Opinie o DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko koordynatora remontów. Powiem tak, kierownik działu bardzo w porządku człowiek, wiem że chciał mnie zatrudnić, ale... po tym jak dostałem wzór umowy (napisanej przez prawnika na 7 str) była tylko 1 opcja - negocjacja warunków. Oczywiście nie zgodzili się traktować mnie jak człowieka (podziękowali za zainteresowanie) i stwierdzili że znajdą sobie kogoś mniej problematycznego (kto da się wykorzystać). Co do umowy, jest ona napisana wyłącznie na korzyść spółki, kary umowne są większe niż normalnie przewiduje prawo pracy, ale największym absurdem jest zakaz konkurencji trwający rok po zakończeniu współpracy z nimi. I to nie taki zwykły zakaz na stanowisko które miałeś, tylko niby najpierw jest zdanie że zakaz jest odnośnie Twoich obowiązków, żeby kilka punktów później jakimś dziwnym trafem wyszczególnili po przecinku że nie możesz nie tylko pilnować remontów, ale i projektować wnętrz, sprzedawać mebli lub materiałów remontowych, założyć własnej firmy na terenie całego kraju... - bo przecież oni wymyślili koło od nowa, a Ty zakładając małą firmę remontową puścisz ich z torbami xD. Oczywiście w grę wchodzi tylko b2b żeby mogli Cię obciążyć finansowo za wszystkie błędy (nawet jak sami kazali coś zrobić), zakaz konkurencji nie jest płatny, wymienionych obowiązków jest kilkanaście, sposób naliczania prowizji jest niejasny i mimo że jest on załącznikiem do umowy to nie chcą go pokazać przed podpisaniem umowy (co jest kolejnym czerwonym światłem ponieważ prowizja stanowi 30-60% podstawy na tym stanowisku). Na spotkaniu negocjacyjnym (warunki na umowie), usłyszałem wszystko co chciałem. Objaśnili każde niejasne zagadnienie oraz rozwiali wszystkie wątpliwości, ale... jakoś nie udało się tych cudownych wyjaśnień zapisać do umowy, tak żebym z spokojnym sumieniem mógł ją podpisać xD - czyli to było tylko mydlenie oczu, skoro ludzie z kierownictwa nie mogą wpisać własnych słów do umowy to niby kto może? PODSUMOWUJĄC: nie, nie i jeszcze raz nie. Podpisując ich umowę zostajesz (usunięte przez administratora) na łasce pana, bez jasnych warunków wynagrodzenia, z całą odpowiedzialnością za wykonywaną pracę oraz zwiększonymi karami finansowymi (5x miesięczne wynagrodzenie za błąd). Odradzam tam iść każdemu myślącemu człowiekowi

byłominęło
@Kandydat

Z własnego doświadczenia -jestem byłym pracownikiem- ciesz się, że Cię nie miałeś nieprzyjemności tam pracować. Podziwiam, że tak skrupulatnie podchodzisz do sprawy umów, bo ochroniło Cię to przed masą nieprzyjemności i zmarnowanych nerwów.

iwka Nowy wpis

Dla mnie to straszni świadomi przestępczych działań ludzie. Wyłudzili ode mnie 50tyś i nawet kluczy nie mogę odebrać. MAM PROŚBĘ JESLI KTOŚ Z PAŃSTWA WYKONYWAŁ REMONT NA ZLECENIE DECORPROJECT ( Urządzamy pod klucz)NA ul.RAABEGO 15 ,bardzo proszę o kontakt 501379030

Uwaga, firma 18 marca zwolniła niemal wszystkich pracownikow w trybie natychmiastowym i jest niewypłacalna!

Wierzyciel Nowy wpis

Przez Spółkę Decorprojekt straciłam ponad 50.000,- Kochani uważajcie, bo dla mnie to piramida finansowa

byłominęło Nowy wpis
@Kandydat

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator prac wykończeniowych w firmie DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko architekt?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Ktoś pracował jako Koordynator w DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Czy firma daje umowę o pracę na stanowisko asystenta architekta czy wyłącznie wchodzi w grę umowa zlecenie?

Madzia

@MMMA a jakie szkolenia? Opowiadaj !

@Madzia

Z zarządzania projektami, z angielskiego, z kompetencji miękkich i relacji z klientem i pracy zespołowej. W razie potrzeby są sesje coachingowe ze stałymi doradcami. Produktowe z producentami.

Zbigniew
@MMMA

Czy wszystkie wymienione przez Ciebie szkolenia i kursy są opłacane w całości przez firmę DekorProjekt? Chcę po prostu ustalić, czy dla tego pracodawcy rozwój zawodowy pracownika jest głównym celem, aby poprawić jakość pracy zatrudnionych osób. Odpowiedz mi proszę.

@Madzia
@Zbigniew

tak, w całości

Czy DekorProjekt Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

MMMA

Tak, ale tylko z UTH. Mamy stałą umowę i ustalone kryteria, co student powinien wiedzieć. Wybrane osoby zostają na staż po praktykach, a po stażu na stałe.

Jak długo trwa proces awansu w DekorProjekt Sp. z o.o.?

MMMA

Dobre pytanie :) Teraz jest to jasno okreslone kompetencjami, jakie trzeba uzyskac. Zatem its up to you jak to mowia. Ale mamy teraz mega wsparcie i szkolenia! A kto pyta? :)

Żółwik

W czasie kryzysu komunikacja poszybowała jeszcze w górę. Mamy specjalne czaty i ustalenia na bieżąco. Wcześniej nie myślałem, że tak sprawnie można się dogadać. Nie dajemy się pandemii - działamy :)

Mag

Niesamowicie się u nas zmieniło. Naprawdę zgrany team i rozwój. Szkolenia i wsparcie każdego dnia.

Przeczytałam, że w Dekor jest praca zmianowa. A pracujecie na dwie czy trzy zmiany? Są nocki? Z góry dzięki za info.

Zoja
@Marta

Nie :) praca jest od 12-20 co jakiś czas jako dyżur. Na co dzień 9-17, także spoko. Mi pasuje czasem pójść na 12, bo mam czas na spokojnie zrobić zakupy, albo na poczte skoczyc.

Czy zdarzają się nadgodziny w DekorProjekt Sp. z o.o.?

Zoja

Jest praca zmianowa. Nadgodzin nie ma. Mi pasuje :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DekorProjekt Sp. z o.o.?

AN

Teraz jest bardzo fajnie. Wcześniej firma się rozwijała i była rotacja, teraz konie kraść!

xyz

Nie polecam.

Basia
@xyz

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)

admin

Pracowałeś w firmie DekorProjekt Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

DECORPROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • UL. WINCENTEGO RZYMOWSKIEGO 53
    02-697 Warszawa