Opinie o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony "Pewność". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony "Pewność" o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony "Pewność" w Poznań

?

Tak pracowałem w Solidzie Konsalnet Certum itp.wszystko kicha , kolego nie jestem nowicjuszem w Ochronie, i nie pisz o takich stawkach bo to nieprawde piszesz ..

Tak ciekawe w czym najlepsza max 7,,20 brutto i stój za te 5 zł netto na lini kas ha ha

pracownik ochrony Pewność

Jesli mi wolno to dodam że pracuje ponad 2 lata w tej Firmie i nikt mnie nie oszukał , nikt mnie nie przesladował, polecam FIRMA OCHRONY PEWNOŚĆ Z POZNANIA powiedział bym ze jedna z najlepszych w polsce .

Bardzo dobrze że podziękowałeś masz wolny wybór , wolny kraj, mozesz isć gdzie chcesz , pozdrawiam i powodzenia ..

Pracownik Ochrony

obiecana stawka to 6,20/h ostatecznie na umowie miałem 4,5 zł... Obiecują cudy a potem trzeba sie o 15 minut przerwy upominać raz na 14 godzin pracy na stojąca...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
pracownik ochrony Pewność

Kolego ja pracuje 1 rok i jest ok. jak sie nie chce robic tylko grac w balona to nie pisz takich bzdur, nieprawdy, pamietaj ze nie jestes anonimowy w internecie ,Dla nierobów kazda Firma Ochrony bedzie niedobra ..zastanów sie co wypisujesz, tak na przyszłosc .

Witam, pozdrawiam pana [usunięte przez admina] Ochrony Pewność w Selgrosie Bytom , i mam prosbe niech pan się nie załamuje ,tylko do przodu nareszcie jakis porzadek zaczyna sie robic w tym Obiekcie my pracownicy wierzymy że uda sie panu pozdrawiam.

Pracownik Ochrony Selgros Gliwice

Witamy tak słyszelismy że macie oszołoma itp. w Katowicach trudno , my walczylismy i mamy pana [usunięte przez admina]. wspaniały kierownik i człowiek, zyczymy wam takiego , walczcie u góry. Ja teraz z radoscia z kolegami ide do pracy , wykonujemy prace, jest super kierownictwo jest zadowolone i my. Ale nasz kierownik nie gada za dużo ,tylko działa, i jest konsekwentny w działaniu. Pozdrawiamy wszystkich pracowników Ochrony Pewność ..

?

Selgrosy na Śląsku - 2013-09-05 17:30:16 W imieniu wszystkich Selgrosów wyrazy podziekowania dla Zarzadu Ochrony Pewność z Poznania za wprowadzenie normalności na tych Obiektach. Nareszcie odpowiedni Kierownicy ...pozdrawiamy pracownicy..Tak tylko nie w Katowicach

Selgrosy na Śląsku

Wszystkiego po trochu .pozdrawiam

xxxx
@Selgros Gliwice

głownie toitoi pilnują

@xxxx

Nie tylko, wszystko ....

Selgros Gliwice

Witam wszystkich piszacych , wróciłem z urlopu a w Gliwicach nareszcie zapanowała normalnosc w Ochronie Selgros . Ukłony dla Kierownictwa Ochrony Pewność...pozdrawiam

Selgros Gliwice

Kolego umiesz czytac i poruszać sie na forum, to jest forum do wyrażania opinii , a nie do opisywania pracy itp. Ludzie do szkoły !!!!!!!!!!!!!

Racja co do niedzieli.. sam się zaskoczyłem,szybka reakcja tych młodych ludzi,ewakuacja sprawna,Pan Dowódca z nocek,który był za [usunięte przez admina](chyba całe szczęście) ogarnął to razem z Panią z monitoringu.Z tego co wiem drugi pracownik szybko zareagował na alarm w ich biurze,szacunek dla nich,że zachowali zimną krew,pozdrawiam tą zmianę z niedzieli :)

niedziela

musze chyba zmienic zdanie o tych dwoje co wczoraj latalo po hali w gliwicach na selgrosie! we dwoje po calej hali przy ewakuacji p.poz superszybka akcja nie ma co, to co wczoraj zrobila nasza ochrona pelen szacun! pozdrawiam niedzielny pracownik hali

szacun

dzisiaj nasza ochrona na gliwicach dala rade 100 procent, ewakuacja szybka i sprawna super chyle czola! pozdro dla dzisiejszej zmiany ochrony

Katow.

Czytając to wszystko to rysuje się kiepski obraz ochrony.

Selgros Gliwice

Kolgo to jest pikuś trzeba pracowac , bo za to nam płaca , nie chodzi o to tylko o ludzi którzy w ochronie pracuja z przypadku , i wogóle nie znaja sie na Ochronie to jest główne oburzenie nasze ...

Wiedzący

Ultra przegrała przetarg na obiekt, bo Selgros szuka oszczędności. Zmieniła się teraz ochrona to i Selgros już nie ten sam. A ja współczuje obecnym pracownikom nowej ochrony, bo nie raz będziecie traktowani przez kierownictwo Selgrosa jak [usunięte przez admina] bo sorry ,ale klient nasz pan.a jak przyjdzie czas w grudniu i pojawią się choinki to dopiero zobaczycie. Mróz itp. a ktoś będzie musiał marznąc i tam stać.

pracownik selgros gliwice

A to dlatego że taki Menazdzer rozwalił wszystko , było normalnie, a on takich ludzi poprzyjmował co wogóle nie powinni pracowac w Ochronie, czy ma ktoś tam,przynajmniej jedna osoba Licencje pracownika Ochrony .Teraz wiesz dlaczego tak jest ,...

Za czasów Ochrony Ultra wszystko było ok, a teraz Selgros Katowice/Bytom i Gliwice stacza się na dno...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "Pewność" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "Pewność"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "Pewność" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "Pewność"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony "Pewność"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony "Pewność" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony "Pewność"