IPF

Opinie o IPF

P. Szymczak

Polecam ipf i panią rekrutantke Martyne.

Jedna z niewielu firm na naprawdę wysokim poziomie. Od rekrutacji po kwaterę wszystko super. Polecam każdemu, kto szuka praca i nie wie jaką agencję pracy wybrać

Aga

Czy mogę zgłosić wymówienie z kontraktu. Czy to ma jakieś konsekwencje finansowe.?

marian

Witam !!! może jest jakaś praca na wózek widłowy.Mogę przyjechać swoim autem najlepiej jakby to były Niemcy

Maniu

Witam ma ktoś wiedzę jak wygląda praca jako hydraulik w francji, jak warunki mieszkaniowe,projekty,co ile zjazdy i jak z wypłatami pozdrawiam

Maniu

Nikola

Dlaczego oszukujecie ? Bardzo dobra praca firma w porządku

Oko

Jak wyglada praca przy kukurydzy i jakie warunki mieszkaniowe

informacje

wędliniarz oferta pracy we Francji może macie jakieś informacje

Jeszcze w takiej agencjiie pracowałem mówią co innego a wychodzi ci innego tak o zarobkach jak i o warunkach socjalnych aby zwerbować wysłać i reszta jakoś to będzie nie informują z jakimi osobami będziesz mieszkał w jakich warunkach z jaką są przeszłością dane osoby konkretnie nic tylko traktują cię jako maszynkę do zarabiania dla nich kasy

Katarzyna

Nie polecam w żadnym wypadku . Partner pojechał na początku maja do Francji , zrezygnował z mieszkania i pracy w Pl warunki domowe tragedia , brak internetu (usunięte przez administratora) mimo innych zapewnień. Po tygodniu został przeniesiony w inne miejsce było ciut lepiej , ale chłopaki dostali auto od firmy gdzie mieli liczone km i nawet do sklepu nie można było jechać po żywność czy inne potrzebne rzeczy do codziennego funkcjonowania. (usunięte przez administratora)po drugie został zwolniony z niewiadomych przyczyn koordynatorka cały czas na urlopie a jak się partner dodzwonił to była w szoku że nie ma teraz pracy , ponieważ kierownicy go bardzo chwalili i byli z niego zadowoleni, firma w której pracował nie powiadomiła ten cały ipf i powiedziała , że to się zdarzyło pierwszy raz taka sytuacja. (usunięte przez administratora)Gdyby nie moja pomoc chyba wylądował by na polu bez żadnej pomocy . Ludzie !!! Dajcie sobie spokój z całą tą agencją

Mrówa
@Katarzyna

Niech Pani poważnie porozmawia z "partnerem", bo jak mniemam, wszystkie informacje posiada Pani tylko od niego. Wzbudził powszechny zachwyt, mimo to z pracy go zwolnili. Do sklepu można zawsze wstąpić w drodze z pracy do miejsca zamieszkania, a nie urządzać wycieczki, bo skończyło się alko-zasilanie. Samochód do wyjazdu na zakupy jest dostępny, po rozliczeniu kilometrówki z firmą, lub z WŁAŚCICIELEM POJAZDU, którym z reguły jest jeden z pracowników, lub firma zleceniodawcy. Wszystko można rozliczyć. Pani "partner" naopowiadał Pani dziwnych rzeczy, pewnie w alko-amoku zniechęcił do siebie kolegów z pracy i szefów w firmie. Rozumiałbym, jakby była Pani na miejscu, widziała fachowość "partnera", jego mistrzostwo zawodowe, i wzorowe zachowanie w miejscu zakwaterowania. Inaczej, nie jest Pani wiarygodna.

@Katarzyna

Prawda jest taka że firma ipf jest ok polecam ale warunki mieszkalne nie we wszystkich kwaterach są fajne bo nie ma sprawnych lodówek ,pralek no internetu też nie ma takich najpotrzebniejszych zeczy do funkcjonowania

@Mrówa

Tak potwierdzam ma ta pani stuprocentową rację samochodu brak na zakupy a jak jest prywatny to on tylko chce pisać sobie km a nie wywiązywać się z tego mówi że samochód jest jego i jemu ma służyć a nie firmie a jak chcesz sobie jechać na zakupy to sobie kup samochod

Zgadza się kwatery nie do zaakceptowania wszystko prawda tak jest jak ta osoba pisze wszystko. Popsute lub brak kwatera najwyżej na 3 osoby a wepchane jest ile się tylko da spanie w łóżkach piętrowych na korytarzach żadnej prywatności a jak dzwonisz do firmy i się upominasz o warunki socjalne to mówią taki mamy standart do ia sobie z ludzi kpiny

Wypłaty na czas organizacja spoko prace polecam mieszkania bez większych zastrzeżeń pozdrawiam serdecznie Panią Agnieszkę bardzo profesjonalne podejście mowi konkretnie jak jest doprowadza sprawy do końca

Królik

Ja bylem moze niedlugo niezgadzam sie z opiniami zaliczka jak chcialem jak obiecywali i wyplata tez na czas nawet wczesniej niz 10 byla bo 10 byl w ndz to wyplata w piatek wszystko w pozadku bylo polecam

murzyn
@Królik

kręcisz coś gościu jak dziesiąty wypada w sobotę albo w niedzielę to wypłata jest w poniedziałek

Dragon

No faktycznie firma typ IPF to jeżeli w rekrutacji olewają to co dopiero jeżeli człowiek miałby przez ta firmę wyjechać na kontrakt, ) odbioru telefonu.(usunięte przez administratora)

Tak
@Dragon

Rekrutacja to tutaj kabaret, tyle czekania, co chwilę ktoś inny zajmuje się sprawa.

@Tak

Fakt, że dwie lub trzy osoby zajmują się rekrutacją, nie jest niczym dziwnym. Grunt, żeby oferta (lub oferty) były dla odbiorcy zrozumiałe i żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Nie rozumiemy, w czym jest problem i skąd złośliwy ton. Czy kabaret? Nie myśleliśmy o tym, żeby założyć kabaret pracowniczy, ale skoro Pan/Pani rekomenduje, to może zrobimy mały casting ;)

@Dragon

No faktycznie, jeśli ktoś, raz czy dwa razy, nie odbierze telefonu, bo właśnie prowadzi rekrutację lub jest na zebraniu, to prawie ten sam kaliber jak niezgłoszenie się operatora pod numerem 112. Współczujemy, że nikt nie oddzwonił. A próbował Pan na inny numer? Sekretariat? Przez Facebook? Obstawiamy, że nie, ale proszę nas zaskoczyć ;)

Brem

Ciezki kontakt jak widac

@Brem

Poprawcie terminowość wypłat. Zawsze są opóźnione.

@Anonim

Nigdy nie spóźniamy się z wypłatą wynagrodzeń! Nasi Pracownicy otrzymują je najpóźniej w dniu wskazanym w umowie.

@IPF

Jakby była terminowo to bym tutaj nie zwracał na to uwagi. Mam nadzieje że w tym miesiącu to się poprawi :)

Roki
@IPF

Są co najmniej 3 nawet 4 rekruta taki, ale jak zaczną mieszać, wychodzi armagedon, nic się nie pokrywa w wypowiedziach przez telefon moja co innego a co innego piszą w SMS lub e-mail ach! Nie polecam firmy.

@Roki

Tak, nasz dział rekrutacji to nawet więcej niż 3-4 osoby. Tak, zdarza się się, że rekrutacją zajmują się 2 lub 3 Rekruterki, ale nie zgodzimy się z zarzutem jakoby Rekruterki "mieszały" i wprowadzały w błąd. Po pierwsze dlatego, że nie jest to w ich interesie, po drugie wszystkie rozmowy są nagrywane (a maile archiwizowane) i wreszcie po trzecie, każda z naszych Rekruterek może zaoferować te same warunki, oferta nie zmienia się wraz ze zmianą Rekruterki. Jeżeli uważa Pan, że jest inaczej prosimy przesłać screeny maili i sms-ów, o których Pan pisze.

@Tak

Rekruterzy zmieniają się co tydzień, takie warunki oferuje IPF ;)

Matii
@Dragon

Siemka ja już siedzę drugi miesiąc i pracuje przy kukurydzy w bonduelle. Jest naprawdę w porządku. Z koordynatorka nie ma żadnego problemu aby się z nią skontaktować, również sama oddzwania. Wypłaty na czas i kwaterę mam jedno osobowa i jest czyściutko ładnie. naprawdę spoko jest nie żałuję że wyjechałem.

murzyn
@IPF

Fakt jest faktem że jedzie się na wózek widłowy a robi się co innego także dobrze się zastanówcie

Galon

Spoko agencja. W porównaniu do innych całkiem nieźle płaci i zawsze na czas.

Pan P

Pozdrawiam Panią Agnieszka oraz Paulinę ????

Tiruriru

Jedzie ktoś na Karaiby? Co do spawania? Jakie warunki? Ile można na czysto wyciągnąć?

Pieczarki Francja. Pan Adam rekruter udziela informacji, że będzie się zarabiało 2000euro, co jest nieprawdą, Na siedem dni trzy lub cztery są wolne, lub praca odwoływana.

diet nie płacą

patryk

pracowałem przez 2 tygodnie , kontakt na miejscu bardzo słaby , dzwonią w w chwili gdy człowiek jest w pracy i nie może zbytonio odebrać ( bo nie wiedzą o której godzinie jest przerwa ) nie dostałem też zaliczki która miała być wysłana po pierwszym tygodniu pracy , 2 dni przed zakończeniem kontraktu udało mi się dodzwonić do kobiety która zastępowała koordynatora ogólnie nic nie wiedziała , jedynie że pracodawca nie chce przedłużyć ze mną kontraktu , a gdy udało mi się skontaktować z koordynatorem udawał ze ta pierwsza zaliczka napewno została wysłana i przy okazji chciał nagrać kolejny kontrakt choć zaznaczałem od samego początku że do 9 lipca muszę wrócić do Polski i pracodawca raczej nie patrzył by przychylnie na pracownika co tydzień popracuje i zaraz jedzie , jednak później się okazało że "ktoś" zablokował mi zaliczkę ze względu końca kontraktu ( nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego ) i zostałem bez pieniędzy , jednak Pan Jacek usilnie twierdził że zostanie wysłana choć dalej ich nie ma ,ogólnie nie polecił bym nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 172 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF