Opinie o DOLFI 1920 SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DOLFI 1920 SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DOLFI 1920 SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOLFI 1920 SP. Z O.O. w Warszawa

kasia

tam nie ma awansu, zapomnij. Liczy się tylko kasa, ile wyrobisz. Telefony wciąż w kolejce i ciągle to samo i to samo na okrągło. Ja wymiękłam. Znalazłam pracę płatną o prawie pół razy więcej. Dają ci trzy tysiące i wmawiają ci, że to dużo. Każdy po pół roku szuka czegoś innego, bo pensji nie podnoszą, a jeśli już to symbolicznie, choć firma zarabia miliony. Pracodawca za to funduje ci tzw feedbacki (usunięte przez administratora)Cieszę się, że (usunięte przez administratora) za mną. Szkoda, że mała firma udaje corpo.

również były pracownik

nie polecam pracy w dolfi1920. beznajdziejna praca z marne pieniądze(usunięte przez administratora).

el

bardzo nieprzyjemne doświadczenie, nie polecam pracy w firmie dolfi, kierownik P. nie nadaje się na swoje stanowisko, kierownik nie dotrzymuje obietnic...

witam ja mam bardzo złe doświadczenia a firmą DOLFI 1920, w sprawie reklamcji walizki. Walizka plastikowa, z 4 obrotowymi kółkami została przez firmę zakwalifikowana do kasacji o uwaga otrzymałam talon na 200 zł abym odkupiła sobie nową walizkę. To jest jawne oszukiwanie klienta, za 200 zł to na pewno kupię ale kosmetyczkę a nie damską walizkę. Nie polecam nikomu reklamacji i usług firmy DOLFI

Czy kandydat na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w języku holenderskim (Contact Center) w firmie DOLFI 1920 SP. Z O.O. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie DOLFI 1920 SP. Z O.O., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

szukajacy pracy
@admin

Mam pytanie do kogos kto pracowal w tej firmie a wlasciwie to na stanowisku magazynier kompletacja ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOLFI 1920 SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOLFI 1920 SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DOLFI 1920 SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOLFI 1920 SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DOLFI 1920 SP. Z O.O.