Opinie o FedEx Inc. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FedEx Inc.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FedEx Inc. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FedEx Inc. w Warszawa

Miro

Każdy zarabia tyle na ile sobie zapracuje. Pracujemy różnie i zarabiamy różnie!

kurier
@Miro

Powinno być: pracujemy po 16-18 h/ dobę. zarobimy netto moze 3-4 tys.

Darek
@Miro

FedEx zwyczjnie wykorzystuje szeregowych pracownikow. Za standardowa stawke pracuje sie trzy razu tyle co gdzie indziej

tj

Ciekawe co piszecie o tych opłacanych szkoleniach dla pracowników - ja o co spytałam to nie kwalifikowało się na dofinansowanie. Taka informacja ładnie wygląda na papierze, w realu żadna możliwość nie istnieje.

peter
@tj

Opłacane szkolenia są dla kadry managierów w niedzielnych szkółkach typu marketing i zarządzanie jeśli w ogóle któryś skończy.

Mikolina

Witam, czy w pracy do międzynarodowej obsługi klienta każdy telefon jest z zagranicy, czy są jednak też te z Polski? Chodzi mi o kwestie używania języka angielskiego.

@Mikolina

Rozmowy po angielsku zdarzają się raczej rzadko, czasem trzeba też na pisać maila po angielsku

Magdalena
@Kasia

A czy osoba mówiąca biegle po angielsku jest z tego względu jakoś bardziej doceniana w pracy? Zajmuje wyższe stanowisko albo może liczyć na jakieś premie/benefity? Czy tak naprawdę nie ma to znaczenia?

J
@Magdalena

Z punktu widzenia stanowiska, zarobków itp nie ma żadnego znaczenia ile i jakie języki znasz a docenianie to nie w tej fimie teraz szykują sie zwolnienia grupowe.

Iks
@J

Zwolnienia grupowe? A umieścili ogłoszenie na stanowisku Przedstawiciela ds Obsługi Klienta. Swoją drogą, na jaką pensję można liczyć?

@Magdalena

Twoje doświadczenie języki mogą być jedynie elementem dyskwalifikacji w procesie rekrutacyjnym :) Język nie jest weryfikowany, ponieważ nie używa się go na co dzień w pracy. Międzynarodowość dotyczy kwestii paczek 'międzynarodowych' - wysyłanych przez Polaków :) taka to międzynarodowa obsługa ;D

jura
@J

Wykazywanie i docenianie to nie w tej firmie. Chcesz pracować, to się nie wykazuj, bo będziesz szukać pracy.

Co wchodzi w socjal FedEx Inc.?

multisport, medicover, ubezpieczenie na życie

Klaudia

Multisport, medicover, ubezpieczenie, dofinansowanie do nauki

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rysiek

Nie polecam, beznadziejny pracodawca. Płace niskie dla szeregowych pracowników, wymagania nieprzeciętne. Wiele zachowań zakrawa o (usunięte przez administratora)

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik Sortowni Przesyłek w Wypędach i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

edek
@mixx

Korporacja OPEK a nie fedex, typu Grazynex i Januszex.

Fedex

Witam. Mam pytanie w jaki sposob mam sie skontaktowac z fedexem w polsce. Przenosze sie do Polski. A mieszkam w usa i pracuje w fedex. Chcialbym zapytac o prace w kpolsce jako kurier

Pracowałem w Łomiankach i jak najbardziej polecam. Fajni ludzie, zgrana ekipa, nikt nikomu nie obrabia tyłka za plecami, zarobki mogłyby być lepsze, choć i tak nie są najgorsze. Menedżer regionu nie ciśnie na wynik oddziału, wręcz odwrotnie- twierdzi, ze nie może być za dobry, bo co będzie gdy będzie kiepski, a był dobry, więc takiego przełożonego szukać ze świecą. Świetny człowiek. Nie ma ciśnienia na nic i atmosfera jest bardzo świetna.

Wózkowy

Praca na Wypędach HUB. Płaca od 3100 do 3500 zł netto dla osób posiadających uprawnienia UDT i pracujących w nocy, różnica zależy od ilości godzin nocnych. Godziny pracy są stałe. Nadgodziny - brak przymusu, z reguły jest nadmiar chętnych.

Romek
@Wózkowy

Kurier 4700, magazynier 3500 a kierownik 4000. Czego nie rozumiecie?

Iza

Czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje w fedexie w wypędach ? Najlepiej na pierwszą zmianę ? Chciałabym się dowiedzieć czy zna ktoś tam jakąś Natalie Ukrainkę. Bierze się za mojego faceta mimo ostrzeżeń nie reaguje. Jeżeli ktoś coś proszę o kontakt. iza.m30@o2.pl. kogo tw firmą zatrudnia ....

Leszno

Witam, nie polecam pracy w tej firmie chyba, że nie ma ktoś innego wyjścia. Płaca marna, a jeśli chodzi o premie kwartalna to kolejny powód do śmiechu bo wynosi tyle co dniówka z najniżej krajowej. Zaplecze sanitarne wola o pomstę do nieba zlewozmywak to zwykły kran wystający ze ściany a woda wpada do dziurawego wiadra, toaleta to zwykły toitoi latem przepiękne wiosenne zapachy ogólnie brudno nie polecam

Magdalena
@Leszno

Dzień dobry, na jakim stanowisku pracujesz w FedEx? Jestem ciekawa też mniej więcej ile wynosi ta płaca. Dzięki z góry za odpowiedź.

Pracownik fedex
@Magdalena

Witam pracuje w FedEx od ponad 2 lat i nie pracowałam w lepszej firmie nie zgadzam się z opinia ze zarobki są małe, są adekwatne do wykonywanej pracy na stanowisku da obsługi Klienta można otrzymać ok 2700 netto jest premia kwartalna prywatna opieka medyczna wczasy pod grusza otrzymałam dofinansowanie na cały rok studiów dodatkowo jest możliwość rocznego kursu j. Angielskiego biznesowego wiec nie Jest to tak zła opcja a atmosfera w pracy jest ok przynamniej w moim Oddziale

@Pracownik fedex

2700 netto to śmiech na sali jak na tak bogata korporacje , która powinna w dolarach płacić.

@Pracownik fedex

2 lata później.... Dostałem propozycję pracy w dziale obsługi klienta za niecałe 2700 netto - czyli pensja taka sama jak przed dwoma laty lub gorsza.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FedEx Inc.?

Klaudia

W FedEx pracuje 3 lata i wszystkim polecam. Uważam że warunki pracy są dobre a jesli chodzi o atmosfere w pracy to w Oddziale w którym pracuje nie ma na co narzekac. Mamy zgrany zespół i atomesfera jest bardzo dobra. Jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam.

Wojtek
@Klaudia

To chyba nie pracujesz na magazynie ????

Magazin Worker
@Wojtek

A jakie są warunki pracy na magazynie? Można liczyć na stabilność zatrudnienia?

@Klaudia

Warunki pracy w tej firmie dla kobiet są rzeczywiście dobre natomiast dla mężczyzn już nie. Kurierzy, pracownicy magazynowi , dyspozytorzy są traktowani źle i wykorzystywani ponad swoje możliwości. Nadgodziny, wykonywanie większej ilości zadań czy praca za dwóch to standard. Za to kobiety w biurach, dziale handlowym maja jak pączki w maśle. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia nie każdy w tej firmie jest równo traktowany.

Racja
@Antypomarańczowy

Niestety musze sie zgodzic. Brak rownego I uczciwego traktowania jest w tej firmie Norma. I to na staniwiskach biurowych rowniez

Czołem, czy oprócz pensji w tej firmie można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Dodatek za staż pracy? karta sportowa?

@Tomek

Odradzam pracę wytrzymałam 4 mies. I odchodzę (usunięte przez administratora) codziennie za to że pomagasz klientowi, ty masz mieć go w (usunięte przez administratora) polityka firmy Polska nie standardy USA skąd firma się wywodzi. Nie polecam pracy jeśli nie chcesz nabawic się depresji

Sławomir

Jakie stanowisko zajmowałeś w firmie FedEx? Ciekawi mnie, czy było to może stanowisku kurierskie, czy może przy sortowaniu przesyłek. Obecnie Twój komentarz można przypasować do obydwu stanowisk, dlatego chciałem, abyś to sprecyzował.

@Tomek

Jest jeszcze premia kwartalna tylko nie wiem czy grosze cię interesują?

Czy można liczyć w FedEx Inc. na prywatną opiekę medyczną?

Klaudia

Tak jest prywatna opieka medyczna Medicover pakiet ze stomatologiem Który pokrywa w całości pracodawca oprócz tego jest dofinansowanie do studiów kurs języka angielskiego kafeteria myBenefit

@Klaudia

Hmm..jak na moj gust to powinni oferowac pakiet z psychiatra w cenie

Radek

Firma dobra, rzetelna

Ewelina

Firma która daje tylko ból głowy. Trzeba mieć stalowe nerwy aby z nimi pracować, jak tylko widzę, że coś musimy wysłać lub odebrać za pośrednictwem Fedex, to od razu mam ochotę anulować zlecenie i być stratnym....Za każdym razem odprawa celna jest błędnie zrobiona i trzeba się odwoływać. Księgowość to chyba uczy się fakturować w paint'cie. Odsyłają od Sasa do Lasa, nikt nie potrafi podjąć konkretnych decyzji, wszystko na zasadzie "przekazuje sprawę dalej..." Olaboga za jakie grzechy.

Alicja

Fedex to Katastrofa. Kontakt to prawdziwa męka i skaranie Boskie. Reklamacje trwają po kilka miesięcy...Źle fakturują, odprawiają towar bez uwzględniania dyspozycji to przesyłek... porażka... Po 20 razy korygują jedną i tą samą fakturę i za każdym razem z błędem lub bez uwzględniania poprawki............ Faktury wysyłają nie dosyć, że błędnie to jeszcze z takim opóźnieniem, że pierw przychodzi wezwanie do zapłaty a później faktura, którą i tak trzeba korygować....... ręce opadają. Na infolinii rozmawia się z Automatem, to już kpina i (usunięte przez administratora) Po oczekiwaniu 30 minut samo się rozłącza.... Co za amatorzy tam pracują... Współpraca z nimi to dramat, Po złożeniu reklamacji nikt nie raczy odpowiedzieć, reklamacje ciągną się miesiącami....... Tragedia jakby można było dać ZERO, ale niestety nie można.............. Firma z którą nie chce mieć nic do czynienia, nawet o nich słyszeć(usunięte przez administratora)

Phuzefir

Przesyłka o numerze 6231573978647, rzekoma dwukrotna próba doręczenia, brak awizacji, (kuriera również) po pierwszej monit zarówno od wysyłającego jak i adresata, sytuacja się powtórzyła, stanowczo nie polecam.

Led

23-03-2020 zamówiłam po przeczytaniu regulaminu i aktualności FeDex, kuriera i opłaciłam.Dziś mimo wyznaczonego czasu 4 godz. przyjechał z opóźnieniem 30 min.Kazał znieść paczkę 15 kg inwalidzie z 4 pietra na dół pod klatkę.Podobno z wirusem.Brak empatii, humanitaryzmu zmuszać wbrew umowie starszemu 64 letniemu inwalidę,aby albo sam wózkiem zjechał po schodach 4 piętra, albo prosił sąsiadów o pomoc. Bo młody byczek z FeDex nie wejdzie na górę.Wszyscy się łączą z pomocą, a FeDex tylko przed kamerami.Hipokryci.

Cesarzowa

Najgorsza firma z jaką współpracowałam! Powinni otrzymać -10 (minus 10). Nie uznają reklamacji. Wpisują wyssane z palca wymiary przesyłek. Wysłałam jeden przedmiot i jakimś dziwnym trafem zmutował. Jakaś cudowna maszyna dodała mi po 20 cm do dwóch wymiarów. Totalna porażka! Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawę do odpowiedniego urzędu.

Zostaw merytoryczną opinię o FedEx Inc. - Warszawa

• Jak się pracuje w FedEx Inc.?

Zobacz opinie na temat firmy FedEx Inc. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FedEx Inc.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FedEx Inc.?

Kandydaci do pracy w FedEx Inc. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FedEx Inc.