IPF

Opinie o IPF

Były pracownik z Alp

Nasza działalność opiera się o wartości takie jak uczciwość, szacunek i konstruktywny dialog. Nie ma tu przyzwolenia na komunikację z pominięciem tak ważnych zasad. Niestety to jest kłamstwem na dzień dobry. Zero szacunku dla pracownika. Spałem w pomieszczeniu 6,5m² w 2 osoby Za wszystko opłata. Dojazd 100€ autobus, 40 samochód na kwatere. Dojadz do pracy płatny. Za miejsce do spania Nie pokój 80€ za tydzień. Praca tylko 43 godziny tygodniowo. Dojazd godzina w jedna stronę. Wyjazd 7 powrót 19:30 bez czasu na zalkupy. Zjazd do Polski 140€ na twój koszt. Dodatki nie liczy się do podstawy jak to robi ta firma. One się należą płaci to francuski pracodawca a nie dodatek z IPF. Pierwszy tydzień pracujesz na koszty startu. Od następnego odlicz 100 € dla IPF za to że dla nich pracujesz. ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA. Tylko donosiciel i IPF pisać może pozytywne opinie Niestety NIE POLECAM.

Prawdę mówię
@Były pracownik z Alp

Wsz się za robotę a nie chlanie i nie będziesz pisał głupstw bo w Polsce to już by cię dawno za taką pracę wyrzucili do śniadania byś nie ribił

Twoj znajomy Alpy
@Były pracownik z Alp

Wez czytaj umowe. jak jedziesz i pracujesz to masz. A oszukujesz to ty. I jeszcze kradniesz. dokładnie w polsce to bys roboty nie dostal. i tak dobrze ze cie tyle trzymali.

Prawdę mówię
@Twoj znajomy Alpy

Czysta żywa prawda

Rafałek

Pracowałem z agencją ipf we Francji. Byłem zakwaterowany z gościem, który ćpał i był agresywny. Jego dziewczyna tak samo. Bałem się z nimi mieszkać. Agencja nic mi nie pomogła i NIC nie zrobiła, zostawiła mnie w tym bagnie. Agencja nic nie sprawdza, kogo zatrudnia ani nic !

Ciekawa
@Rafałek

Ale Ciebie zatrudnili, to chyba wiesz jak sprawdzają. I jaki finał historii?

@Rafałek

A skąd niby agencje mają wiedzieć czy ktoś ćpa zanim ta osobę wyślą do pracy? Z fusów, czy kart ?

Pracownkk Dax i Quimper

Ooo prosze i już opinie usunięte.Nie ładnie to tak wysyłać ludzi ponad 2000km od Polski i puszczać do zakładów gdzie Nie ma godzin.Kazac im mieszkac z mordercami.Bagatelizowac problemy.Ipf patrzy tylko na ilość pracowników a nie sprawdzą dobry kontakt z Paniami jak nie ma problemów i do wyjazdu a później to juz radź sobie sam.Bedac za granicą przez nich współlokatorka trafią do szpitala po pobiciu przez.... i co dalej musi sama za wszystko zapłacić a Pani z biura.zapyta tylko ale.pojdzie Pani do pracy.Odradzam projekt Losos Quimper i Dax

Pracuję z tą agencja już ponad półtora roku i jest to jedna z lepszych być może najlepszych agencji wszystko jak się należy kasa na czas warunki mieszkaniowe ok transport do pracy ok świadectwa pracy wystawiane w dniu zakończenia kontraktu nie tak jak u innych po wielu bólach po miesiącu lub dłużej tylko trzeba czytać ze zrozumieniem co się podpisuje i wszystko jest ok jak napisane tak jest akceptowane

Grzegorz

Tak było i bedzie, są pozytywne i negatywne opinie. Ja należę do zadowolonych pracowników , pracuje prawie rok we Francji. Kasa taka jaka była na umowie, dobry kontakt z koordynatorem, Mieszkanko spoko.

Ula

Hej czy ktoś pracował we Francji jako opiekun medyczny z tego Biura? Pozdro

Kasa mogłaby być lepsza ale sama praca jest ok.

Czy ktoś będzie jechał teraz na magazyn do Kassel?

Roman Wu

Hmmm..co tu mowic ;) lipa po calosci . zamotanie w papierach , wysylaja wiadomosci na email ktorego juz dawno nie ma , tzn byl ale kilka lat wczesniej a najlepsze ze potrafili opierxxxc ze sie nieodpowiada ;) Doprosic sie czegokolwiek tez nie jest latwo , nie bede komentowal stawek bo kazdy wie co podpisuje ..

...
@Roman Wu

Dokładnie i ludzi biorą na ilość nie jakość nie przejmują się losem. Człowiek chory radź sobie sam.

@...

Pracowałeś w Niemczech czy Francja ? Jak z wypłatami i zakwaterowaniem?

Xxx

Powiem krótko i na temat tragedia nie polecam, byłam za 3 tygodnie bez 2 dni, odjęte za cały miesiąc za zakwaterowanie, praca również na godziny nocne i po odjęciu wszystkiego wyszło 500 euro, śmiech na sali

@Xxx

Piszą CI co nie chodzą do pracy, biorą zaliczki i nie czytaja umow...tragedia. w umowie masz, zę jesli zerwiesz kontrakt to masz minus 10% bo firma musi za Ciebie zapłacić Klientowi.

qwerty
@Xxx

w jakiej miejscowości pracowałaś i na jakim stanowisku?

Xx

A to ile agnecja bierze od klienta a ile nam placi smieszne to jest naprawde, zwykly wyzysk ludzi

Teresa

Bardzo miła Pani Rekruterka Magda

Buba248

Szukam info. lub kogoś kto pracuje ko Lyonu w fabryce dachówek na utrzymaniu ruchu. Jaka praca, pieniądze, warunki mieszkaniowe?

Elżbieta- Francja

Pracuje przez ta firme we Francji. Nie mam na co narzekać, bardzo ładna kwatera, lekka praca i dobry kontakt z dziewczynami.

Gluten

Może nie jest to najlepsza praca jaką miałem ale bywało gorzej. Tu przynajmniej mam normalną umowę i pieniądze na czas. Podziękowania dla pani Klaudi na której pomoc można liczyć nawet w weekend.

Kachna

Pracuje z IPF we Francji i jestem zadowolona. Uczciwa płaca, dobre warunki, dobry kontakt z firmą.

Dlaczego tu są tylko pozytywne opinie ????zaraz miną 2 tygodnie jak czekam na wypłatę z tej agencji, oczywiście już tam nie pracując, bo cyrk to mało powiedziane????

Sylwia

Ale to spóźniają się czy jak? Co ile powinny być te wypłaty, co tydzień?

Jarosław Mroz(prawdziwe imię i

Przyznam szczerze że czytając opinie w Internecie o IPF jestem zniesmaczony.Pracowalem We Francji poprzez tą firmę i byłem zadowolony.Nie pracuje na razie z powodu naszych rodaków z którymi miałem wspólna kwaterę.To byli meliniarze których agencja nie była w stanie wyselekcjonować.Ponizej przedstawię plusy i minusy pracy z IPF Plusy -praca zgodna z opisem -kwatera zgodna z opisem -zaliczki dostępne nawet według indywidualnych ustaleń -pensja na czas Minusy -utrudniony kontakt(pewnie z powodu Jakiejś patologi) -brak zastępczych aut w razie awaria(w przypadku kierowcy) Jestem osobą która pracowała jest jawna i szczerze mowi o faktycznej sytuacji W razie pytań dzwoń+48514485336 Więc finałem moich doświadczeń jest moja opinia poniżej. (Polecam ta agencję jeżeli chodzi o pracę.Jezeli faktycznie chcesz pracować a nie przyjechałeś na tango)

Odemnie

Niedawno miałem rozmowę przez telefon z tym biurem ipf Jobs . Po tym jak powiedziałem że już kiedyś pracowałem na terenie Francji Pan który że mną rozmawiał prawie zaraz odłożyła słuchawkę. Powiedziałem mu że przy podwójnym opodatkowaniu teraz od stycznia 2022 praca na dwa domy muszę wiedzieć jaką mam dokładnie stawkę a on mi mówi że mogę zarobić 1600€ ....

Tomasz

Czekałem na pierwszą wypłatę i kasa się zgadza popracujcie nad rozliczeniami. Jest duży problem z rozszyfrowaniem j francuskiego na tym armado

Xx

Czy jedzie ktos do pracy w okolice Les Herbiers na pakowanie gotowych dan ? Lub czy ktos tam obecnie pracuje badz pracowal i moze powiedziec cos wiecej ?

Kazimierz
@Xx

Byłaś już kiedyś w ogóle na takim wyjeździe?

Maro
@Xx

Dostalem propozycje ale sam niewiem odezwij się na moj nr 505607135 pogadamy

Maro

Jedziecie swoim autem?? 505607135 odezwijcie sie

Ola

Witam. Pracuje może Pani przy przekąskach lub zna kogoś kto pracuje i może powiedzieć coś więcej odnośnie tej pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF