Opinie o Drzwi Wikęd (Wikęd) w Luzino

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wikęd. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wikęd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wikęd w Luzino

Darek

Cześć . Z tego co wiem , to dużo ludzi już się zwolniło , ekipa wydawała się dość zgrana . Kierownik niby ciągle siedzi przed kamerami i patrzy kiedy to Prezes czy Jacek wejda na magazyn i wtedy szybka ewakuacja z biura . Szukaj innej firmy lepiej ;)

Irena
@Darek

A zwolnili się z jakiego powodu? Chodzi o finanse czy jeszcze coś innego? Wiadomo jakie w ogóle stawki na magazynie? Każdy zarabia tyle samo czy indywidualnie jest kwestia finansów dobierana?

Czy tylko na południu Polski dyrektor nie jest zainteresowany firmami współpracującymi?

Ma 3400 na rękę

Dorota

Atmosfera na biurze jest taka jak na produkcji ?

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę po wysłaniu do firmy cv w odpowiedzi na ogłoszenie. Rozmowa odbyła się o wskazanej godzinie w siedzibie firmy. Atmosfera była poważna ale miła. Oceniam bardzo pozytywnie. Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich umówionych na rozmowie warunków pracy.

Sama rozmowa była na bardzo wysokim poziomie, zadawano pytania dotyczące moich umiejętności względem stanowiska, odpowiedziano na wszystkie moje pytania względem pracy.

logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.
Janek

Czy stanowisko na specjalistę ds kontroli jakości jest aktualne? Jaka atmosfera i zarobki? Chciałbym wysłać CV ale nie wiem czy to ma sens.

Osoba
@Janek

Już po rozmowie? Też idę na rozmowę i zastanawia mnie na jakie widełki finansowe można liczyć, w jakich godzinach praca?

Wiktoria
@Osoba

Też na kontrolę jakości? Ja właśnie się teraz interesowałam tym stanowiskiem, także jak możesz, to napisz trochę o tym, o co cię pytali i czego w ogóle wymagają, jak będziesz po. Odzywają się szybko po wysłaniu CV?

Na tronie firmy jest oferta pracy na stanowisko laboranta. Na jak długo podpisywana jest umowa próbna? To od razu jest umowa o pracę tak jak wpisali w ogłoszeniu?

JAKUB
@Marta

z tego co mi wiadomo to stanowisko jest już zajęte

Czy wiadomo od kilku kiedy firma ma postojowe przed Świętami? Czy od poniedziałku? Czy od czwartku jak większość firm? Czy wogole nie będzie wolnego?

Zofia

Często takie postojowe macie czy tylko przed świętami właśnie? Trzeba wtedy brać urlop czy jak to rozwiązują? I jak wyglądają kwestie finansowe, wszystko tak jak w normalnym miesiącu bez postoju?

Pyt

A dlaczego ma postojowe przed świętami. Święta są w niedzielę i poniedziałek a czwartek i piątek przed nimi jest zwykłym dniem pracy. Pracować się nie chce? A potem piszecie że za mało zarabiacie????

@Pyt

To te przestoje są bezpłatne? Zawsze myślałam, że to z urlopu jest odpisywane. Czy w wakacje też jest jakiś dłuższy przestój?

Darek

184 h pracy koleżanka dostała 2600zl netto czyli 14 zł h czy ci ludzie mają rozum co zarządzają ta firmą wstyd i hańba ludzie mają taką biedę że żyć się nie chce tylko płakać

Bo tak
@Darek

Otworzyć sobie firmę i opłacają inwestuj i zobaczymy ile zapłacisz pracownikowi ? Jak coś się koleżance nie podoba to niech poszuka lepiej płatnej pracy .Myślę że w dzisiejszych czasach niech się cieszy że ma pracę bo wszędzie cienko . Nigdzie kokosòw nie zarobi więc przestać pisać głupoty bo wiemy kim jesteś i najpierw w czwartek chodzisz i płaczesz po hali a teraz piszesz to !no wiadomo koleżanko że chciała byś mieć dużo więcej bo czekasz na moment aby uciec na chorobowe bo brzuszek rośnie ale myślę że nie doczekasz się kokosòw .

@Bo tak

To Flinstony wkoncu zmajtrowai no no udało się pani Flinstonowie teraz porządnie się odżywiaj i rzuć fajki .

Tak

Abc

Panie Dyrektorze takie zachowanie jakie wprowadza Pan na zebraniach to tylko pogarsza morale pracowników a to odbija się na produkcji....jak to ma iść dobrze jak tylko jesteśmy straszenie.?

@Abc

Dlaczego takie oburzenie . Uważam że jeżeli robota zepsuta to brawo i należy się bo jak kontrola jakości upomina to macie to w poważaniu może teraz zaczniecie reagować .

Dorota
@Abc

A czym jesteście straszeni ? Przestań pisac bzdury ! Za produkcję i to jaka jest jakość odpowiada dyrektor i normalka że będą kosekwecie bo co to ma być !połowa produkcji ma w nosie uwagi kontroli i kierownikòw

Pracownik produkcji

Siema ,czy ktoś wie w końcu co z tym przestojowym ?to plotki czy prawda

Tom

Mam pytanie a mianowicie czy szukacie pracownika??

Olga

A ja mam pytań o stanowisko na które trwa nabór: dyrektor ds eksportu. Podane jest info, że jest to praca stacjonarna, hybrydowa oraz zdalna. Jak to w praktyce wygląda? Ile dni się dzieli na pracę w domu, czy może jest to kwestia do wyboru? Ile dyrektor w ogóle zarabia w tej firmie? Świadczenia świąteczne to jakieś prezenty czy po prostu dodatkowa kasa?

O jakiej Kasi mowa ?

Damian

Wiked. Jest to firma ktora nie wywiazuje sie ze swoich zadan terminowo jak i fachowo. Nie ma odpowiedniego kontaktu. Drzwi serwisuje kilka razy bez rezultatu. I ciagle czekanie bo terminy. Nie polecam

Xxx

Czy to prawda że zwolniło się stanowisko sprzątaczki ?

Dzień dobry, czy może ktoś odpowie, planuje się zatrudnić do Wiked jako pracownik produkcji czy monter, Na co można liczyć pierwszy miesiąc roboty? Mam doświadczenie na produkcji 10 liat? Czy możliwe w tej firmie zarabiać od 25zl za godzinę netto?

Ueu3u3
@Kandydat

Piątki wolne, ekipy montażowych firma już nie ma. Szkoda zachodu. Brak podwyżek dla starych pracowników.

Olga
@Ueu3u3

To pon-czw pracują po więcej godzin? A dla nowych w takim razie są podwyżki? Można to jakoś negocjować ?

Protekty pracownik

Czy naprawdę nikt nie ma kontroli nad tą całą Martą kto znowu ją dał na wizualną ?był taki spokôj a od czwartku znowu panoszenie nie no chyba czas na zmianę pracy bo z tą kobietą pracować się nie da .

Hehe

W firmie Wiked zatrudniają się osoby, które naprawdę nie maja za wiele zdolności manualnych, a Guma co stosuje (usunięte przez administratora) powinien zostać dawno pociągnięty do odpowiedzialności, dziwie się, że jeszcze nikt z tym nie zrobił porzadku. Niestety, prezesi to widza, ale nic z tym nie robią, przez jego rządy pracownicy maja gdzies jakość, przez co renoma firmy spada.

Trox

Jak wygląda praca na magazynie i zarobki? w komentarzach jest tylko praca na produkcji a ciekawi mnie magazyn.

Joanna
@Trox

Mnie też właśnie ciekawi praca jako magazynier, w kontekście taty. I też ciekawa jestem kasy, ale także czy to jest praca zmianowa? Są zmiany? I jak tak, to w jakich godzinach są te zmiany? Ktoś coś?

Nie
@Joanna

Nie polecam, byłem, pracowałem, kierownik tragicznie, dyrektor esesman, jak chcesz oszczędzić zdrowia psychicznego i fizycznego to go tam nie pchaj nawet.

Olek
@Joanna

Niema sensu się w tej firmie zatrudniać....pracy mało piątki wolne .....i ciągłe straszenie...

Fajak
@Olek

Dokładnie nie ma sensu, szkoda czasu i wysiłku... Nie wiadomo kogo słuchać... Cyrk na kółkach

Zofia
@Olek

Jak to rozliczają, skoro piątki wolne? Macie jakies stawki godzinowe tutaj? A co do atmosfery to nie ma szans na poprawę relacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Wikęd - Luzino

• Jak się pracuje w Wikęd?

Zobacz opinie na temat firmy Wikęd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wikęd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 57 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wikęd?

Kandydaci do pracy w Wikęd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wikęd