Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Haha - i przeszkadzają Wam starsze osoby? Starsza osoba (w. 40 - 50 lat) jest dużo bardziej wartościowym pracownikiem niż młodzik, który nic nie wie o pracy, nie ma doświadczenia, ma wyłącznie roszczeniowe podejście do życia - szkoda czasu na droczenie się z takimi osobami. A na tym forum ich nie brakuje ;]

siema

TO idźcie prawniczki studenciaki popracować w Biedronce skoro lepiej płacą. Nie dosyć, ze nic nie wiecie o obsłudze klienta to jeszcze krytykujecie pracę u potencjalnego pracodawcy. Przecież pisząc o jednej kancelarii wypowiadacie się o całym środowisku bo wszędzie jest bardzo podobnie. Ja pracuję w konkurencji i wcale nie jest lepiej. Trochę pokory ludzie. Najpierw się czegoś nauczcie, zdobądźcie doświadczenia a potem będziecie zarabiać duże pieniądze.

Johny

A mnie pracuje się tam dobrze. Odnosząc się do opinii poniżej skoro prawnicy uważają, że mogą więcej zarobić na kasie w Biedronce to niech idą pracować w Biedronce, a nie w kancelarii prawnej. Żeby zarabiać duże pieniądze najpierw trzeba sobie na nie zasłużyć, a co taki nieopierzony absolwent prawa moze wiedzieć o praktyce i obsłudze klienta. Przecież obsługa nie ogranicza się tylko do znajomości przepisów, ale także rozwoju cech charakteru, wiedzy z zakresu marketingu, budowy relacji z klientem, negocjacji, czy choćby rozwoju asertywności. Studenciakom się w głowie poprzewracało. Jeżeli praca przy komputerze, przy biurku, przy obsłudze klientów Wam nie odpowiada to popracujcie sobie na zimnym magazynie, gdzie zarobicie więcej .... na leki, grube ubrania, i siłownię co byście mieli jak tachać te kilogramy.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)