CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie CT-CARD SP. Z O.O.?

CT-CARD

Umowa o pracę : pierwsza na okres próbny 3 m-sce kolejne 3 umowy na czas określony (łącznie na 33 miesiące) po tym okresie umowa na czas nieokreślony

Marek77
@CT-CARD

To rzadkość w handlowych firmach. W większości wszystko na własnej działalności. To znaczy ,że są jeszcze normalni pracodawcy.

Bla
@Marek77

Nie wiem gdzie roboty szukałes... Właśnie że rzadko kiedy spotkac się można z sytuacja kiedy nie ma umowy o pracę tylko działalność.

Mikołaj
@Bla

Zdarzają się sytuację, że po przepracowaniu 3-miesięcznego okresu próbnego firma podejmuje decyzję o nieprzedłużaniu umowy z osobą będącą na okresie próbnym?

@Mikołaj

Okres próbny jest zbyt krótkim okresem, żeby ocenić potencjał Pracownika i czy jest w stanie realizować określone założenia firmy. W związku z powyższym podpisujemy kolejną umowę na czas określony i tutaj okres jest różny; 6,12 m-scy. Natomiast 3 m-sce to jest odpowiedni czas, żeby pracownik mógł stwierdzić, czy odpowiada mu atmosfera, struktura, klienci, zakres i oczekiwania Pracodawcy. Nie przypominamy sobie sytuacji na przestrzeni tylu lat, żeby po okresie próbnym nie kontynuować współpracy dalej.

Mariusz Klient

Polecam firmę. Współpracuję od ponad 10 lat. Szacun za wytrwałość w odpowiadaniu sfrustrowanym byłym pracownikom. Jestem przedsiębiorcą. "gowork" to choroba.

Martyna Celebańska Brand Manag

Żeby się dowiedzieć jak jest w firmie trzeba w niej popracować, jak komuś źle to biadoli na całe gardło, ale jak popija firmową kawę z mlekiem, które odrasta w lodówce i jakoś zawsze jest to się wydaje, że tak musi być. A to tylko drobny przykład, wiele lat pracowałam w mniejszych lub większych korporacjach i nigdy nikt tak o mnie nie dbał jak w tej firmie. Oczywiście, że wymaga bo to firma a nie działalność charytatywna, taki model mamy zarabiać. Jednakże w tej firmie nigdy nie zdarzyło się, że kiedy powiedziałam, że potrzebuję pomocy nie byłam zostawiona sama z problemem i z hasłem: radź sobie. Nigdy nie miałam takiego wsparcia od szefa jak tu. A nie było idealnie, były wpadki i potknięcia. Chętnie wymagamy od innych a nie od siebie, zamiast siebie tłumaczyć warto uczciwie popatrzeć czy naprawdę daję z siebie tyle ile wymagam/oczekuję od innych? M

@Martyna Celebańska Brand Manag

Czy Pani jest pracownikiem? Składałem dwa razy CV. Niestety otrzymałem odpowiedź odmowną. Znam firmę i od wielu lat obserwuję jak się rozwijają. Pośrednio mamy dużo wspólnego. Docieramy do tych samych klientów, tylko z różnym asortymentem. Nie chcę zarzucać P. Krzysztofa mailami. Jednak chciałbym przedstawić się osobiście. Rzadko CV oddaje wartość człowieka. Jestem zwolennikiem rozmowy. Proszę o umożliwienie spotkania i zaprezentowania mojej osoby na stanowisko handlowca. Moje doświadczenie i wiedza na pewno ułatwią osiągnięcie stawianych celów.

Martyna Celebańska Brand Manag

Panie Marku, jestem pracownikiem od trzech lat, co do rekrutacji nie wypowiadam się bo nie jest to moja działka, jak wpisałam jestem Brand Managerem i nie zajmuję się rekrutacją. Jak napisałam to bardzo dobre miejsce, więc trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie, M

Baju baju
@Martyna Celebańska Brand Manag

"....nikt tak o mnie nigdy nie dbał...,." Mój Boże gdzie Pani wcześniej pracowała. Jeżeli swieze mleczko to szczyt dbałości....:) A brak Multisport i, luxmedu, paczek na święta, nawet zednego nędznego bonu pod choinkę. Nawet jakiegoś grupowego ubezpieczenia.... Grunt to że Pani czuje się doceniana. To najważniejsze.

@Baju baju

Baju Baju - kurczę jak bardzo trafny Nick ... karty Multisport były i firma sama się wycofała ze współpracy z nami z uwagi na zbyt dużą frekwencję.... tak mamy w firmie ludzi kochających sport , mamy też karty Enel -Med dla chętnych i ubezpieczenie grupowe . Coś jeszcze ???? A ... marnych bonów na Święta nie dajemy bo to wstyd .

Histeryk
@Baju baju

No nie wierzę a jednak naprawdę istnieją tacy ludzie, którzy nie potrafią nawet zrozumieć przesłania wpisu. Świeże mleczko nie istnieje to przenośnia Baju baju . Boże jaki wstyd

Ewa_Jelenie_Góra

Nie jestem zainteresowana pracą w tej firmie, ale mój syn otrzymał etat. Jak pan zaleca, przeczytałam zarówno pozytywne i negatywne wpisy. Chciałam wyrazić swoją opinię. P. Krzysztofie, nie wolno pozwolić żeby osoby bez honoru, anonimowo oczerniały kogokolwiek. Przegrani "dżentelmeni" nie mający nic do powiedzenia, znaleźli miejsce do wypluwania swoich frustracji. Gratuluję cierpliwości. Ludzie od zawsze zazdrościli i zawsze byli zawistni. z wyrazami szacunki Ewa

@CT-CARD

Baju baju, bardzo Panu/Pani współczuję, bo jeśli ktoś skupia się na brakach to wszędzie je widzi i ich ma najwięcej w swoim życiu. Nigdy jednak nie wini za to siebie, bo to wymagałoby odwagi i wzięcia odpowiedzialności... No cóż ton wypowiedzi wskazuje dlaczego nie jest Pan/Pani brany/a na poważnie przez poważnych/ dorosłych ludzi.

CT-CARD

Baju Baju proszę czytać nasze wpisy ze zrozumieniem a unikniemy nieporozumień Cyt” .. karty Multisport były i firma sama się wycofała ze współpracy z nami z uwagi na zbyt dużą frekwencję....„ to nie nasza firma wycofała się z kart ,tylko Benefit wypowiedział nam umowę, ponieważ byliśmy niedochodowi ,zbyt często z nich korzystaliśmy.Wszystko jasne ? czy jeszcze jakieś szczegóły potrzebne ? Jeśli tak ,podam kontakt do naszego pracownika , który uczestniczył w tym programie i chętnie się podzieli informacjami.

Grzegorz M.

Dlaczego zastanawiająca jest aktywność Krzysztofa S.? przecież to właściciel firmy , który pracuje na swoją pozycję od ponad 26 lat. Ja w zupełności to rozumiem i podziwiam. Panie Krzysztofie każdy kto czyta te wpisy bez problemu oddziela ziarno od plew. Powodzenia

Koleś, zaśmiecasz. Nic nie wnosisz. Daruj sobie.

Martyna Celebańska Brand Manag

mimo iż ktoś już za mnie napisał, że kawa i mleko jest tylko przenośnią, Pan cały czas to szarpie jak wściekły pies pluszaka. I tak mniej-więcej Pana widzę, jako złośnika i frustrata dla którego szklanka zawsze w połowie będzie pusta a to, że w połowie jest pena nigdy nie będzie się liczyło. i nigdy nie ucieszy się piękną, złotą jesienią bo w Tajlandii jest upał i błękitne morze... Jak już pisałam nigdy nie będzie Pan szczęśliwy bo nigdy nie patrzy Pan na piękno i to co już jest i co osiągnął tylko wszędzie szuka Pan brudu i braków, i to właśnie będzie w Pana życiu. Bardzo współczuję.

Baju baju
@Martyna Celebańska Brand Manag

Ale hejt.... No proszę. O moje szczęście to się proszę nie martwić. Jeżeli się pisze że firma tak o Panią dba to warto było by napisać parę slow o tym. Myślę że ubiegający się o pracę chętnie by się o tym dowiedzieli. Ale pewnie nie ma o czym pisać więc woli Pani mnie atakować nie wiadomo z co??? Czy pisanie na forum to jest teraz jedno z zadań ewaluacyjnych ? Pozdrawiam i mniej złości życzę a więcej radości z życia!!! Warto odnosić się do wpisow merytorycznie a nie emocjonalnie. Ja nie wytykam braków tylko próbuje dowiedzieć się jaka jest przewaga pracy w tej firmie nad innymi. To wszystko. A pani takie elaboraty wypisuje .

Piotr_Kazan76@gmail.com

Czy przewidujecie nabór pracowników na Mazowszu?. Mam doświadczenie w chemii Technicznej i znam topografię Mazowsza. Jestem zainteresowany pracą. Dużo dobrego słyszałem o firmie Ct-card. Proszę o kontakt.

@Piotr_Kazan76@gmail.com

Sz.P. Piotrze Nie przewiduję w najbliższym czasie naboru nowych pracowników do działu Handlowego. Ale, pojemność rynku jest determinowana między innymi przez popyt. Dlatego zmieniamy się, dostosowujemy i biegniemy na przód. Pozwolę sobie na kontakt mailowy. Tworzenie wizji na bazie potencjału konkretnych ludzi, którym się chce, jest zawsze wymierne. Pozdrawiam Krzysztof Salwin

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

Michał Siatkarz

Chciałem podziękować za szansę i miłe przyjęcie.

Witold
@Michał Siatkarz

Wiesz może, czy firma CT-CARD daje możliwości zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym zweryfikować, czy są szansę na przyjęcie.

@Witold

P. Michale, kandydaci, którym brak doświadczenia, powinni sobie uświadomić, co stanowi ich atut. Następny krok to przekonać o tym pracodawcę. Przede wszystkim kandydaci bez doświadczenia, z reguły są pełni entuzjazmu. Chętnie się uczą, są pełni zaangażowania, energii i nowych pomysłów. Warto zatrudniać świeże umysły, ponieważ jako nowe osoby w firmie mogą wiele rzeczy zobaczyć w inny sposób, a tym samym podrzucić innowacyjne pomysły, zaproponować unikalne rozwiązania, na przykład odnośnie tego, jak zorganizować pracę, które zasiedziałym pracownikom nie przyszłyby do głowy. Dodatkowo ich entuzjazm i zaangażowanie mogą być zaraźliwe, co może mieć jedynie pozytywny wpływ na resztę zespołu. Takie osoby mnie inspirują. Naszą firmę definiuje lista wewnętrznych regulaminów i procedur określających organizację pracy oraz standardy pracy. W nawiązaniu do tych określonych praktyk należy pamiętać, że łatwiej jest osobę, która dotąd nie pracowała według żadnych standardów, nauczyć tych obowiązujących w naszej firmie, niż odzwyczaić tę, która dłuższy czas była nauczona stylu pracy, sprzeczny z u nas obowiązującym lub, co gorsza, poniżej jego standardów. Niedoświadczeni pracownicy są również świadomi, że ich praca, przynajmniej początkowo, będzie na bieżąco monitorowana i oceniana. Dlatego też zazwyczaj chętnie i bez pretensji słuchają wszelkich uwag na temat błędów i natychmiast wdrażają proces zmian. Podsumowując, zatrudniam zarówno osoby z praktyką jak i bez doświadczenia. Pozdrawiam Krzysztof Salwin

Marcin_O
@k.salwin@ct-card.pl

mądrze i na temat.

@Witold

Tak. Dużo jest zatrudnianych ludzi bez doświadczenia w tej branży.

@Nowy

... nie z wiekiem, lecz z wiedzą.

Falubaz Zielona Góra

Cześć, chcę kandydować na handlowca w tej firmie, jak się przygotować do spotkania, może ktoś doradzi. Czy trzeba znać produkty? maja ich bardzo dużo. dajcie znać, może ktoś już był na rozmowie z DolnegoŚląska

@Falubaz Zielona Góra

Cześć, spotkanie rekrutacyjne jest inne niż do tej pory brałem udział. Bezstresowe, rozmowa skupiona głównie na kandydacie, jego oczekiwaniach, motywacji. Napewno trzeba orientować się czym firma się zajmuje, nikt mnie nie pytał o produkty. Zobacz też tutaj w zakładce rekrutacja jest kilka opinii po spotkaniu.

Falubaz Zielona Góra
@Piotr

Dziękuję. Czytałem ,że rozmowa jest z właścicielem. To chyba duża firma i właściciel rozmawia z kandydatami? to takie nietypowe. Jaki to człowiek?

@Falubaz Zielona Góra

Salwin to najlepszy handlowiec jakiego znam, a znam wielu. Nie słodzę, pracuję jako PH i jest dla mnie wzorem.

Sławek PL
@Falubaz Zielona Góra

Rekrutacja jest na wielkim luzie i daleka od kropo schematów!!! Nie ma pytań związanych z produktami, a cały zabieg polega tylko na poznaniu Twoich chęci do pracy i oczekiwań. Koniec komunikatu :) Powodzenia.

Piotr PH w CT-CARD
@Sławek PL

Potwierdzam. Nic nie tracisz przyjmując zaproszenie na spotkanie. Będziesz mile zaskoczony. rozmawiam z nowo przyjętymi kolegami i wiem co piszę. Tylko, musisz zadać sobie pytanie Czy chcesz zarabiać? czy mieć pracę i brać pensję.

Ostrożna
@Piotr PH w CT-CARD

Wszystkim tak obiecują... To jest typowa zagrywka psychologiczna... Bo co ja nie chce zarabiać?? Jedyna niepowtarzalna szansa, teraz albo nigdy, oferta tylko dla wybranych. Czy mówi (przypomina) to coś Państwu??

Piotr PH w CT-CARD
@Ostrożna

I tu się mylisz. Nikt nikomu nic nie obiecuje. Dostajesz liczby i propozycję współpracy. Wiele osób szuka etatu. Handlowiec zarabia sprzedając. Nie myślę o podstawie tylko o satysfakcjonującym mnie wyniku. wiesz mi można zarobić. Pytanie dotyczyło spotkania. Byłem, dlatego wiem ,że jest na wysokim poziomie.

bądź po prostu sobą.

CT-CARD

Oczywistym jest ,że jak sprzedaży nie ma a mijają kolejne miesiące to firma zatrudnia nowego PH i nagle okazuje się, że nowy PH nie tylko wykonuje target ale jeszcze go zwiększa dwukrotnie i dokonuje tego po 6 m-scach od zatrudnienia. I nie zawsze oznacza to ,że poprzedni PH był słabym handlowcem , mógł być nieskuteczny w naszej branży , w naszej strukturze a gdzie indziej się realizuje. Nie oceniajmy innych, czasami nie mamy pojęcia jaką ktoś w sobie walkę toczy. Rekrutacja jest i będzie jej coraz więcej i jak pokazuje doświadczenie każda zmiana jest na lepsze niezależnie czy Pracownik podjął decyzję o odejściu czy Pracodawca zakończył współpracę. Bardzo łatwo to sprawdzić , wystarczy pobrać wyniki finansowe spółki w KRS i zobaczyć na cyfrach jak duży jest wzrost obrotów i zysków w stosunku do ubiegłych lat i wtedy możesz odpowiedzieć sobie na pytania czy ilość rekrutacji i sposób jej przeprowadzania jest skuteczny.

Weryfikacja
@Falubaz Zielona Góra

Przede wszystkim popytaj ludzi z branży czy słyszeli o tej firmie. Jeżeli masz jakiegoś znajomego w jakimś zakładzie spytaj o handlowca... Który to już z kolei??? Wreszcie popytaj czy te produkty są na pewno dobre. To tyle co mogę doradzić.

Karol_Plich
@Piotr

Potwierdzam. Byłem, rozmawiałem i polecam. Bez stresu, Teraz cierpliwie czekam na decyzję.

Krzysztof Zadrwił

Wielka szkoda że Pan Salwin nie poinformował mnie o wyniku rekrutacji. Zapraszając kogoś na rozmowę oddalonego o 400 kilometrów od siedziby swojej firmy, należało by chociaż zadzwonić z informacją jaki jest jej wynik. Dodam że informację miałem dostać do piątku tj 13.09.2019. Nie polecam. Szanujmy swój czas.

@Krzysztof Zadrwił

Panie Krzysztofie , rekrutacja nie jest jeszcze zakończona , stąd brak odpowiedzi, powinna zakończyć się do środy. Kandydaci , którzy byli umówieni na spotkania w zeszłym tygodniu przełożyli na dzisiaj. Każdy kandydat , który był zaproszony na spotkanie napewno otrzyma odpowiedz. Pozdrawiamy

@Krzysztof Zadrwił

Szanowny Panie, Po raz kolejny Pan zmyśla i piszę nieprawdę. Wszystkim kandydatom zaproszonym na spotkanie do Warszawy, wysłałem odpowiedź. Korzystamy z systemu erecruter. Więc mam dokładny podgląd oraz raport. Rekrutacje zakończyłem z sukcesem w dniu wczorajszym. Jeżeli pojawiała się niejasność, proszę o telefon. Jestem do dyspozycji.

@Krzysztof Zadrwił

Sprawdziliśmy raz jeszcze program eRecruiter i wszyscy kandydaci , którzy byli na spotkaniu rekrutacyjnym w siedzibie firmy otrzymali informacje zwrotne. Prosiliśmy @Krzysztof Zadrwił o telefon, w celu wyjaśnienia tej sytuacji ale nikt do nas w tym temacie się nie zgłosił.

Krzysztof
@CT-CARD

Byłem na rozmowie w firmie a wiadomość otrzymałem taką : Niestety na ten moment nie możemy zaprosić Pana na spotkanie rekrutacyjne ponieważ Pana CV nie odpowiada warunkom na dane stanowisko handlowe. Straszny u was Bałagan. Pozdrawiam.

@Krzysztof

Bardzo przepraszamy to jakaś bzdura. Testujemy tą nową aplikację eRecruiter, popełniliśmy jakiś błąd, we wtorek to sprawdzimy.

K.salwin@ct-card.pl
@Krzysztof

Szanowny Panie Krzysztofie, Jeżeli dostał Pan maila o w/ w treści, znaczy , że popełniłem karygodny błąd. Przepraszam. W ramach przeprosin, proponuję zestaw unikalnych środków do domu oraz samochodu. Zapewniam, że dokonam wszelkich starań w celu wyeliminowania takich i innych błędów w procesach rekrutacyjnych. Prośba o kontakt na maila. Z wyrazami szacunku

Remik

Z tego co wiem to zatrudniają 45-50- osób, są na rynku od 25-27 lat, maja własny biurowiec. Generują dochody Można nie lubić, ale należy szanować. Przez 11 lat prowadziłem własną działalność. Wiem co to znaczy. Poznałem Państwa Salwin. Warto z nimi pracować.

Marko
@Remik

Zgadzam się. Współpracuję i Polecam firmę.

Marta_Osa
@Remik

Czy Te 50 osób pracuje w siedzibie? W Polsce też jeżdżą pracownicy i to nie tylko handlowcy. Jak wygląda struktura firmy? Szukają handlowców czy też na inne stanowiska?

zainteresowany

Cześć Mam pytania odnośnie tego jak się pracuje w tej firmie??? Mowa o faktycznej atmosferze, nastrojach w firmie i relacjach pomiędzy ludźmi. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z wynagrodzeniem, średnia jaka jest? Nie chcę wiedzieć wszystko co jest możliwe.

Piotr_ponad 10lat
@zainteresowany

Polecam. Cenie sobie swobodę pracy, bez stresu. Wszystkie wypracowane pieniążki terminowo na koncie. Nikt ci nie zagląda i nie sprawdza. Przyjazna atmosfera pracy. Koleżeńskie relacje także z szefostwem. Zawsze mogę liczyć na pomoc. jeszcze żeby klienci nie byli tak chimeryczni, to byłoby wzorcowo.

Gabriela
@Piotr_ponad 10lat

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz zdradzić na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik w firmie CT-CARD SP. Z O.O.? Czy istnieje możliwość zdobycia premii?

Piotr_ponad10lat
@Gabriela

Nie chce na forum rzucać kwotami. Ja potrafię sprzedać, ale nie mogę ręczyć za innych. Nie składam obietnic. Zasada prosta, podstawa plus premia. Premia to procent od tego co zafakturujesz. Nie czekasz na kaskę aż zapłacą klienci. Wypłata zawsze w terminie i zawsze w kwocie, która się należy. Nie ma limitu. Jest u nas kilku orłów.

Witam, piszę tu jako pracownik firmy CT-Card na stanowisku doradcy techniczno handlowego. Pracę podjąłem kilka miesięcy temu i mogę się podzielić z Wami swoją opinią. Zacznę od początku: Co najdziwniejsze i dla mnie było szokiem to przeszedłem rozmowę rekrutacyjną pomimo faktu, że byłem osobą bez doświadczenia w handlu. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się z właścicielem firmy: Krzysztofem Salwinem i najwyraźniej podczas rozmowy zobaczył, że mogę sobie poradzić na tym stanowisku. Krzysztof - jest to niesamowity facet, który również zaczynał jako przedstawiciel a teraz jest panem własnego losu. Dlaczego postanowiłem tu napisać? Otóż praca w naszej firmie nie należy do łatwych i trzeba dużo od siebie dać żeby zbierać owoce pracy. Plusem przynajmniej dla mnie jest możliwość pracy bez osadzenia w ramy, tzn. mam wolną rękę jeśli chodzi o sposób pracy. Najważniejsze żeby osiągać coraz wyższe rezultaty. Kolejnym argumentem jest brak sufitu jeśli chodzi o zarobki. To tak naprawdę od każdego zależy jakie chce osiągać dochody. Natomiast Krzysztof jako właściciel jest osobą bardzo ciepłą, cierpliwą, przyjazną, chętną do pomocy, nie skreśla ludzi a wręcz przygląda się działaniom PH przez co, co jakiś czas daje cenne wskazówki tylko po to żeby PH mógł zarabiać większe pieniądze. Są też oczywiście momenty kiedy jak każdy szef potrafi porządnie zbesztać za błędy. Wg. mnie praca jest dla ludzi którzy mają trochę pokory i najważniejsze, że chcą pracować, uczyć się i zarabiać fajne pieniądze. Pozdrawiam Marek

Zz

Super firma

Gabriela
@Zz

Dziękuję za twój wpis, czy mógłbyś go jednak bardziej rozwinąć? Na jakim stanowisku tam pracujesz lub pracowałeś? Co takiego spowodowało, że doceniasz firmę CT-Card Sp. z o.o. - wysokość zarobków, klimat w pracy, bonusy dla zatrudnionych itp.?

Krzysztof Salwin

Proces Rekrutacji to stan permanentny Rozwijamy się, budujemy i Tworzymy. Dlatego potrzebujemy nowych pracowników Dział handlowy to już prawie 20 osób. Odpowiedź na ogłoszenie, przyjdź i oceń sam. Pozdrawiam

Chciałem podziękować za zaproszenie i spotkanie. Dziękuję za odpowiedź i uwagi. Przyszłym kandydatom polecam firmę. Profesjonalne podejście.

Joanna Bytkowska

zgadzam się. tak dokładnie jest. Tak działają.

Piotr_M

Czekam na opinie od Pracownika. - jaka jest atmosfera pracy - pieniądze to nie wszystko. Właściciel pisze o autonomii, tak jest czy to wybieg PR. Teraz każdy prezes siedzi i patrzy w tabelki. Takie czasy. Osiągane cele są ważne, ale atmosfera także. Już wiem ,że ta firma to nie korporacja, to dobrze. Ale zasady są ważne, a ich przestrzeganie daje bezpieczeństwo. chciałbym zobaczyć obiektywny wpis

Karol
@Piotr_M

17.05 jest wpis technologa firmy i kontakt do niego. Może się przyda ta informacja.

Marcel J. z pod Inowrocławia
@Piotr_M

napiszcie coś. mnie także to interesuje. nie szukam pracy na miesiące tylko lata. Jak jest w tej firmie? jest ktoś kto pracuje dłużej niż 5 lat albo 10 lat? niech się wypowie. podałem maila jak ktoś nie chce na forum

Marcin_CV

Czy ktoś z pracowników może napisać, w jakim terminie mogę się spodziewać informacji o przyjęciu lub odrzuceniu kandydata? potrzebuję przedział, miesiąc, dwa, trzy. czytałem, że właściwie wszyscy otrzymują odpowiedź. Ale kiedy? dzięki

Martyna
@Marcin_CV

W firmie wszystkie sprawy załatwiane są szybko i bez przeciągania, taka filozofa firmy, co bardzo ułatwia pracę. Zakończenie procesu będzie oznaczało przekazanie informacji zwrotnej.

Jowita
@Marcin_CV

Witaj, Jesteśmy w trakcie rekrutacji , planujemy ją zakończyć maksymalnie do połowy lipca. Wszyscy Ci , których profil nie pasuje do firmy dostają od razu odpowiedz , interesujące CV przechodzą dalej. Jest dużo zgłoszeń , chcemy poznać wszystkich chętnych i wybrane osoby zaprosić na spotkanie.

Marcin_CV
@Jowita

Dzięki, czekam cierpliwie. mam nadzieję ,że do zobaczenia

@Martyna

No bez przesady. Nie wszystko załatwiane jest "szybko i bez przciągania". Np. na oferty na żywice czy lakiery można czekać i 3 miesiące ale czasem w ogole się nie doczekać. Ale na ogół wszystko sprawnie działa.

@Handlowiec

Przepraszam, ale nie rozumiem. Każdy handlowiec sam sporządza ofertę, odpowiada za treść, negocjuje rabaty itd. Więc jako handlowiec, o jakim czekaniu jest mowa? Każda grupa produktowa ma Brand Managera, który odpowiada za wsparcie techniczne. Zawsze można zapytać. W moim mniemaniu, jeżeli oferta nie trafia do klienta w wyznaczonym terminie, zawsze odpowiedzialność ponosi handlowiec. W procesie sprzedaży, zaniechanie to błąd.

@k.salwin@ct-card.pl

Wiadomo że zawsze winny jest handlowiec. Ja mówię o sytuacji że nie można się doprosić od Brand Managera (ki) informacji potrzebnych do przygotowania oferty. Więc jak przygotować ofertę klientowi? Czego tu można nie rozumieć?

BM
@Handlowiec

Pomyśl. Ty masz przygotować ofertę, Ty masz otrzymać informację od BM. Więc zrób To. Jeżeli nie masz informacji od BM i sam nie potrafisz jej (informacji) zdobyć, idź wyżej. Ale działaj. Zaniechanie, to nie rozwiązanie. Nikt cię nie wini, nikt nie karze. Jeżeli nie wyślesz oferty nie sprzedaż i nie zarobisz. Ja bym nie opuściła.

Martyna
@Handlowiec

Niestandardowe tematy zawsze trwają i czasem nie udaje się znaleźć rozwiązania. A czasem trwają 3 miesiące bo ktoś się nie poddaje, można szukać usprawiedliwień lub rozwiązań, te drugie nie przychodzą same...

piotr_kolodziej@gmail.com

P. Krzysztofie, Takie podejście powinno być standardem Wielu managerów i właścicieli firm nie docenia ogromnej roli indywidualnej motywacji pracowników. Z mojego wieloletniego doświadczenia karnet na siłownię czy prywatna opieka medyczna to obecnie zbyt proste i zbyt mało, aby zbudować i utrzymać wysoki poziom zaangażowania. Uważam ,że kluczem do efektywności i zaangażowania pracowników jest właściwy podział obowiązków i obsadzenie poszczególnych osób w optymalnych dla ich osobowości i talentów rolach. Rozumiem ,że taki jest Pana cel.

Czarek

Ale przecież każdy ma inne umiejętności i wykształcenie to jest ważne przy ustalaniu finansów!

@Czarek

Sz.P. Czarku Dziękuję za trafne podsumowanie. Dlatego także, z każdym potencjalnych pracownikiem, rozmawiam osobiście. Wynikowa to propozycja współpracy, którą kandydat otrzymuje. pozdrawiam

Kandydat_Gdańsk

czy szukacie kandydatów z Gdańska? jestem zainteresowany.

@Kandydat_Gdańsk

Dziękuję za zainteresowanie. Na terenie Pomorza mamy dynamicznie rozwijający się zespół. Nie wykluczam jednak zatrudnienia nowych handlowców jak będzie taka potrzeba. na ten moment, pozdrawiam Krzysztof Salwin

Marcin_Zimny

Mieszkam w Warszawie. Jestem zainteresowany pracą w CT-card na stanowisku handlowym. Czy mogę wysłać swoje cv?

@Marcin_Zimny

Sz.P. Marcinie Na Mazowszu mamy kompletny zgrany zespół. Nie przewiduję zmian w tym regionie. oczywiście, proszę wysłać swoje CV. W przypadku pojawienia się potrzeb personalnych, pozwolę sobie na kontakt. pozdrawiam;

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.