Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Łucja W

Pracuję i jest spoko. Pensja zawsze taka jak być powinna, godziny pracy przyjemne.

Przyjemny
@Łucja W

A co to znaczy przyjemne godziny pracy ??? Wstajesz o świcie i heja na dwanaście godzin !!!

Ponawiam swoje pytanie odnośnie pracy w dziale technicznym od jakiegoś czasu ukazuje się ogłoszenie o pracę pytanie czy warto aplikować ??

ssss

Kiedyś było gorzej ale od pewnego czasu naprawde dobrze sie tutaj pracuje. Jesli komus nie odpowiada to przeciez zawsze moze sie zwolnic..Nikt nikogo nie trzyma na sile przeciez

Pracaa

Zatrudniony u nich byłem przez 10 miesięcy. Nie przypominam sobie żeby było kiedykolwiek cokolwiek co miałoby zmotywować mnie do napisania negatywnej opinii o tej firmie jako o pracodawcy. Dla mnie było spoko..

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia
Zainteresowny

Witam jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu ??

Łukaszoo

Na początku było ciężko - jak to w każdej pracy. .Ekipa pomogła mi się zaklimatyzować i wdrążyć. Teraz już idzie jak po maśle. Polecam tego pracodawcę.

Misiek

Ja tam nie mam nic do zarzucenia. Uczciwy i wypłacalny pracodawca. Atmosfera w pracy jest okej. Generalnie polecam

Jak praca na magazynie?jakie mniej więcej zarobki?

@anonymous

Uciekaj najdalej jak możesz !!!!!

Pawełl

Nawet ok. Praca nie jest jakimś fenomenem, ale idzie się przyzwyczaić. Najpierw jest ciężko, potem dopiero się człowiek ogarnie i na taśmie sobie spokojnie radzi.

Miś
@Pawełl

Twój komentarz brzmi jak pochlebstwo na zlecenie.

Majk
@Pawełl

Wierzycie że pisał to pracownik taśmy ???? Spakował uszy i wpisał komentarz jak szybko mu poszło ??? No raczej nie.

EmkaGold

Witam. To Wszystko to jakaś dziecinada.Ludzie ogarnijcie się i dajcie spokój, każdy z nas pracuje aby zarobić a to nie powód żeby sie tu oczerniać. Opisujecie ludzi z którymi przebywacie na co dzień......Fałsz hmm raczej tchórzostwo. Bo jeżeli ma się coś do kogoś to czemu nie w oczy a po za plecami??? tylko tu tacy madrzy jesteście hahaha....

Xxx
@EmkaGold

no proszę uderzyć w stół a nożyce się odezwa"nikt nikogo tu nie oczernia mówienie w oczy już od dawna nie działa,wszyscy z dłuższym stażem wiedzą jak jest te z krótszym powinny wiedzieć . Jak już się podjęło taka pracę to powinno się wykonywac ja tak, żeby nikt na nikogo nie musiał pracować ,wtedy można powiedzieć że każdy chce zarobić ale UCZCIWIE.

Bolo

A dlaczego mają być dni luźniejsze?

Bolo II
@Bolo

Na etapie maja i czerwca organizmy pracownika są najbardziej wyczerpane po całym roku pracy. Tym samym wydajność spada. Luźniejszy dzień pozwala na odczuwanie przyjemności z pracy, bez ciągłego bicza nad karkiem. Wtedy następnego dnia chce nam się wstać i iść do pracy. Tak mała wiedza udowodniona badaniami nad wydajnością pracy. Pracownik w lepszym humorze zintegruje się z grupą współpracowników i da z siebie więcej. No, ale to już wyższa szkoła jazdy w tym temacie.

Kumpel
@Bolo II

Dobry tekst. Czy Ty aby nie marnujesz się w tej firmie ???? Człowieku, rozwijaj nowe horyzonty.

Minionek
@Bolo II

Wszedłem na forum 11 maja, a po tygodniu, proszę jaka lawina wpisów. Chyba włożyłem kij w mrowisko.

stefan

Pracowałem zaraz po szkole i jak mnie pytają ludzie czy warto tam iśc to zawsze mówię, że tak. Człowiek się zetknie z prawdziwą robotą na produkcji, nabierze doświadczenia i przywyczajeń (chodzi o te pozytywne :D) co przyniesie profity w przyszłości.

czerwona cytryna

Czasy się zmieniły i teraz nie ma 300% nomy jak za komuny na przypale, tylko realna praca w konkrentym celu.

Iza

@Hhh a czy zgłaszałeś komuś to, że może stać się krzywda? @yYy może skoro jesteś zainteresowany to skontaktuj się z firmą MACED. Może uda Ci się dostać na rozmowę o pracę i sam sobie wyklarujesz opinię o firmie? Na własnym doświadczeniu zawsze najlepiej polegać, prawda?

Hhh
@Iza

A to naprawdę muszę zgłaszać? Coś co jest ewidentnie pogwalceniem zasad bhp? Błagam... Z resztą już mówiłem Praca spoko tylko pewne rzeczy psują całość.

Aleeeee
@Iza

Pomału zaczyna się zmieniać na plus. Mowa o szefach. Konkretnie o Pana Ł. Jeżeli to spowodowane przez opinie to chociaż coś udało się zdziałać. Mam nadzieję że pracownicy zostaną i nie będą zwalniani. Wtedy będzie naprawdę sympatycznie bo ekipa jest super

www
@Aleeeee

Yhy, a wy myślicie że szefostwo nie ma co robić i opinie czyta, no nie wydaje mi się, po prostu za szybko oceniacie, książkę po okładce...

www
@Hhh

Błagam, ale za raz, przestrzeganie zasad BHP, a kto ich nie przestrzega.... to co dorosłym ludziom jak dzieciom w przedszkolu trzeba powtarzać co można a czego nie milion razy...

Aleee
@www

Czyta.... Uwierz

!!!!
@www

czyta czyta!!tylko bez zrozumienia!!

XXX
@Iza

Iza widzę że dalej robisz swoje. Wybielasz wizerunek firmy udając zatroskaną losem pracowników. Z jednego komputera jesteś Izą, a z drugiego piszesz pochlebne opinie jako anonim. Opanuj się dziewczyno w zakłamaniu, bo Gowork będzie musiał się tłumaczyć.

XXX
@Iza

Iza psychologicznie stosujesz duże LITERY wymieniając nazwę firmy w swoich komentarzach, aby działać na podświadomość czytających komentarze potencjalnych pracowników. Opanuj się.

M.

Czytając wpisy niekompetentnych ludzi , którzy obrażają kierownictwo czy innych ludzi z firmy Maced złapałam się za głowę. Czy naprawdę można być,aż tak mściwym ? Myślałam,ze pracują tam dorośli ludzie a nie przedszkole.Nie rozumiem ludzi,którzy w okrutne słownictwo obrażają kierownictwo dlaczego nadal tam pracują ? Ludzie zwolnijcie się i problem rozwiązany nikt was siła tam nie trzyma a Maced to nie jedyna firma w Polsce. Co do kierownika Łukasza na początku myślałam Boże co za facet nie lubiałam go wręcz przeciwnie nie mogłam patrzeć na niego, ale po jakiś czasie coś się z nim stało ! Przychodzi do pracy pięknie dziendobry całkiem spoko facet, nie przechodzi obojętnie pogada oby taki został ! A wy nie obrażajcie bo to jest naprawdę żałosne i dziecinne . Każdemu należy się druga szansa nawet jeśli ktoś jest na straconej pozycji :) pozdrawiam Pani M :)

Bbb
@M.

Też widzę że Łukasz szef się zmienił. Zaczął dostrzegać ludzi a nie jednostki. Dobry szef to taki który nie tylko powie zrób to i tamto ale też zapyta co u Ciebie. Czujesz się doceniony i jak człowiek. Brawo :)) a Ci którym tak przeszkadza ta praca to żegnam. Dajcie pracować tym którzy chcą! Każdy jest z nas inny. Inne charaktery, inne problemy. Dajmy sobie szansę. Zbudujmy dobra ekipę która się świetnie dogaduje i która (usunięte przez administratora) jak trzeba. Zróbmy to dla siebie. Wszystkim będzie się milej chodziło do pracy. Nikt nie będzie sobie przeszkadzał i patrzył krzywo na siebie kto może być tym nie zadowolonym co wypisuje na go worku. A wpis o koleżance traktuje jak k****stwo. Wszystko wszystkim ale miej odwagę powiedzieć w oczy.

Dobra
@M.

Nie da sie, przejsć obojetnie, czytajac tak daleko odbiegajace od prawdy wpisy fałszujce żeczywisty obraz firmy Mac.ed. Ludzie są rożni i na różne sposoby wyrażaja negatywne emocje, a takowe w tej firmie sa na porzadku dziennym. Tu nie ma watpliwości!!! (usunięte przez administratora) pracownicy wyrażaja swoje opinie, ponieważ tutaj anonimowo czuja sie bezpiecznie.... o czymś to świadczy ?! Powinniscie milczeć i słuchać i wyciągać konstruktywne wnioski!! A jak wy się zachowujecie szanowna można kadro macedowska?! Wszyscy widzim, słyszymy i czujemy...po prostu dno! Kiedyś slysząc mało pochlebne opinie z ust władz gminnych o firmie Mace.d, pomyslałam ze to fejk, przecież nie moze byc aż tak źle, ze władze miasta i placowki gminne odcinaja się od (usunięte przez administratora)Ta ciągła rotacja, (usunięte przez administratora), ciagłe zwolnienia, brak poszanowania, traktowanie ludzi jak zera! To prawda.Nikt z Polanowa nie chce miec z wami nic wspólnego! Portraficie kupowac sobie reklamę i ludzi, wykorzystując dzieci... klub badmintona, co to jest?! Tanim kosztem ale jacy jestesmy charytatywni...- żenada! Wszystko na pokaz! Pani przedszkolanka też cos Wyciągnie....pytanie co? Zatrudniacie ludzi przez agencje pracy tymczasowej, bez ich wiedzy -chcesz pracowac to podpisuj. Ba kiedys to nawet kazano przynosic umowy i niszczono je aby nie dac kolejnej na stałe, jak nie to wypad, nieprawdaż pani HR ?! Jesli chodzi o wewnetrzna atmosferę, nie wiele odbiega od własnego smrodu. Pan (usunięte przez administratora)roznosi go coraz bardziej. To rzeczywiście czlowiek bez kultury osobistej, bez szacunku jakiegokolwiek, nawet do samego siebie (usunięte przez administratora)), naprawde wiem co mówię, cel uświęca środki, prawda panie (usunięte przez administratora) W zyciu nie widziałam tak podłego, zakłamanego i fałszywego czlowieka !Niekompetentny, bazuje na wiedzy innych, przypisuje sobie cudze zaslugi a buble które robi zgania na innych. Nie dąży do zgrania zalogi, przeciez to byloby wbrew polityce macedowskiej.... wychodzac z założenia ze, skłucona załoga donosi na siebie ( to odgórne założenia firmy i tak tam jest, serio... fałszywi ludzie, donosicielstwo, każdy sie boi o posadę więc utopią cię w łyżce wody zanim wyplyniesz, zazdrosć, zawiść na porzadku dziennym). Pan (usunięte przez administratora)to mistrz intrygi, (usunięte przez administratora) konfliktowy, (usunięte przez administratora) Wstrzyna kłótnie z kadrą w obecnosci pracownikow, odnosi sie do nich w sposób niegodny, szok! Nie wspomnę juz o wszechsronnym balaganie jaki tam panuje, doslownie wszedzie, pan (usunięte przez administratora)swoim brakiem kompetencji tylko go pogłębia! Bedziesz to czytał, wiem doskonale i wiem że bedziesz się chwalił tym wpisem , tak jak ostatnio, hmmm..BK. Sam wiesz ze dlugo tam już nie popracujesz,-to twoje slowa z resztą, dlatego nie grzeszysz szacunkiem ani do ludzi ani do wykonywanej pracy. Reasumujac nie życzę nikomu źle, ale nie bedę bierna kiedy to wyrażacie tyle falszywej empatii dla tego .... co sie tam dzieje. Do zarządu : nie kupicie szacunku i nie zmyjecie z siebie obecnej opinii społeczeństwa lokalnego dopuki sami nie zaczniecie szanować ludzi. Zatrudnianie kolejnego niekompetentnego kierownika nie zmieni sytuacji dopuki nie będziecie kładli nacisku na szacunek dla jednostki. Rozmawiajcie z ludźmi tymi zwalnianymi, nie chowajcie głowy w piasek. Otwórzcie oczy zanim bedzie za późno.

Cc
@Dobra

Co ja czytam?? Prawda prawda prawda nareszcie

Ps
@Dobra

tak to wszystko szczerą prawdą jest!!!

Dużo opinii o nich słyszałam bo po zwolnieniu z fabryki dużo mężczyzn tu z okolicy, łącznie z moim mężem poszło tam do pracy. Już trzeci rok mija. Dobra umowa, kasa na czas, no i normalne godziny pracy.

eugeniusz
@anonymous

tak to prawda ja tez poszedlem do macedu i podoba mi sie nawet chyba bardziej niz w poprzedniej pracy

@anonymous

co to za wpis,!!!proszę przeczytać własny wpis z 16.04. Jedno przeczy drugiemu i tak jest załamanie .cyt"maz pracuje trzeci rok?"a maz pisze dn 16.04.ze będzie z firma wspolpracowal bo z bratem otworzył własną firmę' właśnie tacy tworzą firmę Maced!!!resztę się domyślcie bo to co chce napisać zostałby i tak wymazane!!!

@Pies

A skąd ten pomysł, ze są to te same osoby? XDDD ale z ciebie detektyw od siedmiu boleści XDDD

@anonymous

ale podszywac się pod kogoś to nie ładnie!!! I tacy ludzie tworzą tą stronę!!!!

paweł 88

Z tego co słyszałem z opowieści szwagra to nowi pracownicy mogą liczyć na dobrą wypłatę i konkretną umowę. Szwagier pracuje już trzeci rok i chyba mu to odpowiada, bo nie zanosi się na to żeby szukał czegoś nowego.

@paweł 88

chyba że dziale tzw mokrym,bo na suchym premie trzeba wypracować i nie jest to akord można się zagotować a i tak im będzie mało,2200 pensji zasadniczej przy tak ciężkiej pracy to żadne kokosy. Szanowna kadra o szacunku do pracowników zapomniała.Umowy ?No oczywiście są i co z tego jak w jednym tygodniu są przedłużone a w drugim już są zwolnienia żeby w następnym przyjąć nowych żaden szanujący się zakład nie stosuje tak ponizajacych metod.

@Pies

Teraz włączy się moderator Iza i wybieli prawdę o firmie Maced.

Tak,tak to jest możliwe i widać po wpisach które jeszcze tu są, SAME POZYTYWNE i jak jest ktoś kto szuka pracy i tu się znajdzie to uwierzy w te zakłamane opinie . NIESTETY PRAWDA jest okrutna!!!! i zamiast wymazywać te prawdziwe opinie byłoby lepiej żeby w końcu szanowna kadra walnęła się w głowę i zastanowiła jak naprawdę poprawić wizerunek firmy i pokłonić się pracownikom ,którzy swoją pracę wykonują z poświęceniem zdrowia by Kadra mogła żyć godnie w luksusowych warunkach.PRZYSZLY PRacowniku zastanów się dobrze zanim w tej firmie będą chcieli Ciebie zatrudnić a już napewno nie zwalniaj się z obecnej pracy by pracować w Macedzie bo za chwilę może się okazać że nie będziesz miał żadnej pracy!!!!

Czarek

Ale nie jest winą firmy, że pracownicy zachowują się tak a nie inaczej!!

@Czarek

Jak się zachowują???

Polka

Firmę tworzą ludzie. Ich charaktery, relacje, emocje. W tej firmie jest to jeszcze na poziomie kapitalizmu z XIX wieku. Feudalny pan wyciska z poddanych.

Benc

Firma, firmie nie jest równa, dlatego lepiej przekonać się samemu. Tą, w której ja pracuję bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko.

Niunia
@Benc

A w jakiej pracujesz ????

Żak

Podoba mi się to, że pójdę - zrobię swoje - mogę wrócić o normalnej godzinie do domu i pobyć trochę z rodziną. Nie zabieram pracy ze sobą do domu, praca to praca i tyle.

Ola
@Żak

Dziwne żebyś zabrał ze sobą pół magazynu i popakował towar, a później go wysłał

Walerian Cholewa

Przepraszam, za wpisy z dnia 07.01.2018 o loginach „Tom & Jery” i „Janussssssss”, których byłem autorem. Opinia, którą wyraziłem we wpisach na temat kierownika produkcji Łukasza K. była nieprawdziwa i chamska.

XYZ
@Walerian Cholewa

Panie Walerianie, tych wpisów już nie ma, a moim skromnym zdaniem były prawdziwe. W firmie panuje zakłamanie w każdym oddziale. Im więcej chamstwa i prymitywnych wyzwisk tym twój wizerunek jest "lepszy". W firmie pracują prymitywni ludzie, pozbawieni empatii, moderator forum o imieniu Iza jest podnajęty po to aby dbać o wizerunek firmy na forum. Nie musi się Pan wypierać szczerości.

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów