Opinie o Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawa

Czartoryski Sp. z o.o. Nowy wpis

Dużo się w ostatnim czasie zmieniło tutaj. Kierownictwo już zupełnie inne, sporo różnorodnych i ciekawych projektów, dużo międzynarodowych, wiele firm współpracuje. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, nie ma wojenek ani biurowego knucia. Pracownik traktowany zdecydowanie jak partner i cenny zasób. Balans zawodowo rodzinny da się zachować. Płace - raczej NGOsowe, choć nie tej najniższe - to na pewno. Jak się lubi klimaty z zacięciem społecznym - to jak najbardziej miejsce do polecenia. I wychodzić na zewnątrz można, a nawet trzeba, bo siedziba wśród pięknej zieleni :)))

Pracuś Nowy wpis

Tragedia. Współpracowałam jakiś czas temu. Pieniądze żadne. Misja , wizja a na koniec czujesz się jak w słabej korporacji. Odradzam nawet studentom.

Ania Nowy wpis

Zdradzicie stawki w firmie ?

Żałuję, że tak skromnie napisaliście o firmie i pracy. Warto aplikować? Jak się pracuje?

Staranna Nowy wpis
@Tomek

Praca ciekawa, organizacja zajęć z dziećmi w obszarze edukacji finansowej. Bardzo potrzebna i bardzo ważna kwestia. Kontakty międzynarodowe jeśli ktoś pracuje w koordynacji projektów. Praca słabo płatna, szef z innej epoki. Bardzo miłe koleżanki ( w większości). Kontrola pracy na poziomie master. Nie można wyjść z biura na zewnątrz bez zgody szefa. Jak ktoś lubi się udręczać to jest ekstra miejsce.

Koordynator

miła rozmowa, starszy kulturalny szef, tematy różne, przebieg raczej konwersacja niż sprawdzian. Podaj wyższą stawkę, niż chcesz zarabiać, bo i tak finalnie jest 2,5 Kocha psy, warto wjechać na ten temat.

nic mnie nie zaskoczyło. Standard. Sprawdzają angielski - trzeba przetłumaczyć pisemnie fragment tekstu z pol na ang.

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Julka

Świetnie oceniana w internecie fundacja. Powie mi ktoś czy potrzebni są pracownicy na chwilę obecną?

Majk
@Julka

Tak, potrzebni, możesz śmiało dzwonić

Modrzew, były pracownik

Pamiętam, jak kiedyś z powodu swojej wady wzroku nie zauważył, że nie jest sam w pokoju i puścił takiego śmierdzącego bąka, że myślałem, że zwymiotuje - zobaczył mnie i się zmieszał... a ja musiałem siedzieć w tym smrodzie... bo głupio było wyjść z pokoju , jak szef Ci coś tłumaczy.. tylko szkoda że nie pomyślał, że może tak zatruć atmosferę...

Jerzy

Zastanawiam się czy @rozczarowany pracownik ma kompetencje do oceniania zarządu i do tego pisze na forum?

rozczarowany pracownik

Odradzam. Zarządowi brak kompetencji. Fundacja nie jest uczciwą instytucją, darowizny i dofinansowania w większej części są przeznaczane na płace, zamiast na cele programowe. Zarząd stosuje mobbing wobec pracowników. Duże wymagania i zakres pracy, niskie płace. Prezes ma dużą wadę wzroku i nie przebywa w fundacji, kontaktuje się z pracownikami za pośrednictwem telefonu.

Posiadasz nowe aktualności dotyczące przyjęć do pracy w firmie Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości? Proszę opisz dla nas aktualną kondycję tego pracodawcy oraz z jakim podejściem spotkałeś się w tej firmie? Dodaj także informacje, czy jest to pracodawca odpowiedni dla osób z wykształceniem średnim? Zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku.

marina

dla studenta każda możliwość pracy zarobkowej to już coś, nie ma co narzekać, jak się nawiąże już na studiach współpracę z pozarządową organizacją pożytku publicznego to później kariera stanie się znacznie łątwiejsza

Koala

Radzę omijać. Duża rotacja, niemiły zarząd. Szef wyżywa się na pracownikach.

sportsmen

Porażka. Zarząd z innej epoki. Miłe koleżanki (same kobiety) ale szacunek dla pracownika żaden. Serdecznie odradzam.

Mucha

Świetna instytucja merytorycznie, bardzo słaba jako pracodawca. Brak stabilności, umowy na czas określony, BARDZO niskie stawki. Szef despota.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości