Opinie o Filplast w Głogówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Filplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Filplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filplast w Głogówek

Julia

Hej jak oceniacie rekrutacje w tej firmie? Ile miała etapów Mysle o stanowisku doradca klienta, biorą takich prosto po studiach bez doświadczeni ? Ale chętnych do pracy w sprzedaży !?

Kristofers

Też po podpisaniu protokołu odbioru i zgłoszeniu wady po kilku godzinach dostałem fucka

Klient

Przestrzegam przed firmą Filplast. 1. zanim przywiozę okna i parapety pobierają 100 % zapłaty za usługę, którą potem, w mojej ocenie, źle wykonali. 2. wykonanie niezgodne też z umową (brak obróbek tynkarskich, mimo zapisów w umowie) 3. karton z sokiem pozostawiony na parapecie pozostawił trwałą plamę, a firma ignoruje reklamacje i nikt nie raczył przyjechać, ocenić na miejscu reklamacje, której nie uwzględniono. 4. firma nie przekazała mi żadnych informacji dotyczących użytkowania parapetu, a jak powstała plama, to okazało się, że takie stwierdziła , że są w Internecie!!! 5. zamontowano mi okno z pękniętą szybą i nie poinformowano mnie o tym.... By oszczędzić strat i nerwów, przestrzegam potencjalnych klientów. Poszukajcie Państwo lepszych wykonawców!

M.

Zakupiłam w Filplascie rolety, które po krótkim czasie użytkowania sie zepsuły . Po kilku telefonach ktoś w koncu odebrał, zapewniano mnie ze przyjadą z naprawa, przyjazd przedłużano i tak trwa on do dzisiaj, juz ponad 2 rok. Zero odzewu z ich strony, brak odbioru połączeń. Gdybym nie zadzwoniła po inna firmę, to tak czekałabym z naprawa pewnie do śmierci. Nie polecam, brak profesjonalizmu, brak kontktu z pracodawca.

Mały
@M.

Mam okna z filplastu mają 25 lat to te z komornik i naprawdę po tylu latach wszystko o.k wysoka jakość polecam tę firmę i uważam że to najlepsza firma w tej branży

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Filplast się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca na produkcji, OD ZARAZ! / AM
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy Pracownik do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii kosmetycznej
Głogówek
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Filip

@Robert A ja myślę, że konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów widząc jak dobrze jest firma oceniana!!

niejesteśZTOND

A nie będę milczeć. Chciałabym podziękować za pouczającą rozmowę rekrutacyjną z Panem X po psychologii z działu HR w Głogówku, po której miałam dwumiesięczne załamanie nerwowe, dolegliwości psychosomatyczne (do teraz się jąkam, wcześniej miałam ataki paniki). Zaczęła się ta piękna historia latem, kiedy szukając pracy, zostawiłam swoje CV w salonie okien we Wrocławiu. Byłam 2krotnie zaproszona na rozmowę o pracę z kierownictwem salonu. Dotyczyła ta rozmowa najprostszego (przynajmniej tak mnie zapewniano) stanowiska Asystentki biurowej (praca na zastępstwo). Po tych rozmowach z opóźnieniem (prawie podpisałam umowę z drugą firmą)powiedzieli, że mnie chcą. Więc, odmówiłam współpracy z inną firmą i nie podpisałam tą umowę. Po czasie w Filpascie powiedzieli, że mam po prostu się pokazać kierownictwu. Przyjechać samodzielnie do Głogówka. I będzie git. Po 3 tygodniach dalej byłam bez pracy. I bez finansów również. Ale nie w tym rzecz. Doczekałam się, aż kierownictwo wróci z urlopu i przyjechałam pociągiem do Głogówka. Okazało się, że rozmowa dotyczy stanowiska doradcy klienta z możliwością dłuższej współpracy. O tym nie byłam poinformowana i do tego nie byłam przygotowana. Rozmowa trwała 1,5 godziny, na której (owszem, Pan X miał to tego prawo) były sprawdzane moje kompetencje techniczne w zakresie wiedzy o oknach i rozmowy z klientem. Dziękuję Panu X, że usadowił mnie Pan wprost o tym, że ludzie ze wschodu kojarzą się klientom z brakiem profesjonalizmu i że tworzą zły wizerunek dla firmy tak wspaniałej jak Filplast. I że dowiedziałam się, że mój poziom językowy jest do niczego. I że stanowisko, na które !nie aplikowałam!, jest dla mnie nie odpowiednie. Wynagrodzenie - minimalną krajowa, która byliście w stanie mnie zaproponować - było również poniżające. Za jakiś czas znalazłam pracę w Kancelarii prawniczej, a teram pracuje w Departamencie kontroli w Centrali znanego banku. Dziękuję za wszystko, Panie X. Nikt mnie nie uprzedził

Sylwia
@niejesteśZTOND

Bardzo mi przykro, że miałaś złe doświadczenia z Filplast Kietrz. To rzeczywiście nie w porządku, że okazało się, że rozmowa dotyczy innego stanowiska niż to, na które aplikowałaś. A czy oprócz minimalnej krajowej oferowali jakieś benefity i premie?

HR
@niejesteśZTOND

Szanowna Pani, zapoznaliśmy się z Pani opinią. Każda informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo przykro z powodu Pani odczuć po przeprowadzonym procesie rekrutacji. Opisana sytuacja nie wpisuje się w standardy naszej pracy, a osoba, o której Pani wspomina, nie pracuje już w naszej firmie. Współpracujemy z osobami z różnych krajów, które świetnie wykonują swoje obowiązki. Narodowość nie jest wyznacznikiem w podjęciu decyzji o zatrudnieniu, a wynagrodzenie, jakie ustalamy z kandydatami, uzależnione jest od posiadanych kompetencji i stanowiska. Cieszymy się, że znalazła Pani pracę, w której dobrze się Pani czuje. My z tego wydarzenia wyciągamy wnioski, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Wszelkie zapytania i wątpliwości dotyczące procesów rekrutacyjnych można kierować na adres praca@filplast.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Dziękuję
@HR

Bardzo dziękuję za wszelkie starania w komunikacji dot. tej sprawy. Macie wspaniałą i piękną firmę, widziałam to na własne oczy :-) Życzę powodzenia i samych sukcesów waszej firmie!

Henry

Może nie jest idealnie ale z całą pewnością nie ma tragedii. Myślę, że ktos lubi narzekać i tak pofantazjował sobie.

Tiki

Filplast-kietrz! tragedia bardzo fałszywe kierownictwo jak i on tak i nowa ona! Wypłaty marne! obiecanki cacanki. Ukraina może wszystko ty nie możesz nic! Nie wspomnie o kablowaniu, ponizaniu!nie ważne jak dobrze pracujesz, ważne jak dobrze (usunięte przez administratora) lizesz.

Kamil

Widziałem, że firma poszukuje pracowników. Czy to są jeszcze aktualne oferty? Wiecie coś?

Julian

Ok

Sylwia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Filplast Kietrz? Czy praca w firmie i warunki proponowane przez tego pracodawcę są satysfakcjonujące? Chętnie dowiem się też, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy. Polecacie rozglądać się za pracą w Filplast Kietrz? Może aktualnie są jakieś wolne stanowiska? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Filplast - Głogówek

• Jak się pracuje w Filplast?

Zobacz opinie na temat firmy Filplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Filplast