IPF

Opinie o IPF

Hubert Zakrzewski

Polecam agencje i paniom Magde

Benek

Współpracuje z IPF już 5 rok. Pani Iza pomaga nawet w najmniejszym problemie i zawsze znajduje rozwiązanie. Czasem nawet poświeci swój czas po godzinach pracy. Zawsze odbiera telefon, ewentualnie oddzwania tego samego dnia. Podobnie pan Adrian. Do tego kwatery z internetem blisko miejsca pracy. Jeżeli ktoś chce pracować w sprawdzonej agencji i całkiem dobrze zarobić to szczerze polecam.

Damian

Polecam pracę z agencją pracy IPF

Pracuję z IPF już dwa lata, myślę że więcej nie musze pisać.

Renata

Jestem pracownikiem IPF i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Miałem jechać z ipf do Francji ,nie stety pan który się tym zajmuje to istna porażka ,zawsze coś i przekładanie wszystkiego nie kompetentny na tym stanowisku ,szkoda czasu i zdrowia na pana porażkę tak go określam , który nie potrafi zadzwonić i przedstawić jak sprawa stoi .

rekruter

Nie polecam. Byłam/em na okresie próbnym (3miesięcznym) i dalej się nie zdecydowałem na współpracę. Jeśli chcesz przychodzić codziennie z myślą czy dzisiaj Cię nie zwolnią to ok. Kadra zarządzająca pozostawia wiele do życzenia, bardzo pretensjonalni ludzie. Liczą się tylko i wyłącznie wyniki. Wszyscy chodzą podminowani, zestresowani. Bardzo dużo ludzi odchodzi, bo nie wytrzymuję napięcia lub po 3 tygodniach jest zwalnianych bo nie robi wyników (mimo, że się starają).

Nie Rekruter
@rekruter

Pracuje w IPF od ponad roku i nie mogę się zgodzić z tą opinią. Pracuje się tu całkiem nieźle. W każdej firmie liczy się wynik. Na tym polega biznes. Witaj w prawdziwym życiu. Dużo ludzi odchodzi i jest zwalnianych? A to ciekawe bo jednak ciągle mijam znajome twarze na korytarzu.

@Nie Rekruter

zgadzam sie

rekruter2
@rekruter

A ja zgadzam się z opinią, atmosfera w firmie jest nieznośna, a rotacja ogromna - co ok. pół roku zmienia się w prawie cały Dział Rekrutacji. Brak profesjonalizmu, perspektyw rozwoju i wszechobecna atmosfera strachu panująca w całej firmie. Zdecydowanie to jedna z tych firm, którymi nie warto się interesować - a piszę to, mając już za sobą kilka "doświadczeń" w podobnych firmach.

@rekruter2

Co miesiąc setki pracowników tymczasowych podejmuje pracę z naszą agencją. Naszym codziennym celem jest zorganizowanie całego tego procesu. Oznacza to, że bierzemy na siebie odpowiedzialność za bezpieczne i satysfakcjonujące warunki pracy i pozytywną relację pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem tymczasowym. Aby to mogło się udać, 90 osób w biurze IPF codziennie dba o wszystkie elementy tego procesu. Dzięki naszym wspaniałym pracownikom jest to możliwe. Ta praca opiera się na odpowiedniej rekrutacji, pomocy i opiece. Często wiąże się to z niestandardowymi sytuacjami, presją czasu i poszukiwaniem nowych metod pracy. Wszyscy uczymy się stawiać czoła różnym oczekiwaniom. Nie zawsze się to udaje. Bardzo nam przykro z powodu negatywnych opinii. Na pewno weźmiemy je pod uwagę, bo chcemy być coraz lepsi w tym co robimy.

@rekruter2

Hmm masz już kilka takich doświadczeń w podobnych firmach? Może to z Tobą jest coś nie tak, a nie z tymi firmami? Skoro masz takie doświadczenia, w takich firmach to dlaczego ciągle szukasz takiej pracy, a nie innej? Może to znak, że to nie jest stanowisko dla Ciebie? (nie ma za co. Cieszę się, że pomogłem).

Rekruter2

Wierze, ze „podbijanie” i pisanie takich komentarzy przez (jak podejrzewam) pracowników IPF ma na celu ukrycie tych złych, prawda i tak zawsze się wybrania. Akurat w moim przypadku zmiany spowodowane były relokacją, ale dzięki za chęć niesienia pomocy. Obecnie pracuje w świetnej firmie, mam jasna ścieżkę kariery, możliwości rozwoju, a odejście z IPF było jedną z lepszych decyzji :)

@rekruter

Sam zaznaczyłeś/zaznaczyłaś, że to okres próbny i dla Pracownika i dla Pracodawcy. Chyba dobrze, że szybko się z Tobą Pracodawca pożegnał skoro tak Ci się nie podobało. Dał Ci szansę realizacji w innym miejscu.

Pracownik biura

Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na tym portalu. Pracuje tu już kilka lat. Owszem mleko trzeba kupić we własnym zakresie, ale nie słyszę z tego tytułu narzekania po kątach. Nie dla mleka tu pracujemy. Szansa na rozwój jak najbardziej jest. Jestem tego dobrym przykładem. Inne działy również. Owszem rotacja w dziale rekrutacji bywa, ale to nic nowego. Tak było zawsze. To naprawdę nie jest praca dla każdego. Nie każdy się do tego nadaje. To trudna praca, wymaga nie tylko chęci i zaangażowania, ale przede wszystkim otwartości i łatwości w prowadzeniu rozmów z kandydatami, a te bywają różne. Nie każdy potrafi temu podołać. Co więcej praca na celach jest normalna. Przecież nie tylko w IPF tak się dzieje. W XXI wieku każdy pracodawca patrzy na liczby. Każdy. Ale jeśli to Twoja pierwsza (taka) praca to jeszcze o tym nie wiesz. Po prostu. Poza tym w innych działach nie widać rotacji. Te same twarze. Do tego kasa spoko. IPF dobrze płaci (a to potwierdzają również inne opinie tutaj). Szczególnie rekruterom tu dobrze finansowo więc tylko pozazdrościć. Ale fakt. Jak ktoś tu już napisał: to nie jest praca dla amatorów nieróbstwa.

Jerzy

Polecam pracę jako spawacz. Zarobki, dojazd i kwatera na duży plus. Dodatkowo super kontakt z koordynatorem.

Robert

Półtora roku pracowałem dla nich na projekcie pod Berlinem. Było ok, teraz już pracuje w tej firmie dla niemieckiego pracodawcy lecz mam kontakt z nowymi ludźmi którzy przyjeżdzają do nas przez IPF. Od pół roku jest co najmniej zle. Ludzie nie maja kontaktu z osobami od projektu(usunięte przez administratora) Proście o kontakt do jakiegoś pracownika który jest już na miejscu i może opowiedzieć jak wygląda w rzeczywistości praca i mieszkanie. O pracy się nie wypowiem bo praca jak to praca, zależy gdzie się trafi.

Jerzy

Agencja pracy warta uwagi. Pracuję jako spawacz dobra kasa, zakwaterowanie i kontakt z koordynatorem. Polecam ????????

Topidrót pospolity
@Jerzy

Witam, właśnie jestem na etapie rekrutacji na stanowisko spawacz MIG-MAG, czy można prosić o więcej informacji na temat tej agencji mianowicie jak wygląda sytuacja z dokumentami czy jest jakieś wsparcie koordynatora w załatwianiu spraw urzędowych, jak z kwatera czy są jakieś znosne warunki przede wszystkim jak wygląda sytuacja wynagrodzenia czy jest zetelnie wypłacana

Zbigniew

Polecam agencje pracy IPF

@Zbigniew

polecam

mira

Jestem mile zaskoczona pracę w firmie IPF. Może benefitów nie ma za wiele ale atmosfer i ludzie-polecam

Polecam pracę na pieczarkach. Praca, zakwaterowanie na duży plus.

Jasiński

Od 3 mięsiecy siedzę na kontrakcie we Francji. Wypłata zawsze na czas, do roboty blisko. Sama praca nawet ok, na plus to, że wszyscy z Polski jesteśmy w jednej ekipie na zakładzie. Pani Iza zawsze pomocna wiec jak dla mnie 4 z plusem

Alina

Polecam, jeśli chodzi o pracę we Francji

Małgorzata

Polecam

Gośka P.

Mija pierwszy miesiąc mojej pracy z ipf i jestem zadowolona. Praca fajna, pokój też. Do pracy mamy tylko kilka kilometrów. Na plus praca w polskim zespole, ale jednak znajomość niemieckiego czasem by nam się przydała żeby szybciej coś załatwić. Kontakt z biurem nawet sprawny, szybko załatwili zaliczkę więc ogólnie polecam.

Cała prawda

Pracowałem przez tą agencję więc mogę napisać jak wyglądało to w moim przypadku . Dla mnie jest to typowa agencja pracy jakich wiele , Podpisując kontrakt ,umowę ,misję jak zwał tak zwał ,pamiętajcie że za zerwanie takiej umowy czeka was kara finansowa jak pamiętam chyba 300 euro więc wycofać się za bardzo nie można , Co do kwater bywa różnie są warunki dobre i kiepskie nie ma reguły pokoje 3 ,2 osobowe , trzeba też wziąć po uwagę że lokacje to w większość domy wczasowe które wynajmowane są na krótkie terminy , przeprowadzki są dość częste . Na miejscu po przyjeździe trzeba być samodzielnym co do koordynatora i jego pomoc jest naprawdę znikoma ja mojego widziałem raz zaraz po przyjeździe a pracowałem nie krótko . Jeżeli ktoś liczy na pomoc w załatwieniu konta bankowego w moim przypadku Francuskiego może się zdziwić bo nie ma żadnej pomocy radź se sam taką dostałem odpowiedz z biura , Bez języka francuskiego jest to nie wykonalne nawet jak znacie dobrze Angielski we Francji w tym języku się nie porozumiecie . Procedury w celu wyrobienia konta bankowego są zupełnie inne niż w Polsce , najpierw trzeba umówić się na wizytę w danej placówce potem są nawet trzy rozmowy i potem decyzja trwa to nawet do 3 dni . Konto bankowe francuskie jest potrzebne to wyrobienia kart ubezpieczenia. Carte Vitale która pokryje w całości wasze leczenie w czasie wypadku choroby. W innym razie część wydatków pokrywacie wy z własnej kieszeni a mogą to być sumy nie małe . Niestety Koordynator i biuro twierdzi że takie sprawy należy sobie ogarnąć samemu już na miejscu .Co do zasiłku dla bezrobotnych 900 euro można taki otrzymać o ile sam to ogarniesz i będziesz miał meldunek z adresem pocztowym Francuskim na który musi przychodzić korespondencja i oczywiście musisz być na miejscu we Francji też jest potrzebne francuskie konto bankowe . Więc jak ktoś myśli że sobie wróci do Polski i na jego konto będzie spływać 900 euro to może się zdziwić . Mam nadzieję że komuś pomogłem to co napisałem jest całą prawdą .

Wczasowicz
@Cała prawda

Czysta żywa prawda dla nich liczy się tylko pracownik do zarabiania dla nich kasy pomocy żadnej opieki koordynatora żadna po prostu przyjechałeś to radź sobie sam a bez języka to możesz sobie radzic

Wojtek
@Cała prawda

Nie do końca rozumiem ta kare, jak to możliwe? Przecież to umowa o pracę A nie jakaś handlowa za wykonanie usługi?

X
@Cała prawda

Jak zrezygnuje ktoś to co potrącają z konta. A jeśli na koncie zero. Kasy

Vg
@Cała prawda

Zgadzam nie z ta Panią na temat tej firmy

Agnieszka

Nie polecam tej agencji, płacą jakieś ochłapy za 230 godzin 7.000 zł to śmiech na sali. Mieszkania które dają pozostawiają wiele do życzenia, internet dodatkowo płatny, właściciel mieszkania codziennie odwiedza cie w domu i robi problemy. Pytają o samochód bo dojeżdżaj do pracy 8km i zabieraj ze sobą jakiś śmierdzieli. A w agencji wszyscy cie olewają jak masz jakiś problem. ODRADZAM!!!

Kamil
@Agnieszka

Faktycznie na mieszkanie możesz się nadziać, ale nie rozumiem dlaczego narzekasz na stawkę, jak podają ile dostaniesz przed wyjazdem i faktycznie to jest bardzo słabe, że właściciel cię inwigiluje non stop.

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF