Opinie o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony "Pewność". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony "Pewność" o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

rey

Ja to bym się chętnie załapał, a skoro są zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków, to dobrze o nich świadczy.

Misiek

Selgros w Katowicach upadł juz nie ma tam Firmy Pewnośc , kierownik tego obiektu wykończył ich , a tak go wychwalali pod niebiosa ....

Adamos

Selgros szopienice, odradzam tam pracowac!! za 23dni pracy wyplacaja ci wynagrodzenie tylko za polowe dni, oszukuja wszystkich!! w dodatku rotacja ludzi jest co miesiac, co chwile ktos odchodzi i ochrona jest na poziomie takim ze kazdy moze cos wynieść

Piters

A super manager Sławek jeszcze panuje na tronie czy spasował już,to jest dopiero gość,pasterz

Pracownik Ochrony

obiecana stawka to 6,20/h ostatecznie na umowie miałem 4,5 zł... Obiecują cudy a potem trzeba sie o 15 minut przerwy upominać raz na 14 godzin pracy na stojąca...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
darek

Do nas w lesznie zatrudnil sie taki marek. cwaniak i wielki cowboy z niego. Ta firma juz nie wie kogo zatrudniac.

Thomas

Dokładnie firma Pewność nie wypłaca pieniędzy pracownikom ochrony tak jak firma SAT-GUARD DEFENCE też oszukują !! ostatnie ich obiekty , to Sąd Okręgowy w Łodzi z którego wylecieli z wielkim hukiem !! osobiście , to wystarczy napisać np. do Selgros pismo ,że pracownicy ochrony biorą sobie towar w zamian pensji , bo im firma ochroniarska nie wypłaciła i nie mają co jeść ciekawe , co na to Dyrekcja Selgrosu ...???

Marzena

daj spokój z tą pracą,mi i mojemu koledze nie wypłacili,lepiej poszukać czegoś innego

Zenek Poznań

Oj to nie dobrze ze nie płaca , to i ludzi nie będzie do pracy , a gdzie jest ten krzykacz koordynator G..a nie krzyknie na góre i zaraz wypłaca ...........

Marzena
@Zenek Poznań

wiem coś o tym mi też nie wypłacili

Oszukany

UWAGA OSZUŚCI!!! Nie wypłacają wynagrodzenia!

iro

No własnie, jak Agencja ochrony Pewność obecnie płaci swoim ochroniarzom? Dobre pytanie to tez na jakich obiektach pracujecie, czy to portiernie, jakieś obiekty handlowe, czy sa tez jakieś patrole interwencyjne? Ile zaproponują komuś z licencją drugiego stopnia i pozwoleniem na broń? Pozdrawiam serdecznie.

Tak dostaniesz 15 zł ...w ochronie .....

marek

Koordynator z Poznania to jest FILOZOF , ze takiego przyjeli do Ochrony ..woła o pomste do nieba ,on na niczym sie nie zna...

To dobrze ze ostrzegłes bo miałem sie tam przyjąc i mi mówino ze do bani jest tam koordynator który przyjezda z Poznania całkowicie pomyła firmy ze takiego zatrudniaja ..

poznan

Pracowałem w ciągu Listopada.Przepracowałem 146 godzin na obiekcie Direct Sport na Franowie po 11 h od poniedziałku do piątku i dostałem 739 zł wypłaty. Paranoja . Nie polecam

adam
@poznan

a mamę wziołes ze sobą do nowej firmy

ochron

Uwaga!!!przestrzegam przed podjeciem pracy na zabce Tychy!!!

Aga.

witam,a tak na marginesie, to dlaczego oceniacie ludzi których nie znacie???no chyba ,że to któraś z Pań napisała :P pracują ludzie którzy chcą pracować i pracy się nie boją, na żabce nie ma siedzenia na dupsku!!!!a co do pracowników którzy odeszli można by było wiele powiedzieć i przestańcie obrażać bo i tak nic nie wskóracie po przez idiotyczne komentarze ..brak inteligencji i kultury osobistej.

KOS

Taaak..z tym dowodca ich naczele z ufarbowanymi wlosami..moze on ma inna orientacje?hehehe

tychy

W Tychach na zabce lipa!Wystrzegajcie sie tego miejsca!Kompetentne osoby zwalniaja a zostawiaja pijakow,gornikow i ubekow!

mix

B.I.N.

mixerka

nooo wreszcie jakies zdrowe psychicznie osoby robia na bramie.teraz to sie robi ochrona przez duze O

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "Pewność" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "Pewność"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "Pewność" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "Pewność"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony "Pewność"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony "Pewność" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony "Pewność"