Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Aktualność
Widząc Państwa rosnące zainteresowanie działalnością Grupy Farmacol, postanowiliśmy wykorzystać funkcjonalności serwisu GoWork do bieżącej komunikacji z naszymi pracownikami oraz kandydatami do pracy w GKF. Każda opublikowana opinia jest dla nas wyjątkowo ważna i nadzwyczaj cenna, dlatego też podlegać będzie szczegółowej analizie przez dedykowany Zespół. Zapewniamy, że będziemy stale obserwować Państwa aktywność na portalu GoWork, a na wszelkie komentarze postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi – jednak z uwagi na poufność niektórych informacji nie zawsze będzie to możliwe. Zachęcamy zatem do osobistego kontaktu telefonicznego lub mailowego – na Państwa opinie czekają pracownicy Biura Zarządu, przedstawiciele działu HR lub Państwa bezpośredni przełożeni.
Erorro Nowy wpis

Firma jak tako dla ambitnych chodź kierwonictwo .. i tu zaczynająć ... i kończąc! Jest kierownik wysoki który wykorzystuje Swoje stanowisko.Moja Kobieta się o tym przekonała i z czego Mi wiadomo ten człowiek to (usunięte przez administratora).Szerokim łukiem uważajcie nie jeden raz już to zrobił.Wykorzustując swoje stanowisko staral sie nawiązać bliższy kontakt.Mory macie gościa który wykorzystuje bezbronne kobiety i przyjazdne do spotkać albo aktualne które tam pracują.Katowice proszę zwrócić na tą sytuację uwagę bo za to są paragrafy a poszkodowanych może być wiele.

Nowy wpis

@Erorro

W Grupie Farmacol każdy z Pracowników obowiązany jest przestrzegać nie tylko ogólnospołecznych standardów etycznych, ale i obowiązujących uregulowań oraz przepisów prawnych. Jeżeli którykolwiek spośród naszych Pracowników jest świadkiem łamania prawa, bezzwłocznie powinien zgłosić ten fakt odpowiednim służbom, bezpośredniemu przełożonemu lub przedstawicielowi biura Zarządu. Dla zachowania najwyższych, obowiązujących w Grupie Farmacol standardów pracy, udostępniliśmy również możliwość zgłoszenia zidentyfikowanych naruszeń poprzez dedykowaną platformę on-line. SYSTEM ZGŁASZANIA NARUSZEŃ to poufne narzędzie (zapewniające anonimowość Zgłaszającego) i dostępne na stronie internetowej FARMACOL.COM.PL – link: https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/ Narzędzie służy interesariuszom wewnętrznym i zewnętrznym do sygnalizowania zaobserwowanych przypadków zagrożenia lub naruszania prawa. Zapewniamy jednocześnie, że nadesłane zgłoszenia są szczegółowo poddawane analizom przez dedykowany zespół.

Czy w Grupa Farmacol odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@osoba Nowy wpis

Nawiązując do przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko administrator nieruchomości z Panią kierownik muszę stwierdzić, że podczas rozmowy nie panowała zbyt przyjemna atmosfera a Pani kierownik posiada tak wygórowane wymagania, że jest to do nie pomyślenia. Usłyszałem podczas rozmowy wielkie osiągnięcia Pani kierownik, które spowodowały u mnie załamanie i zgorszenie. Niestety nie każdy ma możliwość prowadzić firmę budowlaną i posiąść tak obszerną wiedzę budowlaną. Startując na to stanowisko posiadam wiele letnie doświadczenie w Zarządzaniu Nieruchomościami niestety Pani kierownik swoją arogancją i wywyższaniem się zniechęciła mnie do wykonywania tego zawodu. Wielki błąd firmy za brak chęci nauczenia zawodu niestety w tych czasach większość firmą popełnią ten błąd.

Dbając o dobro Naszych pracowników, wszelkie zdarzenia mogące nosić znamiona mobbingu prosimy zgłaszać bezpośrednio przez kontakt z działem HR - kontakthr@farmacol.com.pl lub przez system zgłaszania naruszeń : https://www.farmacol.com.pl/kim-jestesmy/system-zglaszania-naruszen/

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grupa Farmacol? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy w Grupa Farmacol zatrudniani są obcokrajowcy?

Dramat.

Zdecydowanie nie polecam, szczegolnie osobom dojeżdżającym autobusem z Pułtuska. Sama praca nie jest wymagająca, ale jest ogromny nacisk na podp**rdalanie innych, którzy przez przypadek czegoś nie wrzucili, a np.ty możesz sobie po tą jedną rzecz skoczyć i nie robić nikomu koło dupy. Najgorsza była tam atmosfera. Jesteś nowy i wsiadasz do tego autobusu, a tam co chwilę słyszysz "ja tu siedzę", mimo że pół autobusu jest puste, ale każdy chce siedziec sam, zajmując tez miejsce obok. Żenada. Ludzie w wiekszosci z jakichs wsi, ktorych szczytem mozliwosci jest praca w Farmacolu do konca swojego zycia i nagadywanie i wysmiewanie sie z innych. Kierownik na ktorego trafilam tez porazka. W zyciu nie pracowalam w tak beznadziejnym miejscu, z tak beznadziejnymi ludzmi i to wszystko za najnizsza krajową. Przejdzcie sie kiedys pod Lidla, gdy bedziecie sie zastanawiac czy skladac tam CV i zobaczcie śmietankę towarzyską, która czeka na swój transport do pracy ;))

@Dramat.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną wymianę zdań i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

Aktualność

Nie polecam tej firmy nikomu! (usunięte przez administratora) szantaże, brak szacunku do człowieka. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) kierowników zmianowych nie zna granic, co gorsze, nikt nic z tym nie robi :/ Firma każe zostawać po godzinach, a nie płaci... NIE POLECAM!

Czy Farmacol S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kk

Tak

Tak

Doooominika
@Kk

Witam, czy praca w farmacol to praca na taśmach ?

Don

Wymuszenia, oszustwa i szantaże, to tutaj codzienność.

Edyta

Zauważyłam, że firma poszukuje teraz wielu nowych pracowników: https://www.farmacol.com.pl/praca/ogloszenia-pracy/ Zazwyczaj jest to związane z rozwojem. Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło, może firma poszerzyła zakres działalności?

Eee

To świetna praca ????

BRAWO

CZY TO JEST.... WYZYSK I (usunięte przez administratora).... BO PO OPINII I NON STOP REKRUTACJI NASOWA MI SIĘ JEDNA MYŚL... POLSKI (usunięte przez administratora) WYZYSKU I MOBBINGU...... NON STOP ROTACJA I REKRUTACJA..... I JUŻ WIADOMO Z KIM JEST DO CZYNIENIA..... A może się mylę... JEST COŚ TAKIEGO JAK KULTURA PRACY, SZACUNEK, UPRZEJMOŚĆ... ect... PROSZĘ PARĘ SŁÓW..?

NO

KASUJĄ NIE PRZYCHYLNE OPINIE!!!!..... NO ZOBACZYMY JAK LUDZI DOCENIA BO KASĘ KROJĄ. OBIECUJE ŻE SIĘ POCHFALE JAKA KASĘ ZGARNALEM W FORMIE PREMII..... GENERALNIE JAK KTOŚ SZUKA PRACY..... TO KOMENTARZA BRAK..... ZRESZTO ROTACJA MAX.... WIĘC WSZYSTKO W TEMACIE!!!

Witek

NIE WIEM CZY NIE BĘDĘ CHORY NA L4..... NO ALE TO JUŻ PO WYPLACIE........... BO COŚ MNIE KRĘGOSŁUP POBOLEWA....... ALE TO JUŻ PO 10.......MOGA NASTĄPIĆ BOLE...... NO NIC ZOBACZYMY......TRZEBA O ZDROWIE DBAĆ W TYCH TRUDNYCH CZASACH!!,

Robert

Masz racje sytuacja jet teraz dość szczególna, ale czy to będzie wpływać na wysokość pensji? Napisz jak pracodawca rozwiązał sposób zatrudnienia - praca zdalna, czy większe środki ostrożności i praca nadal w miejscu zatrudnienia?

Darek

@kot a jaka umowa ? Ile trwa okres próbny ?

Jakie wartości są cenione w Farmacol S.A.?

kot

Za miesiąc zarobiłem 1800. Odliczają kazdą minutę przerwy ponad normę. Pytanie jakie wartości są cenione w Farmacol. To chyba jakiś żart. Kierownictwo wydzierające się na pracowników. Pensja 20 następnego miesiąca.

Szymon

W dniu wczorajszym zakończyłem współpracę bo zaczynam studia a teraz czas odpocząć.Praca nie wymagająca wystarczy chęci.Fajne osoby co po nie którzy!Jest czas na pracę z takimi w szybkim tempie i rozmowę.Ale są wyjątki jeździłem z takim Co wiecznie palił nie wiem jakieś specyfiki drugi jego koleś taki chudy podniecał się że ma 1 zmiane i jest najlepszy na taśmie haha gość jakiś obłęd w głowie.Jak tam jest dużo więcej osób które mają dobra wydajność nawet starsze panie ale jak przyjdziesz po dopalaczach to się nie dziwię.Fajna atmosfera akurat trafiłem na wakacje i nie było tak dużo pracy.Polecam na 3 miesiące nie wiem.jak jest w Zimę?Ale tacy ludzie psują opinie tej Firmy.

Iza
@Szymon

A w jakim dziale pracowałeś? Napiszesz też, czy dobrze płacą? Z Twojej opinii wynika, że jesteś młodą osobą, czyli bez większego doświadczenia można starać się o fajną posadę w Farmacol?

bbb
@Iza

1900. To chyba nie dużo. Dlatego mnie tam już nie ma. Praca na 3 zmiany, przy czym 1. zmiana od 10-18, 2. zmiana od 14-22, 3. zmiana od 22-6. 1. zmiana od 6-14 tylko dla wybranych.

bbb

Firma Farmacol to (usunięte przez administratora). Wiele osób zatrudnionych jest na umowę zlecenie, a zatem, w stosunku do tych osób nie przestrzegany jest kodeks pracy. I tak w grafiku po 2. zmianie która kończy sie o 22 muszą przyjść w sobotę na godz. 6. Gigantyczna rotacja pracowników. Pracodawca wymaga aby odchodzić od stanowiska pracy o 22 lub 14, niezważając, że aby wyjść należy odstać w gigantycznej kolejce do sprawdzenia przez wartowników. Czyli z pracy wychodzi się defacto 30 min. później. Totalny (usunięte przez administratora) na stanowiskach pracy - walające się kartony, kurz jakby było niesprzątane od miesiąca. Kuchnia śmierdząca petami, bo znajduje się obok palarni. NIE POLECAM PRACY W FARMACOL.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Mory

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Grupa Farmacol