Opinie o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Addit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Addit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

tra

a po jakim czasie mozna wiecej zarobic ? i ile puzniej da sie zarobić

obiektywny
@tra

nie zawracaj sobie głowy szkoda czasu na taką przygodę

śruba

Średnio polecam

kolex

Jak ADDIT jest jedyna firma w okolicy to wszyscy sie jej trzymaja, bo wiedza że nigdzie nic nie ma innego.Współczuje takim pracownikom

tra

Ile da sie zarobic na poczatku w tej firmie ?

Szczur
@tra

Minimalna krajowa. Więcej się nie spodziewaj

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
swiniak h7

Zarobki marne atmosfera slaba wszystko zabierają wczasy pod grusza zabrane tylko ta kielbasa i pasztet mnie tu trzyma w tej robocie

@swiniak h7

Pisze tu wielu pracowników. Po co nadal pracują w tak złej firmie... mój honor i ambicja nie pozwalałby pracować a tak złego pracodawcy, jak niektórzy piszą.

trelemele
@pracownik

Może muszą pracować ? W takim mieście nie ma pracy i perspektyw więc się wcale nie dziwię że ludzię robią za grosze.

Koliberek

Ta firma to porażka ludzie robią za grosze , prezes zrobi parę imprez dla pracowników a ci się cieszą jak małe dzieci z lizaka.

wedf

@Pracownik no to super że akurat wypłata w firmie jest u nich terminowa bo przecież bo jednak nie w każdej firmie się coś takiego zdarza taka prawda

Wypłaty wpływają na konto w terminie do 10 każdego miesiąca

Pracuję tam od 2 miesięcy i pierwszy miesiąc pracowałam tylko na umowe zlecenie a teraz mam normalną umowę na 3 miesiące. Zarobki też nie są najgorsze. a co do godzin pracy zostaje się po godzinach ale nikt cię do tego na siłe nie zmusza nie możesz nie zostajesz a za wszystkie nadgodziny masz zapłacone. Przynajmniej teraz tak jest :)

Nie powiem

Witam Ogólnie firma jest ok. Można zdobyć doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie , co do tego że dobrze płacą to niestety bym się nie zgodził . Pracownik produkcji (bez długiego starzu pracy w firmie) na odpowiedzialnym stanowisku zarabia mniejwięcej a raczej mniej niż sprzedawczyni w znanym robaczanym dyskoncie , mowa tu oczywiście o gołym etacie bez nadgodzin. +atmosfera +możliwošć rozwoju -zarobki

lll

W dniu 20 lutego 2015 r. na portalu Gowork dokonałem wpisu, który odnosił się bezpośrednio do kierownika produkcji i dyrektora firmy Addit. Stwierdzam, że wpis tennie miał żadnego uzasadnienia w faktach, był nieprawdziwy i obrazliwy i uwłaczał ich godności osobistej. Przepraszam kierownika produkcji i dyrektora oraz pracowników firmy Addit za podważanie dobrego wizerunku firmy. Łukasz Krzymowski

Amiz80

Gute Firma

silver

organizacja pracy przypomina mecz piłki nożnej w zakładzie psychiatrycznym...

No nie wiem czy ta praca mi nie wychodzila. Starałem się jak moglem, na nic nie narzekalem ponieważ bardzo zależało mi na tej pracy bo wiadomo ja teraz ciężko o jaką kolwiek pracę. Nie mogę się jednak zgodzić z tym że to (usunięte przez administratora) to chyba trochę za mocne słowa bo pracuję się tylko 8 godzin a wiemy dobrze że nie wszędzie tak jest.

witam niestety w firmie nie jest tak kolorowo jak sie wydaje po pierwsze prace w firmie mozna dostac po znajomosci,90 procent pracuje po znajomosci ,syn kierownika daleka rodzina prezesa itd itd przychodza do pracy czesto bez odpowiednich kwalifikacji nie nadaja sie na dane stanowiska ale pensje maja wyzsze bo przyszli do pracy po znajomosci,ogolnie pensje sa bardzo male a oczekuje sie od pracownikow nie wiadomo czego haha smiech na sali (usunięte przez administratora)

Dostałem się do tej firmy na umowę zlecenie niestety porobiłem tylko niecały miesiąc i powiedzieli że mam siedzieć w domu do odwołania i do tej pory nikt się nie odezwał

wera

Sytuacja w firmie jest zła.Liczą się pieniądze a nie ludzie.Straszą pracowników zwolnieniami za nie wyrobione dniówki chociaż nie jest to ich wina.

marti

Ile może zarabiać pracownik który pracuje na prasach CNC od 5 lat i od roku jest brygadzistą?

pako

nie polecam tej firmy firma krzak i oszukuja

tupcio grobcio z hali 7

Większość z tych opinii to bzdury addit to najlepsza firma w okolicy kto nie pracowal w innych okolicznych zakładach ten nie wie jakie sa tam realia i warunki pracy pzdr a najważniejsze ze można dobrze podjeść np w tlusty czwartek

Zostaw merytoryczną opinię o Addit Sp. z o.o. - Węgrów

• Jak się pracuje w Addit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Addit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Addit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Addit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Addit Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Przemysłowa 20
    07-100 Węgrów