Opinie o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Addit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Addit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Wiadomo kto!

Nadgodziny są płatne. Jeśli pracownik odmawia pracy w nadgodzinach, nie może liczyć na podwyżkę, bo to jest brane głównie pod uwagę, w skrajnych przypadkach zwalniany lub nie jest przedłużona umowa. P.S. Addit... Konstytucja RP Art. 54. (1)

Emilia

@Wiadomo kto!, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Addit. Możesz dopisać, czy nadgodziny są jakość dodatkowo płatne przez pracodawcę? Co w przypadku kiedy pracownik odmawia dłuższego pozostania w pracy? Chciałabym również, żebyś napisał coś więcej o tej imprezie firmowej? Jak często jest ona organizowana i w jaki konkretnie sposób?

Wiadomo kto!

Jeszcze o atmosferze w pracy. Beznadziejna! każdy każdego kabluje, kierownik wie, kiedy srałeś, co robiłeś i z kim o czym gadałeś. Kablowanie jest na porządku dziennym.

Wiadomo kto!

Nie polecam, nadgodziny to norma. Z pracownikami niższego szczebla jak pracownik produkcyjny wogóle się nie liczą, oraz z jego zdaniem. Jeśli nie robisz nadgodzin, jesteś bezwartościowy. Najlepiej jakbyś nie miał swojego zdania, i robił w ciemno co ci każą, o nic nie pytał i nie upominał się o swoje, oraz nie myślał, oni zrobią to za cb i wszystko wiedzą najlepiej, w innym przypadku jesteś niewygodnym pracownikiem. Temperatury w lato i zimę na halach to skrajność w skrajność, w lato leci pot po całym ciele, w zimę wieje wiatr (że odpowiedni organy z tym porządku nie zrobiły jeszcze) Osoby zarządzające pracą tj. brygadziści i kierownicy są nie kompetentni i nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem. Ludzie się cieszą z paczek, imprez firmowych. Fajnie, bo dostali podwyżki po tylu latach za pracę za minimalną krajową. Wkońcu. A czemu? Bo ludzie zaczęli odchodzić, gdyby nie to, nadal robili by za minimalną i nadrabiali nadgodzinami, które stały się stałym elementem organizacji czasu pracy. Małe tego, praca w firmie jest niezorganizowana. Brak jakiejkolwiek sensownej organizacji, wszystko na ostatni czas i chwilę, bo sobie ktoś o czymś przypomniał, bo klient czeka, bo ciężarówka czeka. I każdy się boi dyrektora, rób coś rób cokolwiek, bo dyrektor idzie... żenada, po prostu żenada. Nie polecam. Mnie też sądem będziecie straszyć?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Emilia

@szerszeń, rozumiem, że firma Addit zatrudnia pracowników sezonowych i Ty sam osobiście również wykonywałeś pracę na rzecz tej firmy tylko w okresie wakacyjnym? Możesz opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tak krótki okres czasu? Możliwe było uzyskanie premii za rzetelną pracę? Opisz bardziej precyzyjnie, jak to wszystko wyglądało.

szerszeń

Przyszedłem w te wakacje do pracy w Addicie. Pracowałem na "gnieździe Bobst" (u Pawła na zmianie) i po przepracowaniu, prawie, 2 miesięcy oceniam Addit bardzo dobrze, a "gniazdo Bobst" najlepiej jak się da. Świetni ludzie i suuuuper atmosfera, która umilała mi pracę. Jeśli za rok wrócę do pracy do Additu, to chciałbym wrócić na "gniazdo Bobst". Pozdrawiam

Emilia

@qtas, czy przed dodaniem tej wypowiedzi zapoznawałeś się z regulaminem, który obowiązuje na forum gowork.pl? Zakładam, że nie ponieważ w swoim komentarzu używasz słów wulgarnych, których używanie jest zakazane. Zapoznaj sięz regulaminem forum i na przyszłość dodawaj swoje wypowiedzi zgodnie z nim https://www.gowork.pl/regulamin @je*** biedę, w Twoim przypadku sytuacja wygląda tak samo, proszę, abyś zaprzestał używania słów wulgarnych i konstruował swoje wypowiedzi tak, aby nie zawierały takiego słownictwa. @Trutututu, W **** byłeś gó*** widziałeś, do Was również tyczy się wszystko to, co napisałam powyżej. Zapoznaj się z tym. Resztę użytkowników, proszę, aby dodawać komentarze tylko i wyłącznie na temat opinii o pracy w firmie Addit. Obecnie prowadzona jest niepotrzebna dyskusja na tematy, które nie koniecznie są pożądane przez czytelników tego wątku. Podzielcie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą u tego pracodawcy w sposób kulturalny i co najważniejsze zgodny z prawdą.

TwójStary

Też pracowałem kiedyś, zmiany niby zaczynają się od 6,14,22 ale się zaczyna od 3 w nocy i pracuje do 11-16 ,nie terminowe wypłaty, brak umowy a jak jest to umowa zlecenie na rachunek; ) no i oczywiście zamiast zajmować się pracą kierowników to szukają kto z pracowników tutaj napisał swoje opinie.

K.
@TwójStary

Ta opinnia jest kłamstwem. Jestem pracownikiem od kilku lat i wypłaty zawsze są na czas. Są rowniez premie o których mowa w regulaminie wynagradzania. Umów zleceń jest bardzo mało.

Twój opiekun
@K.

Mało zleceń bo każdy was już olewa ciepłym moczem

Joe
@Twój opiekun

Twój poziom wypowiedzi i porównań jest żenujący. Czytaj ze zrozumieniem: "mało zleceń"- mało śmieciowych umów zleceń między pracownikiem a pracodawcą. Drogi komentatorze / hejterze... skoro nie jesteś zainteresowany niczym innym prócz rzucania błotem przestań komentować, bo Twoje opinie nie wnoszą tu ani nic nowego, ani nic pożytecznego dla zainteresowanych

qtas
@Joe

nie no oczywiście najlepiej dać się ruchać w wasze wiejskie (usunięte przez administratora) i się cieszyć z tego:)

jebać biedę
@qtas

ten hejter kiedyś robił w tym waszym zapyziałym kurniku:) jak mi się pluje w twarz to nie udaję , że deszcz Pada, a tak na przyszłość, zanim wyjechałeś z tego pipidowa do Wawy i zrobiłeś z mojego miasta (usunięte przez administratora) w którym sam dawałeś (usunięte przez administratora) na prawo i lewo za grosze to teraz zrozum mnie

@qtas

Najlepiej to Ty dajesz się ruchać za najniższą krajową na papierze ;)

el polako
@qtas

nie mam zamiaru już się wypowiadać na ten temat, nie macie jaj by pójść i powiedzieć co wam leży na sercu dlatego wypisujecie tutaj swoje żale

Trutututu

Twojej współczuje że musiała Cię urodzić ;)

Chirurg
@Trutututu

Oj michał michał weź się do roboty w końcu; ) jak by ci się usta za bardzo powiekszyły i przełyk to daj znać; )

Joe
@Trutututu

jak się nie ma nic do powiedzenia, toi najlepiej nie mówić nic, a nie pisać farmazony. Nie dziwię się, że z tym poziomem inteligencji nie osiągnąłeś tu nic więcej :) W każdej firmie sa i będą problemu i każdemu nie dogodzisz. Tobie pewne wszędzie źle.

W dupie byłeś gówno widziałeś
@Joe

NA pewno jak bym miał usta tak wypełnione po brzegi jak Ty to zaszedł bym dalej; ) a że mnie rodzice wychowali jak wychowali by nie wchodzić nikomu w (usunięte przez administratora) to w addicie kariery (usunięte przez administratora) nie zrobiłem; )

Twój znajomy
@Joe

Michał , zmień wiarę idź na jakiegoś jechowego albo na księdza, zaślepiony jesteś tą pracą swoją , no cóż Ty też przeleciales kilka prac aż ktoś dał Ci szansę i jesteś kim jesteś, tak więc nie oceniaj kogoś; ) teraz jest era zatrudniania jak najtaniej i przyjmij krytykę, są i będą ludzie co nic nie osiągną i będą siedzieć w jednym miejscu a są co się rozwijają i chcą więcej pieniędzy; )

@Chirurg

Już Cię brzoskwinka swędzi ? :D

agent

Polecam pracę w ADDICIE . Firma jest OK,ale polityka i organizacja pod psem.Możesz dobrze zarobić (a nie napracować się) jeśli trafisz do grupy cwaniaków,którzy wybierają dobrą robotę i mają czas do przodu a na nadgodzinach (także w niedzielę) siedzą i nic nie robią.Kierownicy o zbieżnym nazwisku obu hal wiedzą o tym,ale nic z tym nie robią. Mówią,że robota schodzi i ,,ten najmądrzejszy z góry" jest zadowolony. Ogólnie cyrk.

Stary pracownik
@agent

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk, oczywiście umowa zlecenie; ) 13brutto w umowie oprócz stawki to nic nie jest opisane tylko tyle że finansowo jesteś pociągnie, a i tak musisz i na umowę czekać po kilka tygodni,polityka swoją drogą jest chaos (usunięte przez administratora) i każdy ma (usunięte przez administratora) a no i o najważniejszym bym wspomniał pieniądze nie są zawsze na czas.

Tobylemja
@Stary pracownik

A gdzie ty pracujesz że kasy nie masz na czas. Ja kilkanaście lat pracujew Addit i tylko raz było opóźnienie o jeden dzień bo 10 wypadał w niedzielę za co dyrektor przepraszał. Więc nie pisz bzdur. Pozdrawiam.

@Tobylemja

było minęło

Emilia

@C., myślę, że są to pytania, które mogą mieć duże znaczenia, dla osób, które przeglądają wątek główny forum i rozważają podjęcie zatrudnienia w firmie Addit. @Trutututu, posiadasz inne informacje na temat poziomu wynagrodzeń za pracę w firmie Addit? Na jakie zarobki mogą liczyć zarówno pracownicy nowi, jak i Ci którzy mają już spory staż pracy w firmie? @Nie powiem., szefostwo firmy Addit sprawiło swoim pracownikom podwyżki wynagrodzeń? Każda z osób zatrudnionej na produkcji otrzymała podwyższenie wynagrodzenia?

Nie powiem.

Witam Należy w tym momęcie nadmienić iż zarobki pracowbików produkcyjnych z niższym I średnim stażem wzrosły w ciągu ostatnich dwóch miesięcy o minimum 800 lub więcej PLN brutto. Pozdrawiam

Emilia

@TwójStary, czy często zdarzała się sytuacja, że firma Addit wypłacała wynagrodzenie nie w terminie określonym w umowie? Posiadasz, może wiedzę, na temat czym spowodowane są takie opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń? Napisz, proszę, co wiesz w tym temacie.

Addit
@Emilia

Wynagrodzenia wypłacane są zawsze terminowo. Nie wiem skąd takie stwierdzenie u @TwójStary. Umowy zlecenie zdarzają się sporadycznie.

Twój opiekun
@Addit

Jak by było dobrze to by nikt tutaj nie narzekał; ) a teraz Ukraińcy też nie chcą pracować u was buhaha w biedronce 3300 płacą; )

john

witam pracowników firmy czy ktoś opisze mi jak naprawdę jest w tej firmie i ile można zarobić bo różne historie słyszałem dzięki;;;

@john

Na początku nie wiele więcej niż najniższa krajowa. Jezeli są nadgodziny to wychodzi nawet nieźle ale to trzeba popracować przynajmniej 3 lata. Ogólnie nie polecam.

@Trutututu

W pierwszym miesiacu pracy robilem nadgodziny.wystarczy wyrabic czas.a zeby wyrabiac trzeba mniec dwie prawe rece!!

@Trutututu

3700brutto to nie wiele wiecej niz najniższa krajowa???

@Zielony

Wszystko proste jak je*anie, tylko siadać i hajs liczyć.

@Zielony

To chyba jesteś pociotkiem prezesa jeżeli tyle masz. Ludzie po 3 latach tyle nie mają.

@Zielony

I w tych rękach słownik. Pozdro

Emilia

@Sędzia, czy jest jakieś konkretnie wytłumaczenie tego, że osoby nowe, które dopiero co przychodzą do pracy w firmie Addit mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie za pracę? Ta kwestia była może poruszana z szefostwem firmy? @K., możesz rozwinąć swoją wypowiedź o premiach za pracę w firmie Addit? Są one jasno określone i sprawiedliwie przydzielane? Jakie warunki należy spełnić, aby kwalifikować się do otrzymania opisanego dodatku do wynagrodzenia? @Zielony, osoby, które chciałyby zwiększyć swoje wynagrodzenie mają możliwość zostawania po godzinach? Czy tylko i wyłącznie za przyzwoleniem szefostwa firmy? Napisz, jak to wygląda.

C.
@Emilia

O premiach"mowa w regulaminie wynagradzania" - są jasne! Te pytania wydają się być zbyt szczegółowe ja na tego typu forum ;)

Sędzia

Poziom wynagrodzeń nie jest uzależniony od stażu pracy a od ilości pracowników chętnych do pracy. Zdaża się że pracownicy bez doświadczenia na start otrzymują znacznie wyższe wynagrodzenia niż pracownicy którzy pracują po 3-4 lata, od których wymaga się "dniówek" i jakości.

Emilia

@Addit, dziękuję za odpowiedź. Czy poziom wynagrodzeń w firmie Addit uzależniony jest od stażu pracy zatrudnionych pracowników? Czy firma w głównej mierze zwraca uwagę na doświadczenie zawodowe swoich pracowników? Poza stałą stawką, która jest umowna można liczyć na jakieś dodatki do pensji? Zachęcam do dalszej dyskusji w tym temacie, aby osoby, które rozważają aplikację do pracy w tej firmie miały jasny obraz przedstawionej sytuacji.

Lex

Mam wrażenie, że Pani Emilia to pracownik tej firmy i dlatego takie pytania. Pozdrawiam

Emilia

@Lolo Jeśli kobiety faktycznie są molestowane, to dlaczego nie zostało to nigdzie zgłoszone? No i może napiszesz coś więcej na ten temat na forum? Pamiętajmy, że dbamy o to, aby każda opinia była prawdziwa. @Dududu Dlaczego tak twierdzisz? Czy potrafisz obronić swoje stanowisko i opinię podając konkretne argumenty przemawiające za tym, że faktycznie praca w firmie Addit jest taka, jak twierdzisz? @Tobylemja Cieszę się, że widzę tutaj długoletniego pracownika. Może w związku z tym, wypowiesz się na temat zmian w firmie? Jako ktoś, kto faktycznie długo pracuje? Czy firma Addit zmierza ku lepszym zmianom? Co się zmieniło względem tego, jak zaczynałeś pracować?

Żenada ,nie polecam trafić na montaż, ten cały kierowniczek przechodzi sam siebie,a umowa zlecenie na poczatek to tez jakis zart,w innych firmach mozna dostać od razu umowę o prace,dno

Filip

To skąd firma ma opinię dobrego pracodawcy??A może to niektórzy pracownicy mają problem ze sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Addit Sp. z o.o. - Węgrów

• Jak się pracuje w Addit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Addit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Addit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Addit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Addit Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Przemysłowa 20
    07-100 Węgrów