Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Karol

@Kierowcawawa Przede wszystkim, chciałbym Cię prosić, abyś nie obrażał nikogo na forum, w tym wypadku innych pracowników firmy MB Recycling. Jest to wbrew regulaminowi, z którym powinieneś się zapoznać. Niemniej jednak, co rozumiesz przez stwierdzenie, które napisałeś w ostatnim zdaniu swojej pierwszej wypowiedzi? Są to bardzo gorzkie słowa, które warto byłoby podeprzeć konkretami.

Kordian Zauski

MB RECYCLING to jedna wielka kompromitacja. Kierowników więcej niż psów, a jeden głupszy od drugiego. Największym nieudacznikiem jest NIJAKI Karol K.! Oszust i cwaniak z kompetencjami babci klozetowej. Nic od niego nie zależy, jest jedynie przedłużeniem kciuka Jakuba B. Na oddziałach (usunięte przez administratora) bo osób decyzyjnych jest więcej niż wykonujących. Na sortowniach nie chcą już pracować ani więźniowie, ani Ukraińcy. Pracownicy co miesiąc prowadzą walkę o terminowe wypłaty, albo zaległe należności typu, fv za paliwo albo warsztaty, bo flota to szprot, którym strach na drogę wyjeżdżać. Można było by się wiele rozpisywać np.na temat poszanowania pracownika, jego pracy i organizacji pracy, ale ludzie z kadry są tak przesiąknięci bylejakościa, że zostawię to pod osąd tych, którzy przez chwilę zobaczyli i posmakowali tego kieleckiego syfu. Kto chce mieć spokojną głowę, bez ciągłego i meczącego kontaktu z idiotami najwyższego sortu, odradzam współpracę z nimi.

@Kordian Zauski

W 100% się z Tobą zgadzam. Można by się rozpisywać na temat porażki jaką jest ta "firma", ale naprawdę szkoda już słów by opisać FATALNE warunki pracy jakie tam panują dosłownie na każdym polu. Ja mówię o słynnym oddziale w Piekoszowie. Niestety, tak to jednak jest, gdy ignoruje się wszystkie te złe szmery, które do mnie dochodziły przed podjęciem pracy. Wszelkie złe komentarze, opinie, ostrzeżenia kierowców, których zastępowałem brałem z przymrużeniem oka i niedowierzaniem. Dostałem nauczkę i mam nadzieję, że nikogo to już nigdy nie spotka, bo to są naprawdę źli ludzie.

@Kierowcawawa

Odnośnie Pana K.K. może to i fakt.. Bardzo miły, niby zawsze życzliwy, ale tak naprawdę NIGDY nie wywiązywał się z tego co mówił. Nie mówiąc już o J.B. ten to zwykły (usunięte przez administratora) prostak a jednocześnie marionetka. Regularne pretensje, zarzuty i wyzwiska przez telefon.

Karol

@Kordian Zauski Rozumiem, że praca w firmie MB Recycling nie należy do Twoich najmilszych wspomnień, jednak pamiętaj, żeby na forum przestrzegać regulaminu i wypowiadać się w sposób kulturalny. Jak długo byłeś tam zatrudniony? Naprawdę nie znajdziesz jakichś plusów pracy tam?

Karol

@Kadet Super, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji na temat pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami - jestem pewny, że inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni. Jednocześnie cieszę się, że praca tam nie rozczarowała Cię. Prowadzą teraz rekrutację? Trudno jest się załapać?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Координатор з працевлаштування іноземних працівників - Koordynator ds. zatrudniania pracowników zagranicznych?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Karol

@Kierowcawawa Serdecznie Ci dziękuję za opinię na temat specyfiki pracy w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling. Jestem przekonana, że okaże się ona przydatna dla osób, które chciały tam aplikować. Pamiętaj jednak, iż na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Jak długo tam pracowałaś? @Tymon Co masz przez to na myśli? Pracowałeś albo pracujesz w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling?

Tymon

Idealnych firm nie ma tak jak i nie ma idealnych pracowników!!

Kierowcawawa

Najgorsza pułapka w jaką można wpaść. Ciągłe oszczerstwa, kłamstwa, nieporozumienia, wylewanie swoich frustracji na kierowcach, zaległości w wypłatach - permanentne bardzo długie opóźnienia, fatalna organizacja, fatalne warunki pracy, zwlekanie z umową. Jedyne plusy, to miła Eliza z logistyki i Karol, mega miły gość, ale niestety podwładny Jakuba B., który narzuca mu co ma robić. Człowiek bez skrupułów, ale karma do niego wróci prędzej czy później. Zdecydowanie odradzam, chyba, że lubicie pracę w ciągłym stresie w fatalnej atmosferze, gdzie robią z ciebie kozła ofiarnego.

Benek

Zawsze można zmienić pracę. Tylko czy będzie lepsza? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Lew

Najgorsza firma jaką znam. Nie wyplacają pieniedzy, najwieksi oszusci. Milion kierownikow, a kazdy gorszy od drugiego. Pozatym w firmie panuje (usunięte przez administratora) i nic wiecej. Nie polecam :-)

Robert

Totalna porażka. Nie szanują nikogo. Nie płacą w terminie. Oszukują fiskusa. Wypłaty "pod stołem".

uprzejmy

Zgadzam się ze wszystkimi.... ogólnie jeden wielki syf. Niby wielka, prężnie rozwijającą się firma a w środku jeden wielki haos. Traktuja pracowników gorzej niż psy. Na dzień dobry super warunki,kasa też ok.... a potem? Nadchodzi rzeczywistość.... żeby dostać pieniądze które należą sie pracownikowi jak psu miska, trzeba codziennie dzwonić do jaśnie Pani kadrowej, która i tak skwituje rozmowę mówiąc "nie wiem, jak będą to będą " ?????????? Porażka.... a zwalnianie pracowników z dnia na dzień????? Czemu nie? :) z resztą. ... Pan wielki PREZES sam powiedział że on nie szanuje pracowników. ... więc odpowiedź sama się nasuwa. Kadra "pomocników " zarządu.... cóż, serdecznie pozdrawiam Panią Patrycje S. ( wyżej s** niż d**e ma ). Nie polecam !!!

jak ktos ma cos w glowie to niech sie tam nie wybiera ukraincy maja tam wieksze przywileje niz polacy

Byly_pracownik

Nie polecam, pracowalem tam kilka miesięcy. Nie majac grupy inwalidzkiej nie ma szans na umowę o pracę, umowa na zlecenie to też jeden wielki przekręt, na umowie inna kwota pieniędzy na rękę inna. Ogolnie praca w niekorzystnych warunkach ale to nie jest największy minus. Najwieksze minusy to stawka (7zł, ukraincy za tą sama prace mają 9zł); termin wypłaty, niby do 10-tego każdego miesiąca, jednak kasa jest w terminie 17-20; brak odzieży ochronnej, dostajesz tylko najtańsze rekawiczki i najtańsza kamizelkę. Nie polecam, cieszę się, że stamtąd odszedłem, naprawdę odżyłem po odejściu.

admin

zalęgają z wypłatą za usługę transportową nie odbieraj telefonów na początku miałem dobre zdanie o tej firmie a teraz coraz gorsze ale czekam może chwilowy kryzyz

Admin

Witam pracowałem w tej firmie i powiem ze to totalna poraszka nie wyplacaja wynagrodzenia na czas totalny bałagan w firmie a pan prezes ma (usunięte przez administratora) na pracownikow powiem ze ten (usunięte przez administratora) powinni zamknac !!!!

admin

Pracowałeś w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach - Piekoszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 4 A lok. 15
    25-368 Piekoszów