Opinie o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik w Łódź

Czy w Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik panuje luźna atmosfera?

Obietywny

W tej firmie atmosfera jest bardzo napieta...poczawszy of v-ce prezesa Kejnika, ktory to jest mega hamem i idiotà, a do tego zlodzieke, ktory to okrada swoicg wspolpracownikow! Poza tym kazdy kazdego donosi, aby sie podlizac prezesom! Ogolnie jedno wielkie bagno...dno I wodorosty

Telemaniak

Na jakich aplikacjach, oprócz FN, można jeździć w tele?

Jaka jest atmosfera między taksówkarzami ?

Mojito
@Monika

(wpis usunięty przez administratora)

@Mojito

Daj znać jeszcze raz, ale bez hejtu, bo znów Twój komentarz będzie usunięty. Jak z tą atmosferą w Tele Taxi? I jak możliwości finansowe?

Serwis telefoniczny-kadra do przeszkolenia albo do wymiany. Przynajmniej niektóre z dyspozytorek. Odbieranie telefonów czasami po dwóch trzech wybraniach numeru. 25 minut zapewniania, że taxi zaraz będzie. Skarga poszła, przeprosili. Czekam na zmiany.... Powrót do usług średnio satysfakcjonujący.

Beata

Dziś 15.11.19 moje 10 letnie dziecko miało być dowiezione na miejsce ,było zgłoszone że jedzie dziecko godzina 17.30 z punktu A do punktuB w połowie drogi są tory kolejowe i zarośla pan kierowca wysadził dziecko bo mu się nie chciało czekać aż podniosą szlaban było ciemno dziecko się bało i resztę drogi pokonało pieszo oczywiście pieniążki pan przytulił ale dziecko zostawił na pastwę losu dla mnie masakra

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pit

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, w trakcie oczekiwania taxi odjechało wiedząc że klient wychodzi z domu

Stawiam na Tolka Banana

Witam Wczoraj zamówiłem taksówkę z 400 400 i po przyjechaniu owej taksówki pan taksówkarz odmówił zabrania mnie i mojego pracownika gdyż pracownik był ubranie robocze. Podkreślę tylko że owe ubranie było czyste i niczym nie ubrudzone.Owe ubranie było co dopiero pobrane z magazynu. Pan kierowca był bardzo nie kulturalny i na zapytanie co jest powodem takiej decyzji nie umiał konkretnie odpowiedzieć więc pożegnałem pana i poprosiłem panią o kolejną taksówkę i drugi pan kierowca nie widział problemu w zabraniu mnie i pracownika.Nawet się uśmiał z podejścia kolegi . Do samej firmy 400 400 nie mam jako takich zastrzeżeń tylko omijajcie szerokim łukiem Skodę Oktawię nr.wozu 173

Piotr Górny

Jestem klientem 400 400 0d kilkunastu lat, z przykrością stwierdzam, że przemiłe Panie ( generujące klientów , którym facet się oprze ) zniknęły, zostało (usunięte przez administratora) i nieprofesjonalna obsługa. Unikajcie tego numeru , jeśli nie chcecie być "zrugani" przez pracownicę. Absolutny brak profesjonalizmu , szkoda, że kolejna marka padła :(

Maniek

Jestem bardzo zadowolony z firmy taxi ja mam w 4 minuty a jak będziesz miała starz to inna bajka oni teraz są ludźmi zrozum to krowo

Pokrzywdzony

Po wydarzeniu jakie mnie spotkało w dniu 24.05.2017 po godz.15 z min. to był volkswagen taxi 400 400 o nr el 332 ss końcówka numeru idealnie pasuje do wizerunku kierowcy tej taksówki po prostu cham, wieśniak co obycie ma z obory a jego odzywki porównuje do żuli, pewnie nie wiedział że wszytko mam nagrane na kamerze łącznie z jego wypowiedzią co do mojej osoby. jestem już w wieku emerytalnym a propozycja zjechania do lasu nie powiem z czym się kojarzy. nr z tyłu samochodu na klapie to 886 pokrzywdzony

Zostaw merytoryczną opinię o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik - Łódź

• Jak się pracuje w Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik?

Zobacz opinie na temat firmy Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik?

Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Gołębia 10/46
    90-340 Łódź