicy otrzymują premię frekwencyjną w wysokości 4% Pracownicy produkcyjni otrzymują premię wydajnościową Pracownicy umysłowi otrzymują premie kwartalne: od obrotów oraz jakości W firmie Stokota największym kapitałem są właśnie ludzie. Dlatego przez cały czas zmieniamy się na lepsze.

A

Tak Grozi oddelegowaniem do Kielc.

@A

No i co z tego, że Kielce? To cos złego? Pytam, bo chyba w temacie jeszcze nie jestem. mam ofertę dla kierownika serwisu na Elbląg jednak i ze względu na miejsce zamieszkania bym przy nim został. Cos o zarobkach w tym przypadku wiecie? nie są podane wprost i nie wiem gdzie informacji szukać, liczę na opis czyjegoś doświadczenia

Rt

Jako przyszły kierownik serwisu zainteresuje się przede wszystkim tym ilu ludzi będziesz miał pod sobą. Z tego co pamiętam jak tam jeszcze pracowałem to było ich trzech w porywach do czterech. Jeden wiem, że się zwolnił. Podobnie jest w utrzymaniu ruchu. Tam nie ma kim kierować a roboty dużo. Te stanowisko jest chyba dość śliskie, co jakiś czas szukają nastepnego. A zarobki będą jakie sobie ustalisz. Szału nie będzie, tragedii też nie. Chociaż zasadniczo w Stokocie zawsze bardziej opłacało się być pracownikiem fizycznym.

Witam, oferta pracy dotyczy Ebląga, zapraszam do przesłania swojego CV na adres: rekruracja@stokota.com

Na jakie zarobki moze liczyc

mistrz produkcji oraz spawacz bo sa nowe oferty ? ktos moze podac widelki ?

Oki
@Na jakie zarobki moze liczyc

Chciałbym się przyjąć na spawacza, dostałeś może tu stanowisko?? Jeśli tak to daj znać, jakie tu są stawki, czy podesłać cv, czy może szukać dalej? Jak ekipa, czy mają jakiś porządny socjal lub ddatki?

Jaka jest kultura pracy w STOKOTA Sp.z o.o.?

Czy w STOKOTA Sp.z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie, na okres próbny zawieramy umowę o pracę

Big trouble

"Miła, rodzinna atmosfera". Zatrudniają przez pośredników. Czyli zarabia agencja pracy A pracownik ma z tego bardzo nie wiele. Wszechobecny mobbing a wymagania takie jak w NASA. Ciężko się współpracuje, wśród współpracowników panuje niepojęta zawiść. Komunikatywność w biurze i na warsztacie chyba też jest na równym poziomie bo szoruje po ziemi. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie.

Kuba

Zarobki jak w biedronce spawa się bez uprawnień kpina

Emilia
@Kuba

Serio na wstępie nie wymagają uprawnień? A czy wspierają ewentualnie w trakcie ich wyrobienia podczas zatrudnienia?

Natalia
@Kuba

Witam, w przypadku spawaczy przeprowadzany jest egzamin praktyczny podczas rozmowy o pracę. Jest to wewnętrzny egzamin zakładu. Jeśli próbki wyjdą pozytywnie taka osoba zostaje zatrudniona i już na tej podstawie ma uprawnienia do wykonywania pracy, której się podejmuje. W przypadku uprawnień w jednostkach dozorowych jak Transportowy Dozór Techniczny, to są one wyrabiane spawaczom, którzy spełniają określone wymagania, wykonują prace / spoiny podlegające dozorowi technicznemu, posiadają min. 6 miesięczny staż pracy i deklarują dalszą współpracę z zakładem. Jeśli ktoś podejmuje się pracy nie mając doświadczenia, przechodzi szkolenie, przyucza się i dopiero po tym okresie rozważa się czy wymagane są dla danej osoby uprawnienia w zależności od tego jaką pracę wykonuje.

Emilia
@Natalia

Dzień dobry, czy zatrudniacie na to stanowisko kobiety?

@Natalia

W Base Group szukaja dobrych spawaczy. Przyjmuja tych bez uprawnien i z uprawnieniami. Od razu wskakujesz na liste to pozyskania kwitow. Zapraszaja z otwartymi rekoma. Walic do nich.

@Emilia

Spawacz kobieta=idealnie. W Base Group zapraszaja i sa do tego warunki.

Natalia
@Emilia

Nie robimy różnic z uwagi na płeć. Kandydować może każdy.

Lidia

To w końcu są te dodatki czy nie? Jedni mówią w nowszej opinii że nie ma. Ale nieco niżej widzę informacje o dodatkach finansowych, to jak?

Poszukuje

Ktoś się orientuje ile zarabia tam magazynier ?

Na jakie benefity można liczyć w STOKOTA Sp.z o.o.?

Arek

Żadne

Iza
@Arek

@Arek W STOKOTA nie można liczyć nawet na opiekę lekarską? Dzięki.

Stokłossa

Jeżeli jesteś zatrudniony bezpośredni to : urlopówka 500, bony świąteczne 800, jak masz dziecko to na święta każde po 100 zł. Generalnie szału nie ma. Premia 1co miesiąc 150-300, czas pracy dopasowany do pracownika. Słabiutko szukałbym gdzie indziej.

@Stokłossa

Podstawowa pensja wypada słabo jak na ilość pracy i wymagania. Benefity tak jak opisane powyżej, chociaż premia zdarza się bardzo rzadko. Prywatna opieka lekarska jest dostępna tyko przy przystąpieniu do grupowego ubezpieczenia w PZU (ok. minus 80 zl z pensji miesięcznie). Praca sama w sobie dość ciekawa, atmosfera przyjazna a firma zapewnia podstawowe szkolenia, jednak muszę zgodzić się z przedmówcą i nie polecam pracy w tej firmie.

Dawid

@grzes2234 to jakaś agencja ? Pozdrawiam

admin

Znasz dobrze firmę STOKOTA Sp.z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Grzes2234
@admin

14 zl w alu umowa zlecenie zatrudnienie przez wikire bo ze stokoty nie chca dawac umow

Marjolka
@Grzes2234

Żart !!! pewnie nikomu na takim pracowniku nie zależało dlatego taka kwota albo ma 38 zł i wmówił żonie że 14 :-)

Grzegorz

Wiecie może czy potrzebują aktualnie pracowników?

Studentz5letnimdoświadczeniem

Witam, Zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako inżynier projektu. Można trochę więcej słów o tym stanowisku ( zakres obowiązków, warunki zatrudnienia itp?)

Tereska
@Studentz5letnimdoświadczeniem

Jeśli jesteś ambitny i lubisz wyzwania to polecam .Firma naprawdę docenia dobrych pracowników,dobra atmosfera ,mozliwosci rozwoju...

Grzes1234

Lipa mlodych tylo przez posrednika zatrudniaja wikire umowa zlecenie. umowy z firmy nie mozna sie doczekac 0 przyszlosci

Zostaw merytoryczną opinię o STOKOTA Sp.z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w STOKOTA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOKOTA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKOTA Sp.z o.o.?

STOKOTA Sp.z o.o.