Opinie o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE w Kamień Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE w Kamień Pomorski

Kcz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Uwaga!!!!Uwaga!!!!Uwaga!!!! SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ BOSCH CAR SERWIS W KAMIENIU POMORSKIM!!!! Nigdy,ale to nigdy nie sądziłam,że będę zmuszona publicznie pisać jak bardzo niezadowolona jestem z czyjejś usługi!!! Pisze to KU PRZESTRODZE dla innych-podejście właściciela,który nie potrafił przyznać się do uszkodzenia mienia zmusiło mnie do negatywnego komentarza! A wystarczyło przyznać się do błędu-przeprosić!!! Panie Walczak liczyłam na profesjonalne podejście do mojej reklamacji! Wybrałam Wasz serwis do wymiany ogumienia z myślą,że zarówno ja jak i mój pojazd zostaniemy potraktowani na wysokim poziomie! Myślę sobie-serwis Bosch car-to będzie strzał w dziesiątkę dla mojego NOWO nabytego pojazdu! Niestety! Zawiodłam się po całej lini! Zastrzegłam i prosiłam,żeby uważano,bo auto ma NOWE alufelgi. Ku mojemu zadowoleniu zostaly zrobione zdjęcia każdej felgi z osobna. I co? Ku mojej początkowej uwadze wymiana została przeprowadzona niechlujnie czego skutkiem jest porysowana moja nowa felga! W dniu usługi właściciela nie zastałam-zostałam odesłana na spotkanie do właściciela kilka dni później. Właściciel nie poczuł się do winy,mało tego sugerował,że przyjechałam z porysowaną/pomalowaną nową fabrycznie felgą!!! Pytam po co robicie zdjęcia PRZED?!Skoro i tak czyjegoś mienia nie szanujecie!!!! Prosiłam o podejście do auta,zobaczenie NA ŻYWO jak wygląda uszkodzenie,to Pan Robert nawet nie raczył podnieść się z krzesła twierdząc,że on ma wszystko na zdjęciach. Kolejną sprawą źle wywarzone koła.Kierownica drgała po wymianie ogumienia. Tu Pan Robert nawet nie podniósł na mnie wzroku,temat puścił mimo uszu!!! Z jasnych przyczyn nie chciałam wracać do tego serwisu na korekte .Skorygowałam wywarzenie opon w innym serwisie. NIE POLECAM!!!BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA!!! Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!

Jurek Nowy wpis

Mam przeciwne zdanie od poprzednich. Uważam ten warsztat za godny polecenia. Bardzo dobrze że wszystko sprawdzają podczas przeglądów rejestracyjnych. Samochód musi być sprawny. Nie mam nic i do zarzucenia. Owszem przegląd trwał ok 1,0 godz. ale jestem pewien jego stanu technicznego.

Maciej Nowy wpis

Nie polecam tego warsztatu. Proszę omijać z daleka Bosch Car Service Walczak w Kamieniu Pomorskim. 24.05.2021 oddałem auto do warsztatu na wymianę rozrządu, montaż haka, wymianę oleju, i wszystkich filtrów. W dniu odbioru wydawało się wszystko OK. Jednak po dotarciu do domu, i dokładnym obejrzeniu auta okazało się, że panowie mechanicy porysowali boczne szyby w drzwiach z przodu i z tyłu. Po wykonanym telefonie, Pan z obsługi klienta poinformował mnie, że to nie możliwe aby te zarysowania powstały u nich na warsztacie. Szczerze mówiąc nie oczekiwałem innej odpowiedzi. Pan jeszcze poinformował mnie, że sprawdzi zdjęcia i oddzwoni. Niestety na tym się skończyło. Telefonu się nie doczekałem, i muszę się pogodzić z faktem, że przy okazji naprawy, mam porysowane szyby. Problemem jest fakt że nie mam możliwości udowodnienia swoich racji. Nie przyszło mi do głowy, by dokładnie sfotografować auto przed postawieniem na warsztat. Pytanie tylko czy naprawdę za każdym razem to konieczne????

Marcin Nowy wpis

Czy ten warsztat samochodowy jeszcze funkcjonuje ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Zygmunt-60

Nie polecam tego warsztatu . Naprawiałem klimę w sierpniu ubiegłego roku za 2300 zł. i w tym roku mam znowu nieszczelność w tym samym miejscu na przewodach !!. U prawdziwego fachowca od razu zwrócono mi uwagę na niewyczyszczenie przestrzeni pomiędzy skraplaczem a chłodnicą ( do połowy zabita liśćmi i kurzem przez co skraplacz nie był schładzany !! Niestety pan Walczak nie jest fachowcem i nie nadzoruje swoich pracowników którzy są za młodzi i za mało doświadczeni . Pozostaje jedynie oprawa porządnego serwisu i powalająca cena roboczogodziny !!

Niezadowolony

Pierwszy i ostatni raz . Z czystym sercem odradzam korzystanie z usług tego pseudo warsztatu . Omijajcie szerokim łukiem . Efekt sprzątania taki ze po powrocie do domu sam odkurzalem . Sprzątanie i wymiana opon 3.5 godziny . Po wymianie opon jazda próbna a pózniej usunięcie filmu z wideorejestratora !!! Ja sie pytam jakim prawem !!! Co chcieli ukryć ??!!?!!! I jak mieli czelność grzebać w moim wideorejestratorze !!!

Nie polecam tego serwisu, ponieważ zostałem zlekcewazony. Tak przygotowali mi samochód że w trasę 2 tys km pojechałem bez klocków chamulcowych.

Toska

Przeglądy techniczne w tej stacji diagnostycznej wykonywane są bardzo długo(do 1.30 godziny). Diagnosta bardzo upierdliwy, czepia się szczegółów takich jak kolor pomarańczowy kierunkowskazów lub oświetlenie tablicy rozdzielczej( gdzie obie te rzeczy działają prawidłowo). Jestem bardzo niezadowolona i szczerze nie polecam

stefan

Oddałem auto na wymianę uszczelki pod głowicą, zapłaciłem oczywiście dwa razy za dużo niż uzgodniona cena, ale biorąc pod uwagę renomę BS (nie mylić z BS Kamień) - zapłaciłem. Mała dygresja, oddając auto pracowało jak należy tj. żadnych problemów z odpalaniem itp.Po odbiorze niestety przestało. i okazało się... musiałem zrezenerować pompowtryski, które regenerowałem rok wcześniej w innym BS, w Gryfinie, który jak najbardziej polecam. Przy okazji naprawiałem szereg innych wad auta (10 letniego), nawet najprostsze zlecenia okazały się nielada wyzwaniem. Szczerze pisząc, brak mi słów co do fachowości zakładu nie mówiąc już o szacunku do klienta itp. Właścicel mimo wielu próśb o specyfikację naprawy, która streścił w FV jako naprawa głowicy nie potrafił dać mi konkretnej odpowiedzi i gubił się w zeznaniach po czym oskarżył mnie o niepamięć. Polecam, jeśli ktoś z Państwa chce wymienić olej lub umyć auto. Jest mi przykro ponieważ zostałem oszukany i po rzekomej naprawie, musiałem zlecić kolejną...

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE - Kamień Pomorski

Serwis samochodowy "WALCZAK" - BOSCH SERVICE