Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Daniel

Ile trzeba mieć lat i jaką szkołę trzeba mieć ukończoną?

@Daniel

Witam! Aby rozpocząć karierę w naszej Firmie trzeba być osobą pełnoletnią i niekarną. Zapraszamy do siedziby Firmy w godzinach 09:00-17:00, lub do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam

Łukasz

Czy agencja zatrudnia kobiety ?

@Łukasz

Witam, Tak nasza Firma zatrudnia również kobiety. Pozdrawiam

Wrek

Pracowałem wszystko było ładnie pięknie zachwalanie a miesiąc minął i koniec pracy z powodu 123 godzin tak ustalacie grafik a później zwolenienie

Agent

Dobra atmosfera w pracy wypłaty zawsze na czas. Dobre godziny. Zawsze idzie się dogadać. W skrócie 10 na 10 haha.

Kostek

Firma dba o pracowników, atmosfera w pracy również jest ok tylko niepokój zostaje co może zrobić pandemia.

Drago

Co do pracowników to zależy gdzie się trafi ale z każdym idzie się dogadać. Jeżeli chodzi o koordynatora ochrony jest super, pomaga na każdym kroku. Co do wypłaty, to tak jak w każdej firmie, należy robić swoje notatki z przepracowanych godzin i przekazać je swojemu koordynatorowi który jest nad wami,wtedy nie będzie żadnego problemu, że godziny się nie zgadzają. A co do wypłat? Hmm, wypłaty są na czas i nie oszukują ludzi, bo dla nich człowiek pracujący dla nich jest najważniejszy.

KPOF

Czy prowadzicie rekrutację pracowników do patroli interwencyjnych? Pozdrawiam

KPOF

Czy prowadzicie rekrutację pracowników do patroli interwencyjnych? Pozdrawiam

@KPOF

Dzień dobry, na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji do patroli interwencyjnych. Jednak sytuacja potrafi zmienić dlatego proszę dowiadywać się w siedzibie Firmy przy ul. Obrazkowej 20 A w Warszawie. Pozdrawiamy

Daniel

Witam Czy na dzień dzisiejszy przyjmujecie ludzi do pracy ?

@Daniel

Witam, tak przyjmujemy.

Daniel

Czy na dzień dzisiejszy poszukujecie Państwo osób do pracy ?

Artek

Czy na dzień dzisiejszy można podjechać do biura w sprawie pracy?

@Artek

Można, proponuję najpierw wykonać telefon do działu rekrutacji. Numer telefonu do rekrutacji 609 353 409

Artek
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Dziękuje za szybką odpowiedź. A czy w związku z pandemią przyjmujecie ludzi do pracy?

@Artek

Przyjmujemy ludzi do pracy, ale nie w związku z pandemią.

Artek

Witam Czy w związku z sytuacją Covid-19 wciąż można podjechać do biura by porozmawiać na temat pracy?

@Artek

Tak, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności o jakich mowa w radio i telewizji.

Praca

Czy poszukujecie Państwo obecnie kwalifikowanych pracownikòw ochrony bez pozwolenia na broń? Z gòry dziękuje za odpowiedź

@Praca

Witam, prowadzimy stałą rekrutację. Poszukujemy pracowników posiadających wpis na listę jak i tych, którzy wpisu nie posiadają. Pozdrawiam

Praca
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Dziękuje za info. Jeżeli nadal jestem zainteresowany mam podjechać do firmy aby porozmawiać o pracy?

@Praca

Dzień Dobry Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 Warszawa ul.Obrazkowa 20A

Zapraszamy

On

Znów umowa zlecenie bez możliwości dobrowolnego odprowadzania ubezpieczenia chorobowego ???

Aktualność
Nie zatrzymujemy się, E.Leclerc w Bydgoszczy pierwszym marketem tej sieci w naszej firmie. Dziękujemy za zaufanie

Aktualność
„Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań”

Naszym kolejnym sukcesem jest świeżo podpisany kontrakt z „HERMES PARIS” na Krakowskim Przedmieściu, pierwszym w tej części Europy butikiem kultowego francuskiego domu mody.Dziękujemy za zaufanie

Aktualność
A-ha jest symbolem lat 80. W swojej twórczości zespół miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy - „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory rozeszło się ponad dziesięć milionów kopii albumu, który uczynił z członków zespołu A-ha gwiazdy światowego formatu, a Magne Furuholmen, Morten Harket oraz Paul Waaktaar-Savoy na stałe wpisali się w historię muzyki. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo podczas koncertu w warszawskiej hali Torwar
Kiler

Witam. Moim zdaniem firma D.S.Fokus jest najlepszą firmą od wielu innych firm z kturymi są co chwile problemy. A naszą firmę D.S.Fokus wystarczy dobrze zrozumieć, bo firma to ludzie. Pozdrawiam.

Sceptyk
@Kiler

Widac jakim jestes pracownikiem. Co mial pod górke do szkoły. Tylko taki nadaje sie na cieciówke. Przeczytaj w slowniku, jezeli wiesz co to slownik

Anaton

Pracę tam polecam jak najbardziej świetni ludzie, fajne doświadczenie i naprawdę ile razy jeździłem na jakąś imprezę tyle razy byłem zadowolony. Polecam każdemu!

Dominika

@Ochrona, dziękuje za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Jak ocenisz atmosferę jaka panuje pomiędzy pracownikami w tym miejscu pracy? Zachęcam do bardziej szczegółowego wyrażenia swojej opinii na ten temat. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Inka
@Dominika

Pracowałam STRASZNE NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!! No chyba że ktoś lubi włazić w tyłek bez mydła bo oni to lubią :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.