Opinie o Bema-Res Marek Bednarz w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bema-Res Marek Bednarz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bema-Res Marek Bednarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bema-Res Marek Bednarz w Rzeszów

Serio, firma płaci 4500 - 500 zł brutto na posadzie kosztorysant specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania, jak posiada się doświadczenie? Bo podali takie widełki i wymagają np. doświadczenia, znajomości programów. To jak spełnia się te rzeczy to nie ma opcji na lepszą kasę?

@Mieczysław

Panie Mieczysławie , premie uznaniowe zazwyczaj dotyczą okresu miesięcznego. Co do wykształcenia w związku z tym iż, praca na stanowisku Kosztorysanta, jest ściśle związana z technicznym i aspektami branży budowlanej, to istotne dla nas jest aby osoba zajmująca takie stanowisko miała wiedzę czy doświadczenie w aspektach technicznych. Dlatego też zawsze wolimy spotkać się z kandydatem i porozmawiać o takich sprawach. Jeżeli jest Pan zainteresowany współpraca z nasza firmą , zapraszam na rozmowę i wówczas możemy także poruszyć pozostałe aspekty które Pana interesują.

W ogłoszeniu na kosztorysanta zauważyłem, że napisali, że wymagają "minimum" prawa jazdy kat. B. A to jeszcze potrzebują kierowcy innych kategorii? Można prosić o szczegóły? Najlepiej z informacją, czy wtedy można liczyć na wyższe zarobki po prostu.

BemaRes

Nie wykonujemy testów psychicznych :) zdajemy się na nasze już 15 letnie doświadczenie w rozmowach kwalifikacyjnych :)

Grazia Nowy wpis

W internecie są tylko oferty pracy dla kosztorysanta lub przedstawiciela handlowego, no i obie sa już stare. A gdzie sa jakieś aktualne rekrutacje. Ja celuję w dział sprzedaży i bardzo pasuje mi lokalizacja biura. Wiecie, czy firma ma jakiś wakat w tym dziale a jak ma, to jak im dostarczyć cv?

BemaRes Nowy wpis
@Grazia

W związku z tym iż mamy stałych wieloletnich pracowników z którymi tworzymy bardzo zgrany zespół. Nasze ogłoszenia o pracę są publikowane rzadziej. W przypadki chęci podjęcia współpracy zapraszam do złożenia CV w siedzibie firmy: Rzeszów ul. Krakowska 12a , lub drogą mailowa na adres praca@bemares.pl

BemaRes

W ogłoszeniu ujęte jest: "Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem " także doświadczenie nie jest obligatoryjne, ważniejsze dla nas zawsze są chęci do działania. Zawsze po okresie próbnym kiedy jedna i druga strona stwierdza , że dobrze się współpracuje, wówczas zawsze siadamy do stołu i rozmawiamy o dalszym planie na zakres prac i tym samym o wynagrodzeniu.

Ksenia
@BemaRes

A jak Państwo oceniacie te chęci do działania, wystarczy wykonywanie swoich obowiązków? W ogłoszeniu piszecie, że oprócz podstawy można dostać premię, tylko czy ta kwota 5.5k jest już podana z premią? Raz w ofercie podajecie umowę o pracę jako zatrudnienie, a raz więcej opcji, to jak w końcu jest, to jest do wyboru?

@Ksenia

Ogólnie premie uznaniowe są ponad kwotę która będzie widnieć na umowie . Chęci do działania same się określają po okresie próbnym oraz to czy kandydat i nasz zespół " nadają na podobnych falach " bo to jest zawsze połowa sukcesu. Co do formy zatrudnienia , są różne możliwości w zależności od tego jaką formę ustalimy podczas rozmów.

@BemaRes

Mnie zawsze zastanawiają te premie uznaniowe. Kto je przyznaje, czy to dział hr, właściciel firmy, bezpośredni przełożony? Mnie interesuje głównie stanowisko jako kosztorysant specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania.

BemaRes

Premia uznaniowa w naszej firmie przyznawana jest przez bezpośredniego przełożonego w porozumieniu z właścicielem. I zależy, tak jak sama nazwa definiuje od dodatkowego uznania pracy ,w danym okresie czasu , której rezultatem jest premia finansowa.

Mieczysław Nowy wpis
@BemaRes

Jakiego zatem okresu czasu dotyczy ta premia uznaniowa, miesiąca, kwartału, roku? Choć nie wiem, czy jest sens dalej dociekać, bo mam wykształcenie średnie techniczne, zamiast wyższego, jak sobie Państwo zażyczyli w ogłoszeniu na kosztorysanta budowlanego.

BemaRes Nowy wpis
@Mieczysław

Bema-Res

Zapotrzebowanie jest głównie na kategorie B, każda inna kategoria jest tylko plusem przy rozmowach kwalifikacyjnych, ponieważ nigdy nie wiemy czym nas życie zaskoczy :) Wynagrodzenie zależy od stanowiska i zakresu obowiązków. Dodatkowe kategorie nie mają wpływu na wynagrodzenie podstawowe.

@Bema-Res

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro na początku wypowiedzi piszesz o dodatkowych kategoriach prawa jazdy, traktowanych, jako plus, a na końcu tego samego wpisu dodajesz, że nie ma to wpływu na zarobki, to jaki właściwie z tego plus i zysk dla osoby, która rozważałaby pracę tutaj?

BemaRes

tak, jest to traktowane jako plus pod względem oceny osoby i jej ambicji , ale np. na stanowisku kosztorysanta kategoria prawa jazdy nie ma znaczenia, ponieważ na tym stanowisku praca raczej jest stacjonarna.... także plus w postrzeganiu a nie koniecznie w zarobkach przy tym stanowisku.

@BemaRes

Aaaaaa, ok. A właśnie, jak chcą oceniać czyjąś osobowość czy charakter, to robią też jakieś testy psychologiczne? Testy osobowościowe i inne takie testy weryfikujące umiejętności miękkie? Czy to oceniają właśnie przez pryzmat działań poza pracą np. wolontariatu?

BemaRes

Aplikowaliście do pracy w firmie Bema-Res Marek Bednarz? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku kosztorysant budowlany są korzystne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bema-Res Marek Bednarz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Bema-Res Marek Bednarz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

BemaRes

Proszę o sprecyzowanie sformułowania "nagrody" :)

@BemaRes

Może chodzi o premie, dodatki motywacyjne? W jednym z ogłoszeń firmy, które wystawiono rok temu na stanowisko kosztorysanta budowlanego, wspominano o atrakcyjnych wynagrodzeniu, zależnym od efektów. Jaka to jest na dzisiaj kwota? W tamtym czasie podano, że 3 500 do 5 500 zł brutto.

BemaRes

wszystkie powyższe stwierdzenia u nas zawierają się w określeniach premie kwartalne, roczne na które są rozpisane wewnętrzne firmowe wytyczne oraz premie uznaniowe w których zawieramy premie dodatkowe, motywacyjne czy od jakiś specjalnych działań :)

Lidia

3 150–14 000 zł to widełki z ogłoszenia na przedstawiciela handlowego sprzed 2 lat. Ogłoszenie jest już oczywiście nieaktualne a wiadomo, że w obecnym roku wszystko poszło do góry. Może ktoś przedstawić obecne zarobki na tym stanowisku na umowę o pracę? Samochód służbowy, komórka, laptop wchodzą w skład zatrudnienia?

@Lidia

Pani Lidio oczywiście w naszej firmie zarobki także poszły w górę wraz z inflacją, zdajemy sobie sprawę, ze każdy z naszych pracowników poza pracą ma życie prywatne i rodziny do utrzymania. Także widełki zmieniają się od 3600-15 000 tutaj także warto wspomnieć iż oprócz premii sprzedażowych za osiągnięte wyniki w naszej firmie funkcjonują zarówno premie kwartalne, roczne jak i uznaniowe :) Samochód służbowy, laptop, telefon jak i pakiet szkoleń w przypadku Przedstawiciela Handlowego to podstawa.

Xxx
@BemaRes

O, a kto rozdaje te premie uznaniowe? Kto uznaje, że dany pracownik dostanie premie? Zajmuje się tym dział hr, szef całej firmy czy manager i przełożony konkretnej osoby?

@Xxx

W naszej firmie mamy ustalony system premii uznaniowej dla całego zespołu. Także wszelkie zasady i kwoty są ustalone w wewnętrznym planie rocznym :)

@BemaRes

Ustalony system premii uznaniowej, czy to nie oksymoron? Ale chętnie się dowiem, czy w podanym powyżej zakresie od 3 600 do 15 000 zł brutto, uwzględnia się już premię uznaniową, kwartalną i roczną? A jeśli nie, to z czego wynika taka różnica między podanymi wartościami wynagrodzenia?

BemaRes

Nie nie jest to oksymoron. W przypadku działu handlowego premie zawsze ustala osiągnięty wynik poszczególnych osób jak i również całego zespołu to jest pierwsza sprawa. A kolejną sprawą jest to iż w naszej firmie zawsze doceniamy zaangażowanie i kreatywność naszych pracowników i tutaj jak najbardziej znajduje to uznanie w oczach odpowiedzialnych za poszczególne działy jak również u samego właściciela.

Żaklina

W komentarzu niżej napisali, że zawsze znajdzie się miejsce dla dobrych pracowników. A można wiedzieć, czy kosztorysant budowlany ma szansę jeszcze na pracę? 10 miesięcy temu była oferta i już wygasła, no ale w związku z tym co przeczytałam chce się upewnić. Zapewniali, że są ciekawe projekty, nadal są prowadzone, można wiedzieć coś więcej? Dziękuję.

@Żaklina

Pani Żaklino, jeżeli chciałaby Pani poznać szczegóły zapraszamy do wysłania swojego CV na maila praca@bemares.pl . Zawsze możemy umówić się na bezpośrednią rozmowę , przeanalizować Pani doświadczanie i oczekiwania. I na tej podstawie będziemy mogli już mieć pierwszy etap za sobą :)

Jaka atmosfera panuje w firmie Bema-Res Marek Bednarz? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 22 września. Czy jest rotacja?

BemaRes

W firmie BrmaRes tak jak wcześniej wspominaliśmy bardzo staramy się aby atmosfera była jak najlepsza. Rotacji nie mamy, pracują u nas pracownicy którzy z nami są już od 10 lat jak również Ci którzy są niecały rok w zależności od zapotrzebowania pracowniczego.

Hanna
@BemaRes

A czy zdarza się, że zatrudniani są pracownicy bez doświadczenia? Czy mają wtedy jakiś dłuższy okres próbny lub muszą przejść jakieś szkolenia/kursy?

@Hanna

Jasne, że zdarza nam się zatrudniać osoby bez doświadczenia w naszej branży. Wówczas po okresie próbnym który zawsze wynosi tyle samo, wspólnie siadamy do stołu i rozmawiamy :)

Ewelina
@BemaRes

Są to jakies stanowiska juniorskie czy dla osób bez doświadczenia są przewidziane staże? Czy są realne możliwości rozwoju dla takich osób żeby wejść bardziej w branżę, nabierać doświadczenia i zdobywac awanse?

@Ewelina

@Ewelina jasne, ogólnie współpracujemy zarówno z Politechniką Rzeszowską jak i z WSIZ odnośnie programów stażowych . Wszystko zawsze jest kwestią chęci : Dla dobrych i zaangażowanych pracowników zawsze znajdziemy miejsce :)

Polecam Bemares każdemu kto mierzy się z budową domu, fachowe doradztwo, bezbłędny montaż..... wszystko w terminie i zgodnie z planami. NA mojej budowie terminowi byli tylko oni :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res

Firma Bema-Res także stwierdza, iż dobra atmosfera w pracy to połowa sukcesu :) i stawiamy bardzo duży nacisk aby naszym pracownikom pracowało się komfortowo oraz aby mogli ciągle się rozwijać i czuć pełną satysfakcję z swojej pracy.

Gabriela
@Bema-Res

Jest szansa na awans w takim razie? Ciekawa jestem, jaki staż trzeba mieć u was, żeby móc pójść dalej. I czy preferujecie osobę z zewnątrz na wyższe stanowiska czy rekrutujecie z zespołu?

@Gabriela

Wszystko w zależności od przede wszystkim chęci i predyspozycji danej osoby :) Staramy się wykorzystać potencjał osobowy ten który mamy ,ale także jesteśmy otwarci na osoby z zewnątrz , które chciałyby z nami współpracować.

Dorota
@Bema-Res

Czy pracownicy mają jakieś formy integracji? Jeżeli tak to jakie? Była tutaj wzmianka o nadgodzinach kiedyś. Pisaliście wtedy, że unikacie nadgodzin. A jak pracownik jest chętny na nadgodziny to istnieje taka możliwość ich robienia?

@Dorota

Tak form integracji występujących w BemaRes jest wiele :) od Integracji weekendowej w tzw. plenerze ,po integracje "klubowe" lub wewnętrzne w firmie :) Odnośnie nadgodzin to podtrzymujemy wcześniej przyjęte stanowisko, staramy się ich unikać aby każdy z pracowników miał czas na życie prywatne , które jest zawsze fundamentem szczęścia i zadowolenia :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Bema-Res Marek Bednarz?

Umowy o pracę

Olga
@BemaRes

Czy najpierw jest to okres próbny czy może dla osób z doświadczeniem od razu czas określony? :) Po jakim czasie jest możliwe przejście na umowę na stałe (czas nieokreślony)? Czy po zatrudnieniu można liczyć na stabilne stanowisko pracy (doradca klienta) i długoletnią współpracę z Bema-Resem?

@Olga

Na początku zawsze jest okres próbny po to aby zweryfikować, czy obie strony z tą współpracą czują się dobrze :). W zależności od rozwoju zdarzeń podczas trwania okresu próbnego, zaangażowania i rzecz jasna rezultatów pracy, schemat pracy zostaje dopasowany do sytuacji. Obecnie kadra BemaRes w większości składa się z osób z wieloletnim stażem pracy , także zawsze jest szansa na stabilną i pełną wyzwań pracę w bardzo kreatywnym zespole :)

Kamil
@BemaRes

Czy firma zatrudnia z Sosnowca wykwalifikowanych montażystów

@Kamil

Panie Kamilu obecnie miejscowość nie ma znaczenia :) a współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi montażystami :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res

Po okresie próbnym, zazwyczaj 2-3 miesięcy.

Teresa

Oooo super, że piszecie tutaj o szkoleniach dla pracowników. Niedawno szukali Kosztorysanta budowalnego. Piszą tam o atrakcyjnym wynagrodzenie zależnym od efektów. Wiecie jak wyliczają te pieniądze od efektów? To premia? Coś na akord? Ile tego jest miesięcznie?

@Teresa

Na stanowisko Kosztorysanta , mamy już etat zajęty- długo nie czekał:) Możemy tylko dodać że z wyboru jesteśmy bardzo zadowoleni:) I współpraca przebiega wzorcowo. Co do informacji dot. Wynagrodzeń zachęcamy do obserwowania nas i uczestniczenia w kolejnych rekrutacja :)

Czy Bema-Res Marek Bednarz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Bema-Res Marek Bednarz?

BemaRes

Bardzo staramy żeby każdy z naszych pracowników mieścił.się w 8 godzonnej normie pracy ;) przecież każdy z nas także ma życie prywatne o które również trzeba zadbać:)

Dorota
@BemaRes

fajnie ze firma o tym mysli , a jak ktos chce dorobic, to ma mozliwosc platnych nadgodzin ?

@Dorota

W sytuacjach tego wymagających nie wykluczamy takich rozwiązań, lecz tak jak wcześniej nadmieniłam bardzo dbamy o to, żeby życie zawodowe szło w parze z życiem prywatnym naszych pracowników :) Z doświadczenia wiemy, że da się tak sprytnie to połączyć aby obie strony były zadowolone :D

@MoniaMonia

Polecam z czystym sumieniem :)

Czy pracownicy w Bema-Res Marek Bednarz dogadują się między sobą?

BemaRes

Atmosfera panująca wewnątrz firmy jest bardzo pozytywna i przyjazna :) pracownicy między sobą współpracują i wzajemnie pomagają sobie. W BemaRes na przykład świętujemy urodziny wszystkich członków zespołu:)

Dawid
@BemaRes

Świętowanie urodzin to wiadomo że czasem, ale ważne że na co dzień jest w porządku. A jak pracodawca? Integruje się z pracownikami? Bierze udział w takich eventach?

@Dawid

Tak pracodawca bierze udział w każdym takim wydarzeniu , dodatkowo są organizowane różnego rodzaju eventy integracyjnie w których także właściciel z bierze udział z ogromną przyjemnością :)

Małgorzata
@BemaRes

Super, że tak się integrujecie! A jeśli chodzi o zarobki? Jesteś tak samo zadowolony jak z atmosfery?

@Małgorzata

Sądzę że w każdym dziale zarobki zależą od każdego z osobna. Średnio wahają się w granicach od 3500 do nie ma górnej granicy:)

Joanna
@BemaRes

A wiadomo kto nabił tutaj jakiś rekord w zarobkach? Bo aż ciekawa jestem kwoty, skoro górnej granicy nie ma. ;) Czyli premie i jakieś dodatki to dodatkowo zawyżają?

@Joanna

premie i dodatki owszem obowiązują :) co do kwot i granic :) wszystkich chętnych zapraszamy do sprawdzenia osobistego swoich możliwości :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bema-Res Marek Bednarz? Chętnie zatrudniają?

Bema-Res

Współpracujemy z kilkoma Rzeszowskimi uczelniami i realizujemy staże i praktyki studenckie :)

Dawid

Totalnie odradzam ta firme, zebyscie nie przechodzili tego co ja, rzeczy ktore kupuje sie na lata wadliwe od samego poczatku. Omijac firme tego pana z daleka.

@Dawid

Skoro od początku masz/miałeś problemy to trzeba rozmawiać z właścicielem, a nie pisać dziwne komentarze. Zanim coś napiszesz przemyśl sprawę i napisz sobie wpierw w wordzie, przeczytaj czy to ma ręce i nogi, następnie to wstaw. Trzymaj się...myślenie nie boli.

Klient
@Dawid

Przecież ta firma zajmuje się montażem a wadliwość produktu odpowiada producent ????

Jaka stawka dla nowych pracowników obecnie szukam pracy w tym kierunku na stanowisku monter

@Marcin

bardzo proszę o przeslanie swojego CV na adres e-mail : praca@bemares.pl

Ewelina
@Marcin

Czy ostatecznie zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jeśli tak, może napiszesz, jak przebiegała rekrutacja? Obecnie wiele rozmów kwalifikacyjnych odbywa się drogą zdalną, czy w Bema-Res również tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Bema-Res Marek Bednarz - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bema-Res Marek Bednarz?

Zobacz opinie na temat firmy Bema-Res Marek Bednarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bema-Res Marek Bednarz?

Bema-Res Marek Bednarz
3.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Krakowska 12A
    35-111 Rzeszów