Opinie o interlook.pl - INTERLOOK Łukasz Jarosiński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łukasz Jarosiński Interlook. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łukasz Jarosiński Interlook na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Jarosiński Interlook w Warszawa

ooo Nowy wpis

Punkt odbioru zamówień internetowych to poniedziałek - piątek, od 10 do 17. A jakie są godziny pracy w biurze obsługi klienta? Bo witryna e-sklepu wymienia nr. tel, adres e-mail, tylko godzin brak. A pytam, by ustalić, czy praca na cały etat z umową o pracę jest tu realna.

Czy ta stabilność, dobra atmosfera i zarobki na poziomie dotyczą również stanowiska związanego z obsługą sklepu internetowego? Myślę nad wysłaniem cv tutaj, jeśli ktoś pracuje w zespole odezwijcie się, chętnie poczytam co myślicie ;)

Marek Nowy wpis

Kupiłem w waszym sklepie panel LCD. Ponieważ nie mogłem osobiście odebrać przesyłki poprosiłem kolegę aby ją odebrał i sprawdził czy nie ma uszkodzeń. Kolega przesyłkę odebrał, ale nie sprawdził. Niestety po rozpakowaniu w domu stwierdziłem, że zagięty i pęknięty jest róg panelu. Brak instrukcji montażu i wkrętów upewnia mnie, że przesyłka została wysłana jako wadliwa przez wasz sklep. Upewnia mnie w tym przekonaniu i to, że karton nie był uszkodzony, a wykonany jest z bardzo grubej i twardej tektury, tak że przesyłka nie mogła zostać uszkodzona podczas transportu. Myślałem, że macie na swojej stronie internetowej panel poświęcony ocenie sklepu, ale chyba ze względu na stosowane przez was praktyki nie utworzyliście go. Na pewno waszego sklepu nie polecę nikomu innemu, a szkoda bo macie szeroką ofertę handlową. Szczerze odradzam ten sklep. P.S. Pan z infolinii stwierdził, że taki towar został dostarczony do nich przez producenta. Zgodziłbym się z tym gdyby nie to, że opakowanie było oklejone firmową taśmą. Szkoda, że wcześniej nie poszukałem informacji o tym sklepie, na pewno bym u nich nie kupił. (usunięte przez administratora)

Czy firma Łukasz Jarosiński Interlook kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Łukasz Jarosiński Interlook? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Piotrek

Dobrze prosperująca firma, stabilna praca do tego fajna atmosfera i zarobki, polecam.

Kseno

Co prawda sklep Warszawski jest daleki od doskonałości ,ale sama firma wywarła na mnie dobre wrażenie . Kontakt przez telefon bardzo rzeczowy i sympatyczny . Szybka reakcja na zamówienia i reklamację .

ZicO
@Kseno

Drogi Panie Kseno Nie wiem czy Pan zauważył ale wyraża Pan opinię o pracodawcy ? Szybka realizację zamówienia realizował Pan jako pracownik ?

Wiktoria

@Kseno to mimo wszystko pozytywna informacja dla potencjalnych pracowników Łukasz Jarosiński Interlook. A czy ktoś obecnie wie, gdzie najlepiej poszukiwać aktualnych ofert pracy? Czasami w firmach o tym charakterze, najlepiej udać się osobiście do danej lokalizacji. Często to przynosi pozytywne efekty, bo od razu można dać się poznać z pozytywnej strony.

ZAWIEDZONY KLIENT

BRAK KONTAKTU ,CZAS REALIZACJI NAJGORSZY NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jan

Najgorsza firma z jaką spotkałem się na allegro - szkoda mi zdrowia i czasu na zabawę z nimi i ciągłego czekania, że już towar będzie wysłany bo czekają na dostawę, której nie widać

Dokładnie to co napisał Pan Artur ja również nie dostałem swojego zamówienia.

Artur

Żenada Nie polecam takiej obsługi i czasu realizacji zamówienia. 8 dni już czekam i nic.Banda leni którym się nawet nie chce wysłać zamówienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Jarosiński Interlook - Warszawa

Łukasz Jarosiński Interlook
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Reymonta 21 lok. 366
    01-840 Warszawa