Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Nie polecam pracy w tej firmie na hali taki kórz ze nie ma czym oddychać i pieniadze i przerazajacy bardzo głosno na hali atrakcyjne pieniądze w takim (usunięte przez administratora) wedłuch nich to 2300 na reke szkoda czasu by sie tam zatrudniać

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

MB

Wszyscy pracownicy są bardzo źle traktowani.

Xd
@MB

Zara ty będziesz

Kierowca

Witam, aplikuje na kierowcę C+E, chciałem zapytać jak sytuacja w firmie, jakie zarobki, jaka praca, jak kierownictwo?

Jack
@Kierowca

Szkoda gadac! Wielcy kierownicy bez kompetencji. Nie polecam1!!!

Rocky

Witam. Zamierzam właśnie startować tam na kierowcę. Może ktoś wypowiedzieć się jak to faktycznie wyglada? Obiecują codzienne powroty do domu i stałe trasy gdzie powinienem się wyrobić w dniówce, No ale jeszcze załadunki itp No trochę pewnie tam schodzi a my mamy określony czas pracy.

@Rocky

Co tu gadać....dno..(usunięte przez administratora)

@Kierowca

Zdecydowanie warto rozmawiać na tematy związane z pracę, jednak dobrze jest to robić w sposób merytoryczny i rzetelny, aby każdy mógł dobrze wszystko zrozumieć. Co chcesz nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jakie miejsce wyznacza adres, który podałeś i w jakim celu nam go udostępniasz? Zachęcam do rozwinięcia komentarza.

Rocky
@Kierowca

Ale co konkretnego masz na myśli ? Opowiedz nam więcej szczegółów a nie tak ogólnikowo...

Mlody
@Rocky

Nie polecam kolego. Niedawno zakończyłem współpracę, z wypłatami lecą w kulki delikatnie mówiąc. Samochodami nikt się nie interesuje dopóki nie rozleci im się na trasie, a wtedy szukają winnych w pracownikach. Zgłaszasz usterkę oni coś tam gadają, że to już będzie robione i przez rok czasu nic, a jak samochód się rozleci na trasie to szukają winnego i chcą mu kary finansowe dawać. (usunięte przez administratora) tylko gadają i nic nie robią.

@Mlody

A jakie konkretnie miałeś problemy z wypłatą za pracę w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Mam nadzieję, że ostatecznie udało się to rozwiązać. Interesuje mnie, na jaką umowę można tam liczyć, odpisz jeśli możesz.

Klient
@Mlody

No z klientami niestety podobnie, trzeba się prosić o kasę za towar, który wysłałeś. I do tego jeszcze reklamację Ci walną, że niby słaba jakość.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Координатор з працевлаштування іноземних працівників - Koordynator ds. zatrudniania pracowników zagranicznych?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
HDD

Ja się tylko chciałem zapytać po co w firmie zajmującej się m.in. recyklingiem dysków twardych potrzebny jest specjalista od ich rozkodowywania i potencjalnego wydobywania danych?

K -2

Franek lekarz Cię oszukuje.Lepiej go zmień.

Maria

@K -2 Zaciekawiła mnie Twoja opinia. Czy swoją ocenę MB Recycling możesz podeprzeć jakimiś konkretnymi przykładami? Na jaką umowę zatrudnia ta firma?

Franek

Działalność bardzo potrzebna dla nas wszystkich. Firma ma opinię dobrego pracodawcy, ja polecam!

Krime

(usunięte przez administratora)brud , brak szacunku dla pracownika. Niestety ale nie polecam

Dawid Chorzów

Na wstępie. Czy moderator tej strony dostaje w łapę, za promowanie na siłę tego SHITU z Kielc??? A teraz... Kiedyś pracowałem jako kierowca w Chorzowie. To był NAJGORSZY miesiąc w moim życiu! Brak organizacji pracy, brak pieniędzy na paliwo, brak pieniędzy na serwisy, brak myślenia osób decyzyjnych, BRAK WSZYSTKIEGO!!! Pracował z nami taki gość, Darek. On ogarniał wszystko!!! Niestety musiał się wstydzić i tłumaczyć przede mną i klientami debilne posunięcia ludzi z Kielc, niestety facet zachorował i go zwolnili.. :( Co do osób decyzyjnych. Największym durniem był i chyba jest Karol K.!!! Oszust, cwaniak i totalny bałwan! Słyszałem historię, gdzie pożyczał pieniądze od kierowców i nigdy nie oddawał. To tego wyśmienitego grona można dopisać trochę mniejszego głupka, czyli Kubę B. oraz największą wazelinę w firmie Tomasza O. Nie polecam nikomu tej roboty, za żadne pieniądze świata. Praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia i niestety dla spokojnej głowy. Jedyna osoba która tam uczciwie pracowała, była kompetentna i dbała o kierowców to p.Darek. Reszta to karierowicze, nadający się co najwyżej na kasę do Biedronki. Karol K. oby cię całe życie traktowano, jak ty innych...

Maria

Na forum każdy użytkownik ma możliwość zachowania anonimowości. Nie do końca zatem możemy mieć pewność, że dana osoba jest tą, którą mamy na myśli. Czy Ty pracujesz obecnie w Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami MB Recycling? Może zechcesz nam coś powiedzieć na temat atmosfery panującej w firmie - zachęcam.

Dariusz

... a co tam można było wynieść za towar... stare, używane pralki i lodówki... no chyba, że się pracowało przy naprawie starych rzeczy... jak ojciec właściciela ... a Darek ... pamiętam go... człowiek z ogromnym doświadczeniem ... on naprawdę się starał i chciał zorganizować ten straszny bałagan, który tam panował ... wspierał i tworzył zespół, który uderzony odszedł razem z nim, gdyż zabrano im nadzieję na poprawę sytuacji ... Dariusz pewnie pracuje dla kogoś normalnego i świetnie sobie radzi ... pozdrawiam

Mick
@Dawid Chorzów

Darek nie wypisuj bzdur. To my odeszliśmy przed tobą bo warunki w firmie są okropne. Ty siedziałeś do końca bo liczyłeś że za kapowanie dostaniesz jakąś nagrodę. Ale jak ze wszystkim w tej firmie skończyło się na obietnicach. W firmie jest niewiele pozytywów. Nie ma ubrań roboczych, rękawic, butów - a pracujesz ze śmieciami! W Chorzowie nie ma nawet się gdzie przebrać nie mówiąc już o umyciu po robocie. Olbrzymie oczekiwania ale brak pieniędzy. Np. firma oczekuje że za autostrady kierowcy będą płacić ze swojej pensji. Bałagan ze zleceniami. Robisz trasę 250 km a na miejscu okazuje się że towar do odbioru nie ma - bo odebrał go 2 dni wcześniej inny kierowca.

@Maria

Ja się przedstawiłem z imienia i nazwiska pracowałem tam dwa lata....dla mnie totalne dno...najgorszemu wrogowi nie polecę tam pracy

Horacy

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają maruderzy, ja nie narzekam jest mi tu dobrze!

@Horacy

Będę modlił się za ciebie...

@Horacy

Horacy widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Może podzielisz się z nami co wpływa na Twoją pozytywną opinie o miejscu pracy. Na jakie benefity może liczyć potencjalny kandydat?

@Horacy

Napisz może co tam jest takiego dobrego....jestem bardzo ciekawy..

Transit fm

Popieram jestem kierowca i niedlugo tez odchodze niech pracuje z dziecmi (usunięte przez administratora) bardzo dobry kierowca mimo ze jezdzil busem to i na wozku widlowym i malo tego poswiecal duzo swojego czasu naprawiajac cos w autach byl jaki byl stanowczy ale nigdy nie zawalil pilnowal roboty

Bolek

Widać że na tym forum wypowiadają się sami spece i znawcy co nawet nie wiedzą co to jest łopata i do czego służy !!!. Pracowałem w tej firmie dość długo jako kierowca w jednym z oddziałów w Polsce.Jakoś mi się NIE zdarzyło abym na wypłatę czekał dłużej niż dwa dni . Ubrania robocze raz na jakiś dawali,rękawiczki także,ale wiadomo jak ktoś ubrań nie szanował i targał je co tydzień to jego strata.A poza tym jak ktoś chce jakoś wyglądać w robocie to sobie kupi,a jak ci żal kasy bo nie starczy na picie to pracuj w sandałkach i dziurawych skarpetach - jak cię widzą tak cię piszą !!. Co do paliwa to były karty paliwowe i może dwa,trzy razy się zdarzyło że był limit wyczerpany i na paliwo musiał dać kierownik,no ale to normalka jak była daleka trasa parę razy w miesiącu to przecież poszło tego paliwa.Co do pracowników w moim oddziale to byli normalni jak i krętacy i cwaniaki. Jeden z drugim umiał uszanować robotę jak i samochody a pozostali to byle tylko wsiąść trzasnąć drzwiami i jechać.Po miesiącu te samochody wyglądały jakby miały po 20 lat i pracowały na jakiś budowach Auta poobijane,burty porozrywane ,porysowane,itp.A żeby umyć samochód to już można było zapomnieć !!!. Te samochody w moim oddziale to myjni nigdy nie widziały. Ja sobie raz na tydzień jechałem na myjnię,płaciłem ze swojej kieszeni i nie robiłem z tego żadnej afery,a jeżdziłem czystym autem.No ale jak ktoś lubi jezdzić brudasem to jego sprawa.Tak więc jak ktoś wie co to jest robota i umie sobie ją jakoś zorganizować to będzie robić,a nie na wszystko narzekać. Każdy by chciał przyjść do roboty na dwie godziny,kawę wypić i iść do domu. A jak się z wypłatą spużnią jeden dzień to już wielka afera i płacz bo nie ma kasy !!!!. Brak słów na takich cieci !!!. Słyszałem że oddział w Chorzowie się rozwalił,chłopaków wywalili i robi tam jakaś firma zewnętrzna.Nie wiem co tam było ale chodzą pogłoski że to przez ich kierownika bo coś tam chłopaków kiwał na kasie.A teraz chłopaki przez takiego stracili robotę.Tak więc robota jak robota,było nie raz ciężko no ale się robiło.Jak ktoś chce u nich pracować to śmiało polecam tą robotę.

@Bolek

Ale bzdury wypisujesz.....a jeśli chodzi o odział Chorzów to nie pisz jak nie wiesz ( bo ja słyszałem ) ......ja wiem jak było z odziałem Chorzów bo jestem na bierząco.....chłopaki pracowali sumiennie pracowali na dwie zmiany zwozili bardzo duszo towaru....tak samo narzekali że wypłaty nigdy nie były na czas brakował kasy na paliwo na rękawiczki....syf jaki był tak jak ja tam pracowałem......mieli trzy naczepy a i tak Piekoszów nie był w stanie wywozić na bierząco.....dużo towaru z rzucali na plac a później na naczepy jak były puste daremna podwójna robota....zwolnili ich bo Pan BH miał wizje żeby zwolnić wszystkich pracowników i żeby pracowała firma zewnętrzna a on ma spokój ze wszystkim....na dzień dzisiejszy wygląda to tak że są dwie naczepy i jeździ jakiś bus czyli firma zewnętrza......ale przed placem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brama rozwalona ledwo się trzyma kontener przed bramą stoi otwarty wysypują się te śmieci ludzie którzy przyjeżdżają tu na plac żeby zostawić elektro śmieci nie wiedzą gdzie maja to zostawić bo na placu nie ma nikogo wiec wyżucają przed bramą a ludzie chodzą wybierają co komu potrzebne to sobie biorą.....w końcu jest firma zewnętrzna i wcale się nie dziwie że nikt tego nie sprząta bo oni mają płacone za to co przywiozą a nie za sprzątanie i wcale się nie dziwie.....i tak to wygląda w Chorzowie i naprawdę nie pisz jak nie wiesz bo ktoś ci powiedział bo gdzieś usłyszałeś bo coś tam....kolejny raz zapraszam do Chorzowa i sprawdzenie czy kłamie...i przedstawiłem się z imię i nazwiska bo nie mam nic do ukrycia

Robert Knop

Witam Wszystkich Zainteresowanych.... Przedstawiłem się z imienia i nazwiska bo nie mam nic do ukrycia....pracowałem w tej firmie prawie dwa lata ( 2013 - 2015 ) jako kierowca oddział Chorzów....ktoś chce coś wiedzieć proszę pytać....odpowiem bardzo chętnie na wszystkie pytania...jeżeli chodzi o mnie o moją opinie na temat tej firmy....co mogę powiedzieć..?.....w tym okresie porażka na całej lini...na dzień dzisiejszy z tego co wiem....(usunięte przez administratora)nie urywa...Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji....

Kadet

Poszedłem do pracy,mimo całej tej otoczki hejtów w internecie...pensja wypłacona, współpracownicy mili...jeżeli macie żale to sprecyzujcie chociaż którego zakładu się tyczą... Piekoszów czy Micigozd?

@Kadet

Nie bierz już tych dopalaczy...

Kadet
@Kierowca

Kolego...nigdy ich nie brałem, chyba w przeciwieństwie do Ciebie...tym bardziej pozdrawiam

@Kadet

Możesz zdradzić na jakim stanowisku pracujesz

@Kierowca

Proszę, byśmy skupili się na rozmowie na temat warunków pracy w MB Recycling. Zapewne dla wielu użytkowników informacja, na jakim stanowisku pracuje @Kadet jest bardzo istotna. Niektórzy chcieliby podjąć pracę w tym miejscu, a warunki pracy, jakie opisał użytkownik wydają się być dla niego satysfakcjonujące. Podzielcie się z nami informacjami na temat pracy w MB Recycling. Czekamy na Wasze komentarze.

Patryk

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Patryk

Oni zawsze potrzebują pracowników....ale nigdy w życiu tam nie idż

Kierowca

Witam...ta firma to totalne dno...pracowałem tam 2 lata...Panowie którzy doradzają Panu Wielkiemu Szefowi - B.H. to typowi karierowicze zrobią wszystko żeby dobrze wejść w dupe nie liczą się z pracownikami dla nich to każdy złodziej i oszust...nikomu nie polecam tej mordowni....pracowali tam naprawdę porządni ludzie ale karierowicze zrobili wszystko żeby ich wywalić albo sami się zwolnili....najgorsza firma jaką znam.Pozdrowienia dla Mariana , Tomka , Kamila. Ps. Życzę dużo wazeliny żebyście się nie zatarli.

ABC
@Kierowca

Rozwiń proszę temat. Karierowicze i włazid... są wszędzie. Tak na prawdę liczy się to jakie jest najwyższe szefostwo.....

monika
@Kierowca

jak kierowca moze wypowiadac sie i miec pretensje do osob z biura...pewniak, ze to pisal ktos z pracownikow biurowych...nie rozumiem, jak po latach pracy mozna pisac takie opinie ...skoro nie podobało sie, to po co tak długo pracowac??

@monika

srak....rusz (usunięte przez administratora) i zobacz jaki (usunięte przez administratora) robicie na odziałacb.....zapraszam....Chorzów janasa 15.

Michał Anioł
@Kierowca

A co tam ciekawego w Chorzowie? Macie jeszcze plac żeby się odwrócić? Przejeżdżałem tam ostatnio, takiego syfu na placu, nie było w całej historii tej firmy.

Michał Anioł

Tymon

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę. Może trzeba zmienić i będzie spokojniej

Karol

Według informacji na stronie firmy MB Recycling, to szukają oni pracowników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj - http://www.mbrecycling.pl/praca-i-kariera-2/ Chciałbym w związku z tym spytać, o to na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowy pracownik? Czy ktoś mógłby tę kwestię przybliżyć? Zachęcam każdego do wypowiedzi.

Jasnowidz

Dziękuje za ostrzeżenie a już miałem dzwonić i umówić się na rozmowę. A panom prezesom gratuluje niedługo nikt do was nie zadzwoni !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach - Piekoszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 4 A lok. 15
    25-368 Piekoszów