Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Dodane jest ogłoszenie na olx na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia ALE z konta Atlantic Products a nie Maced. Czy firma wstydzi się samej siebie?

@:)

Nie ma tu mowy o pomyłce jeśli chodzi o konta?

@Karolina

Odpowiedz sobie sama na to pytanie. Patrząc na ostatnią z kojotów (KJ) która wygląda jakby miała co najmniej 10 lat więcej niż faktycznie ma przez firmę w której pracuje. To nie jest pomyłka.

@:)

Łapię. No ale że o wstyd chodzi? Innego powodu nie wymyślisz?

Trawienic

Fundusz musi zarobić, kosztem ludzi oczywiście a nie poprawą jakości i wydajności Panowie M mają są już zarobieni więc golf, spa, palmy i robole jak robale w magazynie niech zasuwają

Dociekliwa
@Trawienic

Trzeba wiedzieć, że ten cały fundusz ma siedzibę w raju podatkowym. Najpierw na wyspach normandzkich a aktualnie w Luksemburgu. Jest niewiadomą dla kogo tak naprawdę się pracuję. Maciągi akurat są w porządku w przeciwieństwie do kombinatorów którzy dla nich pracują. Typu Paweł Witczak, który kłamie i mówi to co chcecie usłyszeć a potem i tak robi to co leży w jego interesie. Złe warunki pracy nie są winą firmy jako takiej ale dyrektora zarządzającego który wmawia, że to on ma naciski i robi z siebie męczennika.

Trawieniec
@Dociekliwa

To prawda w 100% Gadac to Pablo potrawi coraz częściej bezproduktywnie ku ogólnemu ubawowi pakowni

Wanda
@Trawieniec

Ale to co takiego mówi, że tak to bawi innych?

@Wanda

Może zacznijmy od obiecanej 3 lata temu klimatyzacji na piłach.

Wanda
@Trawienic

Aż tak źle? A ile zarabiają pracownicy magazynu? Najniższa czy coś więcej?

Weronika
@:)

to warunki pewnie są ciężkie, pewnie gorąco... ale może chociaż jakieś wiatraki dają?

@Weronika

Dajom, wszystko dajom. Gdzie ty będziesz miała lepiej? nie dziwota że ludzie walą tam drzwiami i oknami. Znaczy drzwiami bo okien nie ma. Ale za to jest wrzątek wylewający się z nienacka przed wejściem.

@

Kredytem spłacają kredyt. To żywy trup zadłużony po uszy

@@

Skąd Ty niby wiesz takie rzeczy?

W teleexpresie mówili

Weronika
@@

I myślisz że to wiarygodna informacja? Nie pracujesz tam?

@Weronika

Tak

Iwona

To że dyrektor pochodzi ze wsi to żaden wstd tylko brawa dla niego że potrafił się wybić i odnieść sukces a Ty to chyba zazdrosny jesteś Albo masz obniżony poziom wartości własnej osoby skoro potrafisz krytykować

@@

Może I trup ale zobacz jak długo utrzymuje się na rynku i nie tonie tylko się rozwija

@Iwona

Iwona ten G.W nie może się pogodzić z tym że stracił pracę tak blisko nosa. Moim zdaniem skoro piszetakie bzdury to on zachowuje się jak wieśniak , a mieszka w Polanowie ;) Z tego co wiem to w popcornie w Bobolicach też sobie nie poradził. Grzesiu zaraz u Pana K zaczną się truskawki. Może tam zrobisz karierę , czy też będziesz pisał opinie że jest źle bo trzeba na kolanach zasuwać ;))

Iwona

Grzesiu my nie musimy się dowartościowywać bo znamy swoją wartość i firma nas szanuje i pozwala nam się rozwijać Nie nasza wina że zamiast pracować wołałeś kraść

Ok

@:)

Cholera nic nie ma (usunięte przez administratora) na koszalińskiej. Jak to wygląda na sławieńskiej? Powiedz mi bo widzę że jesteś jak zwykle zorientowana.

G.W.

Jeśli napisałbym że firma jest technologicznie zacofana to tak jak bym nic nie napisał. Proszę sobie wyobrazić że na przykład na sortowni pracownicy spinają paleciaki łańcuchem i zamykają na kłódkę o_0 No ja pierwszy raz w życiu coś takiego na oczy widziałem. O coś takiego jak paleciak czyli narzędzie pracy za 400 zł trzeba prosić się pół roku u kolejnych dyrektorów co niestety nie skutkuje i trzeba iść do prezesa, wtedy paleciak dostarczony jest w czasie poniżej 20 godzin. Jest to swego rodzaju ewenement bo w innych firmach coś takiego jak paleciak jest gratisem od dostawcy co pół roku aż nie wiadomo co z nimi robić. Nie wspominając o sposobie księgowania materiałów do produkcji, wszystko jest robione dokładnie odwrotnie niż robi się to w innych firmach :) i dochodzi do sytuacji kiedy na przykład brakuje etykiet a osoba rozliczająca wmawia i jest święcie przekonana w tym że etykiety muszą być. Nie istotne jest to że ilość dostarczona do magazynu to 12000 a ilość wyprodukowanego produktu z tymi etykietami wynosi 11412, według niej musi być jeszcze 2500 sztuk. No żeby taką matematykę stosować to chyba trzeba być z Przytocka.

@G.W.

Oj Grzesiu ty to masz traume po zwolnieniu z Macedu. Nie pasuje Ci to bo tutaj miałeś blisko i mogłeś przychodzić na bombie do pracy. A teraz zostaniesz abstynentem ???????????? musisz być twardy a nie zachowujesz się jak (usunięte przez administratora).....

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia
Ex Magazyn

Ej, a nadal macie problem z madami w kościach?

bolo100

HEJ, KTOŚ MI POWE NA JAKĄ KASE MOŻNA LICZYĆ NA MAGAZYNIE? JEST JAKAŚ PREMIA? PRACA NA 1 ZMIANĘ CZY NA 3? CO TO ZA POLITYKA ŻE KTOŚ WRZUCA OFERTE PRACY ALE ZA ILE MASZ ZAP I NA ILE ZMIAN TO SIE JUŻ NIE DOWIESZ. Z GÓRY DZIEKI ZA ODP.

Abstrahując od emocji widocznych w tych komentarzach poniżej. Chciałbym się was zapytać i prosić o merytoryczną odpowiedź. Jeśli miałaby to być firma z którą chcielibyście się związać na dłużej co musiałoby się zmienić? Widzę wynagrodzenia (to chyba wszędzie), zauważam problemy z premią, niejasna komunikacja, brak zasad (liczą się znajomości), praca ponad normy (chociaż płatna zgodnie z literą prawa pracy?).

Ktoś
@Kandydat

Masz na myśli towarzystwo nowa cegielnia z elektrykiem i palaczem z dużego pieca na czele?

D

Jak dobrze, że nie dostałem kolejnej umowy. Zakłamane towarzystwo, nadal będę podtrzymywać jedno! Nawet mi was nie żal. Warto było wchodzić w (usunięte przez administratora)

D
@D

Zaangażowanie specjalisty HR za kilkanaście tysięcy brutto miesięcznie nic nie da póki handlarz jajkami ma coś do powiedzenia

Ciekawy
@D

Czym zajmowałeś się w Maced?

Czy MACED Sp. z.o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ostatni z Polanowa

Wiesz że swego czasu wymyślono tam system pracy 8/8? Nie 12/24 12/48 tylko osiem na osiem

Rekrutowany

Cześć, Mógłby ktoś mi powiedzieć jakie auta dają przedstawiciela handlowym? I czy można z nich swobodnie po pracy?

Ona
@Rekrutowany

Hyundaiem jeżdżą. Jezdzic nie można!!! Pracy nie polecam. Plany z kosmosu i wymagania tez

Jak się pracuje z ludźmi z MACED Sp. z.o.o.?

Maced

Z dala od Macedu. A Pawełek jak radzi sobie w Vet Planet? Znowu kłamie? Prawda zawsze wyjdzie wcześniej czy później. A ludzie którzy poszli za nim do Vet Planet... Jak możecie mu ufać? Widocznie sami jesteście zakłamani...

Gosia
@Maced

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w biurze w Poznaniu?

Karton
@Maced

Dobra Adam daj sobie już spokój, zacznij żyć własnym życiem. Każdy poszedł w swoją stronę. Nie rozpamiętuj Macedu w nieskończoność, minęło już tyle czasu, weźcie się ogarnijcie. Ile można żyć poprzednią pracą.

Przekładka
@Karton

Karton dobrze gada!

Wycinanka
@Przekładka

Karton i przekladka maja racje. Czas sie pogodzić z sytuacja.

@Wycinanka

Macie rację, było minęło, ale niektorzy się nie zmienia przez całe życie. Żyjąc w kłamstwie i manipulacji.

Przekładka
@Maced

To już nie jest Twoja sprawa, niech każdy żyje swoim życiem, a nie cudzym...

Adam Dymek
@Karton

Witaj karton albo jak się zwiesz he gdyby ktoś mi tego nie podesłał nawet nie wiedział bym że myślicie ze ja tu cos pisałem he ???? znacie mnie bardzo dobrze ja nikomu krzywdy nie zrobiłem, mam pracę na stałe w leroy merlin, urodził mi się syn Kacper , ja żyje swoim życiem ludzie wiec nie mówcie ze pisze na wasz temat albo cos a jak ktoś ma coś do mnie to zapraszam na priv .

Do Gosi
@Gosia

Zależy w jakim dziale. Są lepsze i gorsze.

Downy

Witam was wszystkich pierwszy raz weszłem na ta durna stronę i naprawdę mam zwalę z tego co tu ludzie piszą . Po pierwsze nie macie odwagi napisać wprost kto pisze i jakie ma żale PO drugie ci co pracowali w Bydgoszczy mieli bardzo dobrze według mnie , wiadomo ci co dali se w kasze dmuchać to byli parobki jak w każdej innej firmie , ta firma ogolnie była ok pracownicy tez lecz jak wszystkich zwolnili to nagle płacz i żaden nie wiedział co ze sobą ma zrobić . To nie jedyna firma która upada tak jest w życiu trzeba to przyjac i iść dalej a nie czekać na nowe komentarze o firmie i dalej ciągnąć temat. Ja nie mam nic do zażucenia macedowi zrobili to co chciała Góra nie żaden Jacek dawid albo hu... wie kto zwalacie winę na nich a wszystko dzieje się gdzieś indziej ????ci ludzie to są tylko słupki tego wszystkiego to co trzeba wykonają , zapewne każdy kto tam pracował w Bydgoszczy nie poparł by drugiego pracownika lecz zrobil mu pod górkę. Z miłą chęcią pisałem cala prawdę pozdrawiam mordeczki czekam na odpowiedzi wasze czyli (usunięte przez administratora) które ciągną line za sobą z złości zamiast szukać lub zacząć nowa prace ????????

antymaced
@Downy

Po pierwsze zerknij do słownika ortograficznego. Jak można afiszować się na forum publicznym swoją indolencją ortograficzną? Po drugie, jak można bronić notorycznego kłamcy jakim był przez cały czas Dawid G.? (usunięte przez administratora) on i okłamał masę ludzi, to człowiek nie zasługujący na jakikolwiek szacunek, przez cały okres swojego urzędowania w Bydgoszczy dezinformował, wprowadzał podziały, nie szanował tych, którzy w pocie czoła rozładowywali kontenery z Chin po 30 kg bez jakichkolwiek zasad BHP. Za to faworyzował tych, którzy najwyraźniej chodzili do niego kapować. Do tego dochodził jego przedziwny snobizm widoczny na każdym kroku, ten człowiek to chodząca pycha i zarozumiałość, a przy tym brak szacunku dla drugiego człowieka. Ten Łukaszek też niczego sobie. Widzę, że Dawidek znalazł już sobie posadkę w Vet Expert, oby się i tam na nim poznali.

Hah
@Downy

Gadasz na innych a sam się nie podpisałeś. Gratuluję. Fwemet na odległość.

Bydgoszczy

I jak tam bydgoskie misiaczki? Warto było wchodzić w tyłki komu się dało? Ilu z was jest teraz zażenowanych utratą pracy? Nawet mi was nie jest żal, polaki cebulaki

Bazyl
@Bydgoszczy

Po co ten wpis ? Nudzisz się ziom ? Jak ktoś ma chec do roboty to sobie poradził dawno a nieudacznik pisze głupie posty bo tylko na to go stać. Tyle w temacie

jaZmordoru
@Bydgoszczy

Sluchaj,było warto nie było warto. Jeśli ktoś był słaby psychicznie i dawał się szmacić ludziom na wyższym stanowisku (czyt.Mon.... i Paw....)((chociaz z tego P to był bardziej przygłup niż lider))to teraz zostali zrekrutowani do nowej firny na parku przemysłowym. Tak tak Pawełku , wszyscy od dawna wiedzą a ty robisz z tego taki cyrk z NIE MÓWIENIEM nikomu , że to jest żałosne. Jeszcze w macedzie dobry miałem z tobą kontakt,ale co się z tobą stało chłopie...spluwam na takich ludzi fałszywych jak ta cała twoja banda Ha ! No prawie cała ;)

Yea

Dokładnie!

antymaced
@jaZmordoru

@jaZmordoru możesz się odezwać mam parę pyt. pozdro ilostinbadlovemałpagmailkropkacom

sdgsdgsdgsdgsd
@jaZmordoru

sprawdź maila z którego pisałeś

kapitalista
@sdgsdgsdgsdgsd

Dawid to notoryczny kłamca, rotacja jest tam ogromna, bawią się ludźmi od 2 lat, dają umowę na 3 miesiące, starasz się, wypruwasz żyły, rozładowujesz ręcznie kontenery, po czym nic nie mówiąc nie przedłużają ci umowy nie podając uzasadnienia. Oczekują lojalności, a sami są (usunięte przez administratora) Nie ufajcie Dawidowi G., to notoryczny kłamca i snob.

Czy szukają?

Szukają teraz do jakiegoś działu w biurze?

M

Od Bydgoszczy uciekać gdzie pieprz rośnie, wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk!

Magazyn
@M

A to Bydgoszcz jeszcze istnieje?

Nina

(usunięte przez administratora)bez dwóch zdan

@Nina

No właśnie patologia jak cały dzień w pracy siedzi się w biurze kierowniczki a jak już jest na swoim miejscu pracy to bawiła się telefonem i chodziła nadąsana.

BDG

Kto taki?

@BDG

Wystarczyłoby gdyby były kamery...

Maced

Czy odbywają się rekrutację do firmy?

Aga

@Bydgoszcz nadal szukacie ?

Magazyn
@Aga

Pewnie dołącz do wspaniałej grupy Andrzeja, Pawła i Moniki oraz Jacka.

Jurgielt

A w Bydgoszczy oddział istnieje

@Jurgielt

Pewnie ze istnieje i szukamy ludzi.

Ciekawa
@Bydgoszcz

A gdzie można znaleźć ogłoszenie, że szukacie

@Ciekawa

U Andrzeja. Zadzwoń a nie pożałujesz.

PH
@Bydgoszcz

Dokładnie. Pani Kierownik Monika M. pracuje jako przedstawiciel.

@PH

Podasz jakiś dowód że faktycznie pracuje jako przedstawiciel?

Ciekawa
@Bydgoszcz

Zwolnili ludzi a teraz zatrudniają nowych?Dziwne. Jakoś nie ufam takim pracodawcą. Nie skorzystam, ale dzięki

@Ciekawa

Ale to już firma pod inną nazwą. Pracują tam tylko zaufani ludzie Pana D i Pana Ł.

Magazyn Bydgoszcz
@321

Możesz otwarcie powiedzieć kto tam pracuje i jaka jest nazwa firmy?

@Magazyn Bydgoszcz

Swojego byłego kierownika Pawła zapytajcje

Magazyn Bydgoszcz
@123

Przecież on prawdy nigdy nie powie.

Jaaa13

Hej jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Jakie auto i zarobki? Jaka atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów