Opinie o KB Folie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KB Folie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KB Folie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Folie w Warszawa

Co powiecie o zarobkach w KB Folie? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Dział HR

Szanowni Państwo, rzeczywiście w ostatnim czasie system wynagradzania uległ zmianie. Najlepsi pracownicy mogą liczyć na wzrost miesięcznych wynagrodzeń o kilkanaście procent oraz dodatkowe premie. Nagradzamy naszych pracowników za sumienną i wydajną pracę. Zapraszamy zatem do pracy w KB Folie Polska! Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

rocky

Nie polecam. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Kiepskie płace, brak szkoleń, chaos, duża rotacja pracowników, rozwoju zawodowego brak, obciążenia finansowe za błędy.

Stefan
@rocky

Powodzenia!Polityka Hubcia.

@Stefan

oni cały czas szukają tych samych osób do prcay,praca na 3 mc za minimalną stawkę póżniej zwalniają i biorą następnych, po co szkolić ludzi i ich trzymać

@anonymous

Witamy, odnosząc się do Pani/Pańskiej wypowiedzi chcemy podkreślić, że powyższa informacja jest kłamstwem i godzi w dobre imię naszej Firmy. Zarówno wynagrodzenie jak i rozwój zawodowy w KB Folie Polska zależą od osobistego zaangażowania i indywidualnych umiejętności poszczególnych pracowników. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z naszym Działem HR za pośrednictwem maila: rekrutacja@kbfolie.pl i przesłania swojego CV. Na rozmowie kwalifikacyjnego szczegółowo przedstawimy warunki zatrudnienia. Zapewniamy, że "nie taki diabeł straszny, jak go malują" :) Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Laborantka

Czy do kontroli jakości również jest zapotrzebowanie?

@Laborantka

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie, aczkolwiek na dzień dzisiejszy nie poszukujemy pracowników do Działu Kontroli Jakości. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Ciekawski

Wiatm. Czy ta firma zajmuje sie tylko zadrukiwaniem foli i praca na bobiniarkach czy jest tez tam wytłaczana folia?

@Ciekawski

Witamy, Nasza firma drukuje folie w technologii roto i fleksodruku. Posiadamy maszyny do cięcia - bobiniarki i maszyny laminujące. Nie zajmujemy się wytłaczaniem folii. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KB Folie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dział HR

Szanowni Państwo, zarówno płace jak i rozwój zawodowy w KB Folie Polska zależą od osobistego zaangażowania i indywidualnych umiejętności poszczególnych pracowników. Jesteśmy firmą otwartą na sugestie pracowników i zgłaszane przez nich potrzeby, również związane z chęcią podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności. Aktualnie odbywają się cztery równolegle szkolenia – część indywidualnych, część w grupach. Niezbędnym warunkiem uczestnictwa jest przede wszystkim chęć uczenia się. Aktualnie na rynku pracy obserwuje się ogromne zapotrzebowanie na fachowców z branży poligraficznej. Niepodważalnym faktem jest, że część pracowników, którzy są w stanie wynegocjować w innej Firmie lepsze warunki płacowe, rezygnuje z dotychczasowego miejsca pracy i próbuje swoich sił gdzieś indziej. Jednak o dużej rotacji nie ma mowy, znaczna część pracowników jest z nami od początku naszego funkcjonowania, a więc ponad 20 lat. Proszę również pamiętać o fakcie, że praca nie polega jedynie na pobieraniu wynagrodzenia, ale również na odpowiedzialności za wykonane działania. Błędy zdarzają się każdemu, ale nigdy nie zdarzyło się, aby Nasza Firma nie pomogła pracownikowi, który o tą pomoc poprosił. W nawiązaniu do komentarza Pana Stefana – jedyną politykę jaką się kierujemy można streścić jednym zdaniem: „Człowiek, z którym pracujesz nie musi być Twoim wrogiem, nawet jeśli jest Twoim szefem”. Zapraszamy do pracy w KB Folie Polska i przekonania się jak naprawdę wygląda praca w Naszej Firmie! :) Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Dział Kadr

W związku z dynamicznym rozwojem firmy KB Folie Polska poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: - drukarz/pomocnik drukarza; - operator maszyny laminującej; - operator bobiniarki/maszyny do cięcia. Zakres obowiązków: - przezbrojenie i ustawienie maszyny do wykonania produkcji wg parametrów zlecenia produkcyjnego; - nadzór nad procesem produkcji; - dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy. Wymagania: - wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy w drukarni; - dyspozycyjność; - zaangażowanie i gotowość podejmowania nowych wyzwań; - umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - umowę o pracę; - pracę na pełny etat; - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie; - dodatkowe premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania; - rozwój zawodowy; - szkolenia; - pracę w systemie zmianowym, 6.00-18.00; 18:00-6.00. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@kbfolie.pl Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Jacek

@Handlowy a możesz opisać jeszcze chociaż mniej więcej warunki zatrudnienia? Cokolwiek? Byłbym wdzięczny

Handlowy

Zatrudnimy SPECJALISTĘ ds. HANDLOWYCH Wymagania: - doświadczenie handlowe - znajomość rynku opakowań, kontakty w branży mile widziane - umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, zdolności interpersonalne - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, - duże zaangażowanie i samodzielność w działaniu, - komunikatywność, odpowiedzialność, orientacja na cel - prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie : CV + list motywacyjny na adres: kadry@kbfolie.pl, w temacie wpisując: HH

Produkcja

Zatrudnimy pracowników produkcji na stanowiska: - pracownik działu farb - pomocnik drukarza - operator maszyny laminującej - operator bobiniarki. Lokalizacja miejsca pracy: - ul. Bieżuńska 2A, 03-578 Warszawa - Brzeziny 1C, 05-074 Halinów Wymagania: - wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy w drukarni; - dyspozycyjność; - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: praca w systemie 4 zmianowym, 6.00-18.00; 18-6.00; praca na pełny etat; umowa o pracę, rozwój zawodowy. CV na adres: kbfolie@kbfolie.pl - w tytule: stanowisko - Imię i nazwisko.

braki

no faktycznie na tej stronie interentowej też zobaczyłem totalne braki ofert pracy. Może ktoś wie czy to tak jest już od dawna czy to możę takic hwiliwoy przestuj w prowadzeniu rekrutacji przez kb folie. szkoda, żę tak jest bo myślałem, że tutaj coś będzie. stronę znam ze starych czasów szukania pracy i wiem , żę tam pare ofert wtedy było.

nn

Co miałeś na myśli pisząc "pracownik który poświęca się firmie, poświęca czas"

matrix

mało takich firm w Polsce, tyle powiem, POLECAM !

HANDLOWY

Zatrudnimy specjalistów do Działu Handlowego. Dokumenty proszę przesłać na adres: sekretariat@kbfolie.pl

HR

Ztrudnimy specjalistę do Działu Utrzymania Ruchu . Prosimy o kontakt z Dziaem Kadr.

aaa

czyżby z Drukpolu ktoś chciał wybyć?

no7

POLECAM!!!

anoinim

Witam .szukam pracy.Operator ,Drukarz 7 lat doświadczenia.Maszyny -Windmoller&Hoelscher . ( soloflex) UTECO (onyx,emerald) KDO wąska wstęga.

Zostaw merytoryczną opinię o KB Folie - Warszawa

• Jak się pracuje w KB Folie?

Zobacz opinie na temat firmy KB Folie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Folie?

KB Folie
4.1/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Bieżuńska 2B
    03-578 Warszawa