Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej

Joanna

nie polecam tam pracować nikomu

Ilona
@Joanna

A zostanie to przez Ciebie jakoś racjonalnie uzasadnione?

Jestem byłym pracownikiem i o szkole mogę napisać same pozytywy. To miejsce pracy daje możliwość rozwoju - sami mogliśmy wskazać jaki obszar szkoleń nas interesuje, zarobki powyżej przeciętnej, bardzo sympatyczna kadra, na którą zawsze można liczyć - to samo mogę powiedzieć o Dyrekcji - nigdy nie miałam problemu z komunikacją. Jeśli ktoś rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, to naprawdę świetne miejsce pracy - z przyjemnością wspominam spędzony tam czas :)

jeden z byłych pracowników

Niestety przez nieumiejętne zarządzanie i brak właściwej formy komunikacji przez osoby zarządzające (usunięte przez administratora)szkoła nie jest dobrym miejscem do pracy. Od samego września tego roku do dziś ze szkoły odeszło kilkunastu świetnych specjalistów / nauczycieli. Rotacja jest ogromna, atmosfera w pracy bardzo kiepska(usunięte przez administratora)Co chwilę są wprowadzane zmiany, tabelki, które mają uzupełniać wychowawcy, którzy i tak są przeciążeni podwójnym wychowawstwem. Rodzice często zabierają dzieci do innych szkół z uwagi na zmiany kadry. Nie polecam.

Danuta
@jeden z byłych pracowników

Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych wprowadzanych zmian w PSP Wisławy Szymborskiej? O jakie tabelki chodzi? Co tak naprawdę jest na minus, prócz wspomnianej przez Ciebie atmosfery, że tak wiele osób odchodzi?

Nie autor
@Danuta

Z tego co czytam to komunikacja ze strony kierownictwa, rotacje, przeciazenie nauczycieli papierkowa robota i odplyw dzieci sa na minus.

Ciekawa

Czy można prosić opinię na temat polonistki pracującej w tej szkole? Czy to nauczyciel z pasją? Ma odpowiednie podejście do uczniów, metody pracy?

Lala long
@Ciekawa

Jeśli chodzi o Panią Dorotkę - to tak , jak najbardziej - jest świetna

Firma Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Nauczyciel, Zespół szkół i placówek oświatowych, koordynator zajęć dodatkowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej?

PSP 63

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą szkołą, aby uzyskać informacje z tym związane.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej?

Dzień dobry, Podstawa wynagrodzenia zależy od wielu czynników, m.in. doświadczenia, stanowiska, na które kandydat aplikuje, sprawowanej funkcji. Każdy kandydat otrzymuje precyzyjne informacje na ten temat podczas spotkania rekrutacyjnego.

Byly

Zdecydowanie nie polecam- właścicielka nie mająca zielonego pojęcia o prowadzeniu szkoły, wprowadzająca zasady nie do przyjęcia zarówno dla rodziców jak i nauczycieli, nie wywiązująca się z obietnic. Wykorzystywanie pracowników do granic ich możliwości a następnie ich zwalnianie, nie poszanowanie prywatnego czasu, zarzucanie kolejnymi tabelkami do uzupełnienia, zapominając ze dla Nas najważniejsze to nauczanie dzieci, brak doceniania zarówno nas nauczycieli jak i pracowników administracyjnych, którzy ciagle się zmieniają. Nie polecam nikomu pracy z tym tyranem.

KK
@Byly

Święte słowa! Szkoła idzie na (usunięte przez administratora) razem z właścicielką, której obce są pozytywne relacje z ludźmi i kolejną, trzecią już w tym roku, mało kompetentną panią dyrektor. (usunięte przez administratora)

Asiula
@Byly

Czy to prawda, ze nauczyciele klas 1-3 są wychowawcami w dwóch klasach? Jeśli to prawda, to z czego to wynika i czy dostają podwójną pensję? Jak w rzeczywistości dają sobie radę, bo moim zdaniem to ponad siły dla każdego nauczyciela.

Byly
@Asiula

nie tylko w 1-3, we wszystkich klasach.......

Ab
@Byly

A powodem są oczywiście oszczędności...

@Byly

Szanowna ASIULA, Nasi nauczyciele wychowawcy opiekują się dwiema klasami na wszystkich poziomach i dzieje się tak już od 2 lat. Taka jest filozofia działania naszej szkoły. Zapoznajemy z nią rodziców podczas procesu rekrutacji uczniów do naszej szkoły oraz nauczycieli podczas zatrudniania. Obie strony akceptują naszą filozofię. Informacje dotyczące wysokości wynagrodzenia naszych pracowników są objęte tajemnicą, więc nie będziemy udzielać takich informacji publicznie. Nasi nauczyciele otrzymują z tego tytułu specjalne wynagrodzenie i są z niego zadowoleni. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów z tym związanych to bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszą szkołą. Z poważaniem, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63

Czy pracodawca Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bbb

Żadnych szkoleń, właścicielka nie ma pieniędzy na inwestowanie w pracowników, którzy i tak krótko tu pracują, uciekają sami lub są zwalniani. A jeśli już ktos znajdzie szkolenie dla siebie- jest problem z wzięciem w nim udziału jeśli jest w godzinach pracy, gdyż o dniu wolnym można zapomnieć...

@Bbb

Dziękujemy za ten komentarz. W obecnym roku szkolnym odbyły się szkolenia dla chętnych nauczycieli. Części nauczycielom zaproponowano udział w płatnym całodziennym wydarzeniu szkoleniowo-warsztatowym, z którego pracownicy skorzystali, podobnie jak w roku ubiegłym. Ponadto istnieje możliwość brania udziału w szkoleniach w godzinach pracy, a inwestowanie w rozwój kadry jest ważne dla szkoły, choćby poprzez zachęcanie do lektury kupowanych książek z obszaru rozwoju osobistego, czy zawodowego. W przypadku wątpliwości w tym zakresie bardzo prosimy o bezpośredni kontakt, aby omówić to z przełożonym. Jeśli natomiast jest Pani/Pan byłym pracownikiem, żałujemy, ze nie udało się spełnić Pani/Pana oczekiwań szkoleniowych.

Sagem

Ważne pytanie. Pracodawca powinien dbać o rozwój i doskonalenie kadry.

@Sagem

Dziękujemy za pytanie i komentarz. Pracodawca dba o rozwój i doskonalenie kadry. Myślę, że warto o to zapytać samych pracowników. Od połowy sierpnia w szkole odbyło się w sumie sześć warsztatów/szkoleń dla całego zespołu. Obejmowały między innymi tematy związane z pracą zespołową, współpracą z rodzicami uczniów, motywowaniem uczniów, oraz wiele innych. Jednym z założeń nadzoru pedagogicznego jest motywowanie nauczycieli do doskonalenia oraz wspieranie w tym choćby poprzez organizowanie szkoleń. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ze szkołą. Pozdrawiamy, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63

hahaha

Podnoszące kompetencje? NIE! za to szkoleń, wykładów przez panią prezes, czy zadawania jako obowiązkowe do przeczytania, książek o psychologii, pracy "zespołowej" - masa- nic co wnosiłoby wartość dodaną do naszej pracy!

Asiula
@hahaha

A Pani Prezes to wykładowca, szkoleniowiec, pedagog, trener czy ktoś w tym rodzaju, skoro książki każe czytać?

Szkoła super jest

Katarzyna

Ostrzegam przed pracą w księgowości dwie księgowe odeszły z dnia na dzień bez uprzedzenia.

Rozczarowana

Szkoła zapowiadała się bardzo dobrze - to co 3 lata temu wydawało się ze jest problemem obecnie jest malutkim problemikiem :( 2 lata temu zaczęła się kolejna fala zmian: właścicielka codziennie w szkole, każda z kolejnych dyrektorek jest jedynie osobą zajmującą to stanowisko, bez mocy decyzyjnej. O wszystkim decyduje p. Właściciel, która od 2 lat nawet siedzi w gabinecie dyrektorki. Infrastruktura przestarzała - nieco inaczej powinna wyglądać szkoła prywatna :( od 2 lat nieustający exodus nauczycieli, dyrektorów i rodziców. Ci ostatni odchodzą całymi klasami :(

wtajemniczony

Szkoła z potencjałem, który systematycznie niszczony jest przez właścicielkę a aktualnie również przez nową dyrektorkę, która na stołku zasiadła od 2 semestru, pojawiając się znikąd. Brak kompetencji ze strony tych pań niszczy zapał i chęci nauczycieli, rodziców i niestety negatywnie odbija sie na dzieciakach. Zdecydowanie nie polecam...

Aaa
@wtajemniczony

Kolejnej Pani dyrektor tez już nie ma, jest następczyni..... ciagle zmiany w szkole na takich stanowiskach powodują ze my rodzice nie mamy poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji i pewności ze nasze dzieci będą prawidłowo nauczane....

@Aaa

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Wszystkie zmiany, które są wprowadzane w naszej szkole w ostatnim czasie mają na celu poprawę jakości nauczania naszych dzieci. Niepokoje rodziców po zmianie na stanowisku Dyrektora Szkoły zostały omówione podczas zorganizowanych spotkań. Obecna pani Dyrektor jest pracownikiem znanym w szkole, cenionym przez nauczycieli, rodziców i uczniów. Rozumiemy, że Pani/Pan mógł nie być obecny na takim spotkaniu także zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Dyrekcją naszej szkoły, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy

Szanowni Państwo, serdecznie witamy wszystkich odwiedzających profil naszej szkoły w serwisie GoWork.pl. Pragniemy wykorzystywać nową płaszczyznę komunikacji, by udzielać Państwu rzetelnych informacji na temat pracy w naszej szkole oraz udzielać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Oferujemy szeroki zakres usług edukacyjnych dopasowanych do wymagań naszych uczniów. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i proponujemy nowoczesne rozwiązania i metody nauczania. Zadowolenie zarówno uczniów, jak i ich rodziców jest dla nas bardzo ważne, dlatego zatrudniamy nauczycieli pełnych zaangażowania, pasji oraz profesjonalistów w swoich dziedzinach. Jednocześnie przypominamy, iż forum nie jest miejscem do propagowania kłamliwych, obraźliwych informacji czy treści łamiących regulamin serwisu. Wszystkie takie wpisy będą usuwane przez administratora. Pozdrawiamy, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej

2020 odeszło 20 nauczycieli

Niekompetentna dyrekcja,(usunięte przez administratora)Huśtawka jej nastrojów i wielka mistyfikacja placówki edukacyjnej =szkoła prywatna 63. Uciekają nauczyciele, uciekają rodzice zabierając dzieci. Ciągle zmiany personelu sporządzającego, brak bezpieczeństwa i ignorowanie potrzeb dzieci. Łamanie prawa wobec nauczycieli, brak jakichkolwiek dodatków. Wiele spraw trafiło do PIP. Pobieranie pieniędzy za dzieci z orzeczeniami i brak PSYCHOLOGA w szkole. To skandal! Wiele spraw trafiło do kuratorium.

Nauczyciel

Przestrzegam wszystkich, których skusić mogą relatywnie duze pieniądze za prace. Warunki nie do wytrzymania, właścicielka o zmiennych nastrojach, od depresji po stany maniakalne jest osoba, z która nie da się pracować. Miejsce porównywalne z przysłowiowym piekłem na ziemi

nauczyciel

Na plus dobre stawki godzinowe; kameralna szkoła z fajną kadrą. Trochę daleko, jeśli ktoś nie mieszka po tamtej stronie miasta.

robo

Duża rotacja. Strach w oczach nauczycieli

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej - Warszawa

• Jak się pracuje w Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej