Opinie o Filplast w Głogówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Filplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Filplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filplast w Głogówek

Feedek

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku dla pracowników. Nie rozumiem jak mozna zwolnic z dnia na dzien pracowników z np. 27 letnim stażem pracy w zakładzie i przyjmować nowe osoby. Zakład aluminium to totalna porażka. Zmiany kierowników spowodowały że zakład powoli przestaję istnieć. Ale dyrektorzy obudzą się jak już będzie za późno.

@Feedek

Zmiany które wprowadzano były dla nas pracowników może zbyt duże. Ponadto krążyła po hali plotka że przyjdzie (usunięte przez administratora)z PCV i się będzie rządził. Po jakimś czasie nie ma chyba na hali ludzi którzy zmiany kierownika nie odbierają pozytywnie. Nawet ta klika poprzedniego. Jest lepiej. Atmosfera jest inna. Kierownik jak po hali chodzi to z każdym pogada, uśmiechnie się ogólnie wprowadził lepszą atmosferę pracy. Poprzestawiał hale po swojemu i teraz faktycznie wygląda to jak produkcja. Są monitory i ma być oprogramowanie nowe. Co godzinę chodzi na kontrolę planów produkcyjnych. No i w końcu zapowiadane remonty budynków, toalet i stołówki. Nie jest osobą która uważa że wszystko wie lepiej ale widać że jak próbuje każde stanowisko rozwinąć ulepszyć to pyta zawsze pracowników i zdanie a po przemyśleniu działa jak uważa. Bardzo pozytywnie przemawiał na początek roku z panią dyrektor na spotkaniu, widać że ma pojęcie i wie o czym mówi. Koledzy z plastiku mowia ze dostaliśmy najlepszego człowieka więc warto dać szansę i pomóc jak to mówił zrobić z aluminium nowoczesny zakład. Narazie przepracowaliśmy tydzień więc bez euforie ale jakioś wszystko zrobione bez spin czy kłótni. Chodź to dopiero poerwszy tydzien w nowym roku to aż chce się pracować. Myślę że jak się wszyscy postaramy to naprawdę bedzie dobrze a może i kasa lepsza więc nie rozumie tych negatywnych wpisow

Natalia

Jeśli chodzi o firmę Filplast, to jestem zatrudniona tam już od 4 lat i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak traktuje swoje pracownice. Przede wszystkim, firma zapewnia prywatne ubezpieczenie zdrowotne, co jest bardzo ważne, zwłaszcza dla kobiet. Ponadto, jako matka, bardzo doceniam fakt, że firma wspiera rodziców poprzez dofinansowanie do przedszkola i żłobka. To pozwala nam na łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych i rodzinnych. Co więcej, firma wspiera nasze dzieci poprzez dostarczanie paczek świątecznych, co jest bardzo miłym gestem. Filplast także inwestuje w swoje pracownice poprzez wewnętrzne szkolenia i dofinansowanie kształcenia, co daje nam szansę na rozwijanie naszych kwalifikacji i kompetencji. Dzięki temu, jako pracownica, mam szansę na awans w firmie. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolona z tego, że pracuję w Filplast, ponieważ dba on o moje potrzeby i zapewnia mi wsparcie, nie tylko w kwestiach zawodowych, ale także w życiu prywatnym.

HB
@Natalia

Popieram słowa napisane przez koleżankę powyżej ,moim zdaniem jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował .A w zakładzie Filplast naprawdę można się kształcić i rozwijać skrzydła .

Czym w Filplast Kietrz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@pracownik

Ale to raczej nie benefit, a po prostu koleżeństwo ;) Bo masz na myśli, że można się zabrać z kimś po drodze? Czy źle rozumiem? Nic oprócz tego nie ma jako benefit np. opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia? Na to najbardziej zwracam uwagę w sumie.

K

Jak w każdej firmie i branży są lepsze i gorsze dni. I jak to bywa w życiu spotykamy różnych ludzi, ale mamy takie warunki pracy jakie sami sobie poniekąd stworzymy. Pracuje w Filplast Głogówek od kilku lat, jestem zadowolona i z warunków pracy, i z samej pracy jaką wykonuje. Mamy stały zespół, nie ma dużej rotacji pracowniczej co jest dużym plusem. Sama polecam znajomym aplikowanie do Filplastu, niektórzy pracują z nami do teraz i też są zadowoleni. Od niedawna dysponujemy pakietem Medicover dla pracowników i to był świetny ruch.

Samba
@K

No nic tylko pozazdrościć takiej firmy i pracy, a macie jeszcze ten pakiet " zebrań" czyli chlania na jadalni przed końcem drugiej zmiany?z tego co pamiętam to szybciej schodziło się z hali, pędziło do szatni żeby się przebrać a potem do jadalni wiadomo po co, a z pakietu korzystali wszyscy wtajemniczeni, łącznie z nadzorującymi od najniższego szczebla, mam nadzieję że jeszcze pielęgnujecie tą fajną i jakże atrakcyjną tradycję pracowniczą to też świetny ruch. Takie chlanie w zakładzie powinno się wpisać w obowiązki każdego pracownika a jak nie chce chlać to po premii, w końcu przecież piszesz że macie stały zespół i niema dużej rotacji więc nie powinno być problemu a i tradycja przetrwa

Justyna Nowy wpis

Pracuję w Filplast od ponad miesiąca. Jest to jedna z nielicznych firm, która umożliwiła mi pogodzenie macierzyństwa i rozwoju zawodowego w jednym czasie. Pracuję jako opiekun klienta na rynku niemieckim. Zespół jest bardzo pomocny, szybko pomógł mi wejść na pokład. Po miesięcznym przeszkoleniu w firmie większość zadań mogę już wykonywać zdalnie z domu ustalając z przełożonym swoją dostępność. Jest to dla mnie szczególnie ważne.

Sandra Nowy wpis

Miejsce, w którym miałam okazję odbyć praktykę, było naprawdę inspirujące i motywujące. Dzięki zaangażowaniu i ogromnym doświadczeniu pracowników, zdobyłam wiele cennych umiejętności t.j. obsługa programu Wordpress, analiza rynku oraz wykorzystanie medii społecznościowych jako narzędzia marketingowe. Atmosfera panująca w firmie była bardzo przyjazna i otwarta, co sprawiło, że szybko poczułam się tam komfortowo. Gorąco polecam Filplast wszystkim, którzy szukają możliwości rozwoju zawodowego i chcą zdobyć doświadczenie praktyczne.

Paweł Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z odbytej praktyki w firmie Filplast. Pracownicy chętnie dzielili się swoją wiedzą, miałem okazje realizować wiele zadań i rozwijać swoje umiejętności. Polecam każdemu.

Wojtek Nowy wpis

Dobra atmosfera, zobaczyłem jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Filplast się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Praca na produkcji, OD ZARAZ! / AM
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Pracownik produkcji
Hrappka.pl
logo firmy Pracownik do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii kosmetycznej
Głogówek
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Emilia

Moja praktyka w Filplast była niezwykle satysfakcjonująca. Podczas mojego pobytu miałam okazję nie tylko segregować dokumenty, ale także uczestniczyć w różnorodnych zadaniach, które pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności. Pracując wśród tak profesjonalnego i przyjaznego zespołu, czułam się wspierana i doceniana. Jestem wdzięczna za tę możliwość i zdecydowanie polecam praktyki w Filplast każdemu, kto poszukuje inspirującego miejsca do nauki i rozwoju zawodowego.

Lukas

Byłem tutaj na praktykach miła atmosfera, wiele się nauczyłem

Zv

Byłam tutaj na praktykach,była dobra atmosfera

Jessica

Z przyjemnością chciałabym podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem z praktyki w Filplast. Podczas mojego pobytu miałam okazję pracować nad różnorodnymi zadaniami, takimi jak segregowanie dokumentów oraz wprowadzanie ich do programu. Atmosfera w firmie była bardzo przyjazna, a personel przyjął mnie z otwartymi ramionami. Bardzo doceniam możliwość zdobycia cennego doświadczenia w tak profesjonalnym środowisku. Dziękuję za możliwość praktyki w Filplast i polecam tę firmę każdemu szukającemu wartościowego miejsca do rozwoju zawodowego.

Feedek

@Feedek

@filplast -Wypłaty też porażka... Zero premii . Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . Jakby mogli to by ludziom w niedzielę kazali przyjść. Kiedyś może duża firma teraz jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Anonim

Czemu nie ma premii? Tłumacza to jakoś ? Kiedyś była normalnie premia? Rozumiem ze robicie nadgodziny w soboty tak?

Praca w sobotę nie płatna tylko godziny trafiaja do banku godzin. Czyli można powiedzieć że soboty robisz za (usunięte przez administratora) A jak wypłacają nadgodziny raz w roku to wychodzi ci za nadgodzinę połowę stawki godzinowej bo więcej zabiorą podatku. Sprawa premii uzależniona od kierownika. Jeżeli jesteś milutki i się nie stawiasz to ja masz. Jeżeli podpadniesz jesteś bez. Zakład schodzi na psy. Ciągła rotacja ludzi. Ludzie pracujący po 10 , 15 ,20 lat zostaja zwalniani i na ich miejsce przychodzą nowi. PANIE FILIPOWSKY I RESZTA ZARZADU kiedy się w końcu opamiętacie i przerwiecie to !!!

@Anonim

Czemu zwalniają ludzi z takim stażem pracy?? Może coś przewinili ? Czy pracodawca podał inny powód? Szukam raczej pracy na stałe. Nie wyobrażam sobie ze ktoś mnie nagle po tylu latach zwolni? Nawet jeżeli będę wykonywać prace sumiennie i należycie ?

Doświadczony
@Feedek

Zmiany kierowników spowodowały...co Ty ziomek piszesz??aluminium to stan umysłu...może teraz to ruszy w końcu bo tam poukładać to naprawdę duże wyzwanie... poszukują mistrza zmianowego może zamiast gderać zaaplikuj i pokaż jak zarządzić ustawić i usprawnić produkcję...

@Doświadczony

Jakie wymagania na mistrza zmianowego? Trzeba mieć duże doświadczenie? Dotychczasowy mistrz sam odszedł czy został zwolniony? Zmiany kierowników o których wspomniałeś objęły także jego?

Doświadczony

Info dział kadr

Aneczka

Piszę, ponieważ jestem zainteresowana ogłoszeniem Manager sprzedaży na rynku krajowym, które mają na stronie. Zaznaczają, że firma ma niekorporacyjną atmosferę - mi w żaden sposób nie przeszkadzałaby nawet ta korporacyjna. Można wiedzieć, jak to się przekłada na zarobki, ta niekorporacyjność? O ile w ogóle. Widełek niestety nie ma podanych ani konkretnych stawek, od razu rzuciło mi się w oczy to.

Natalia

@Natalia

Witam, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek, na produkcji?

Produkcja
@Natalia

Zgadzam się, na prawdę nie ma na co narzekać. Pracuję w Filplast prawie 10 lat. Poza pracą dzieje się dużo fajnych rzeczy. Organizują spotkania firmowe, wydarzenia, paczki dla dzieci. Kasa się zgadza i jest zawsze na czas. Pracować trzeba jak wszędzie. Ważna jest atmosfera.

HB
@Natalia

Czym w Filplast Kietrz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Beduin

Bardzo zachęcają np. bank godzin są to nadgodziny który wypłacają pod koniec roku a w rzeczywistości to nie chcą zapłacić pracownikom tylko dają im wolne pod koniec roku taki wał pl

Kamila
@Beduin

A przynajmniej te wolne równa się ilości przepracowanych nadgodzin? A dają może w zamian jakieś premie świąteczne?

Wika
@Beduin

A ile mniej więcej takich nadgodzin tygodniowo należy przepracować? I czy to się tyczy każdego stanowiska, czy jakiegoś konkretnego?

od jakiegoś czasu można dostać dofinansowanie do dojazdów grupowych, wystarczy dogadać się z kilkoma osobami na jednej trasie.

@pracownik

mateusz

Firma z podejściem typu - "reklamacja do bramy, później się nie znamy". Jestem rozczarowany postawą firmy Filplast szczególnie że podczas sprzedaży i pomiaru sprzedawca bardzo krytykował inne firmy i chwalił firmę Filplast za swoją dokładność i profesjonalizm. Niestety jak się okazało prawda jest zupełnie inna. Umowa nadal nie została wykonana - piloty nie są skonfigurowane, stacja pogodowa nadal nie jest skonfigurowana. Firma ignoruje fakt, że z powodu jej winy poniosłem dodatkowe koszty i nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności lub rekompensaty za te koszty i masę straconego czasu (serwis był umawiany kilku krotnie, za każdym razem - jeśli już się pojawili - czegoś brakowało - a to nie przywieźli wymaganych transmiterów, a to nie wiedzą jak skonfigurować piloty itd.)

Czy w Filplast pracuje się na open space?

W @Pracodawca pracuję już parę lat, na produkcji. Praca jest dobrze zorganizowana, jest fajny klimat w zespole i regularne wypłaty. Jest to stabilna firma, w której po przyjęciu można liczyć na odpowiednie wdrożenie i jeżeli się wykaże chociaż minimalnym zaangażowaniem to można liczyć na długą współpracę, tak jak było w moim przypadku. Firma organizuje konkursy dla dzieci, coroczne spotkanie świąteczne dla wszystkich pracowników, osobiści korzystam również z dofinansowania do żłobka.

Zbigniew
@Marek

O to całkiem rozwinięty socjal jak dają nawet dofinansowanie do dzieci. A jest "grusza" na wakacje albo popularny pakiet prywatnej opieki medycznej i można podciągnąć też rodzinę?

Gabi

Pracuję przy produkcji okien w firmie Filplast już od kilku lat. Praca jest w porządku, każdy ma wyznaczone zadania i swoje stanowisko przy którym pracuje. Hale są czyste, z kierownictwem można się dogadać, ale najważniejsi są ludzie z którymi się pracuje i którzy tworzą dobrą atmosferę pracy. Wypłata jest zawsze na czas, dodatkowo premia za wykonanie normy, dostępne pakiety medyczne i zorganizowany dojazd do pracy na trasie Prudnik.

K

Samba
@K

Krzysztof

Witam w firmie Kietrz filplast pracowałem i muszę powiedzieć że kontrola jakości to jest dramat nie maja pojęcia o oknach , okuciach o niczym związanym z oknami i tylko siedzą na telefonach i nic dziwnego że później są reklamacje ktoś może się tym zajmie bo to jest jakiś dramat

Xxx
@Krzysztof

Dokładnie kontrola jakości w Kietrzu to jest dramat do dzisiaj się dziwię jak może tak to wszystko funkcjonować w takiej firmie to jest nie do pomyślenia

@Xxx

Nie ma osoby na kierowniczym stanowisku która odpowiada za jakość i to co chodzi z taśmy produkcyjnej? Pracownicy chyba są rozlicznie z tego co robią, nie? Telefony na produkcji nie są zakazane? Można mieć przy sobie?

Xxx

Baaardzo toksyczna firma. Ryba psuje się od głowy. Duża rotacja. Brak wsparcia. Szkolenia powtarzane od 15 lat jedne i te same

Kamila
@Xxx

Ojej, mega ogólnie napisałeś. Możesz podać przykłady toksycznej atmosfery, jakiś przypadek lub w jakim dziale? A myślisz, że skąd się ta rotacja bierze? Te szkolenia są wewnętrzne, mające na celu rozwój pracownika?

Błażej

Od niedawna jestem pracownikiem Filplast, po odbyciu praktyk otrzymałem propozycję zatrudnienia. Pierwsze co zauważyłem to brak korporacyjnej atmosfery, nie ma problemu w uzyskaniu pomocy od współpracowników czy przełożonych, z każdym można normalnie porozmawiać. Firma stwarza szanse rozwoju, zapewnia szkolenia, sprzęt i wdrożenia do pracy, (jest też dobra kawa! :) ). W pracy jest miejsce na własną inicjatywę, prowadzone zadania są bardzo rozwojowe więc jest szansa wykazania swoich umiejętności, a dobrze wykonane zadania są doceniane. Dużym plusem są tez dostępne pakiety zdrowotne.

Łucja
@Błażej

Super, że jesteś zadowolony, a na jakim stanowisku pracujesz, bo zastanawiam się czy w każdym dziale jest tak miło. Aktualnie mają kilka ofert pracy a mnie by interesowało stanowisko doradcy handlowego ds. stolarki budowlanej. Oferują na tym stanowisku wynagrodzenie jako część stała oraz prowizja. Wiesz może ile ta stała wynosi? Albo może ktoś inny pomoże:)

Zostaw merytoryczną opinię o Filplast - Głogówek

• Jak się pracuje w Filplast?

Zobacz opinie na temat firmy Filplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Filplast