Opinie o Bema-Res Marek Bednarz w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bema-Res Marek Bednarz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bema-Res Marek Bednarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bema-Res Marek Bednarz w Rzeszów

Igor

To , że firma jest dobra to po pierwsze a po drugie to firma jest dobrym pracodawcą gdzie atmosfera w pracy jest super!

@Igor

Dziękujemy :)

Mam pytanie, gdzie znajduje się hala produkcyjna?

Bema-Res

Nie jesteśmy producentem, stolarki otworowej, która posiadamy w ofercie. Specjalizujemy się certyfikowanym prawidłowym i profesjonalnym montażem stolarki otworowej. Nasze biuro znajduje się w Rzeszowie na ulicy Krakowskiej 12a.

Czy to jest tylko firma montująca okna?

Bema-Res

Tak, zajmujemy się profesjonalnym oraz prawidłowym montażem stolarki otworowej.

Czy firma Bema-Res Marek Bednarz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bema-Res

Tak szkolenia naszych pracowników są finansowane przez firmę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bema-Res Marek Bednarz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Anna K.

Bardzo polecam tą firmę ze względu na doradztwo, i z całą pewnością mogę stwierdzić , że każdy znajdzie tam coś na własną kieszeń:) Posiadamy z tej firmy zarówno okna jak i drzwi zewnętrzne bramę garażową oraz drzwi wewnętrzne. Wszystkie produkty zachwycają a jakość wykonanego montażu daje nam pewność na lata. Co do serwisu skorzystaliśmy z darmowego przeglądu i regulacji i wszystko przebiegło sprawnie i w terminie.

Jestem od niedawna posiadaczem żaluzji fasadowych zakupionych w firmie Brema-Res. Myśle, że warto podzielić się z Państwem swoimi doświadczeniami. Produkty zakupione w listopadzie 2019 roku (zapłacone w 100%) przed montażem. W trakcie montażu okazało się, że 8 szt. jest uszkodzonych ( pozaginane lamele). Żaluzje zostały zdemontowane i po dwóch miesiącach dopytywania wróciły do mnie. Niestety cześć z tych żaluzji nadal ma uszkodzone lamele. Dzień później pokazując je znajomemu, który też jest zainteresowany żaluzjami, w lepszym świetle odkryliśmy zagniecenia w kolejnych 4 sztukach. Wspomnę, że żaluzje są jeszcze nieużywane. Wykonałem telefon do pracownika firmy Brema-Res. Tam z ironią w głosie usłyszałem, że z tym nic się nie da zrobić i mogłem oglądać dzień wcześniej. Szkoda tylko, że dzień wcześniej było pochmurno i gorsze światło. Czy warto polecić tą firmę ? CZY ZADOWOLENIE KLIENTA OBOWIĄZUJE W TEJ FIRMIE TYLKO DO PODPISANIA PROTOKOŁU ? Wspomniany sprzedawca nawet nie pochylił się nad zdiagnozowaniem przyczyny ewentualnych wgnieceń. Dla niego ta transakcja zamknęła się z momentem podpisania protokołu. CZY POLECIŁBYM BYM BEMA-RES w przyszłości ? Poczekam na reakcje firmy i chętnie o tym opiszę.

Marek Bednarz
@Andrzej

Szanowny Panie, Oczernia Pan moją firmę, gdzie wada dotyczy produktu i to w dodatku była wada powtarzalna. Z Pana wypowiedzi ani przez moment nie wynika, ze produkt był uszkodzony fabrycznie, gdzie odpowiedzialność ponosi producent tylko insynułuje Pan jako to moi montazysci pogieli lamele. Pana ocena jest niesprawiedliwa i krzywdząca w świelte faktów. Spor na linii dostawca (czyli Bemares) a producent (ja nie będę wymienial nazwy) był przyczyną opóźnień oraz zaistniala sytuacja na świecie. Poinformuję Pana, że informacje jakie Pan podstępem uzyskał od producenta nie były prawdziwe - mam na myśli, że w opinii Pana "rozmówcy" firma producenta działała bez zarzutów na przełomie marca i kwietnia, a powstałe opóźnienia to tylko i wyłącznie wina nas jako wykonawców i moich ludzi. Natomiast ja i moi pracownicy pomimo tego komentarza, nie będziemy się obrażać na Pana, tylko będziemy robić co w naszej mocy aby rozwiązać Pana reklamację na Pana korzyść. Tak naprawdę to gramy w jednej drużynie tylko Pan teraz oczernia na bazie niepełnych i błędnych informacji, czy nie prawda?

Bartosz

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście zostawiać tu swoje opinie?

@Bartosz

to już pytanie do osób korzystających z serwisu GoWork :), my jako firma staramy się udzielać odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res

Firma Bema-Res także stwierdza, iż dobra atmosfera w pracy to połowa sukcesu :) i stawiamy bardzo duży nacisk aby naszym pracownikom pracowało się komfortowo oraz aby mogli ciągle się rozwijać i czuć pełną satysfakcję z swojej pracy.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res

Godziny pracy biur Bema-Res to 9-17.

Beata

Czy firma organizuje spotkania integracyjne dla pracowników w celu integracji?

Jakub

ta firma montowała mi okna pewnie z dwa lata temu, polecenie miałem właśnie od kilku znajomych którzy mówili, że jeżeli chcesz mieć dobrze zrobione to tylko u nich. Przekonali mnie do ciepłego montażu i szczerze nie żałuje, z regulacją okien przed naszym wprowadzeniem się do nowego domu też nie było problemu. Nawet jak ekipa od elewacji porysowała mi okna to też pomogli. Także jak dla mnie duży kciuk w górę i jeszcze raz dzięki za dobrą robotę! Prowadzę też własną firmę i wiem, że nie każdemu można dogodzić wg. klienta wyobrażeń i marzeń, także jak dla mnie ta firma broni się jakością wykonywanej przez siebie pracy...

Szkarz

Odradzam, odradzam, odradzam! Jeżeli nie wierzycie w tę opinie - serio popytajcie znajomych, a nie komentarze które najprawdopodobniej pisze Bema-Res

@Szkarz

Szanowny Panie, Jako właściciel firmy jestem zaskoczony Pana opinią. Bardzo proszę o kontakt bezpośredni z moją firmą, a docelowo ze mną, abyśmy mogli zweryfikować powód Pana niezadowolenia. Rozumiem ma Pan kontakt do firmy i nie będzie problemu z szybkim skontaktowaniem się. PS Nie piszemy o sobie komentarzy :)

Idąc tokiem Twojego myślenia to musieliby pisać również w internecie na różnych forach.

Wojtek

Uważam, że firma Bemares jest jedyną firmą do której można się zwrócić z tematem zarówno standardowym jak i niestandardowym, na pewno nie odprawią nikogo z kwitkiem tak jak mnie w przypadku niestandardowych konstrukcji okiennych. Także sądzę, że są to osoby w pełni fachowe nie bojące się trudnych tematów i działające zawsze na korzyść Klienta, nawet w przypadku spraw reklamacyjnych zawsze starają się stawać po stronie klienta .

Moja budowa

Bardzo solidne podejscie do tematu. Wiem co mówię bo jestem po budowie.

PiMi

Osobiście z doświadczenia polecam tą firmę, w przypadku mojej budowy wszystko przebiegło perfekcyjnie, towar, termin i montaż co najważniejsze bardzo dobry montaż !! potwierdzony badaniem szczelności :D

Greg

Nie rozumiem tej opinii nic a nic. Właściciel nie dość że zgdził się na przechowanie moich okien w swoim magazynie bezpłatnie przez kilka miesięc to jeszcze w trakcie budowy kontaktował się z wykonawcą mojego domu kilka razy w celu uzgodnienia wszystkiego po to aby otwory okienne, garażowe były idealne pod okna które u mnie są dość niestandardowe - dla mnie jest to temat obcy - pomoc firmy Bemares - bezcenna. Dodam, że żadna firma nie interesowała się tematem mojego domu jak chłopaki z BEMARESU - dla mnie ta opinie to jakiś SHIT konkurencji i tyle...

Irek

Ja także polecam bardzo firmę Bemares, w moim przypadku wszystko było super i polecam każdemu kto zmaga się z trudami budowy własnego domu:)

Wojciech

Osobiście nie zgodzę się z opinią powyżej, ponieważ mam zupełnie odmienne doświadczenia. Mam od nich zarówno okna, jak i rolety zewnętrzne, na drzwi zewnętrzne skusiłem się u innej firmy, i do dnia dzisiejszego tego żałuję, ponieważ temat reklamacyjny ciągnie się już prawie rok. Obecnie jestem na etapie drzwi wewnętrznych i na pewno zdecyduje się na tą firmę ponieważ od samego początku podeszli do sprawy bardzo rzetelnie i jakość montażu różni się zdecydowanie od tego co podobne firmy proponują.

Zostaw merytoryczną opinię o Bema-Res Marek Bednarz - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bema-Res Marek Bednarz?

Zobacz opinie na temat firmy Bema-Res Marek Bednarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res Marek Bednarz
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Krakowska 12A
    35-111 Rzeszów